Румунія в серпні

Відповісти
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Лєнко
Активний користувач
Повідомлень: 463
З нами з: 24 червня 2011, 22:59

Румунія в серпні

#1 Повідомлення Лєнко » 22 червня 2017, 12:13

Їдемо в Румунію знову.

В планах - зосередитись на альпмаршрутах і скелелазінні, зацінити віа феррату, походити короткі трекінгові маршрути у місцевих нацпарках, заїхати на Трансфагарш. Цього разу не плануємо багато кататись країною, лише дорогою туди-назад. Це дозволить більше уваги приділити маршрутам і трохи здешевить бюджет порівняно з попередньою нашою поїздкою.

Приєднуйтесь, будемо раді компанії :samson:

Попередньо виїзд заплановано на 28 липня, повернення – 13 серпня. Їхатимемо своїм авто, зараз майже укомплектовано одну машину, думаємо над можливістю залучення ще однієї. Якщо є бажання їхати своєю машиною, спробуємо допомогти доукомплектувати пасажирами.

Жити :namet: плануємо в наметах під скелями (безкоштовно), або, якщо проженуть, то в кемпінгу (тоді платно). Харчування – по наметах. До виїзду обов’язково буде проведено кілька спільних тренувань.

Приблизний бюджет 150-200 $ (транспорт, їжа, кемпінг у разі необхідності , оргзбір - у разі користування клубним спорядженням і участі у наших заходах, в разі вашої автономії – просто ділимо транспортні витрати).

Усі питання можна вирішити: трохи змінити дати, знайти необхідне спорядження, заповнити прогалини у знаннях і навичках. Головне – бажання!

Звіт і фото з попереднього виїзду на сторінці нашої команди у ФБ

Відповісти