Осінній зліт турклубу "Антонівська вузьколійка"

Зльоти минулих років
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Осінній зліт турклубу "Антонівська вузьколійка"

#31 Повідомлення PT » 21 вересня 2014, 11:46

Якщо хтось хоче купити бахіли - рекомендую магазин Спецкомплект http://www.sk3000.com.ua/catalog/view/216

Або может лишати заявки мені, я буду купувати на себе та частину групу,можу взяти і на вас. Пишіть в приватні повідомлення

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Осінній зліт турклубу "Антонівська вузьколійка"

#32 Повідомлення Русич » 21 вересня 2014, 11:51

+1, з групою визначусь пізніше
Петро, візьми і мені бахіли будь ласка
Востаннє редагувалось 21 вересня 2014, 20:21 користувачем Русич, всього редагувалось 1 раз.
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
Tigress
Сонячна Альона
Повідомлень: 1532
З нами з: 03 квітня 2009, 12:16

Re: Осінній зліт турклубу "Антонівська вузьколійка"

#33 Повідомлення Tigress » 21 вересня 2014, 20:04

Tigress писав:Со мной еще +1. Идем скорее всего в медведи. Нужны места в палатках.)
Решили идти в лоси 8)

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Осінній зліт турклубу "Антонівська вузьколійка"

#34 Повідомлення PT » 22 вересня 2014, 12:30

УВАГА!! Важлива інформація!

1) Infy та Aid досі не внесли гроші. Є час зробити це та повідомити мене про це мене або Сірка до сьогоднішнього вечора

2) Для тих хто записався в групу Лосі хоче ще раз наголосити на таких моментах :

а) У нас в маршруті є переправа через річку Стир і через купу канав. Тому ми несемо з загальної снаряги (окрім їжи) дві байдарки Щука та 2 пари Л1. Це порядка 30 кг ваги. Яка буде рівномірна розділена на членів групи. А т.як у нас багато дівчат,то хлопцям треба буде нести важкі рюкзаки
б) Маршрут складений по картам, передбачити я воно буде виглядати на місцевості я не можу. Можливо це буде бурелом,можливо це буде болото по пояс
в) Виходячи з пункту б важко прогнозувати темп руху. Тому ми можемо не встигнути дойти до Білого озера і майже гарантовано будемо пізно лягати спати та рано вставати
г) Керівник групи Лосі може вибрати з декількох варіантів маршруту той який вам може здатись самим безглуздим

Тому,якщо якийсь з цих 4-ох пунктів вам може не сподобатись - краще подумати чи варто вам йти все таки в лосях :)

3) Намети беруть ВСІ які є. Вже перед виходом на маршрут порахуємо скільки їх в якій групі, і зайві просто прокатаються два дні в автобусі!

Аватар користувача
Infy
Повідомлень: 4
З нами з: 14 жовтня 2011, 13:17
Звідки: Київ

Re: Осінній зліт турклубу "Антонівська вузьколійка"

#35 Повідомлення Infy » 22 вересня 2014, 14:05

Сьогодні закинула 400 грн. за 2-х

Leto
Активний користувач
Повідомлень: 48
З нами з: 24 лютого 2013, 15:32

Re: Осінній зліт турклубу "Антонівська вузьколійка"

#36 Повідомлення Leto » 22 вересня 2014, 14:12

Взвесив все ЗА и ПРОТИВ, подтверждаю свое участие в группе Лоси.
Отдаю себе полный отчет в возможных недосыпах, хождениях в болоте по пояс и прочих тяготах лосиной группы.
Я за приключения, блукания и “безглузді” варианты маршрутов.
Главное не забудьте, пожалуйста, и на меня купить бахилы....

Redfoxy
Активний користувач
Повідомлень: 38
З нами з: 11 січня 2013, 13:15

Re: Осінній зліт турклубу "Антонівська вузьколійка"

#37 Повідомлення Redfoxy » 22 вересня 2014, 16:52

С сыном, 10 лет, возьмете? если еще не поздно записаться. Спальники есть, палатки нет. Группа "Медведи". Деньги заброшу сегодня вечером за двоих.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Осінній зліт турклубу "Антонівська вузьколійка"

#38 Повідомлення PT » 23 вересня 2014, 07:17

Redfoxy писав:С сыном, 10 лет, возьмете? если еще не поздно записаться. Спальники есть, палатки нет. Группа "Медведи". Деньги заброшу сегодня вечером за двоих.
Так,пиши Сірку http://forum.gryada.org.ua/memberlist.p ... file&u=964

Аватар користувача
Sirco
Православный
Повідомлень: 537
З нами з: 12 грудня 2011, 21:35
Звідки: Вишгород

Re: Осінній зліт турклубу "Антонівська вузьколійка"

#39 Повідомлення Sirco » 23 вересня 2014, 10:11

Вніс до таблиці учасників!

Viacha
Активний користувач
Повідомлень: 31
З нами з: 22 вересня 2014, 23:43

Re: Осінній зліт турклубу "Антонівська вузьколійка"

#40 Повідомлення Viacha » 23 вересня 2014, 11:14

Переказав 250грн, заповнив анкету, індивідуальну снарягу маю, прошу купити на мене один комплект бахіл.
PT писав:УВАГА!! Важлива інформація!

2) Для тих хто записався в групу Лосі хоче ще раз наголосити на таких моментах :

а) У нас в маршруті є переправа через річку Стир і через купу канав. Тому ми несемо з загальної снаряги (окрім їжи) дві байдарки Щука та 2 пари Л1. Це порядка 30 кг ваги. Яка буде рівномірна розділена на членів групи. А т.як у нас багато дівчат,то хлопцям треба буде нести важкі рюкзаки
маю рюкзак тільки на 30л, якщо треба нести додаткову вагу прошу виділити більший рюкзак, дякую.

Redfoxy
Активний користувач
Повідомлень: 38
З нами з: 11 січня 2013, 13:15

Re: Осінній зліт турклубу "Антонівська вузьколійка"

#41 Повідомлення Redfoxy » 23 вересня 2014, 11:47

Спасибо! 400 грн перечислила на счет сегодня утром

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Осінній зліт турклубу "Антонівська вузьколійка"

#42 Повідомлення PT » 23 вересня 2014, 17:47

І зовсім забув додати :) Групу "Лосі" чекає сюрприз по хавці) Це буде трохи не та їжа,яку більшість звикла їсти в походах)

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Осінній зліт турклубу "Антонівська вузьколійка"

#43 Повідомлення PT » 25 вересня 2014, 09:34

УВАГА

Збираємось в пятницю о 18.30 на м.Академмістечко на зупинці транспорту в бік Пущі-Водиці. Вихід з першого вагону направо,потім наліво


http://maps.yandex.ua/?ll=30.351450%2C5 ... 8100173446

У випадку,якщо запізнюєтесь - пишіть смс на 095 255 33 22. Прохання заздалегідь подивитись де саме місце збору і не дзвонити, як зазвичай, 10 разів "Петро, я вийшов до магазину Новус, і не бачу там автобус, а де місце збору мені було впадляк подивитись" :)


1. З собою обов'язково мати паспорт або інший нормальний документ (права,закордонний паспорт). Якщо менти зупинять нас перевіряти, а виявиться що вам було впадло взяти паспорт і замість нього у вас просрочений 10 років тому учнівській квиток - не ображайтесь, якщо автобус поїде далі без вас :arrow:

2. Вечері в пятницю не буде, ми приїдемо піздно і відразу ляжемо спати. Беріть з собою в автобус бутери-сік-пиво). Сємки вживати в автобусі категорично заборонено :!:

3. На суботу обіцяють дощі,тому беріть дощовики :dimon:

4. Група "Лосі" не беріть зайвих речей, вас і так їми навантажать (Щуки,Л1) :snow:

5. По бюджету в 350 не вкладемось точно, орієнтуємось десь на 375-400 :(

6. Намети беріть всі, в кого вони є. Якщо виявиться що є зайві, то носити не будемо,вони просто прокатаються в автобусі. :namet:

7. Хто не любить п'яні пісні під гітару в автобусі - займайте місця поближче до водія або беріть беруші :samson:

8. Вживання алкогольних напоїв дозволяється в помірній кількості як і автобусі,так і по маршруту (групі "Лосі",щодо групи "Ведмеді" як вирішить керівник групи Вова). Общаковий алкоголь буде,але за традиційною схемою - якщо ви " в долі", то суму до оплати визначаю я особисто,на основі візуальних спостережень кількості вами вжратого. Сума оскарженню не підлягає. Тому ті,хто бажає вживати алкоголь - краще беріть самі на себе. Зупинок автобусу на "докупити" не буде! :ranok:

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Осінній зліт турклубу "Антонівська вузьколійка"

#44 Повідомлення Maidrax » 25 вересня 2014, 10:32

PT писав: 8. Вживання алкогольних напоїв дозволяється в помірній кількості як і автобусі,так і по маршруту (групі "Лосі",щодо групи "Ведмеді" як вирішить керівник групи Вова). Общаковий алкоголь буде,але за традиційною схемою - якщо ви " в долі", то суму до оплати визначаю я особисто,на основі візуальних спостережень кількості вами вжратого. Сума оскарженню не підлягає. Тому ті,хто бажає вживати алкоголь - краще беріть самі на себе. Зупинок автобусу на "докупити" не буде! :ranok:
Ведмедям можна теж трохи накатувати на маршруті, беріть алкоголь на себе і товаріща :mrgreen:

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Осінній зліт турклубу "Антонівська вузьколійка"

#45 Повідомлення PT » 29 вересня 2014, 06:22

Дякую всім за участь! Шкода що рівень води сильно впав і болота у Лосів виявились сухими :(

Викладайте фотки)

Відповісти