ЄвроМайдан

Розмови на інші теми
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Zuxel
Сибиряк
Повідомлень: 715
З нами з: 06 липня 2007, 18:05
Звідки: Троещина
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

#136 Повідомлення Zuxel » 11 грудня 2013, 13:23

Декілька моментів після цієї ночі.
1) Захарченко сказав "Хочу всіх заспокоїти - ніякого розгону Майдану не буде."
Якщо регіонал каже що чогось не буде, то треба розуміти що з дуже високою імовірністю це буде. Така вже їх суть.
2) Якщо ви не можете бути всю ніч, але маєте можливість підтягнутися, коли це необхідно, як наприклад вчора, то обміняйтеся телефонами з тими хто на чергуванні (або залиште увімкненим скайп), щоб вони змогли вас повідомити. Як показала вчорашня ніч, дуже багато людей з машинами підбирали всіх бажаючих на майдан безкоштовно. Точно знаю, що люди змогли доїхати навіть з м. Харківська.
Якщо вночі буде потрібен транспорт, особливо з лівого берега, телефонуйте мені у будь-який час (крім цих вихідних, бо буду у Карпатах :? ).
3) Вчора познайомилися з новим знаряддям беркуту для витягування людей з натовпу. Тому, якщо ви знаходитеся у перших рядах, то не треба дивитися під ноги, там до вас нічого не прилетить, а краще дивитися угору, щоб вас не спіймали.
Движение стало смыслом жизни...
(Ария, "Горящая стрела")

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

#137 Повідомлення PT » 11 грудня 2013, 14:53

Відбили наступ, а вранці Беркут звільнив всі раніше захоплені території. Дуже приємно,що народ відразу активно підтягнувся. Було дофіга людей з турклубу.

Сьогодні так само треба бути вночі. Я розумію що цілу ніч не спати важко,але в режимі " півночі сплю, півночі стою на посту" - взагалі без проблем. Ночувати можна або у Єсаула,або наприклад взяти таксі і у когось дома (можна і у мене). Збираємось ми починаючи з 23.00 на барикаді на Михайлівській.

Також підтримую по всім пунктам Славу!

П.С. Сумно,що вранці не побачив людей, на яких розраховував. Бо судячи за розмовами в маршрутках під час ПВД та співами пісень УПА у нас в турклубі майже всі поголовно патріоти та хочуть змін в державі. Вийдіть хоча б на 3 години вранці, з 6 до 9, наврядчи це критично вплине на ваш робочий день, а в цей період свіжі люди дууже потрібні! Виходити ввечері теж звісно потрібно, але найбільша потреба в людях саме в нічний та ранковий час!

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: ЄвроМайдан

#138 Повідомлення Maidrax » 11 грудня 2013, 16:31

Особливо круто було близько 9-ї, коли беркут звалив з-під КМДА і толпєнь народу почала хоботитись на майдані )
Вночі було стрьомнувато, але добре, що підвалила купа киян.

Сходили потім до вольєру, зацінили спіч регіонала Савіцького, який повторював тези Стрея 1 в 1 :mrgreen:

Аватар користувача
Flyer
Активний користувач
Повідомлень: 316
З нами з: 07 червня 2011, 22:11
Звідки: Киев

Re: ЄвроМайдан

#139 Повідомлення Flyer » 11 грудня 2013, 16:38

Maidrax писав:Сходили потім до вольєру, зацінили спіч регіонала Савіцького, який повторював тези Стрея 1 в 1 :mrgreen:
Красавчик стал регионалом!?? :dimon:
Жизнь не сахар, а смерть нам не чай... © Ю.Шевчук
Есть вопросы? Прочитай в первую очередь ЧаВо (FAQ) турклуба!

Аватар користувача
viktor
Активний користувач
Повідомлень: 461
З нами з: 18 квітня 2011, 14:22
Звідки: Ківерці - Київ
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

#140 Повідомлення viktor » 11 грудня 2013, 19:28

Flyer писав:
Maidrax писав:Сходили потім до вольєру, зацінили спіч регіонала Савіцького, який повторював тези Стрея 1 в 1 :mrgreen:
Красавчик стал регионалом!?? :dimon:
коли не підійду - одні розчарування..: то люди з табличками "волинь", то Савіцький хєрню городить.. :(

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

#141 Повідомлення PT » 11 грудня 2013, 19:56

Сьогодні до нас на барикаді на ніч приєднається одна мегалюдина :)

Зображення

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

#142 Повідомлення Русич » 12 грудня 2013, 11:00

Як для нічної варти, людей було дуже багато.
Планую завтра теж лишитись наніч, а в суботу на 11:00 на загартовування+тренування на гідропарк, якщо є бажаючі, приєднуйтесь, тренування відкриті та безкоштовні для усіх, анонс можна знайти в контакті «Загартовування + тренування (ЗС) 14 грудня», в програмі спортивні ігри, в тому числі лава на лаву ))
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

#143 Повідомлення PT » 12 грудня 2013, 12:59

Дякую всім,народу просто дофіга було. Але не треба розслаблятись, бажано виходити кожен день. Тим хто не зміг вчора - бажано підтягнутись сьогодні,хоча б на півночі! Решті,особливо тим хто був і в минулі ночі, варто відіспатись =)

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

#144 Повідомлення PT » 12 грудня 2013, 16:06


Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

#145 Повідомлення PT » 12 грудня 2013, 20:40

http://www.ex.ua/582853432027 Тітушки та бидло на Хрещатику, знято вчора вночі.


В неділю велика акція на 12.00. Враховуючи,що регіони теж звозять народ то це буде вирішальний день. Тому треба бути ВСІМ!

Також я думаю в пятницю вийти знову на Нічну Варту, на всяк випадок.

Аватар користувача
chornyava
Активний користувач
Повідомлень: 469
З нами з: 26 травня 2011, 00:20
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

#146 Повідомлення chornyava » 12 грудня 2013, 22:41

відео шикарне :mrgreen:
going zero waste :)

Аватар користувача
Кунжутка
Активний користувач
Повідомлень: 149
З нами з: 29 травня 2012, 09:37

Re: ЄвроМайдан

#147 Повідомлення Кунжутка » 13 грудня 2013, 15:14

из Крыма подруга подруге написала что у них полная паника, людей запугали, думают что у нас война, они боятся кудато ехать... И главное, сказали, что на выходных в городе (Симферополь) транспорта практически не будет, якобы все маршрутки и прочее едет на киев. соответственно с местным населением. т.е.на выходных готовят ж....планируют подтянуть массы с регионов

Аватар користувача
ДІДЬКО
Активний користувач
Повідомлень: 142
З нами з: 27 березня 2013, 11:54
Звідки: Вишгород

Re: ЄвроМайдан

#148 Повідомлення ДІДЬКО » 13 грудня 2013, 16:30

Шановні однодумці та інші користувачі сайту, не хочу ні в кому збуджувати відчуття страху і паніки, але на мою особисту думки ці вихідні мають бути дуже важкими і непередбачуваними. Враховуючи що опизиція оголошує на 15 число віче, партія регіонів звозить доволі немалу кількість цікавих людей для підтримки, а влада зосереджує велику чисельність міліції в києві і київській обл., маю думку що на ціх вихідних буде великий махач і стички між двома майданами, які влада буде старатися приглушувати силою кажучи про те що вони не причому. Тому я думаю що все ж таки варто на вихідних (а особливо з 15 на 16) не тільки виходити на майдан, а й ночувати там великій кількості людей, для підстраховки :namet: .

Не прийміть це за заколот чи за провокацію, просто висловлюю слою думку.

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

#149 Повідомлення Русич » 13 грудня 2013, 16:31

Планую бути на майдані з 20:00, може і раніше. Якщо що – телефонуйте.
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

#150 Повідомлення PT » 13 грудня 2013, 16:39

Я теж буду, так само в районі 20.

Щодо суботи та неділі треба бути всім, я напишу великий пост ближче до вечора сьогодні

Відповісти