Наш кіноклуб

Пропозиції вибратись на пиво та інші варіанти культурного відпочинку
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Daria_R
Активний користувач
Повідомлень: 222
З нами з: 01 жовтня 2012, 10:01

Re: Наш кіноклуб

#151 Повідомлення Daria_R » 20 серпня 2013, 13:01

В середу буду)

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Наш кіноклуб

#152 Повідомлення PT » 21 серпня 2013, 18:31

Я ще раніше притримувався позиції " Бродского не читал, но осуждаю", а після прочитання спогадів Городницького в цьому ствердився.

І в принципі цілком зрозуміло чому ми так живемо хєрово в Україні. Бо нікому на думку не спадає провести вечори памяті Стругацьких,Галіча,Солженіцина та інших хто вважав що обовязок творчої людини боротись, а не ховатись.

А замість цього віддається перевага чуваку який писав про себе таке :
«Для человека частного и частность эту всю жизнь какой-либо общественной роли предпочитавшего, для человека, зашедшего в предпочтении этом довольно далеко — и в частности от родины, ибо лучше быть последним неудачником в демократии, чем мучеником или властителем дум в деспотии, — оказаться внезапно на этой трибуне — большая неловкость и испытание»[51].
А Солженіцин підводить риску (http://magazines.russ.ru/novyi_mi/1999/12/solgen.html)
Мысли, признаться, никак не демократические, а элитарные. Но сколькие и демократы остаются таковыми лишь до той черты, пока не коснутся их индивидуальных прав.

А Бродский — он никогда и не присягал демократии. Он был всегда — элитарист, так и говорил откровенно. Он — органический одиночка.
Тобто чуваку срати на все і на всіх ! Напевно з нього і почались вірши де є гарна форма але ніфіга немає змісту.

П.С. Цікаво, чи буде в фільмі інфа про те як Бродський увів дружину (у поета який за нього заступився на процесі і за це втратив роботу), та про те який він був самопевнений і срав повністю на всіх.

П.П.С Треба віддати належне, він спочатку був адекватним. От є наприклад гарний вірш "Еврейское кладбище около Ленинграда". Але після написання цього вірша він знову пішов по шляху найменшого супротиву,зрадив свою національність і писав не рідною мовою (їдиш чи івріт), а мовою того народу як століття гнобив його пращурів.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Наш кіноклуб

#153 Повідомлення Maidrax » 22 серпня 2013, 09:06

Пєтя, судити митців по їх громадянській позиції - це крайнощі, що не мають відношення до культури, і ти сам маєш це розуміти )
Якщо заглиблюватись у біографії, то з більшістю було щось не так, і з Солженіциним (особливо той маразм з православ"ям і монархізмом, в який він вдарився) і з Стругацькими (не розумію в чому взагалі їх крута позиція - вони типові колаборанти радянського режиму, які не написали жодної дійсно гострої соціально речі).

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Наш кіноклуб

#154 Повідомлення PT » 22 серпня 2013, 09:14

У Стругацьких було три романи написані в "стіл" (Град Обреченний, Гадкие Лебеди,Улитка на склоне) які були опубліковані тільки під час перебудови. І ще купу їх романів жорстко цензурувалась. Той же Понедельник начинается в суботу та Сказка о Тройке жорстко висміювали всю радянську дійсність.

Звісно, з усіма було ЩОСЬ не так. А от з Бродським було ЩОСЬ (одиничні випадки) так.
Чому вчить Бродський? Що треба покласти болт на всіх оточуючих, на всі соціальні та моральні норми, треба взагалі на все забити,залізти в себе і насолоджуватись.

Та краще вже конформісти які писали про геологів,географів,науковців,спонукали молодь займатись чимось корисним!

Аватар користувача
oktiabrik
Активний користувач
Повідомлень: 129
З нами з: 09 липня 2012, 19:09

Re: Наш кіноклуб

#155 Повідомлення oktiabrik » 25 серпня 2013, 09:11

-1:(
"Сarpe diem"

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Наш кіноклуб

#156 Повідомлення PT » 26 серпня 2013, 12:39

Нагадую що організаторам треба вирішити такі моменти

0. Ключі. Тепер лишати ключі категорично заборонено, плюс з високою вірогідністю там буде вже стояти новий замок. Тому ключі можна взяти у мене ,потім мені повернути.
1. Проектор
Варіанти
а) подзвонили заздалегідь Сергію Рябоконю
б) позичити проектор ДОП в інституті зоології (з подальшим відпрацюванням :mrgreen: )
2. Прибирання
Треба приїхати заздалегідь і навести порядок!
3. Подовжувач.
Внаслідок пожежі,можливо, наш (мій) подовжувач буде юзатись в інших кімнатах.Тому бажано заздалегідь похоботитись
4. Організувати збір по 10 грн в фонд примішення з всіх хто не платить добровільного внеску на приміщення турклубу!

Аватар користувача
Vilena
Промінь світла в царстві відхоботків
Повідомлень: 463
З нами з: 31 жовтня 2011, 19:41

Re: Наш кіноклуб

#157 Повідомлення Vilena » 27 серпня 2013, 11:28

Основні моменти вирішено. Дивимося два документальні фільми про Бродського.
Хто хоче допомогти мені прибрати - приходьте раніше, десь о 18.00.
Основна програма - збираємося завтра, у середу, о 19.30.
Назад,- де високі дими.

Аватар користувача
Vilena
Промінь світла в царстві відхоботків
Повідомлень: 463
З нами з: 31 жовтня 2011, 19:41

Re: Наш кіноклуб

#158 Повідомлення Vilena » 28 серпня 2013, 10:22

Надійшла інформація від Петра, що група Дімона вертається сьогодні близько другої години ночі. Хлопцям усім зранку на роботу, тому швидше за все вони швидко роз'їдуться на таксі додому.
Тим, хто сьогодні звечора буде в клубі, можна лишитися зустрічати Вітька або ж усім разом поїхати чи піти на вокзал зустрічати, а тоді повернутися, правда, не знаю як, або ж заманити з вокзалу їх у клуб, а далі - самі знаєте. Останню версію запропонував Петро, хоч я особисто вважаю її малоймовірною.
Нагадую, кіновечір сьогодні в клубі. Збираємося 0 19.30. Від однієї з учасниць обіцяне свіже чеське пиво на пробу ))
Назад,- де високі дими.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Наш кіноклуб

#159 Повідомлення Maidrax » 28 серпня 2013, 11:16

Я буду :evil:

Аватар користувача
Sirco
Православный
Повідомлень: 537
З нами з: 12 грудня 2011, 21:35
Звідки: Вишгород

Re: Наш кіноклуб

#160 Повідомлення Sirco » 28 серпня 2013, 13:13

-1

Аватар користувача
Vilena
Промінь світла в царстві відхоботків
Повідомлень: 463
З нами з: 31 жовтня 2011, 19:41

Re: Наш кіноклуб

#161 Повідомлення Vilena » 28 серпня 2013, 17:01

Дуже шкода.
Назад,- де високі дими.

Аватар користувача
Vilena
Промінь світла в царстві відхоботків
Повідомлень: 463
З нами з: 31 жовтня 2011, 19:41

Re: Наш кіноклуб

#162 Повідомлення Vilena » 29 серпня 2013, 12:15

Не знаю, як на мене, круто було: подивилися чудові інформативні кадри, поржали, подискутували на історично-філологічні теми, позгадували минуле, випили в напівтемряві болгарського пива й тортом вишневим закусили. Ну, майже... Білорусів розважили, зрештою, бо ж вони слухали нас з відкритим ротом. Прогулялися нічним містом. У цій нічній напівліхтарній атмосфері Вова Дмитренко в чорному костюмі та Дашидзе, втопаюча у Вітьковому темно-синьому флісі, виглядали якось особливо гротескно та надихаюче ))
А головне - зустріли на вокзалі наших турклубівців, а це наразі найголовніше. У зв'язку з цим особлива подяка Колі за його безвідмовну гостинність.
Мені було затишно та добре з вами. Когось і справді не вистачало, традиційно вогненних коментарів Архітектора, наприклад, але незважаючи на це, ця зустріч стала для мене показово камерною та якоюсь особливо дружньою. Думаю, така альтернатива заслуговує на гідне продовження.

P.S.: Дуже дякую всім, хто на початку сподвигав мене не здаватися, аби цей вечір не перетворився на блискуче фіаско!
І клубу потрібні колонки!
Назад,- де високі дими.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Наш кіноклуб

#163 Повідомлення PT » 29 серпня 2013, 12:20

Клубу потрібні гроші в фонд приміщення!

Аватар користувача
Vilena
Промінь світла в царстві відхоботків
Повідомлень: 463
З нами з: 31 жовтня 2011, 19:41

Re: Наш кіноклуб

#164 Повідомлення Vilena » 29 серпня 2013, 12:21

Блін, я забула вчора =( Я це виправлю найближчим часом :roll:
Назад,- де високі дими.

Аватар користувача
chornyava
Активний користувач
Повідомлень: 469
З нами з: 26 травня 2011, 00:20
Контактна інформація:

Re: Наш кіноклуб

#165 Повідомлення chornyava » 29 серпня 2013, 16:55

дякую за кіновечір, було прикольно :)
going zero waste :)

Відповісти