ДН Вови та Русіча 2013

Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

ДН Вови та Русіча 2013

#1 Повідомлення Maidrax » 04 січня 2013, 14:49

12 січня (в суботу) я і Русіч запрошуємо вас на святкування наших днів народжень.
Цього разу у програмі у нас антитематично-костюмована вечірка з елементами конкурсів, ігр та алкотрешу.
Початок заходу в приміщенні клубу о 16-00, кінець - після того, коли вирубиться останній учасник :mrgreen:

Якщо коротко - від вас вимагається обрати собі якогось історичного чи вигаданого персонажа та спробувати хоча б якимось чином вжитись у образ (похоботити одяг, продумати історії, потренуватись перед дзеркалом і т.д. - весь вечір вам доведеться провести в його шкурі). Бажано, щоб цей персонаж був загальновідомим та прикольним (наприклад приходити в образі свого дідуся, короля Георга VI або хоббіта Піпіна не варто). В принципі можна прийти чисто побухати, особливо якщо немає часу хоботити образ, але, як показала практика, вам буде не так весело і ви жалкуватимете, що не витратили кілька годин на підготовку.

Хто був на нашому попередньому ДР має уявлення про те, як це відбувається, стиль організації буде подібний. Хто не був - обирайте образ та приходьте, ви не пожалкуєте!

ПС: З урахуванням того, що організація заходу потребує точної інформації про кількість учасників, прошу подавати заявки в цій темі з коментарем "буду активно хоботити образ" або "прийду тупо бухнути/повтичити". Друга категорія осіб в конкурсах участі не братиме і, ймовірно, їй буде не так весело і прикольно, як першій. Те ж саме стосується людей, які прийдуть на захід не подавши заявку.

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: ДН Вови та Русіча 2013

#2 Повідомлення Русич » 04 січня 2013, 15:02

Буду :D

Тобто приєднуюсь до запрошення усіх кому це цікаво, має бути весело.
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
Admit
Православный
Повідомлень: 297
З нами з: 20 липня 2011, 10:40
Звідки: гора Сифон

Re: ДН Вови та Русіча 2013

#3 Повідомлення Admit » 04 січня 2013, 15:03

Оуєєє!
Похобочу образ - шось придумаю!)
Если всё же любовь игра,
То скажи, кто кого обыграл.


© Михаил Шелег feat. Вера Снежная - «Карточный домик»

Ємець Роман
Єсаул
Повідомлень: 259
З нами з: 21 липня 2011, 16:08

Re: ДН Вови та Русіча 2013

#4 Повідомлення Ємець Роман » 04 січня 2013, 16:27

Буду.
Образ похобочу, жаль тільки часу мало.
На крайняк буду відігравати образ працівника Міністерства юстиції.

Аватар користувача
Daria_R
Активний користувач
Повідомлень: 222
З нами з: 01 жовтня 2012, 10:01

Re: ДН Вови та Русіча 2013

#5 Повідомлення Daria_R » 04 січня 2013, 18:29

Буду, спробую вигадати образ :)
P.S. Русіч, вітаю з Днем Народження!

Аватар користувача
Anny
Активний користувач
Повідомлень: 504
З нами з: 24 жовтня 2011, 12:05
Звідки: Київ/Чернігів
Контактна інформація:

Re: ДН Вови та Русіча 2013

#6 Повідомлення Anny » 04 січня 2013, 18:54

Буду :!: постараюся бути в образі)
Голова на плечах, ноги у кросівках. Так йди туди, куди ти хочеш!

Аватар користувача
Anael
Графиня
Повідомлень: 273
З нами з: 06 квітня 2011, 21:34

Re: ДН Вови та Русіча 2013

#7 Повідомлення Anael » 04 січня 2013, 19:39

Буду. По образу что-то придумаю. Русич присоединяюсь к поздравлениям, с Днем Рождения!!!
— А где я могу найти кого-нибудь нормального?
— Нигде, — ответил Кот, — нормальных не бывает. Ведь все такие разные и непохожие. И это, по-моему, нормально.

© Алиса в стране Чудес

Аватар користувача
Kocmik
Активний користувач
Повідомлень: 312
З нами з: 02 лютого 2012, 14:24
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: ДН Вови та Русіча 2013

#8 Повідомлення Kocmik » 05 січня 2013, 06:39

"буду активно хоботити образ

Аватар користувача
Dmitry
Ганс
Повідомлень: 1263
З нами з: 15 січня 2009, 11:35
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: ДН Вови та Русіча 2013

#9 Повідомлення Dmitry » 05 січня 2013, 10:57

Буду. Похобочу образ Петра :mrgreen:
Нет никаких пределов, и нет никаких границ. Идет нормальная вечная жизнь (c) Олег Куваев "Территория"

Аватар користувача
Vilena
Промінь світла в царстві відхоботків
Повідомлень: 463
З нами з: 31 жовтня 2011, 19:41

Re: ДН Вови та Русіча 2013

#10 Повідомлення Vilena » 05 січня 2013, 11:48

Буду. Мабуть, в образі. І з грузинським вином.
Назад,- де високі дими.

pavlo-magnus
Активний користувач
Повідомлень: 262
З нами з: 24 квітня 2012, 23:11

Re: ДН Вови та Русіча 2013

#11 Повідомлення pavlo-magnus » 05 січня 2013, 21:39

бухати не планую, але на образи (чи обрАзи) також часу нема. але намагатимусь прийти.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: ДН Вови та Русіча 2013

#12 Повідомлення Maidrax » 05 січня 2013, 23:06

В рамках заманухи - обрані відгуки про попередній ДН :mrgreen:
Tigress писав:Не знаю почему никто, кроме Юли не отписался. Было классно! Идейно и интересно :D ! Настолько захватывающе, что мы с трудом успели на метро, совсем забыв который час. Конкурсы были не попсовые и разнообразные. Жалею, что участвовала не во всех.) Костюмы некоторых просто впечатлили! Русич, Вилена, Сережа и Рома - классные костюмы, молодцы! Спасибо за угощения)

Лесная нимфа, которая заблудилась и случайно попала в таверну, где ей пришлось научиться есть мясо и пить пиво на скорость, играть в дартс и участвовать в армреслинге :shock:, так и не сможет забыть эти приключения, случившиеся в этом загадочном месте :D

Спасибо Вове и Русичу за этот вечер!! А еще спасибо Вилене за вдохновение на костюм и за пророческую бабочку (ведь она действительно была пророческая "У меня есть два праздника: Новый год и каждый день!"!). Так что пусть у вас каждый день будет праздник :wink:
Vilena писав:Я хотіла просто відписатися, що мені сподобалося, але саме маю краплю часу (студенти модуль хоботять :lol: ), тому не втрималася. Отож, враження феї метеликів, за сумісництвом – доньки двох батьків (дуже смішно, Вова :)). В решті – я нормальна фея в бузковому платті з вишитим подолом, яка думає, що ті наші оди колективні можна вивісити на форумі – най народ посміється.
Отож.
На п’яти примарних горах неподалік ст. м. «Васильківська» (так, у Києві) розташувалася містична таверна закритого типу з досить логічною від того назвою «На П’ятигірській». Там, як може здогадатися невипадковий гість цього форуму, цього Різдва купка людей вирішила відсвяткувати День народження Сонцесяйного імператора. І саме туди випадково впорхнула й покровителька метеликів. Ну, «випадково» - сильно сказано, бо напередодні вона півдня рискала по хендмейд секоднах в пошуках бузкового прикиду й навіть хотіла похвалитися, що вишила його сама, проте совість вчасно прокинулася й фея обмежилася ЧЕСНИМ власноручним виробництвом паперових пророчих метеликів. І от що фея побачила своїми бузковими метеликовими очима:
Серед блискучих барв таверни, підкреслених урочистим сяйвом ореолу Сонцесяйного імператора (а хто імператор, до речі?), майоріли, заколисані медовим повівом м’якого, схожого на пиво, елю, інші казкові істоти :samson:
О, що то було за чудо! Перш за все, фею-метелика вразила тендітна німфа, що випадково заблукала. Блідо-зелений колір її одіжі так гармоніював із безпорадними очима… Але замість того, аби розрадити розгублену німфу, гіперактивний жовтошоломий чолов’яга змусив її їсти м'ясо й змагатися в силі з іншими дебелими фентезіменами, такими, як чорний-пречорний Назгул та коричневий-прекоричневий Монах із класним переплетеним пояском. Треба, втім, зазначити, що фея не прогадала, поставивши на монаха в тоталізаторі (ха-ха :D ), бо останній ледь не зламав зап'ясток іншим чудовим-різнокольоровим істотам, як-от невизначеного кольору євреєві-матросові, а також плямистому хакі-оркові с перемазаним мазутою обличчям.
Поки в одному кутку таверни єврей-матрос святкував свою перемогу в армреслінгу такими криками, що я думала, що зап’ястя йому таки зламали, в іншому її куточку затишно посопував маленький пухнастий хобіт. В нього були білого кольору пухнасті капці! І сам хобіт (вибачте, сама хобіт) від того був теплим, білим та пухнастим.А от хто не був теплим та білим, і тим більше пухнастим, так це рицар в сталевих обладунках. Логічно: де Ви бачили пухнасті обладунки? Мушу зазначити, що цей неприступний герой, який натякав неблагонадійній феї на тортури, чи не єдиний не викинув її подарунок-тендітного метелика, а прилаштував його на сталеву важку руку так, що той сидів тихо й сумирно.
Кольоровий калейдоскоп на цьому не закінчується, але в мене вже болить рука і я ризикую попалитися до кінця не фентезійного, а реального модуля перед студентами. Всім, кого це може стосуватися: темно-зелена дружина винуватця торжества, гравець на сопілці зі звучним дівочим іменем (але ж це правда!), і той, кого я злякалася в коридорі (здається, тебе звати Демос, але я ти реально схожий на Воланда таким, яким я уявляла його в 15-річному віці) – ваші кольори й тонкі настроєві відтінки прекрасно доповнювали свято!
Ох, таки треба йти – судячи з усього небайдужий до мене студент знов списує… Якби ж він знав, ким я була на ДР Вови і Русича … вкотре переконуюся, що незнання краще, ніж знання. Коротше, я пішла… Полетіла, тобто. Дякую Вам усім. Ви найкращі.
Кира писав:Егеж, було дуже позитивно та весело :)
Про костьми то вже відписалися вище, то я зазначу лише, що по расам у нас були як огри з хобітами, так і орки з німфами, навіть був своя королева метелтків, євреей та назгул :shock: :)

Порадувала музика, конкурси та сама атмосфера. А також було ідейно пити пиво з ведра)))

Дякую за гарний вечір та компанію. Виновників свята ще раз з Днем Народження і... дякую за призову дудочку :)

Аватар користувача
Sirco
Православный
Повідомлень: 537
З нами з: 12 грудня 2011, 21:35
Звідки: Вишгород

Re: ДН Вови та Русіча 2013

#13 Повідомлення Sirco » 06 січня 2013, 00:17

Прийду в Образі, чи в обрАзі, чи один уй в чому... скоріш за все як доппельгангер Степана Галябарди :twisted:

Аватар користувача
Valerian
Водій
Повідомлень: 427
З нами з: 05 квітня 2011, 10:52
Звідки: Київ

Re: ДН Вови та Русіча 2013

#14 Повідомлення Valerian » 09 січня 2013, 17:37

Хочу приєднатися! Якщо зможу то буду в образі :wink:
Ті хто не пам`ятають минулого, приречені повторити його знову

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: ДН Вови та Русіча 2013

#15 Повідомлення Maidrax » 10 січня 2013, 22:52

Народ, прохання остаточно відписатись, в кого буде образ, а в кого ні. Бо буде трохи тупо, якщо в костюмах прийде 3-4 людини, підготовлені мною конкурси розраховані на групу від 8-ми людей в образах. Але ще не пізно перехоботити!

З тої інфи шо є в мене, образ собі вигадало і підготувало лише 3 людини (Матрос, Саня Б., Вілена). Ну і ведучі.

Відповісти