20-21 жовтня, Мигійські пороги

Водні походи минулих років
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: 20-21 жовтня, Мигійські пороги

#16 Повідомлення Maidrax » 12 жовтня 2012, 21:01

Організаційний пост.

План в нас наступний - в пятницю о 18-30 наш бусик (4 сторони) прирулює в приміщення клубу, там по ситуації хтось з пацанів вантажить кабана та дрібні хоботья. Бажано прокатного Дністра привезти туди уже. Решту в 19-00 забирають на Васильківській, бус на 11 місць з чотиримісною спалкою. Команда ділиться на дві підгрупи:
- "алко-бидло" - вжирають на спалці міцний алкоголь (щоб не бігати до вітру зупиняючи машину кожні півгодини), базарять про жизнь, займаються аморальними непотребствами, ударники вирубаються від передозування етанолу, за потреби перекваліфіковуються в "алко-моноклів" тощо;
- "моноклі" - милуються придорожніми краєвидами, наповнюючи глибини своїх глибин квінтесенцією подорожнього духу, обговорюють високі матерії, проводять ритуали чаювання, дивляться артхаусне кіно (наче має бути робочий двд-плеєр) тощо.

Якщо все буде добре, близько 23-30 приїздимо в Мигію, вивантажуємо з буса хоботья і ударників групи "алко-бидло", ставимо Гробяру і ще пару наметів, вирубаємось. О 5-30 підйом, точимо сухий перекус, збираємо кати, по ситуації або запаковуємо намети і особисті речі в бус, або влаштовуємо чергування в таборі.

Десь о 9-00 стаємо на воду, тренуємо пряму греблю на плесі перед інтегралом, згребаємся, роздупляємся. Потім обкатуємось на бистрині і ходимо кілька разів Інтеграл. Обідаємо сухим перекусом.
Після обіду тренуємо траверс на інтегралі, примусову чалку рят.кінцем, зачепи, притягування, проходження прижиму, можливо кормовий траверс, все залежить від води і того, що буде відбуватись у зливі.
Далі все по ситуації і рівню води - по любому треба глянути як справи на млині і в червоних воротах, якщо буде хороша вода в червоних воротах - сходим туди, опробуємо бочку, покатаємось.
Приблизно о 18-00 уже буде досить темно тому з катанням зав"язуємо, точимо якусь прикольну гарячу вечерю (швидше за все на пальнику), по ситуації і погоді або розділяємось знову на "алко-бидло" і "моноклів", або ж тусимо всі разом з гітарою і всім іншим. О 21-00 відбій.

Підйом о 5-00, докачуємо кати, точимо гарячий сніданок, далі програма знову по рівню води - або катаємо інтеграл, або пройдемось млин - червоні ворота чи інтеграл. Група бажаючих (хто йде наступного року в заполяр"я) можливо кільнеться на каті і буде успішно врятована (чи похерена) командою іншого ката. Самі суворі ходять самосплавом, випадають у порогах, варяться у бочках червоних воріт та млина. Десь о 12-00 робимо короткий сухий перекус.
В 15-00 починаємо пакуватись з розрахунку, щоб в 17-00 сісти в бусик, в процесі підхавуємо другий перекус.

В бусику група ділиться на дві підгрупи:
- "задовбані та підхерені", які завалюються на спалку дрихнути перед робочим днем;
- "суворі", які в свою чергу можуть підрозділитись на "суворе алко-бидло", "суворих моноклів" і "суворих алко-моноклів".

Десь до 22-30 прирулюємо на м. Васильківська, закидаємо кабанюру в клуб та розрулюємо по домам.


Прошу вважати цей пост програмою тренування та інструктажем по розкладці і техніці безпеки =)

Аватар користувача
Sirco
Православный
Повідомлень: 537
З нами з: 12 грудня 2011, 21:35
Звідки: Вишгород

Re: 20-21 жовтня, Мигійські пороги

#17 Повідомлення Sirco » 13 жовтня 2012, 13:48

Шикарно, йопту!

Ємець Роман
Єсаул
Повідомлень: 259
З нами з: 21 липня 2011, 16:08

Re: 20-21 жовтня, Мигійські пороги

#18 Повідомлення Ємець Роман » 15 жовтня 2012, 10:50

"Моноклі", який плавно переходить в "Cуворі моноклі" (хоча хотілося б мати більш точне визначення останнього терміну).

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: 20-21 жовтня, Мигійські пороги

#19 Повідомлення Maidrax » 15 жовтня 2012, 17:40

Вілена не може поїхати, потрібен доброволець на посаду завгоспа. Розкладка написана, треба буде лише слідкувати за нею і взяти шефство по закупівлі продуктів за моїми інструкціями.

З урахуванням цього є цілих три місця. Ще не пізно приєднатись.

Аватар користувача
Admit
Православный
Повідомлень: 297
З нами з: 20 липня 2011, 10:40
Звідки: гора Сифон

Re: 20-21 жовтня, Мигійські пороги

#20 Повідомлення Admit » 15 жовтня 2012, 18:46

остаточно добазарився з приводу катамарану
Дністер-4
монобалон, рама, 4 весла, насос, упаковка
колінна посадка
500 грн.
в якості застави лишу свій закордонний паспорт
якщо треба ще весла - по 8 гривень за день

забрати треба в пятницю з Раїси Окіпної (Мандри)
*хто хоче допомогти похоботитись і перевірити сам кат - бо я в цьому не шарю
вдвох без проблем відвеземо
Если всё же любовь игра,
То скажи, кто кого обыграл.


© Михаил Шелег feat. Вера Снежная - «Карточный домик»

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: 20-21 жовтня, Мигійські пороги

#21 Повідомлення Maidrax » 15 жовтня 2012, 18:54

Admit писав:остаточно добазарився з приводу катамарану
Дністер-4
монобалон, рама, 4 весла, насос, упаковка
колінна посадка
500 грн.
в якості застави лишу свій закордонний паспорт
якщо треба ще весла - по 8 гривень за день

забрати треба в пятницю з Раїси Окіпної (Мандри)
*хто хоче допомогти похоботитись і перевірити сам кат - бо я в цьому не шарю
вдвох без проблем відвеземо
Норм, когось знайдемо.
Ще момент який треба розрулити - нам треба пара балонів, бо там з дровами швидше за все голяк і плюс ми стоятимем на території заповідника.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: 20-21 жовтня, Мигійські пороги

#22 Повідомлення Maidrax » 16 жовтня 2012, 08:41

Якщо до завтра не з"явиться доброволець на посаду завгоспа при готовій розкладці - я призначу туди Кєпаря, який замість сухого перекусу примудриться зготувати говно-суп.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: 20-21 жовтня, Мигійські пороги

#23 Повідомлення Maidrax » 16 жовтня 2012, 10:02

По спорядженню:

1) "Брудний кабан", вантажиться в клубі, потрібна людина яка на 18-00 підрулить в клуб допомогти мені, з клубу їдуть ще деякі хоботья!
2) 4 катамаранних клубівських весла (купує Вова)
3) Кат-4 "Дністер" прокатний, 4 весла, колінні посадки (Матрос, потрібна одна людина на 17-30 на Лівобережку забрати кат з прокату, вкрай бажано надути балони і перевірити, наскільки спускають)
4) Дві клубівські морковки (клуб)
5) Сокира (Матрос? Рома?)
6) Казани 2 шт. клубні невеликі (клуб)
7) Пательня (Рома)
8 ) Термоси - беріть всі, які є, везіть уже з чаєм!
9) Намет "Гроб" (клуб)
10) Намет-3 (Сергій)
11) Багаттєвий набір (Рома)
12) Набір керівника (Вова)
13) Ремнабір (Русіч, подумати чи ще щось додатково потрібно для катів)
14) Насос (клуб ?)
15) Гітара (Матрос ?)
16) Фотік (Сергій), беріть ще хтось - будем знімати відоси
17) Пальник, 2 балони (Русіч)

По особистому спорядженню - хто ще не похоботився, нагадую, що в Петра є жилет і каска, гірську каску можна позичити в когось з клубників, якщо добре попросити.

Закупівля продуктів буде за традиційною для моїх походів схемою - на кожного, хто не захобочений по спорязі, буде розписано шмат продуктів, які той купить у зручний час.
Група "алко-бидло" та "алко-моноклі" - не забувайте затаритись відповідними напоями, теоретично можна похоботити алко-розкладку, якщо група набере 5 учасників.
Для всіх, крім захобочених зі спорягою, збір в 19-00 на Васильківській (Амурська площа).

І не забувайте агітувати своїх знайомих, не хотілось би їхати в пустому бусі.

Ємець Роман
Єсаул
Повідомлень: 259
З нами з: 21 липня 2011, 16:08

Re: 20-21 жовтня, Мигійські пороги

#24 Повідомлення Ємець Роман » 16 жовтня 2012, 11:19

Maidrax писав:Якщо до завтра не з"явиться доброволець на посаду завгоспа при готовій розкладці - я призначу туди Кєпаря, який замість сухого перекусу примудриться зготувати говно-суп.
Атоматично замінюю всі прийоми їжі на говно-суп :twisted:
Прошу також врахувати, що зважаючи на тривалий час приготування говно-супу я тоді навряд чи зможу приділити тренуванням більше 1-2 години на день :shock:

Ємець Роман
Єсаул
Повідомлень: 259
З нами з: 21 липня 2011, 16:08

Re: 20-21 жовтня, Мигійські пороги

#25 Повідомлення Ємець Роман » 16 жовтня 2012, 11:26

1) "Брудний кабан", вантажиться в клубі, потрібна людина яка на 18-00 підрулить в клуб допомогти мені, з клубу їдуть ще деякі хоботья!
Давай я.
5) Сокира (Матрос? Рома?)
Сокира у Матроса.
7) Пательня (Рома)
Нова пательня так і не знайшлася, тому візьму стару чугунну.
8 ) Термоси - беріть всі, які є, везіть уже з чаєм!
Візьму 1 літровий.
11) Багаттєвий набір (Рома)
Ок.

Аватар користувача
Sirco
Православный
Повідомлень: 537
З нами з: 12 грудня 2011, 21:35
Звідки: Вишгород

Re: 20-21 жовтня, Мигійські пороги

#26 Повідомлення Sirco » 16 жовтня 2012, 11:41

О, знову "мандри")) Я скину Матросу номера універсалів, якими можна забрати кат. Треба реабілітувати Гряду після Київського моря і повернути кат в ідеальному вигляді))
Треба ще один фот. Я ще спробую намутити нормальну відеокамеру-зайвим не буде.
Також підтримую ідею затвердити алкорозкладку і створити алкофонд, задля спрощення механізму розрахунку.

До-речі, чи є бажаючі на півас завтра :mrgreen: ?

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: 20-21 жовтня, Мигійські пороги

#27 Повідомлення Maidrax » 16 жовтня 2012, 11:56

Sirco писав:О, знову "мандри")) Я скину Матросу номера універсалів, якими можна забрати кат. Треба реабілітувати Гряду після Київського моря і повернути кат в ідеальному вигляді))
Нафіга універсал, кат своїм ходом забере Матрос і ще одне рило (наприклад - Толян). Тоді Рома зі мною в клуб поїдуть.

З приводу камери - дивись, бо в неї будуть шанси втонути )

І ще - на всяк випадок беріть свої герми, хоча більшість з них нам теоретично не знадобиться, але всяке буває.

Аватар користувача
Anny
Активний користувач
Повідомлень: 504
З нами з: 24 жовтня 2011, 12:05
Звідки: Київ/Чернігів
Контактна інформація:

Re: 20-21 жовтня, Мигійські пороги

#28 Повідомлення Anny » 16 жовтня 2012, 12:05

Maidrax писав:Вілена не може поїхати, потрібен доброволець на посаду завгоспа. Розкладка написана, треба буде лише слідкувати за нею і взяти шефство по закупівлі продуктів за моїми інструкціями.
давай я буду завгоспом.
Голова на плечах, ноги у кросівках. Так йди туди, куди ти хочеш!

Ємець Роман
Єсаул
Повідомлень: 259
З нами з: 21 липня 2011, 16:08

Re: 20-21 жовтня, Мигійські пороги

#29 Повідомлення Ємець Роман » 16 жовтня 2012, 12:51

Anny писав:
Maidrax писав:Вілена не може поїхати, потрібен доброволець на посаду завгоспа. Розкладка написана, треба буде лише слідкувати за нею і взяти шефство по закупівлі продуктів за моїми інструкціями.
давай я буду завгоспом.
Хех, а я якраз новий шикарний рецепт говно-супу придумав :twisted:

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: 20-21 жовтня, Мигійські пороги

#30 Повідомлення Maidrax » 16 жовтня 2012, 13:11

Ємець Роман писав:
Anny писав:
Maidrax писав:Вілена не може поїхати, потрібен доброволець на посаду завгоспа. Розкладка написана, треба буде лише слідкувати за нею і взяти шефство по закупівлі продуктів за моїми інструкціями.
давай я буду завгоспом.
Хех, а я якраз новий шикарний рецепт говно-супу придумав :twisted:
Ну, якось іншим разом. До речі, хто не має каски - Рома буде в своїй армійській, по старій традиції, тому вакантний його модний Прійон з виломаним регулятором для розміру башки =)

Відповісти