ПВД-зліт, 16-17 червня - "Святі Гори"

Зльоти минулих років
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Admit
Православный
Повідомлень: 297
З нами з: 20 липня 2011, 10:40
Звідки: гора Сифон

Re: ПВД-зліт, 16-17 червня - "Святі Гори"

#106 Повідомлення Admit » 19 червня 2012, 00:45

duSJA писав:фото можна скачати тут: http://www.ex.ua/view_storage/678720881874
у тебе фотки пішої групи?
Если всё же любовь игра,
То скажи, кто кого обыграл.


© Михаил Шелег feat. Вера Снежная - «Карточный домик»

Аватар користувача
Yaroslav
Користувач
Повідомлень: 23
З нами з: 31 жовтня 2011, 23:09

Re: ПВД-зліт, 16-17 червня - "Святі Гори"

#107 Повідомлення Yaroslav » 19 червня 2012, 00:51

Всім здоров!
Дуже велике дякую організаторам і всім хто був поряд :D, це було дуже круто, хороший заряд настрою і енергії!

Фотографії можна завантажити по цьому адресу:
http://dl.dropbox.com/u/47745440/Severs ... .16-17.zip

Також можна переглядати тут:
https://plus.google.com/u/0/photos/1004 ... 2746463057

Все було чудово, дуже радий що мав нагоду провести з вами ці шикарні вихідні :D

Аватар користувача
duSJA
Активний користувач
Повідомлень: 98
З нами з: 31 березня 2011, 11:02
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: ПВД-зліт, 16-17 червня - "Святі Гори"

#108 Повідомлення duSJA » 19 червня 2012, 02:33

Admit писав:
duSJA писав:фото можна скачати тут: http://www.ex.ua/view_storage/678720881874
у тебе фотки пішої групи?
так. лосі 1го дня і піша 2го
Лучше износиться, чем просто глупо заржаветь (с)

Аватар користувача
Yul4onok
Користувач
Повідомлень: 8
З нами з: 19 червня 2012, 09:40

Re: ПВД-зліт, 16-17 червня - "Святі Гори"

#109 Повідомлення Yul4onok » 19 червня 2012, 10:17

Я довго збиралася в цей похід і науявляла собі всякого, але того, з чим я стикнулася в ці вихідні, я не очікувала)
перший день мені дуже сподобався. такий собі на розслабончику, тобто те, чого можна було очікувати від матрасної групи))) найбільше мені сподобалась гора! мені так сподобалось, що я б із задоволенням ще тричі на неї залізла б!!! :ligy: ))) дуже класна печера! в ній і охолодитися від сонця і духом трохи очиститися можна було! звісно остання частина маршруту теж наклала на похід свій відбиток: комарі там справді голодні звірі :wink:
:!: окреме дякую Дметрику за цей день :!: і хай ми трошки губилися, але було весело, все, що хотіли - побачили і відчувалася підтримка духу! Дякую тобі величезне!!!

обідно трохи вийшло, що поки ми складали палатку, вже почалася лава на лаву :namet: :( я б і сама там прийняла б участь, але треба було спочатку зробити укриття від зливи, а потім уже і закінчилася вся розвага.
що найкрутіше - що я за років 5 мабуть змогла добре виспатися!! от що значить природа! і заблукалі в наше палаткове містечко "Барсук-трофі" не стали завадою) було навіть весело)))

другий день видався мені надскладним. і морально і фізично я була до цього не готова, особливо важко було навіть не в болотах а біля озера. воно мені здалося таким величезним, ледь ноги тягла, навіть трохи заздрість пробивалася до тих людей, які там відпочивали.
але ладно.. ДЯКУЮ за такий досвід, тепер знаю, над чим ще треба ще добряче попрацювати
Востаннє редагувалось 19 червня 2012, 14:37 користувачем Yul4onok, всього редагувалось 1 раз.
Лень - это искусство отдыхать заранее!!!)

Аватар користувача
dudka
Активний користувач
Повідомлень: 26
З нами з: 12 березня 2010, 19:55
Звідки: Місто Квітів
Контактна інформація:

Re: ПВД-зліт, 16-17 червня - "Святі Гори"

#110 Повідомлення dudka » 19 червня 2012, 12:08

Лава на лаву - однозначно круто (не дивлячись, що до сих пір болить щелепа :-)))
Болота - супер: новий досвід, є про що розказать. Якби все було монотонно, нічого було б згадать.
Суниці - просто щастя :-)
Комарі - печалька.
Дощ також зробив непоганий вклад: багато хто передивиться своє спорядження. Особливо ті, хто по піввідра води виливав з палаток :-).
Жаль, невстигли подивиться на лавру...
Вцілому - нереально насичено, весело і душевно.
ЗІ: сподобались співаки в перший піший день. Дуже позитивні і веселі люди :-)
in search of magik muzik

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: ПВД-зліт, 16-17 червня - "Святі Гори"

#111 Повідомлення PT » 19 червня 2012, 13:21

Архітектор співав навіть в 4 ранку коли приїхали чуваки з Барсук-Трофі)

dingir
Активний користувач
Повідомлень: 32
З нами з: 29 червня 2011, 10:38
Контактна інформація:

Re: ПВД-зліт, 16-17 червня - "Святі Гори"

#112 Повідомлення dingir » 19 червня 2012, 13:49

Как-то так...
Вкладення
lulz.jpg
lulz.jpg (300.45 Кіб) Переглянуто 4796 разів

Аватар користувача
Sanja
Свій в доску
Повідомлень: 1012
З нами з: 20 серпня 2008, 18:37
Звідки: Kiev

Re: ПВД-зліт, 16-17 червня - "Святі Гори"

#113 Повідомлення Sanja » 19 червня 2012, 14:20

Зачетно)

Аватар користувача
Mark Dug
Активний користувач
Повідомлень: 46
З нами з: 09 червня 2011, 11:21

Re: ПВД-зліт, 16-17 червня - "Святі Гори"

#114 Повідомлення Mark Dug » 19 червня 2012, 16:44

Усім привіт, також хочеться поділитись враженнями, в цілому вийшло просто файно.

Перший день: йшли на байдарках пройшло все без усяких казусів все пройшло як по маслу, навіть хотілось ще, бо тільки навчились більш менш йти рівно як подорож скінчилась, здалося що пройшли км. 5, а по карті подивився водний маршрут першого дня ~11км склав. Досвід кільнутись теж інтересний, саме коли попадаєш у воду і не розумієш де випірнеш під байдарку чи рядом, але скажу чесно з тяжкими рюкзаками (як в мене) і без додаткових поплавків на байдарці, шансу спасти байдарку дуже малий... :kayak:

Другий день: просто не вистачає слів, йоду та зеленки, в першу чергу отримав досвід нового матрацного походу (по болоту босяка в такій кількості ходив у перше, хоча виріс також у місцевості з болотами), тепер знаю що якась стара пара взуття та штанів не помішає в рюкзаку, також горджусь нашими дівчатками, а особливо тими які не розраховували на такий похід, і взагалі в перше пошли до походу… (слова ми запізнюємось на електричку багатьох стимулюють) після цих слів у багатьох відкрилось друге дихання. :oops:

Що до води з річки в їжу та чай, то Сіверський Донець у порівняні з Дніпром та Десною то її можна пити сирою… :ranok:

Виношу подяку від себе:
- Величезна подяка Катерині яка завжди була поруч цілих два дні, та вибачай за жорсткуватий матрац… Ти просто молодчина!!!
- Дмитру який був помічником на байдарці (головне тренуватись побільше і все вийде)
- Величезна подяка Олегу (двійна подяка), Віктору та іншим у заготовці деревини для вогнища… ми молодці хватило навіть приготувати сніданок.
- Величезна двійна подяка Дмитрові та Дмитрові які вели групу в другий день ви молодці на всі 1000% було видно що Ви зовсім трохи хвилювались, але саме головне що ви це зробили і довели групу цілою і не ушкодженою, так тримати, (а м’яса для вовків було багато) :twisted:
- Усім за компанію та веселий настрій.
- І нарешті Особлива подяка Петрові як організатору, все в цілому просто (супер)…

Фото http://www.ex.ua/view_storage/292147060400

Аватар користувача
Kocmik
Активний користувач
Повідомлень: 312
З нами з: 02 лютого 2012, 14:24
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: ПВД-зліт, 16-17 червня - "Святі Гори"

#115 Повідомлення Kocmik » 20 червня 2012, 15:56

Так, дуже сподобалось, щука, звичайно специфічна річ..
Лава на лаву феєрична була,шкода що мало
ну і матрасний похід по болотах був просто феєричний, дякую Дімам, Петру, та всім учасникам за прекрасну компанію.

аааа, і Валеріану з Льошею за можливість розклеювання листівок проти партії регіонів, згадав дитинство)

Sergey_S
Користувач
Повідомлень: 11
З нами з: 21 червня 2012, 13:15

Re: ПВД-зліт, 16-17 червня - "Святі Гори"

#116 Повідомлення Sergey_S » 21 червня 2012, 13:21

Все очень понравилось, спасибо Пете.
Не представлял себе, что такую толпу народу можно организовать :)

Вот фотки для просмотра (в конце бонус - видео "Лава на лаву"):
https://plus.google.com/u/0/photos/1155 ... 1122350881

И полный архив, как и обещал http://fileshare.in.ua/6339445
Востаннє редагувалось 21 червня 2012, 20:51 користувачем Sergey_S, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Anny
Активний користувач
Повідомлень: 504
З нами з: 24 жовтня 2011, 12:05
Звідки: Київ/Чернігів
Контактна інформація:

Re: ПВД-зліт, 16-17 червня - "Святі Гори"

#117 Повідомлення Anny » 21 червня 2012, 14:31

Дякую усім за чудові вихідні. Гарний зліт вийшов, насичений, красиві місця і краєвиди. Перший день матрасили гарно і дякую, Пєтя, що дав змогу повчитися керувати байдаркою, а Вові за теоретичну базу :) мені сподобалося, цікавий досвід.
У другий день я прокачала веслування здається :kayak: було класно, хоча керувати Титаніком не завадить ще повчитися :)
Дякую за спілкування усім як під солнцем так і зливою, за пісні у поїзді, було дуже весело і приємно побачити усіх кого знаю і нових людей :)
Вітюня, гарне було винце і особливо цукерки ;) Вітаю ще раз!
Голова на плечах, ноги у кросівках. Так йди туди, куди ти хочеш!

Аватар користувача
Sergio
Активний користувач
Повідомлень: 191
З нами з: 18 жовтня 2010, 16:23
Контактна інформація:

Re: ПВД-зліт, 16-17 червня - "Святі Гори"

#118 Повідомлення Sergio » 21 червня 2012, 15:39

Дякую усім за гарну компанію та насичені вихідні!!! Було дуже позитивно!
Перший раз в житті так багато ходив по лісових хащах і при тому по коліна в болоті, хоча народився на Поліссі :mrgreen:
Комарі просто розривали на шматки.
Порадували цілі суничні поля! Жаль, що на озерах ми побули всього хвилин 15. Там чудові місця :!:

Мої фото лежать тут:
http://fileshare.in.ua/6338349

Аватар користувача
Valerian
Водій
Повідомлень: 427
З нами з: 05 квітня 2011, 10:52
Звідки: Київ

Re: ПВД-зліт, 16-17 червня - "Святі Гори"

#119 Повідомлення Valerian » 22 червня 2012, 07:41

Нарешті добрався до компа :D
Дякую всім за чудові вихідні все було класно. Дуже гарні місця першого дня можна було б і ще походити лісом та полазити лаврою. Нарешті взяв учас в лаві було круто але сподівався що з 60 чоловік буде більше бажаючих( водичка після долщу просто неймовірна коли ти пливеш а над головою блискавки 8) другий день також видався на славу гребсти коли на байді тільки два весла трохи напряжно :kayak: та всеодно круто :!: Величезне спасибі моїй команді Саші та Маринці, прикольно було одни одним веслом вдвох гребсти :D А також подяка Петру, Дімону та всим хто доклав зусиль для проведення походу.
Трохи моїх фоток :arrow: http://www.ex.ua/view_storage/677708630110
Ті хто не пам`ятають минулого, приречені повторити його знову

Аватар користувача
Realnata
Користувач
Повідомлень: 13
З нами з: 18 червня 2012, 18:56

Re: ПВД-зліт, 16-17 червня - "Святі Гори"

#120 Повідомлення Realnata » 22 червня 2012, 10:56

Всем спасибо за суперский ПВД! :namet: Нам с Лешкой все безумно понравилось. С нетерпением ждем новых походов))
Ну и вот пару фоток от нас: http://www.ex.ua/view_storage/703583133375
Чудес не бывает... Я проверяла!

Відповісти