Осенний Крым через три каньона (пеший 1к.с. с элементами 2А)

Піші походи минулих років
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
komik
Боцман
Повідомлень: 480
З нами з: 05 жовтня 2009, 13:09
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Осенний Крым через три каньона (пеший 1к.с. с элементами

#46 Повідомлення komik » 08 листопада 2010, 23:15

Зустріч відбудеться як і заплановано!
Surf the Life!

Аватар користувача
komik
Боцман
Повідомлень: 480
З нами з: 05 жовтня 2009, 13:09
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Осенний Крым через три каньона (пеший 1к.с. с элементами

#47 Повідомлення komik » 09 листопада 2010, 12:56

На завтра потрібен ноут, хто може взяти?
Surf the Life!

Аватар користувача
Zuxel
Сибиряк
Повідомлень: 715
З нами з: 06 липня 2007, 18:05
Звідки: Троещина
Контактна інформація:

Re: Осенний Крым через три каньона (пеший 1к.с. с элементами

#48 Повідомлення Zuxel » 09 листопада 2010, 15:51

Я буду с ноутом, но у него сдохла батарея... т.е. нужна будет розетка.
Движение стало смыслом жизни...
(Ария, "Горящая стрела")

Аватар користувача
mcleonid
Активний користувач
Повідомлень: 105
З нами з: 16 березня 2009, 11:10
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Осенний Крым через три каньона (пеший 1к.с. с элементами

#49 Повідомлення mcleonid » 10 листопада 2010, 09:36

я можу ноут взяти
Життя прекрасне, потрібно лише налаштуватися на сприйняття прекрасного :)

Аватар користувача
Zuxel
Сибиряк
Повідомлень: 715
З нами з: 06 липня 2007, 18:05
Звідки: Троещина
Контактна інформація:

Re: Осенний Крым через три каньона (пеший 1к.с. с элементами

#50 Повідомлення Zuxel » 11 листопада 2010, 10:09

Поход защитили. Всех поздравляю. Справки будут до конца года.
Для себя получил мега опыт по выпуску, защите, планировании похода и вообще руководстве.

И пару моментов:
1) В рамках походной части мы не прошли нужных 130 км, что плохо. Реально прошли в районе 124-128.
2) На будущее для себя решил, когда буду вести категорийный поход, то состав будет утверждаться за месяц до выхода и дальше будет меняться только в меньшую сторону.
3) Маршрут будет составляться с запасом на возможную жопу.
4) Все вопросы относительно снаряги, рем. набора, аптечки будут решаться ДО начала похода.
Движение стало смыслом жизни...
(Ария, "Горящая стрела")

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Осенний Крым через три каньона (пеший 1к.с. с элементами

#51 Повідомлення PT » 10 червня 2012, 22:13

Таке питання - хочу поїхати з дружиною на 4 дні в Крим в кінці липня . Програма така : 2 дні провести десь в горах аби було ненапряжно і цікаво,1.5 на морі. На морі бажано цивільно десь,але якщо раптом є круте місце під намет де є вода то теж непогано.

Попередньо намітив Чорноріченський каньон. Т.як я в Криму взагалі орієнтуюсь слабо щось можете підказати ті хто там буває часто?

В Симферопіль поїзд прибуває о 09.05, виїзд з Симферополя о 16.13.

Andri
Активний користувач
Повідомлень: 36
З нами з: 24 вересня 2010, 18:12
Звідки: Київ

Re: Осенний Крым через три каньона (пеший 1к.с. с элементами

#52 Повідомлення Andri » 11 червня 2012, 10:55

PT писав:Попередньо намітив Чорноріченський каньон. Т.як я в Криму взагалі орієнтуюсь слабо щось можете підказати ті хто там буває часто?
Чорноріченський - не зовсім гори, так собі - просто каньйон =)
Там дуже красиво, але:
1. Після опадів там можливий високий рівень води, і тоді прийти його низом буде дуже важко/неможливо
2. Якщо бути підчас опадів в самому каньйоні - можливий дуже різкий підйом рівня води, що небезпечно для життя
3. Велика кількість лісників і іншої нечисті тусуються біля нього з метою зібрати данину

Поруч з Чорноріченським є іще одне дуже цікаве місце: http://lifeglobe.net/blogs/details?id=79 але вдвох із дівчиною я б не ішов туди, там до цього часу бувають мисливці за металом і люди вони не самі приємні.

Щодо моря - вийдеш ти в Озерному (хоча можна проходити в зворотній бік і вийти біля Морозівки), звідти до побережжя ~ 2год, а там і Санаторне і Форос і Балаклава, можна попередньо продзвонити варіанти - домовитися за проживання.

Щодо більш "гірського" маршруту може порадити ось це - http://www.7ways.com.ua/tours/crimea-ba ... nosti.html, можна скоротити і зійти з маршруту раніше (кругом населені пункти) і поїхати на море. Цей маршрут не напряжний, дуже мальовничий + велика кількість історичних і архітектурних пам'яток, як на мене для подорожі із дівчинкою/дркжиною саме воно.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Осенний Крым через три каньона (пеший 1к.с. с элементами

#53 Повідомлення PT » 11 червня 2012, 10:59

Andri писав:
PT писав:Попередньо намітив Чорноріченський каньон. Т.як я в Криму взагалі орієнтуюсь слабо щось можете підказати ті хто там буває часто?
Чорноріченський - не зовсім гори, так собі - просто каньйон =)
Там дуже красиво, але:
1. Після опадів там можливий високий рівень води, і тоді прийти його низом буде дуже важко/неможливо
2. Якщо бути підчас опадів в самому каньйоні - можливий дуже різкий підйом рівня води, що небезпечно для життя
3. Велика кількість лісників і іншої нечисті тусуються біля нього з метою зібрати данину

Поруч з Чорноріченським є іще одне дуже цікаве місце: http://lifeglobe.net/blogs/details?id=79 але вдвох із дівчиною я б не ішов туди, там до цього часу бувають мисливці за металом і люди вони не самі приємні.

Щодо моря - вийдеш ти в Озерному (хоча можна проходити в зворотній бік і вийти біля Морозівки), звідти до побережжя ~ 2год, а там і Санаторне і Форос і Балаклава, можна попередньо продзвонити варіанти - домовитися за проживання.

Щодо більш "гірського" маршруту може порадити ось це - http://www.7ways.com.ua/tours/crimea-ba ... nosti.html, можна скоротити і зійти з маршруту раніше (кругом населені пункти) і поїхати на море. Цей маршрут не напряжний, дуже мальовничий + велика кількість історичних і архітектурних пам'яток, як на мене для подорожі із дівчинкою/дркжиною саме воно.
Дякую! Печерні міста це єдине де я був в Криму і я б не сказав що воно дуже мене вразило...А є якийсь маршрут просто біля каньону, аби не спускатись в потенційно небезпечні місця?

Аватар користувача
Demok~
Активний користувач
Повідомлень: 60
З нами з: 10 лютого 2012, 21:48

Re: Осенний Крым через три каньона (пеший 1к.с. с элементами

#54 Повідомлення Demok~ » 15 червня 2012, 18:09

PT писав:Таке питання - хочу поїхати з дружиною на 4 дні в Крим в кінці липня . Програма така : 2 дні провести десь в горах аби було ненапряжно і цікаво,1.5 на морі. На морі бажано цивільно десь,але якщо раптом є круте місце під намет де є вода то теж непогано.

Попередньо намітив Чорноріченський каньон. Т.як я в Криму взагалі орієнтуюсь слабо щось можете підказати ті хто там буває часто?

В Симферопіль поїзд прибуває о 09.05, виїзд з Симферополя о 16.13.

Дуже раджу пройтися із Соколиного до Сімеїзу (Алупки) через котловину Беш-Текне, офігєнні місця, якраз за 2 дні особливо не напрягаючись пройдете, ще залюбки під Ат-Башем посидете. А на 2 омтанні 2 дні раджу у Інжир під`їхати, місця були до недавнього часу повністю дикі, море чисте, для кємпінгу ідеальні умови. Зараз правда народ приїжає туди стаціонаром на місяць і більше..але думає особливо не завадить :)
That which does not kill us makes us stronger

Аватар користувача
Zuxel
Сибиряк
Повідомлень: 715
З нами з: 06 липня 2007, 18:05
Звідки: Троещина
Контактна інформація:

Re: Осенний Крым через три каньона (пеший 1к.с. с элементами

#55 Повідомлення Zuxel » 18 червня 2012, 10:57

Andri писав:1. Після опадів там можливий високий рівень води, і тоді прийти його низом буде дуже важко/неможливо
Там як мінімум є дві стежки. Одна йде вздовж берега і треба декілька разів переходити через річку. Там при високій воді дійсно небезпечно. Але є ще й друга стежка, яка увесь час іде по одному березі на висоті 20-50м вище ріки і там я зможу пройти навіть зі своїм велосипедом. Там є лише дві відносно стрьомі ділянки.
Andri писав:2. Якщо бути підчас опадів в самому каньйоні - можливий дуже різкий підйом рівня води, що небезпечно для життя
У непогоду у сам каньйон лізти так само небезпечно, як у квітні проходити низом "БКК". Якщо люди туди лізуть, то зазвичай вони розуміють що їх чекає і готуються відповідно.
Andri писав:3. Велика кількість лісників і іншої нечисті тусуються біля нього з метою зібрати данину
Це мабуть найбільша проблема Криму. Здається останній раз коли я там був, зі сторони Озірного була табличка "Вхід заборонено, заповідна зона. Охороняється собаками". Щось таке. Тому якщо піймають, то здеруть гроші.
Andri писав:Поруч з Чорноріченським є іще одне дуже цікаве місце: http://lifeglobe.net/blogs/details?id=79 але вдвох із дівчиною я б не ішов туди, там до цього часу бувають мисливці за металом і люди вони не самі приємні.
Місце дійсно цікаве, але на один раз. Був там 2,5 рази і жодних мисливців не бачив. Там вже зрізали усі що хоч якось нагадувало залізо. Зустріти там можна лише таких же самих туристів або місцеву гопоту, що теж не приємно. Тому з дівчиною у двох я би туди не йшов.

Відносно добиралова, то і на 17км і в Озірному регулярно ходять маршрутки до Севастополя.
Від 17 км можна доїхати без проблем аж до Алушти.

Якщо все ж хочете у Чорнорічінський, то найкращий варіант такий:
1) поїздом до Севастополя
2) Зайти на автовокзал (напроти залізничного возкала) і взнати що їде до 17 км. Якщо нічого не буде, то 100% запасний варіант - тролейбусом від вокзала до 5км і бусом від 5 км до 17км.
3) Від 17км пішки пройти за Морозовку і там заночувати. Другий день - каньйон. Щоб його пройти достатньо 5 годин. Ночівля в кінці каньйону.
4) Третій день вранці від Озірного або Широкого (там більше бусів) їдете на 5км у Севастополь і звідти у Балаклаву. Трохи гуляєте по Балаклаві а потім йдете пішки на Срібний пляж (мимо фортеці), набираєте воду у джерелі під фортецею (більше води ніде немає) і далі мегакрасивою стежкою траверсом на сам пляж і від нього починаються місця під намети. Місця платні, вогонь розводити не можна, пальник можна. Але там цивільно - прибирають сміття і видають пакети для сміття. Навколо суцільний ялівець, тому запахи там неймовірні.
5) Від срібного пляжу постійно курсує купа місцевих, що можуть відвезти вас у Балаклаву. Також там кожні 2 години ходить паром (як у нас на Дніпрі).
Движение стало смыслом жизни...
(Ария, "Горящая стрела")

Відповісти