Автотранспорт

Обговорення того, що напряму повязане з туризмом, але не відноситься до інших розділів.
Відповісти
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
komik
Боцман
Повідомлень: 480
З нами з: 05 жовтня 2009, 13:09
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Автотранспорт

#1 Повідомлення komik » 23 березня 2012, 12:43

Ціаква стаття як зекономити на прокаті авто
http://alexcheban.livejournal.com/60404.html
Surf the Life!

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Автотранспорт

#2 Повідомлення PT » 23 березня 2012, 12:48

У мене трохи інша методика,завдяки якій я отримував нижчі ціни на оренду авто ніж на сайтах. Просто гуглиш всі прокатні контори які є в місці де збираєшся брати (бажано запит вводити на місцевій мові,наприклад в польщі чи чехії це легко). Потім пишеш всім на е-мейл англійської мовою лист де все описуєш і питаєш скільки це буде коштувати. Протягом 2-3 днів отримуєш відповіді,порівнюєш і вперед.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Автотранспорт

#3 Повідомлення Maidrax » 23 березня 2012, 12:51

PT писав:У мене трохи інша методика,завдяки якій я отримував нижчі ціни на оренду авто ніж на сайтах. Просто гуглиш всі прокатні контори які є в місці де збираєшся брати (бажано запит вводити на місцевій мові,наприклад в польщі чи чехії це легко). Потім пишеш всім на е-мейл англійської мовою лист де все описуєш і питаєш скільки це буде коштувати. Протягом 2-3 днів отримуєш відповіді,порівнюєш і вперед.
А чому остаточна ціна має вийти нижчою, ніж на сайті?

Аватар користувача
komik
Боцман
Повідомлень: 480
З нами з: 05 жовтня 2009, 13:09
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Автотранспорт

#4 Повідомлення komik » 23 березня 2012, 12:53

Не сумніваюсь Петро що в тебе "своя" методика :) але стаття призначена для тих хто зовсім нічого не шарить в прокаті авто, або дуже мало! і в ній описано купа цікавих методів економії на бронюванні!
Surf the Life!

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Автотранспорт

#5 Повідомлення PT » 23 березня 2012, 12:53

Maidrax писав:
PT писав:У мене трохи інша методика,завдяки якій я отримував нижчі ціни на оренду авто ніж на сайтах. Просто гуглиш всі прокатні контори які є в місці де збираєшся брати (бажано запит вводити на місцевій мові,наприклад в польщі чи чехії це легко). Потім пишеш всім на е-мейл англійської мовою лист де все описуєш і питаєш скільки це буде коштувати. Протягом 2-3 днів отримуєш відповіді,порівнюєш і вперед.
А чому остаточна ціна має вийти нижчою, ніж на сайті?
У багатьох локальних маленьких фірм немає онлайн-бронювання на сайті, сайти іноді не оновлюються.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Автотранспорт

#6 Повідомлення PT » 23 березня 2012, 12:54

komik писав:Не сумніваюсь Петро що в тебе "своя" методика :) але стаття призначена для тих хто зовсім нічого не шарить в прокаті авто, або дуже мало! і в ній описано купа цікавих методів економії на бронюванні!
Ні стаття,однозначно корисна, я сам багато що вичитав. Шкода що він сам українець а пише москальскою, напевно хоче аудиторію російськомовну хоботити аби гроші на рекламі рубити

Відповісти