Алкоголь - мой друг :)

Розмови ні про що
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
aew
Активний користувач
Повідомлень: 127
З нами з: 29 листопада 2006, 22:20
Контактна інформація:

Re: Алкоголь - мой друг :)

#31 Повідомлення aew » 20 березня 2011, 20:10

Хочу зауважити, що ті хто не пьють завжди зверхньо ставляться до тих хто пьє ( я такий крутий, кинув пити,тепер роздупльонний по життю, алкоголь це наркотик, вони такі тупі і слабкі що далі ним давляться, вони не можуть протистояти суспільній думці,вони деградують, тощо). Достаньо глянути пост користувача aew
Спасибо, за столь лестный отзыв обо мне. Видать что-то тебя да зацепило. :lol:
Придется тебе, Петя, осваивать новый жизненный опыт, если, конечно, твой опыт предыдущий не помешает в этом.

Я не ставлюсь надменно к тем, кто пьет, не считаю себя круче, чем, кто-то из пьющих. У каждого своя жизнь и свой опыт. Если бы ты внимательнее читал мой пост, то увидел бы, что я писал о том, что сложно реально оценить систему находясь внутри нее, поэтому я не обвиняю кого-либо в том, что он пьет, даже последнего алкоголика.

За себя скажу, что мне неинтересно в пьяной компании, мы не сходимся по интересам
Хоча переважна більшість людей, які лишили свій внесок в історію пили, більш того багато з них були алкоголіками.
Было бы неплохо, если ты не голословен, привести хотя бы с десяток таких алкоголиков, принесших несомненную пользу развитию человечества

С Ув.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Алкоголь - мой друг :)

#32 Повідомлення PT » 20 березня 2011, 21:18

Зачепило бо дуже не люблю коли люди починають демонструвати свою зверхність над іншими немаючи ніяких для цього підстав. Можна написати культурно та коректно, як Слава, а можна написати як ти.

Щодо "реально оцінити" це вже йде повна філософія. Ти ж знаходишся серед тих хто не вживає алкоголь ,за твоєю логікою ти теж не можеш реально оцінювати. Я теж знаходився більше двох тижні поспіль в суспільстві де алкоголь - заборонений традиційно або законодавчо. І нічього там крутого не помітив, навпаки 95% людей з якими я спілкувался люблять вживати алкголь ( а спілкувался я переважно з освіченими англомовними людьми) .

Мені теж нецікаво в компанії де не вживають алкоголь, там скучно , неактивно і в чомусь фальшиво, люди рідко розкриваються,рідко демонструють повний спектр емоцій.

Щодо особистой немає часу шукати та рахувати, серед останніх людей про яких я детально читав це Кемаль Ататюрк, найбільш шанована людина в історії Турції. Він був алкоголиком.

Аватар користувача
Legion
100 км + 1.5 літри
Повідомлень: 910
З нами з: 10 липня 2010, 19:56
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Алкоголь - мой друг :)

#33 Повідомлення Legion » 20 березня 2011, 21:28

Сходу можу назвати одну видатну людина, яка часто і багато пила - Висоцький.
Я думаю, те чи п'єш ти, чи ні, не впливає на те, який ти лишиш вклад в історії.
Но мы пройдем, и грянут волны в парапет,
И зазвенит бакштаг как первая струна!
В. Ланцберг

Аватар користувача
Кира
Активний користувач
Повідомлень: 563
З нами з: 19 травня 2008, 19:55
Звідки: Твердыня проклятого владыки.
Контактна інформація:

Re: Алкоголь - мой друг :)

#34 Повідомлення Кира » 20 березня 2011, 23:15

Хемінгуей, той що Ернест.
Ельцен, той що Борис :?
Мы осветили белый снег,
Трупами врагов,
Мы пропели над огнем,
Песни трех ветров.
Восславим Одину хвалу,
Идя морской тропой,
И Тюр погонит наш драккар,
Опять на смертный бой!

Jarl
Активний користувач
Повідомлень: 134
З нами з: 06 липня 2010, 00:09

Re: Алкоголь - мой друг :)

#35 Повідомлення Jarl » 21 березня 2011, 00:04

Академік Амосов - не вживав алкоголю.
Щодо "реально оцінити" то багато людей що вживають наркотики(алкоголь у т. ч.) усвідомлюють, що це погано(особливо вранці :ranok: , :mrgreen: ) але пересилити себе і припинити вживати їх - неможуть(чи не хочуть).
" це вже йде повна філософія"-не згоден.Протверезівши ти вже оцінюєш вчорашні події поіншому(якщо взагалі щось пам*ятаєш :mrgreen: )
Я вже писав що люди під впливом наркотиків(алкоголю) не адекватно оцінюють ситуацію і гинуть.
Втрачені людські життя - це не філософія.Це реальність.
" Я теж знаходився більше двох тижні поспіль в суспільстві де алкоголь - заборонений традиційно або законодавчо" - 2 тижні не достатньо щоб все побачити.Ти спілкувався восновному з молоддю, а молодь тягне до забороненого...
"І нічього там крутого не помітив" - а щоти хотів би побачити крутого?Обриганих і обісцяних п*яних на вулицях чи п*ного водія що збив 4-х людей на зупинці.Водієві може і було круто - по місту під 200 км\год.
Ти так кажеш наче не помічаєш проблем від вживання наркотиків(алк.),а відбираєш для себе тільки позитив.
Мораль:побег от себя-это всегда в финале рваная срака.

Кровосток - Деревня

Аватар користувача
nbabii
Грязный Кабан
Повідомлень: 249
З нами з: 29 листопада 2006, 02:59
Звідки: Императорский род

Re: Алкоголь - мой друг :)

#36 Повідомлення nbabii » 21 березня 2011, 00:26

PT писав:Зачепило бо дуже не люблю коли люди починають демонструвати свою зверхність над іншими немаючи ніяких для цього підстав. Можна написати культурно та коректно, як Слава, а можна написати як ти.
Да забей. Это вечный срач. Никто никому ничего не докажет
PT писав: Мені теж нецікаво в компанії де не вживають алкоголь, там скучно , неактивно і в чомусь фальшиво, люди рідко розкриваються,рідко демонструють повний спектр емоцій.
Есть такое, согласен...

Но это потому, Петр, что мы с тобой хроны, которые разучились отдыхать без выпивки - гарантирую что в одном из следующих постов будет эта фраза)))

Аватар користувача
Legion
100 км + 1.5 літри
Повідомлень: 910
З нами з: 10 липня 2010, 19:56
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Алкоголь - мой друг :)

#37 Повідомлення Legion » 21 березня 2011, 00:46

Ще згадав Єсеніна і Мусорского.
П.С. І Хемінгуея також хотів написати, та не встиг)
Но мы пройдем, и грянут волны в парапет,
И зазвенит бакштаг как первая струна!
В. Ланцберг

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Алкоголь - мой друг :)

#38 Повідомлення PT » 21 березня 2011, 09:59

Ще Ільїч дуже полюбляв пивко накатувати :samson:

А взагалі згоден з Коляном - тут ніхто нікого не переконає.

Противники алкоголю чомусь думають що всі пьянки заканчуються ригаловом і бодуном зранку :ranok:

2 Ярік - їхня культура нічим не краще нашої. Замість бухих автомобілістів у них їздять мотоциклисти по тротурам, на вулицях плюють і сруть цілком тверезі люди. І при цьому високий рівень наркомані та тютюнопаління. Ну і звісно мізерний внесок в розвиток світової науки та культури за останнє століття :!:

Аватар користувача
aew
Активний користувач
Повідомлень: 127
З нами з: 29 листопада 2006, 22:20
Контактна інформація:

Re: Алкоголь - мой друг :)

#39 Повідомлення aew » 21 березня 2011, 10:28

PT писав:Зачепило бо дуже не люблю коли люди починають демонструвати свою зверхність над іншими немаючи ніяких для цього підстав. Можна написати культурно та коректно, як Слава, а можна написати як ти.
Я уже писал, что имел в виду. Если ты это так воспринял - это твои проблемы

Кроме того, сначала ты пишешь:
PT писав:Хочу зауважити, що ті хто не пьють завжди зверхньо ставляться до тих хто пьє
А потом говоришь, что Слава высказался корректно, а я якобы нет. Тут уже начинается лукавство
PT писав:Щодо "реально оцінити" це вже йде повна філософія.
О, нет! Полной философией уже давно не увлекаюсь. Только прикладной :D
PT писав:Ти ж знаходишся серед тих хто не вживає алкоголь ,за твоєю логікою ти теж не можеш реально оцінювати.
Как ты можешь знать как я живу/жил и где нахожусь/находился, если видел меня от силы 2 раза? Причем в один из них я случайно перевернул твой глинтвейн и ты чуть было не разорвал меня на куски за это :lol: Похоже на данную ситуацию, не так ли? Ну зато здесь есть то, что ты назвал
PT писав:....люди....демонструють повний спектр емоцій.
А про себя скажу, что бывал я и в "бухательно-рыгательных" и в "культурно пьющих (нерыгательных)" компаниях и в трезвых. Поэтому разницу вижу четко и ясно.


Слушай, я вот читал то, что ты пишешь на форуме: большой тебе респект. Ты много делаешь, много водишь ПВД и походов. Но когда ты говоришь, что:
PT писав:Хоча переважна більшість людей, які лишили свій внесок в історію пили, більш того багато з них були алкоголіками.
(здесь у тебя алкоголизм - не только хорошо, но и признак выдающегося человека)

это при том, что

алкоголизм (
Википедия писав:заболевание, разновидность токсикомании, характеризующееся болезненным пристрастием к алкоголю (психическая и физическая зависимость) и систематическим потреблением алкогольных напитков, несмотря на негативные последствия.
)

то это похоже на бред сумасшедшего

Хотя пошарив по нету, я нашел еще одно определение и мне все стало несколько яснее. Повторяю - это медицинское определение, а не моя "зверхність"
Журнал Американской медицинской ассоциации (Journal of the American Medical Association) определяет алкоголизм как «первичное, хроническое заболевание, характеризующееся нарушением контроля над приемом спиртного, пристрастием к алкоголю, потреблением алкоголя, несмотря на отрицательные последствия, и искажением мышления».

Аватар користувача
aew
Активний користувач
Повідомлень: 127
З нами з: 29 листопада 2006, 22:20
Контактна інформація:

Re: Алкоголь - мой друг :)

#40 Повідомлення aew » 21 березня 2011, 10:31

Итак, список Великих и "великих" на данный момент

1.Кемаль Ататюрк
2.Висоцький
3.Хемінгуей
4.Ельцен?
5.Мусоргський
6.Єсенін
7.Ленін
8.Черчіль

8 человек - это явно не "переважна більшість" из тех, кто внес свой вклад в историю
Ноу комментс
Востаннє редагувалось 22 березня 2011, 21:55 користувачем aew, всього редагувалось 2 разів.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Алкоголь - мой друг :)

#41 Повідомлення PT » 21 березня 2011, 10:44

Може для тебе відкриття, але майже всі люди бували (навіть такі хрони як я) в тих трьох видах компаній що і ти. Тому казати що ти можеш оцінювати щось краще за інших - явна неправда.

Думаю подальша дискусія не має сенсу - т.як я - кончений хрон з "расстройством мышления" , який за глінтвейн готовий вбити , а ти здорова,розумна людина яка розуміє правду життя та впевнено крокує вперед :mrgreen:

Jarl
Активний користувач
Повідомлень: 134
З нами з: 06 липня 2010, 00:09

Re: Алкоголь - мой друг :)

#42 Повідомлення Jarl » 21 березня 2011, 14:02

Щодо списку, то 4 з 7 імен - це люди мистецтва.А з ними не все так просто, серед них мало не всі мають проблеми з наркотиками.
Крім митців ще є науковці і т. д.
"І при цьому високий рівень наркомані та тютюнопаління" - Петро алкоголь це той же наркотик, про це вже було сказано вище.
Тобто проблем від вживання наркотиків(алк.) ти Петро не бачиш :D

Дорослу людину вже не переконати.Тому потрібно дітям(своїм,чужим,маленьким братикам і сестричкам) розповідати про "+" і "-" вживання наркотиків(алк.), показати що "-" значно більше ніж "+".
ККД такої інформативної роботи буде значно більшим.
Мораль:побег от себя-это всегда в финале рваная срака.

Кровосток - Деревня

Аватар користувача
Tigress
Сонячна Альона
Повідомлень: 1532
З нами з: 03 квітня 2009, 12:16

Re: Алкоголь - мой друг :)

#43 Повідомлення Tigress » 21 березня 2011, 14:46

Прикольно наблюдать за этой темой :wink: Такие перепалки!)

Аватар користувача
Klimich
Неостанній отхоботок
Повідомлень: 442
З нами з: 29 листопада 2006, 03:28
Контактна інформація:

Re: Алкоголь - мой друг :)

#44 Повідомлення Klimich » 21 березня 2011, 15:58

Jarl писав: Дорослу людину вже не переконати.Тому потрібно дітям(своїм,чужим,маленьким братикам і сестричкам) розповідати про "+" і "-" вживання наркотиків(алк.), показати що "-" значно більше ніж "+".
ККД такої інформативної роботи буде значно більшим.
не факт.
я например до 9 класса алкоголь не употреблял. хотя все вокруг успешно пили и курили.
теперь же считаю что в распитии пивка или винца гораздо больше плюсов чем минусов. и это мой абсолютно осознанный, а не навязанный "системой" (честно говоря уже поднадоели термины духа времени и прочей мозгопромывалки) выбор.

алкоголь - наркотик говорите? ну ок. пусть так. но не больше чем к примеру чтение книг. уйти с гулянки гораздо проще чем бросить читать интересную книжку. глаза от чтения тоже садяться. жир от малоподвижности прибавляеться. по моему вред здоровью очевиден.

среди пьющих людей очень много талантливых и успешных личностей. долгожителей много (В Швейцарии на 103-м году жизни скончался создатель ЛСД Альберт Хофманн. А все почему? Наркотики, алкоголь, беспорядочные половые связи. Так будет со всяким!). но не больше и не меньше чем среди непьющих. столько же. кстати странно почему Гитлера не вспомнили. он то как раз был непьющий. может если б накатывал пивко может и не был бы тираном :)

а то что Петро говорит - это правильно. дело не в том - пьет человек или не пьет. это сугубо личное дело каждого. проблема что частенько, непьющие демонстративно выставляют свой образ жизни напоказ и относяться снисходительно к окружающим. мол мы не быдло а вы - "рабы системы". это неприятно.

кстати тут не в алкоголе дело. порой подобное отношение чувствуешь к "идейным вегетарианцам".
если я к примеру не люблю грибы - я не буду говорить что грибы это вселенское зло, что они тяжелы для пищеварения, можно отравиться и тд. и считать окружающих нераздупленными сынками. я их просто не ем.

вообщем я думаю что подобное отношение исходит от того что люди отказались от чего то интересного (в настоящем или прошлом). и пытаються таким образом самооправдаться или самоутвердиться.

короче лучше относиться терпимее к чужим особенностям и не селектировать годность людей по принципу курит/не курит, пьет/не пьет, смотрит новости по ТВ/читает новости в интернете.

исторически сложилось что в турклубе правильная оценка это:
1) "модный кент"
2) "полный отхоботок"

и давайте придерживаться именно этой класификации и жить дружно :wink:

P.S. кстати Калян до универа не курил. И Петр насколько я помню до 10 класса тоже не пил.

P.S.S. тема видимо была создана с целью "добавить срача в интиллигенский форум" :mrgreen:
Всегда выбирай самый трудный путь - там ты не встретишь конкурентов.

Аватар користувача
MadLis
справжня реінкарнація Гагаріна
Повідомлень: 713
З нами з: 08 квітня 2009, 19:51
Звідки: Йоболонівка
Контактна інформація:

Re: Алкоголь - мой друг :)

#45 Повідомлення MadLis » 21 березня 2011, 16:47

P.S.S. тема видимо была создана с целью "добавить срача в интиллигенский форум" :mrgreen:
згоден, це дуже схоже на вдалий тролінг Джека ).

Мені особисто харить:
Що тіпо алко-лоббі в гряді перемогло.
А вести тверезвий спосіб в навкологрядівських колах стало не модно, якось так.
Причому п"ють алко-активісти переважно тікі пиво (ну хтось їм напивається)), іноді вино, але захищають алкоголіків і алкоголізм (!) (ну Петро це робить)
Не думаю, що хтось з тих, хто виступають тут проти алкоголю, або просто не п"ють ) сильно засуджують розпиття пивка чи вина у хорошій компанії.
Згоден, що деякі з кинувших пити (вживати м"ясо) надто зневажливо і високомірно поводять себе з тими хто продовжує займатися цим, але я не побачив щось подібного у постах aew.
Але це не означає, що не треба розмовами і ншими методами намагатися допомогти друзям, які або тупо бухають, або який алкоголь заважає жити (хай і суб"єктивно).

Половину з наведених видатних особистостей алкоголь якраз загубив, чи сильно прискорив фініш - Висоцький, Есенін, той ж Ататюрк.
дєдушка Ельцин найневдаліший приклад - алкаш який поклав на все болт, рашою за нього керувала (розкрадала) зграйка пройдисвітів і ганьбив нещодавно велику країну.
Абсолютно впевнений, що для Росії, в першу чергу і нашої країни за компанію, горілка - тупо зло (за впливом і наслідками).
Аналогія для Петра в стилі Петра:
На Західній Україні п"ють в цілому поменше (але все одно дофіга) ніж наприклад, в шахтарських містах Донбасу чи вимираючих селах російської Півночі, там (на заході) вище культурність і моральність-духовність людей, нижще злочинність.
Ну ось тобі і приклад чому багато пити погано.

серед вдалих прикладів можу підкинути Черчеля, який просто любив і міг собі це дозволити.
Сломался ноготь? Босс не дает висеть вконтакте ? Не удовлетворена своей фигурой ?
Приходи в тур-клуб "Гряда" ! Мы сделаем из тебя настоящего мужика !
+38097-144-09-22

Відповісти