Алкоголь - мой друг :)

Розмови ні про що
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
MadLis
справжня реінкарнація Гагаріна
Повідомлень: 713
З нами з: 08 квітня 2009, 19:51
Звідки: Йоболонівка
Контактна інформація:

Re: Алкоголь - мой друг :)

#46 Повідомлення MadLis » 21 березня 2011, 16:51

Клімич писав:P.S.S. тема видимо была создана с целью "добавить срача в интиллигенский форум" :mrgreen:
згоден, це дуже схоже на вдалий тролінг Джека ).

Мені особисто харить:
Що тіпо алко-лоббі в гряді перемогло.
А вести тверезвий спосіб в навкологрядівських колах стало не модно, якось так.
Причому п"ють алко-активісти переважно тікі пиво (ну хтось їм напивається)), іноді вино, але захищають алкоголіків і алкоголізм (!) (ну Петро це робить)
Ну давай заходь ) в тиждневий запой, потім ми подивимося, як це вплинуло на твоє життя ).
Не думаю, що хтось з тих, хто виступають тут проти алкоголю, або просто не п"ють ) сильно засуджують розпиття пивка чи вина у хорошій компанії.
Згоден, що деякі з кинувших пити (вживати м"ясо) надто зневажливо і високомірно (як було правильно сказано поводяться, як небидло) з тими хто продовжує займатися цим, буває і таке ), але я не побачив подібного ставлення у постах aew чи інших.
Але це не означає, що не треба розмовами і ншими методами намагатися допомогти друзям, які або тупо бухають, або який алкоголь заважає жити (хай і суб"єктивно).

Половину з наведених видатних особистостей алкоголь якраз загубив, чи сильно прискорив фініш - Висоцький, Есенін, той ж Ататюрк.
дєдушка Ельцин найневдаліший приклад - алкаш який поклав на все болт, рашою за нього керувала (розкрадала) зграйка пройдисвітів і ганьбив нещодавно велику країну.
Абсолютно впевнений, що для Росії, в першу чергу і нашої країни за компанію, горілка - тупо зло (за впливом і наслідками).

серед вдалих прикладів можу підкинути Черчеля, який просто любив і міг собі це дозволити.

Аналогія для Петра в стилі Петра:
На Західній Україні п"ють в цілому поменше (але все одно дофіга) ніж наприклад, в шахтарських містах Донбасу чи вимираючих селах російської Півночі, там (на заході) вище культурність і моральність-духовність людей, нижще злочинність.
Ну ось тобі і приклад чому багато пити погано.
Сломался ноготь? Босс не дает висеть вконтакте ? Не удовлетворена своей фигурой ?
Приходи в тур-клуб "Гряда" ! Мы сделаем из тебя настоящего мужика !
+38097-144-09-22

pseudochaos
Активний користувач
Повідомлень: 66
З нами з: 22 вересня 2010, 01:06
Контактна інформація:

Re: Алкоголь - мой друг :)

#47 Повідомлення pseudochaos » 21 березня 2011, 17:59

Пытался себя сдержать, но не вышло... :) Исключительно ради смеху приведу цитату Венедикт Ерофеев из его поэмы "Москва-Петушки":
А эта пустоголовая юность, идущая нам на смену, словно бы и не замечает тайн бытия. Ей недостает размаха и инициативы, и я вообще сомневаюсь, есть ли у них всех чего-нибудь в мозгах. Что может быть благороднее, например, чем экспериментировать на самом себе? Я в их годы делал так: вечером в четверг выпивал одним махом три с половиной литра ерша — выпивал и ложился спать, не раздеваясь, с одной только мыслию: проснусь я утром в пятницу или не проснусь?

И все-таки утром в пятницу я не просыпался. А просыпался утром в субботу, и уже не в Москве, а под насыпью железной дороги, в районе Наро-Фоминска. А потом — потом я с усилием припоминал и накапливал факты, а, накопив, сопоставлял. А сопоставив, начинал опять восстанавливать напряжением памяти и со всепроникающим анализом. А потом переходил от созерцания к абстракции: другими словами, вдумчиво опохмелялся, и, наконец, узнавал, куда же все-таки девалась пятница.
В данной теме печально то, что никто ни каплю не изменил своего мнения, но негативных эмоций друг другу добавили все. А потраченную энергию можно было использовать на... (тут прям проситься культурно "побухать" / "подискутировать" :) )

Приводить в пример великих (брать в кавычки слово "великих", по моему мнению, тут абсолютно не уместно, ибо большинство из них действительно велики!) личностей - уловка не самая надёжная для обоих сторон. А кто-то себе задавал такие вопросы: Сделали бы эти люди больше/меньше, если бы пили/не пили? Если кто-то ответит на этот вопрос - я улыбнусь в ответ, потому что считаю, что на него ответа дать нельзя! Глупо предполагать, что Высоцкий написал бы не ~800 песен, а ~1200, если бы природа его наделила ещё более крепким здоровьем и он бы пил в 1,5 раза больше. Так же как и глупо думать, что он не написал бы ни одной песни, будучи трезвенником. Приводя в пример великих (пьющих или нет) мы допускаем логическую ошибку... какую забыл :)

Короче тема обширна и необычайно интересна как в философском, так и в практическом плане. Предлагаю разбиться на два лагеря и подискутировать с присутствием третьей нейтральной стороны! В живую, естественно, и с "пивком" для приверженцев умеренного употребления алкоголя.

Я думаю, что трезвость и сдержанность в суждениях относительно алкоголя (и людей) прямым образом отражается на его употреблении!

Аватар користувача
Кира
Активний користувач
Повідомлень: 563
З нами з: 19 травня 2008, 19:55
Звідки: Твердыня проклятого владыки.
Контактна інформація:

Re: Алкоголь - мой друг :)

#48 Повідомлення Кира » 21 березня 2011, 18:16

До Гряди я майже не вживав алкоголю взагалі, тим паче нейтрально-негативно ставився до смаління.

Та я не важаю, що за останні роки я деградував чи втратив силу волі чи щось таке :ping: Можливо зі строни воно іначе виглядає)))
Мы осветили белый снег,
Трупами врагов,
Мы пропели над огнем,
Песни трех ветров.
Восславим Одину хвалу,
Идя морской тропой,
И Тюр погонит наш драккар,
Опять на смертный бой!

Аватар користувача
Sanja
Свій в доску
Повідомлень: 1012
З нами з: 20 серпня 2008, 18:37
Звідки: Kiev

Re: Алкоголь - мой друг :)

#49 Повідомлення Sanja » 21 березня 2011, 23:51

Картинка по теме, так что б посмеяться)))
Вкладення
jjhBZq.gif
jjhBZq.gif (42.29 Кіб) Переглянуто 8961 раз

Аватар користувача
nbabii
Грязный Кабан
Повідомлень: 249
З нами з: 29 листопада 2006, 02:59
Звідки: Императорский род

Re: Алкоголь - мой друг :)

#50 Повідомлення nbabii » 22 березня 2011, 00:32

MadLis писав: Половину з наведених видатних особистостей алкоголь якраз загубив, чи сильно прискорив фініш - Висоцький
Господа, ну сколько раз повторять, Высоцкий помер не от алкоголя, а от наркотиков (морфий по-моему, если не ошибаюсь). Он бы смог вполне себе успешно бухать еще десяток другой лет.

п.с. По ходу вся эта тема некая мутная задумка Джека. 95% что это им подстроено)

Аватар користувача
nbabii
Грязный Кабан
Повідомлень: 249
З нами з: 29 листопада 2006, 02:59
Звідки: Императорский род

Re: Алкоголь - мой друг :)

#51 Повідомлення nbabii » 22 березня 2011, 00:42

MadLis писав: Абсолютно впевнений, що для Росії, в першу чергу і нашої країни за компанію, горілка - тупо зло (за впливом і наслідками).
Угу. Где-то примерно в равной степени с кучей бездарных придурков в аппаратах управления, с отсутствием идеологии работать (и присутствием идеологии ни хера не делать и развиваться "духовно"), со множеством всяческих херомантов и экстрасенсов повсеместно.

Водка - есть корень мирового зла. Ключевая проблема цивилизации. Причина будущего конца света и исчезновения рода человеческого с лица Земли))

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Алкоголь - мой друг :)

#52 Повідомлення PT » 22 березня 2011, 07:04

nbabii писав:
MadLis писав: Абсолютно впевнений, що для Росії, в першу чергу і нашої країни за компанію, горілка - тупо зло (за впливом і наслідками).
Угу. Где-то примерно в равной степени с кучей бездарных придурков в аппаратах управления, с отсутствием идеологии работать (и присутствием идеологии ни хера не делать и развиваться "духовно"), со множеством всяческих херомантов и экстрасенсов повсеместно.

Водка - есть корень мирового зла. Ключевая проблема цивилизации. Причина будущего конца света и исчезновения рода человеческого с лица Земли))
Колян ти шариш! Особливо сподобалась виделіна жирним фраза.

Аватар користувача
aew
Активний користувач
Повідомлень: 127
З нами з: 29 листопада 2006, 22:20
Контактна інформація:

Re: Алкоголь - мой друг :)

#53 Повідомлення aew » 22 березня 2011, 21:51

М-даа :lol:
Надеюсь, это последний мой пост в данную тему
MadLis писав:Згоден, що деякі з кинувших пити (вживати м"ясо) надто зневажливо і високомірно (як було правильно сказано поводяться, як небидло) з тими хто продовжує займатися цим, буває і таке ), але я не побачив подібного ставлення у постах aew.
Та его и не было. Я думаю, тут банально имела место быть личная ко мне антипатия. Нарыв был вскрыт, так сказать

Мне не в лом повторить еще раз для тех, кто недопонял:
Я против принятия алкоголя любым человеком и в любом количестве (на то у меня есть и свои причины: личные счеты и мотивы, те которые уже упоминались и другие)
Однако! Я не осуждаю кого-либо за употребления спиртного в любом количестве.
Бухайте, на здоровье! (если можно так выразиться)
Себя непьющего я считаю круче, чем я-пьющий, но не круче чем любой другой пьющий
Более того, есть достаточно людей, которых я знаю в Гряде, которых я считаю лучше себя и в моральном плане и по знаниям. Вот, админ Петро молодец, он сразу это понял и присвоил мне звание "последнего отхоботка" :mrgreen:

Еще раз: у каждого своя жизнь и свой опыт.
pseudochaos писав:В данной теме печально то, что никто ни каплю не изменил своего мнения, но негативных эмоций друг другу добавили все. А потраченную энергию можно было использовать на...
Почему же? Не согласен. Может сознательно каждый остался на своем, но на подсознательном уровне все записывается и обрабатывается. Потом будет еще какой-то случай, потом информация придет и в какой-то момент может случиться БАХ!
-и я,например, решу, что всю свою трезвую жизнь я был дундуком, и начну жестко бухать наверстывая упущенное
-или БАХ! и кто-то из проалкогольной коалиции решит бросить пить до того, как вылетела печень....
Так, что всё имеет смысл!

Насчет негатива, тоже спорный вопрос: у меня негатива нет, один сплошной позитив :D
Так теперь стало чуть яснее кто чем дышит.
pseudochaos писав:брать в кавычки слово "великих", по моему мнению, тут абсолютно не уместно, ибо большинство из них действительно велики!
Согласен, меняю на Великих и "великих"
pseudochaos писав:Сделали бы эти люди больше/меньше, если бы пили/не пили?
Лично я хотел доказать не то, что они сделали бы меньше или больше.
Суть в другом.
Пристрастия к бутылке и алкоголизм здесь начали выставлять как признак выдающегося человека. Т.е. если бухаешь - ты крут и на пути к успеху. Это меня возмутило!
Хотя, возможно, я что-то неправильно понял....

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Алкоголь - мой друг :)

#54 Повідомлення PT » 23 березня 2011, 15:27

MadLis писав: дєдушка Ельцин найневдаліший приклад - алкаш який поклав на все болт, рашою за нього керувала (розкрадала) зграйка пройдисвітів і ганьбив нещодавно велику країну.
Треба зауважити що Єльцин відіграв одну з ключових ролей в розвалі Союзу. ГКЧП провалилось саме через його дії. Він же зміг зберегти теріторіальну цілістність Росії, хоча в деяких республіках були дуже сильні тенденції до незалежності (той же Татарстан тривалий час був напівнезалежним). При чьому сила була застосована тільки в Чечні. Він відроджував національну ідею в Росії, згадував про білогвардійців і т.д...

Також, якби при владі в 90-их роках в Росіїі був хтось на кшалт Путіна ти певен що він би так само реально поклав болтяру на всіх росіян в Україні ?

Те що росіянин (як і українець, нажаль) не спроможен сприймати ліберальну ідеологію - не його вина.

Звісно у нього були помилки , але він дійсно - велика особистість, при всьому моєму негативному ставленні до Росії.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Алкоголь - мой друг :)

#55 Повідомлення PT » 07 липня 2011, 14:10

http://ec-dejavu.ru/b/Beer.html

Пиво, приготовленное в домашних условиях, широко употреблялось на Руси с давних времен. О нем упоминалось в письменных источниках уже в XI в.1 В памятнике XVI в. "Домострое" определялось, что в доме любого небогатого горожанинадолжно быть заготовлено пиво на случай прихода гостей
Скорее всего, согласие выпить привезенное женихом пиво означало и согласие невесты и ееродни на бракосочетание
Водка в XIX в. еще неимела широкого распространения на Русском Севере
Качественное пиво свидетельствовало о хозяйственности и богатстве жениха и его семьи.
На Русском Севере пиво было напитком, без которого люди не могли себе представить ни одно важное семейное событие. Оно создавало соответствующее поводу настроение и помогало общению людей.

Це явно не самогоном в хлам нажиратись, по українським "традиціям"...

Аватар користувача
MadLis
справжня реінкарнація Гагаріна
Повідомлень: 713
З нами з: 08 квітня 2009, 19:51
Звідки: Йоболонівка
Контактна інформація:

Re: Алкоголь - мой друг :)

#56 Повідомлення MadLis » 22 липня 2011, 10:21

пропоную дискусію вести тут, не зважаючи на провокаційних характер історії створення і ведення цієї теми.
PT писав:Алкоголь на "гладкій" воді абсолютно не заважає. На даний момент я знаю два приклади ПВД \походів де алкоголь не дав можливість пройти повний маршрут або призвів до похєрок : Случ та "Чорний Ворон".

Самий яскравий приклад - Припять. Те що ми випивали в день 0.5-1 літр горілки та 10-15 літрів пива на групу з 7 людей абсолютно не завадило пролосити серьозний маршрут по крижаній воді недосвідченою групою,де байдарку з 7 учасників 5-ро перший раз побачили вже у поході. І чітко,без провтків запакувати байдарки о 5.00 ранку!

Натомність на Дніпрі, за майже відсутності алкоголю був пройдений шалений кілометраж в 12 км за 7 годин і показані дива "якісної " запаковки =)
ну от навіть ти, Петро, сам навів одразу два реальних приклади, тобто ти сам вже визнав негатив суміщення алкоголю з туризмом
бухати йшовши пвд шляхом Чорного Ворона, це канєшно...історично м-да.
На Прип"яті було холодно і вас було не багато - всі були під рукою, згуртувалися, новичків роздуплили.
І це був похід чисто в стилі Петра, під його повним і пильним керівництвом, і добре, що все пройшло чотко, молодці.
Мова більш про масові заходи, або більш спортивні походи (або не в стилі Петра, або просто не водні !!)
На масових пвд, як половина учасників (хлопці) починає пити пиво, одразу починається розпиздяйство, вже все йде не чітко.
Замість того щоб зайнятися технікою туризму, мотузками, технікою, якимись активними іграми, йде просто дудлення пивка під душевні розмови (і то це не завжди вдається), ну я утрую звісно, але десь так - могли б чись зайнятися активним і цікавим, в результати вибираємо займатися пивом (я про пвд !)
Про більш-менш спортивні, або просто не водні походи і так всім ясно, що максимум - це пляшка на всіх біля багаття і то це зайвий кіло.
Коротше або активний відпочинок або алкоголь.
Більше другого - менше першого ітд.
Можно згадати труЪшних і крутих спеліків (дигерів), може й водників (хоча я з такими водниками не знайомий), що реально бухають.
Ну так подивитися на таких бухаючих спеліків чи дігерів - в свої 30-35 років виглядають - страх і ужас...не рідко хтось гине...
Трахтимирів якраз приклад, де алкоголь завадив викластися і пройти більше (було дофіга пиво вечорі і по ходу теж), ну я точно так випив його.
Так головні причини, що вийшла так як вийлшо (але те що не дійшли до Ржищева чомусь всі добре сприйняли (навіть не нормально) крім Петра) в іншому (наприклад втома і стиль керівництва голови турклуба).
Факт в тому, що алкоголь нас там як мінімум розслабляв.
Сломался ноготь? Босс не дает висеть вконтакте ? Не удовлетворена своей фигурой ?
Приходи в тур-клуб "Гряда" ! Мы сделаем из тебя настоящего мужика !
+38097-144-09-22

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Алкоголь - мой друг :)

#57 Повідомлення PT » 22 липня 2011, 10:45

В суботу в Трахтемирові водники випили літрів 25 пива. При цьому найбільшими активістами були Макс і Ваня, напевно по літрів 4-5 на кожного. Але це не завадило їм за відсутності досвіду,на галімій прокатній байді,за умови жорстоких стрьомних хвиль йти на рівні з усіма , а групі пройти запланований маршрут!

Там само активне накатування ввечері на Бузі нам не завадило потренувати всі потрібні елементи.

Тому мій висновок - алкоголь в водних походах або піших ПВД нічим не заважає.

А чи пройде група маршрут, чи буде на стоянці втичити і т.д. залежить виключно від керівника,його настрою та вміння керувати людьми.

Чому яскравий приклад той же н-разів згаданний Трахтемирів де замість того аби зайнятись технікою водного туризму, добре поломити, побачити гарний острів, пройти маршрут керівник вирішив поматрасити і душевно поспілкуватись,не бачучи в цьому нічого поганого :)

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Алкоголь - мой друг :)

#58 Повідомлення Maidrax » 22 липня 2011, 10:55

Юрко, я не бачу предмету дискусії.

Отут я написав свою позицію:
Maidrax писав:Я вважаю, що алкоголь у водних можна спокійно вживати, якщо активності, авторитету та досвіду керівника достатньо, щоб унеможливити провтики, завтики і втичилова.
Проте з урахуванням того факту, що набухані тіла часто виходять з-під контролю, втрачають пильність, а окрім того набуханий керівник втрачає можливість до керування і сам починає забивати, найкращим виходом вважаю лімітування по вживанню алкоголю за принципом "на воді - пий в міру, відривайся - ввечері".
Поясни мені, яким чином за додержання всіх вищевказаних умов алкоголь заважатиме туристичній складовій походу?
Літр пива на воді для людей, які нормально переносять алкоголь, призведе до мінімальних наслідків. Задача керівника - проконтролювати, щоб "слабкі ланки" а також капітани плавзасобів зберігали необхідний рівень адекватності з урахуванням складності маршруту, а також якщо хтось сильно нажерся - не давати йому бухати і усунути від керівництва плавзасобом.

В принципі особисто для мене півлітра-літра пива як раз достатньо, щоб підсилити естетичні враження від краєвидів і додати комфортності обстановці якщо вода холодна, болять руки чи спина.

Аватар користувача
MadLis
справжня реінкарнація Гагаріна
Повідомлень: 713
З нами з: 08 квітня 2009, 19:51
Звідки: Йоболонівка
Контактна інформація:

Re: Алкоголь - мой друг :)

#59 Повідомлення MadLis » 24 липня 2011, 22:55

лад пропоную зійтися на виключній ролі керівника
підсиленні вражень і комфорту пів-літрами пивка
при умові, що ви (Петра і Вова) погоджуєтесь і з моїми висновками )
але мова йде не тільки про водні заходи в так званому форматі Петра

при зустрічі і при бажанні можно продовжити цю тему :podil:
Все одно кожен лишиться при своїй позиції.
Змінити , або переглянути її , кожен з нас може тільки через свій чи чужий досвід, випадки в майбутньому.
Сломался ноготь? Босс не дает висеть вконтакте ? Не удовлетворена своей фигурой ?
Приходи в тур-клуб "Гряда" ! Мы сделаем из тебя настоящего мужика !
+38097-144-09-22

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Юмор

#60 Повідомлення PT » 15 грудня 2011, 20:20

http://obkom.net.ua/news/2011-12-15/1845.shtml

Мешканці Черкас, на відміну від львівян таки стали на захист своїх прав та прав молоді на спілкування ! А ті лише можуть з прапором ходити та гімни співати...

Відповісти