Я не люблю свою страну

Розмови ні про що
Відповісти
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Anny
Активний користувач
Повідомлень: 504
З нами з: 24 жовтня 2011, 12:05
Звідки: Київ/Чернігів
Контактна інформація:

Re: Я не люблю свою страну

#61 Повідомлення Anny » 10 грудня 2013, 16:55

На счет законного и легитимного лидера кто ж спорит. но на равне с законным избранием президента, вполне себе законный способ устроить отставку президента - http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%86%D0% ... 0%BD%D1%82
а вообще мне кажется тему "за что стоят на Майдане и что требует оппозиция" "варинаты направления движения страны" и прочее уже везде размусолили в просторах инета... так что иди и читай.

мне что-то невдомек зачем разводить пустую болтовню там (ведь ты явно не особо горишь желанием разобраться), где как ты уже мог догадаться позиция у большинства отличается от твоей? провоцируешь сам же на не очень позитивное отношение. это такой способ садо-мазо-эмоционального удовлетворения? :?
Голова на плечах, ноги у кросівках. Так йди туди, куди ти хочеш!

Аватар користувача
Stray
Активний користувач
Повідомлень: 278
З нами з: 29 червня 2012, 15:54
Звідки: берутся дiти?

Re: Я не люблю свою страну

#62 Повідомлення Stray » 10 грудня 2013, 17:09

Anny писав:На счет законного и легитимного лидера кто ж спорит. но на равне с законным избранием президента, вполне себе законный способ устроить отставку президента - http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%86%D0% ... 0%BD%D1%82
Я, видимо, разучился читать, т.к. не вижу где в процедуре импичмента есть упоминания майдана. Вероятно, у майдана своя конституция. Ну еще я не могу построить взаимосвязь между недавними событиями и "вчинення державної зради або іншого злочину, які підпадають під дію кримінального закону", но ладно.

Путь развития у нас одни - в Европу, которая профит с колоний получала когда Украина еще с голым задом по степям гоняла. Она бескорыстно принесет нам модернизацию производства, вырастит сама себе конкурентов, и принесет демократические ценности и свободы (свободная болтовня таки является одной из таких.)
Это был очень странный лес. Сначала я ходил за грибами. Потом они за мной...
исус расия водка!

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Я не люблю свою страну

#63 Повідомлення Maidrax » 10 грудня 2013, 17:18

Stray писав: Путь развития у нас одни - в Европу, которая профит с колоний получала когда Украина еще с голым задом по степям гоняла. Она бескорыстно принесет нам модернизацию производства, вырастит сама себе конкурентов, и принесет демократические ценности и свободы (свободная болтовня таки является одной из таких.)
Прикольно те, що ще десять днів тому цей пост би мене дуже роздратував )
А зараз я можу з абсолютно спокійним сумлінням сказати, що ти просто не розумієш суті подій, які відбуваються на майдані :)

Зауважу тільки, що багатьом людям, які виходять на вулиці, не потрібно "приносити" демократичні цінності та свободи. Вони, на відміну від тебе, уже є їх носіями та розуміються на таких свободах не гірше товстопузих бюргерів :mrgreen:

Аватар користувача
Anny
Активний користувач
Повідомлень: 504
З нами з: 24 жовтня 2011, 12:05
Звідки: Київ/Чернігів
Контактна інформація:

Re: Я не люблю свою страну

#64 Повідомлення Anny » 10 грудня 2013, 17:52

Stray писав:Я, видимо, разучился читать, т.к. не вижу где в процедуре импичмента есть упоминания майдана.
это лишь пример одного из законных путей.
Майдан - мог быть одним из способов запустить процедуру при других условиях. ничего незаконного в митинге ведь нету. как вроде ранее тут писали уже, мирные митинги и страйки - это в цивилизованном мире один из методов контроля власти и высказывания большинством масс недовольства занятой властью позицией. услышит власть или нет - это уже второй вопрос. в нашем случае в этом вопросе вряд ли прислушаются :mrgreen:
Stray писав:Ну еще я не могу построить взаимосвязь между недавними событиями и "вчинення державної зради або іншого злочину, які підпадають під дію кримінального закону"
а что считается только последнее событие, остальные обнуляются. по типу "запоминается последнее сказанное предложение" :) а разкрадывание бюджета, "покупка" заповедных зон в частное владение, бездействие при фактически открытом взяточничестве во всех гос. структурах, рейдерство и прочее-прочее, думаю что список заслуг нынешней правящей власти намного длиннее чем кол-во принятий пищи у тебя за этот год.
Востаннє редагувалось 10 грудня 2013, 17:59 користувачем Anny, всього редагувалось 1 раз.
Голова на плечах, ноги у кросівках. Так йди туди, куди ти хочеш!

Аватар користувача
Zuxel
Сибиряк
Повідомлень: 715
З нами з: 06 липня 2007, 18:05
Звідки: Троещина
Контактна інформація:

Re: Я не люблю свою страну

#65 Повідомлення Zuxel » 10 грудня 2013, 17:56

Народ, мені здається що діалог у таких випадках неможливий. Поки людина не почне сама думати і аналізувати інформацію, а буде писати шаблонні фрази зі ЗМІ на кшталт "Боксер, жидовская морда и бандеровец" чи "какая-то стабильность", ви абсолютно НІЧОГО не зможете зробити.
Maidrax писав:Зауважу тільки, що багатьом людям, що виходять на вулиці, не потрібно "приносити" демократичні цінності та свободи. Вони, на відміну від тебе, уже є їх носіями
У мене вдома живуть двоє папуг. Їх можна навчити що 2+2 буде 4, а 3+2 = 5. Але коли в них спитати не 3+2, а 2+3, то вони хором кричать "чотири", бо вони не вміють думати, а чують першу цифру два і вже мають відповідь.
Сподіваюсь, що всі розуміють, що це загальна думка, а не конкретно про Stray.

З.І. У цю неділю у Маріїнському парку біля паркану регіонального мітингу зустрів одну цікаву людину з під Донецька, який розповів, що їздив у 2004 у Київ за ідею (сам, за свої кошти) і вірив у Партію Регіонів. Сказав, що тоді він навіть не хотів нічого слухати і розуміти. Казав, що тоді ні хто у світі не зміг би змінити його думку, бо він не думав. Але зараз посміхається і каже, що головне досягнення ПР за усі ці роки у тому, що він навчився бачити, думати і аналізувати, і прийшов подивитися, як зі сторони він виглядав у 2004.
Движение стало смыслом жизни...
(Ария, "Горящая стрела")

Аватар користувача
Anny
Активний користувач
Повідомлень: 504
З нами з: 24 жовтня 2011, 12:05
Звідки: Київ/Чернігів
Контактна інформація:

Re: Я не люблю свою страну

#66 Повідомлення Anny » 10 грудня 2013, 18:06

Zuxel писав:Народ, мені здається що діалог у таких випадках неможливий. Поки людина не почне сама думати і аналізувати інформацію, а буде писати шаблонні фрази зі ЗМІ на кшталт "Боксер, жидовская морда и бандеровец" чи "какая-то стабильность", ви абсолютно НІЧОГО не зможете зробити.
погоджуюся на 100%. дійсно не варто витрачати сили та слова, на тих хто чути навіть не намагається.
Голова на плечах, ноги у кросівках. Так йди туди, куди ти хочеш!

Аватар користувача
Sirco
Православный
Повідомлень: 537
З нами з: 12 грудня 2011, 21:35
Звідки: Вишгород

Re: Я не люблю свою страну

#67 Повідомлення Sirco » 10 грудня 2013, 18:36

Люди, не годуйте троля :mrgreen: Блін, мене більше дивує чого прихильники нинішнього "еволюційного політичного процесу" і "стабільності" не ходять до звіринцю, не проголошують свої промови, які так активно в соцмережах з*являються і не допомагають братам по думці аж ніяк :mrgreen:
Люди, кидайте диванну аналітику! Йдіть проповідувать масам!

Аватар користувача
Stray
Активний користувач
Повідомлень: 278
З нами з: 29 червня 2012, 15:54
Звідки: берутся дiти?

Re: Я не люблю свою страну

#68 Повідомлення Stray » 12 грудня 2013, 00:18

Sirco писав:Люди, не годуйте троля :mrgreen:
:mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=4HzQExxpzrg
Хочу Испанскую демократию)

И еще чутка демократии)
http://www.youtube.com/watch?v=P9OYElHXS2s
Это был очень странный лес. Сначала я ходил за грибами. Потом они за мной...
исус расия водка!

Аватар користувача
Stray
Активний користувач
Повідомлень: 278
З нами з: 29 червня 2012, 15:54
Звідки: берутся дiти?

Re: Я не люблю свою страну

#69 Повідомлення Stray » 24 грудня 2013, 01:33

https://play.google.com/store/apps/deta ... .boycottpr Прога для смартфонів, аби виявляти ригівську продукцію!
Да! Обанкротим вражеские предприятия! Пусть их закроют и тысячи людей останутся без работы. В нашем славном будущем они и их семьи скажут нам "спасибо".
Это был очень странный лес. Сначала я ходил за грибами. Потом они за мной...
исус расия водка!

Аватар користувача
chornyava
Активний користувач
Повідомлень: 469
З нами з: 26 травня 2011, 00:20
Контактна інформація:

Re: Я не люблю свою страну

#70 Повідомлення chornyava » 25 грудня 2013, 14:31

скажи чесно які продукти з тих ти купуєш? я, наприклад, жодного. ну так вже виходить чогось природньо :mrgreen: хібащо контіки в школі любила дуже і всьо.
going zero waste :)

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Я не люблю свою страну

#71 Повідомлення Maidrax » 25 грудня 2013, 14:33

О, а куди подівся коментар Слави Зеленого про те, що звільнення не означає голодної смерті? Хороший був коментар.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Я не люблю свою страну

#72 Повідомлення PT » 25 грудня 2013, 14:43

Maidrax писав:О, а куди подівся коментар Слави Зеленого про те, що звільнення не означає голодної смерті? Хороший був коментар.
Слава вчора видалив сам,судячи за логами

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Я не люблю свою страну

#73 Повідомлення Русич » 25 грудня 2013, 14:45

chornyava писав:скажи чесно які продукти з тих ти купуєш? я, наприклад, жодного. ну так вже виходить чогось природньо :mrgreen: хібащо контіки в школі любила дуже і всьо.
Я інколи брав «Волошкове поле», «Верес», дуже рідко «Конті», часто «Кулінічі», особливо коли бував у Харкові. Також буваю в Епіцентрі.
А Романич користувався аптекою TAC.
При існуванні альтернативи не бачу жодної проблеми купити наприклад молоко не «Волошкове поле», а Яготинське. Інша справа Епіцентр, альтернативи дуже фігові.
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
Zuxel
Сибиряк
Повідомлень: 715
З нами з: 06 липня 2007, 18:05
Звідки: Троещина
Контактна інформація:

Re: Я не люблю свою страну

#74 Повідомлення Zuxel » 25 грудня 2013, 15:52

Я піддався на провокацію і відповів, а потім вирішив що не треба годувати троля...
Головна ідея посту була, що підприємства відкриваються і закриваються. Навіть ті, де працювали десятки тисяч людей. Але після закриття люди просто лишають їх і знаходять інше місце роботи. Тому жахати самим фактом закриття просто смішно.
А ось оригінальний пост.
Zuxel писав:За ту зарплатню і у тих умовах можуть працювати тільки раби. І саме цікаве що ти 200% ніколи в житті за такі гроші на ті підприємства не підеш :mrgreen:
Бо ти розумієш, що зарплатня не відповідає виконаній роботі. Вони це теж розуміють, але бояться, що якщо рабовласник закриє контору, то вони помруть.
Це брехня, але ці торгаші поширюють її, бо це їх гроші. А ось чому поширюєш ти, не зрозуміло...
Бо як сказав водій майже пенсійного віку, який нас віз у Карпати минулого тижня, що за все своє життя він жодного разу не бачив такого, що людина не могла заробити собі на хліб.

З.І. Для інформації можеш прочитати чим закінчилася золота лихоманка у Америці чи про закриття будь-якої з мільйона великих шахт у світі. Руїни є, але нема жодного померлого від голоду.
Для прикладу http://fishki.net/anti/95394-ostrov-has ... -foto.html
Движение стало смыслом жизни...
(Ария, "Горящая стрела")

Аватар користувача
Stray
Активний користувач
Повідомлень: 278
З нами з: 29 червня 2012, 15:54
Звідки: берутся дiти?

Re: Я не люблю свою страну

#75 Повідомлення Stray » 24 січня 2014, 20:48

Ребятки, а вы там за кого? :mrgreen:
Зображення
Это был очень странный лес. Сначала я ходил за грибами. Потом они за мной...
исус расия водка!

Відповісти