Обережно цигани

Розмови на інші теми
Відповісти
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
ДІДЬКО
Активний користувач
Повідомлень: 142
З нами з: 27 березня 2013, 11:54
Звідки: Вишгород

Обережно цигани

#1 Повідомлення ДІДЬКО » 18 травня 2015, 22:58

Народ, я не знаю як хто, а я циган терпіти не можу і чим далі тим більше. Поясню чому: їх розвелося дуже багато і вони крадуть посеред білого дня і по-чорному. Недавно на вокзалі прослідкував за однією компанією циган, які йшли за чоловіком, відкрили йому сумку і хотіли там щось забрати, я підбіг до мужика, відвів його і пояснив при всіх ситуацію в голос показуючи на грабіжників. За що і отримав прокльонів і погроз в свою адресу. Сьогодні 40 хв ходив за компанією біля цирку спостерігаючи як вони посеред білого дня, на місцевості де багато людей намагалися обчистити людей що сідали в громадський транспорт. Мав на думці зловити на гарячому (що правда їх було 6 а я один, але мав надію що люди підтримають мене).
Я от маю поки 3 думки: варіант 1. Зробити пост в соцмережі, щоб люди були більш пильними, але боюся що це малоефективно. варіант 2. зібратися і почати їх або відловлювати на гарячому, або заважати грабувати. Що правда це і по часові накладно і не впевнений що хтось під це підпишеться. 3. Кожного разу коли помічатиму дзвонити 102 і повідомляти. Але й тут боюся що міліція не зреагує оперативно.
Короче мене це все бісить і тому я хотів би почути вашу думку з цього приводу і ваші пропозиції.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Обережно цигани

#2 Повідомлення PT » 19 травня 2015, 07:12

Попроси ДУКівців які зараз в Києві один раз зловити циган на зупинці транспорту)

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Обережно цигани

#3 Повідомлення Maidrax » 19 травня 2015, 12:01

В деяких мікрорайонах та районах ще позалишались рештки самооборони, з тих які не поїхали в АТО, волонтерять і дружинять/співпрацюють з мусорами. Цих можна підірвати на нормальні рейди.
Ну і ПС, як каже Петро, але вони можуть відмовитись бо не впевнений, що полювання на циган в їх теперішньому стані - це те, що принесе користь їх організації :mrgreen:

А взагалі - це справа невдячна, цій проблемі не змогла дати ради навіть радянська правоохоронна система за купу десятків років, не думаю що тут можна щось всерйоз зробити. Більшості з циган (тих, що сурові кочуючі тунеядці :mrgreen:) втрачати ващє нічого, їм в тюрязі не гірше ніж на волі, тому я б не радив геройствувати в стилі 1 на 6.

Відповісти