ЄвроМайдан

Розмови на інші теми
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

#106 Повідомлення PT » 05 грудня 2013, 10:24

На 13.00 йдемо на Богомольця,пікетувати МВС. Збираємось о 12.30 на Арсенальній

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

#107 Повідомлення PT » 06 грудня 2013, 07:35

Сьогодні проща до Межигірського монастиря,до святої криниці
http://blogs.pravda.com.ua/authors/chor ... c37a5bb5e/
Організатор Таня Чорновіл. Їде Толік Кіриченко,Юрко та я.

Також ми з хлопцями плануємо сьогодні лишитись на ніч. Збираємось о 23.30 біля будинку профсоюзів, барикади, яка перекриває прохід на вулиці Костьольна та Михайлівська

Також сьогодні цілий день йде блокування органів влади, хто може підтягуйтесь в робочий час хоча б на пару годин! Люди потрібні усюди - і на Шовковичній, і на Банковій, і під МВД

В неділю на 12.00 народне віче, прийти треба ВСІМ! Треба аби нас було ще більше, ніж тиждень тому!

І як правильно каже Юрко - "кожен день починай з думки, що я зроблю сьогодні для перемоги"

І Положинський http://life.pravda.com.ua/person/2013/12/5/144138/

"Якщо ці люди взагалі ігнорують Майдан – самі собі вороги. Якщо це люди, які категорично проти Майдану, то вони й нам вороги, значить, на жаль. Але так є."

Бо інакше повна жопа. Вже розпочато більше 70 кримінальних справ проти активістів, пакують всіх кого можуть. Вчора ввечері запакували лідера Дорожнього контролю та організатора автопробігів Андрія Дзиндзю.

http://blogs.pravda.com.ua/authors/chor ... c37a5bb5e/

Аби ви зрозуміли - всі акції знімають та документують на камери, всіх активістів,на всіх пікетах. І постраждають , у випадку перемоги Януковича можуть запросто посадити не якихось абстрактних політиків чи активістів а ваших друзів та знайомих!

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

#108 Повідомлення PT » 06 грудня 2013, 12:22

Збір прочан - 13.30 на Майдані,або на 14.30 на Площі Шевченко. Ми з Єсаулом теж їдемо,крім прощі будемо просто обстежувати заказник "Дзвінкова Криниця" =))))))

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

#109 Повідомлення PT » 07 грудня 2013, 09:03

Плідний видався день - зїздили в Міжгірья ( http://24tv.ua/home/showSingleNews.do?d ... tId=389782 ) та провели чудову ніч на Майдані! Роботи там багато,зайвими ми не були точно!

Дуже приємно що хоботяться афганці,нормальна кількість людей їздить на автопробіги і так далі.

Сьогодні збираємся знову ввечері,але всі хто може вранці чи в обід - приходьте!

На неділю на 12.00 оголошено мобілізацію. Нам треба зібрати максимально людей,ще більше ніж тиждень тому. Прохання всім прийти і підтягнути максимально родичів. Програти не можна, бо будуть посадки....

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

#110 Повідомлення Русич » 07 грудня 2013, 10:51

Вроча з Ромою прогулялись в Маріїнський до сцени прихильників Ялинковіча.
Сцена огороджена металевими мусорськими щитами, жлобів охороняє Беркут, вхід на територію тільки по перепусткам. Поки ми там втичили, вивели чоловік 30, вистроїли і почали перераховувати – день зарплати ))
Один хлопець що вийшов з їх табору сказав що наче 300 грн платать.
Романич підібрав банер «Одеська область проти асоціації з ЄС».
На майдані виступав Тартак… народу вони подобаються. Випили чайку в будиночку біля ялинки, там облаштувався турклуб Університет. Вже декілька днів вони там роблять чай для усіх бажаючих. Нормальна ініціатива. Наче навіть збирались цілодобово це робити. Молодці корочє.
На мою думку, ялинка виглядає дуже круто )) ну може було б ще крутіше, якби гірлянди ще додати.
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

#111 Повідомлення PT » 07 грудня 2013, 12:45

З чаєм та хавкою на Майдані проблем немає взагалі)

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

#112 Повідомлення Русич » 07 грудня 2013, 13:01

Ну да, вчора друган, що працює в Інтерконтиненталі казав що вони два дні готували їжу для майдану, також багато кафе шок роздають безкоштовно чай та каву для майданівців.

Я щось трошки прихворів, але планую сьогодні теж підійти. Ну і завтра звичайно буду.
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: ЄвроМайдан

#113 Повідомлення Maidrax » 07 грудня 2013, 14:32

Під ранок мене від кави і чаю вже аж нудило, хоча я таки підорзрюю в цьому ашанівську каву Петра :evil:
Прикольно провели ніч, головне не демотивовуватись з мега-слабкої організації в деяких моментах - для того ми і ходимо, щоб її покращити =)

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

#114 Повідомлення PT » 07 грудня 2013, 16:58

Ашанівська кава врятувала мене та Саню Вишгородського =)

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

#115 Повідомлення PT » 07 грудня 2013, 22:52

Завтра збираємось на м.Театральна в підземному переході. Звязок може знову не працювати, тому прохання бути там вже на 11.30. В 12.15 ми виходимо і нікого не чекаємо!

Прохання бути ВСІМ! Реально важливо,аби знову була толпа народу!


Десь о 15 всі розходимось, і на 23.00 заїздимо на ніч) Намет Сірка вже там стоїть ))


http://blogs.pravda.com.ua/authors/luts ... 19d0057dc/

П.С. І країна повинна знати своїх героїів! На ніч лишались Єсаул,Вишгородський,Сірко,Мейдракс,Скло-ногою,Даша, Аня ,Дубовий та Саша Нікішин :)

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

#116 Повідомлення PT » 08 грудня 2013, 17:48

Сьогодні поставили нові намети, урядовий квартал заблокований повністю!

Очевидно,що на нові пости відтягнеться значна частина мітингувальників з Майдану. Тому бажано аби їх там хтось замінив.

Тому виходьтесьогодні на ніч, збір починаючи з 11 вечора біля будинку профспілок,барикада яка перекриває прохід в бік Михайлівської площі.

Буде повно народу, в тому числі Вілена))

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

#117 Повідомлення PT » 09 грудня 2013, 11:00

Імхо чергування пройшло зашибісь. Ми реально були дуже в тєму, бо людей дійсно відтягнули на інші пости.
В вівторок виходимо знову на ніч, якщо хтось має бажання - можна і сьогодні,там буде Петро Гуцул!

І нагадую, як завжди - кожну вільну годину - на Майдан))

Аватар користувача
ДІДЬКО
Активний користувач
Повідомлень: 142
З нами з: 27 березня 2013, 11:54
Звідки: Вишгород

Re: ЄвроМайдан

#118 Повідомлення ДІДЬКО » 09 грудня 2013, 11:46

Наближається Тигрик, наближається Тигрик .......
http://www.radiosvoboda.org/content/art ... 94258.html

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: ЄвроМайдан

#119 Повідомлення Maidrax » 09 грудня 2013, 12:24

Народ, я скажу без будь-якого пафосу - нічні чергування на Майдані це унікальний життєвий досвід, який вкрай важко отримати у тих сферах, де більшість з нас як правило обертається.
Через прохідні щоночі спостерігаєш дуже широкий зріз усього суспільства, бачиш стільки різних типажів та їхніх реакцій, що вистачає на сюжет повнометражного фільму.
І виносиш купу харчу для роздумів, який важко почерпнути з книжок, інету чи телевізора.

Раджу кожному відстояти на варті хоча б одну ніч, ви зрозумієте, що я маю на увазі.
ПС: Бути фанатичним революціонером для цього зовсім не обов"язково =)

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

#120 Повідомлення PT » 09 грудня 2013, 12:28

Maidrax писав:Народ, я скажу без будь-якого пафосу - нічні чергування на Майдані це унікальний життєвий досвід, який вкрай важко отримати у тих сферах, де більшість з нас як правило обертається.
Через прохідні щоночі спостерігаєш дуже широкий зріз усього суспільства, бачиш стільки різних типажів та їхніх реакцій, що вистачає на сюжет повнометражного фільму.
І виносиш купу харчу для роздумів, який важко почерпнути з книжок, інету чи телевізора.

Раджу кожному відстояти на варті хоча б одну ніч, ви зрозумієте, що я маю на увазі.
ПС: Бути фанатичним революціонером для цього зовсім не обов"язково =)
Хотів написати щось таке, але Вова випередив) До того ж можна робити як я з Вітьком - половину ночі спати в наметі, в такому випадку нічне чергування не впливає на робочий день :)

Відповісти