ЄвроМайдан

Розмови на інші теми
Повідомлення
Автор
Денис
Активний користувач
Повідомлень: 130
З нами з: 14 травня 2013, 12:46

Re: ЄвроМайдан

#286 Повідомлення Денис » 28 лютого 2014, 10:47

Блин ну что за беспредел
http://korrespondent.net/ukraine/politi ... -prokurora
Востаннє редагувалось 28 лютого 2014, 12:06 користувачем Денис, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: ЄвроМайдан

#287 Повідомлення Maidrax » 28 лютого 2014, 12:01

Денис писав:Блин ну что за безпредел
http://korrespondent.net/ukraine/politi ... -prokurora
Тобі не здається, що зараз є значно актуальніші проблеми, ніж товстий рагуль в кєпці, який на камеру дає стусани зажравшимся прокурорам, серед яких на 20 хабарників добре аби знайшовся один нормальний?

Денис
Активний користувач
Повідомлень: 130
З нами з: 14 травня 2013, 12:46

Re: ЄвроМайдан

#288 Повідомлення Денис » 28 лютого 2014, 12:22

Maidrax писав:Тобі не здається, що зараз є значно актуальніші проблеми, ніж товстий рагуль в кєпці, який на камеру дає стусани зажравшимся прокурорам, серед яких на 20 хабарників добре аби знайшовся один нормальний?
Открытие водного сезона? :wink:
Или исключение из турклуба "неправильного"?

Просто как по мне то никто не имеет права публично унижать и бить даже тех кто берет взятки или неправильно живет. Это по факту подмена понятий - одни крадут, другие бьют и быдлуют.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

#289 Повідомлення PT » 28 лютого 2014, 12:26

О, ще один захисник Стрея :)

http://vk.com/id186533339
Вкладення
QrBGqxzD0BA.jpg
QrBGqxzD0BA.jpg (176.14 Кіб) Переглянуто 3798 разів

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

#290 Повідомлення Русич » 28 лютого 2014, 12:26

Дійсно, кого що турбує. Мені от якось зараз байдуже на продажних прокурорів, які можуть відповісти за свої вчинки. От зовсім їх не шкода.
Більше хвилює ситуація в Криму, Харкові, дибіл Янукович і його плани, та Путін зі своїми військами.
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

#291 Повідомлення PT » 28 лютого 2014, 12:29

Денис писав:
Maidrax писав:Тобі не здається, що зараз є значно актуальніші проблеми, ніж товстий рагуль в кєпці, який на камеру дає стусани зажравшимся прокурорам, серед яких на 20 хабарників добре аби знайшовся один нормальний?
Открытие водного сезона? :wink:
Или исключение из турклуба "неправильного"?

Просто как по мне то никто не имеет права публично унижать и бить даже тех кто берет взятки или неправильно живет. Это по факту подмена понятий - одни крадут, другие бьют и быдлуют.
Міністр МВС Аваков :
По поводу «художеств» Музичко (Саши Белого) в прокуратуре, видео с которым увидел в фб сегодня.

100% скотство и даже больше. И это не гипертрофированное проявление поиска справедливости. Это 100% диверсия против веры людей в возможный порядок. Такая безобразная развязность и хамское небрежение к человеку – бОльшее предательство Майдана, чем может казаться..
Насколько знаю, прокуратура реагирует. Если увижу, что это не так - отреагирую я.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: ЄвроМайдан

#292 Повідомлення Maidrax » 28 лютого 2014, 12:39

Денис писав:
Maidrax писав:Тобі не здається, що зараз є значно актуальніші проблеми, ніж товстий рагуль в кєпці, який на камеру дає стусани зажравшимся прокурорам, серед яких на 20 хабарників добре аби знайшовся один нормальний?
Открытие водного сезона? :wink:
Или исключение из турклуба "неправильного"?

Просто как по мне то никто не имеет права публично унижать и бить даже тех кто берет взятки или неправильно живет. Это по факту подмена понятий - одни крадут, другие бьют и быдлуют.
До чого тут водний сезон? Для більшості учасників виїзду це перший туристичний захід за останні 3 місяці, не кажучи вже про їх вклад у протестний рух. Так само більшість з них продовжує активну громадську діяльність зараз, так що закид не за адресою.
Конкретно ти що корисного зараз робиш? Крім репостів відео з бидлом?

Я теж вважаю, що ніхто не має права нікого бити, так само як ніхто не має права красти і брати хабарі, так само як і багато інших речей, але який зв"язок між подібною моралістикою та реальним станом речей? Ще ж можна сказати, що хабарі беруться від поганого життя та низьких зарплат, а дають їх - погані люди, в яких є зайві гроші, а красти краще самому, бо все рівно вкрадуть інші. Або красти тому, що тебе самого обкрадають.
Мораль - вона така.

Аватар користувача
Кунжутка
Активний користувач
Повідомлень: 149
З нами з: 29 травня 2012, 09:37

Re: ЄвроМайдан

#293 Повідомлення Кунжутка » 28 лютого 2014, 12:49

Денис, и все кто рассуждает и сомневается!
1. Ты можешь идти и лично этому противостоять, или попытаться както противостоять беспределу, если тебя это цепляет.
2. Максимальная дестабилизация в стране любыми способами и в том числе такими видео и статьями - это главная задачка путинской стратегии. юго-восток тому пример. дабы потом прийти, востановить мир и заодно загрести за пазуху.
3. К сожалению "кому война, а кому мать родна" и в любое время и в военное/революционное не бывает без жлобов. Но отвечать может только каждый за себя, и за то что может сделать.

Поэтому возвращаемся каждый сам к себе и думаем "что я могу сделать? Что я хочу ? "
предлагаю, как минимум - не сраться и не поддерживать такими ссылками и комментами сомнения других. Пусть каждый сам решает и выбирает, ты ж вроде за "особисту думку"?!
максимум - сделать чтото в позитиве, дабы сохранить Украину, жизни людей и целостность. "З миру по нитці - бідному рубаха"

Денис
Активний користувач
Повідомлень: 130
З нами з: 14 травня 2013, 12:46

Re: ЄвроМайдан

#294 Повідомлення Денис » 28 лютого 2014, 13:41

Maidrax писав: Конкретно ти що корисного зараз робиш? Крім репостів відео з бидлом?
Сейчас конкретно я работаю, как и большинство людей. И я уважаю людей которые были на передовой и поддерживали революцию. Но просто сейчас никто не может контролировать анархию которая происходит.
Я просто считаю что нельзя быть настолько радикальными и злобными ко всем кто делает не так как большинство и думает не так.

Аватар користувача
Stray
Активний користувач
Повідомлень: 278
З нами з: 29 червня 2012, 15:54
Звідки: берутся дiти?

Re: ЄвроМайдан

#295 Повідомлення Stray » 28 лютого 2014, 15:47

Денис писав:

Я просто считаю что нельзя быть настолько радикальными и злобными ко всем кто делает не так как большинство и думает не так.
Хто не скачэ, той москаль :mrgreen:
Это был очень странный лес. Сначала я ходил за грибами. Потом они за мной...
исус расия водка!

Аватар користувача
Alex
патріот-народник
Повідомлень: 839
З нами з: 28 жовтня 2009, 11:48

Re: ЄвроМайдан

#296 Повідомлення Alex » 28 лютого 2014, 23:21

Stray писав:
Денис писав:


Хто не скачэ, той москаль :mrgreen:
Хто тут у нас развонявся? :D
Якщо безлад не можна зупинити - його треба очолити!
Константин(з сімейства Flyer) 15:33, 22.04.2012. Тернопільська область, десь коло Раковця.

Аватар користувача
Stray
Активний користувач
Повідомлень: 278
З нами з: 29 червня 2012, 15:54
Звідки: берутся дiти?

Re: ЄвроМайдан

#297 Повідомлення Stray » 01 березня 2014, 01:42

Ну, ты рот открыл - сразу вонь :?
Это был очень странный лес. Сначала я ходил за грибами. Потом они за мной...
исус расия водка!

Аватар користувача
Alex
патріот-народник
Повідомлень: 839
З нами з: 28 жовтня 2009, 11:48

Re: ЄвроМайдан

#298 Повідомлення Alex » 01 березня 2014, 10:06

Stray писав:Ну, ты рот открыл - сразу вонь :?
Stray.Зовсім забув, не чіпай г-но воно і не буде........... :D
Якщо безлад не можна зупинити - його треба очолити!
Константин(з сімейства Flyer) 15:33, 22.04.2012. Тернопільська область, десь коло Раковця.

Аватар користувача
chornyava
Активний користувач
Повідомлень: 469
З нами з: 26 травня 2011, 00:20
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

#299 Повідомлення chornyava » 02 березня 2014, 04:07

Alex писав:
Stray писав:Ну, ты рот открыл - сразу вонь :?
Stray.Зовсім забув, не чіпай г-но воно і не буде........... :D
оце ти дармка так написав. перечитай,що вийшло :mrgreen:
going zero waste :)

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

#300 Повідомлення PT » 02 березня 2014, 07:30

Припиняємо всі свари між собою до вирішення чи стабілізації питання з російською агресією. Тут обговорюємо новини,плани дій і так далі. За порушення буду банити на тиждень.

Відповісти