ЄвроМайдан

Розмови на інші теми
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
vds
Активний користувач
Повідомлень: 207
З нами з: 27 жовтня 2013, 16:31
Звідки: хіндустан

Re: ЄвроМайдан

#241 Повідомлення vds » 28 січня 2014, 10:31

Деякі лікарні також моніторять волонтери,
багато постраждалих звозять до Олександрівської та ЛШД на Братиславській.

В разі чого - телефон для координації О95.5О18О94

http://life.pravda.com.ua/person/2014/01/27/150107/

Також, Ольга Богомолець радить активістам наносити тел. конактної особи собі на тіло (маркером)

Leto
Активний користувач
Повідомлень: 48
З нами з: 24 лютого 2013, 15:32

Re: ЄвроМайдан

#242 Повідомлення Leto » 29 січня 2014, 15:23

Ребята, которые часто бывают на Майдане, насколько еще актуален вопрос с потребностью в карематах? Может быть вы знаете...

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

#243 Повідомлення PT » 29 січня 2014, 15:35

Leto писав:Ребята, которые часто бывают на Майдане, насколько еще актуален вопрос с потребностью в карематах? Может быть вы знаете...
Вони потрібні зажди ,але їх юзають більше для захисту. Тому аби не переводити нормальні каремати простіше купити в магазині утеплювач будівельний,це дешевше

Leto
Активний користувач
Повідомлень: 48
З нами з: 24 лютого 2013, 15:32

Re: ЄвроМайдан

#244 Повідомлення Leto » 29 січня 2014, 15:43

Поняла.
Кстати, ребят, если среди вас есть кто-то кто часто бывает на Майдане, в частности и на Грушевского, и у вас нет шлема, могу выдать во временное пользование свою альп каску Black Diamond. Это все же лучше, чем велосипедная каска или строительная.
Если что, завтра планирую быть на Майдане. Смогу передать.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

#245 Повідомлення PT » 08 лютого 2014, 16:22

Завтра о 12.00 чергове Віче, далі будемо поширювати листівки . Долучайтесь. Збираємся біля пошти, як завжди

Аватар користувача
Кунжутка
Активний користувач
Повідомлень: 149
З нами з: 29 травня 2012, 09:37

Re: ЄвроМайдан

#246 Повідомлення Кунжутка » 12 лютого 2014, 11:51

Ларіонов на Громадському щодо затриманого туриста на Грушевського

http://www.youtube.com/watch?v=7-ptVqStcMA#t=16

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

#247 Повідомлення PT » 12 лютого 2014, 11:58

Женя нормально похобачується взагалі

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

#248 Повідомлення PT » 13 лютого 2014, 13:54

Підтримуйте Євромайдан не виходячи з дому :)

Підпишиться та поширьте інфу зі сторінок Бойкоту!
http://vk.com/boycotteinukraine
https://www.facebook.com/BoycotteInUkraine

П.С. Якщо хтось готовий поширювати листівки по скринькам чи дошкам оголошень - звертайтесь до мене!

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

#249 Повідомлення PT » 14 лютого 2014, 07:21

В суботу їдемо в Ірпінь. Хто хоче долучитись - пишіть. Програма стандартна!

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

#250 Повідомлення PT » 14 лютого 2014, 15:57

В неділю є ідея поїхати теж.

Два варіанти - Остер-Козелець або Біла Церква. Громадським транспортом. Виїзд в неділю вранці, назад в неділю ввечері. В Острі-Козельці церкви та Десна, в Білій Рось та синагоги :) Паралельно проходимся з листівочками. Якщо є бажання долучитись - пишіть

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

#251 Повідомлення PT » 16 лютого 2014, 07:37

Сьогодні на 12 Віче. Ми з Вітьком роздамо бажаючим листівки по Бойкоту, поширьте хоча б серед знайомих!

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: ЄвроМайдан

#252 Повідомлення Maidrax » 18 лютого 2014, 12:52

Якщо хтось збирається на обіді під Раду - пишіть. Я планую десь на 13-30 туди.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

#253 Повідомлення PT » 18 лютого 2014, 17:49

Я боюсь їхати зараз на Майдан. Я не боюсь дубінок,але боюсь куль. Вони можуть вбити.Я не вмію воювати, у мене немає металевої каски та броніжилета. Я знаю що якщо я сьогодні відсиджусь дома , вигадавши собі якусь причину, мене наврядчи надовго посадять (бо на всіх тюрем не вистачить). І я зможу так само заробляти гроші адмінством,ходити в походи, займатись екологією. Але я буду кожен день, кожен вечер буду згадувати свою ганьбу та сором в цей день. Тому я їду зараз на Майдан. Сьогодні кожен робить свій вибір. Чи він раб та боягуз, чи він ЛЮДИНА.

http://www.pravda.com.ua/news/2014/02/18/7014392/

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

#254 Повідомлення PT » 19 лютого 2014, 21:12

Из наблюдений за некоторыми киевлянами. К большому сожалению, я не в Киеве, но мне издалека кое-что видно. Можете меня забросать камнями, но это важно.
Очень большое количество киевлян пока не осознали, что происходит, продолжают ходить на маникюр и кушать десерты в кафе. Они думают, что их пронесет и ситуация не коснется их лично.
Вместе с тем, можно однозначно сказать, что пройдена именно та точка невозврата, когда остаться в стороне будет невозможно.
Очнитесь, власть стреляет на Майдане боевыми патронами, использует БТРы против протестующих. Они перекрывают трассы, фактически - это блокада Киева. Президент угрожает арестовать депутатов от оппозиции, угрожает вводом армии в столицу. При этом никакого ЧП в стране нет, все происходит по воле одного человека, давно не проходившего психического освидетельствования.
Если весь Киев не зарычит львиным рыком, не покажет силу собственными ногами, прийдя на Майдан или просто выйдя на улицу, в Украине победит грубая сила. Сегодня - маникюр и стереокинотеатры, а завтра - лютый пиздец, который коснется каждого без исключения, были вы на Майдане или нет.
У каждого будет погибший или раненый родственник, друг, знакомый, каждого ограничат в правах, с каждого скачает бабло озверевший мент, вы будете слышать выстрелы в каждом районе - на Позняках и на Виноградаре.
Очнитесь! Очнитесь!
Я понимаю, что многие просто не верят, что плохое может случиться с ними лично. Думают, что квартира - надежное убежище.
Точно также думали люди в Чечне и Грузии, и когда с неба упали первые авиабомбы, они думали, что это шутка.
Очнитесь!
Остановить дальнейшую эскалацию конфликта может только массовое ненасильственное движение. Киев уже много раз демонстрировал это,и может повторить еще раз. Даже если вы не поддерживаете Майдан, вряд ли вам нравится диктатура АК-47.
Спасибо.
Нажаль це відноситься до половини дописувачів цього форуму. Прокиньтесь врешті врешт! Досить сидіти по офісам та рубати пивко по вечорам!

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: ЄвроМайдан

#255 Повідомлення PT » 20 лютого 2014, 00:40

http://www.youtube.com/watch?v=9hYvM_aIc4Y

Після перегляду відео рекомендую тим,хто цими днями відсижується дома та на роботі вжрати піваса та попланувати наступне ПВД :)

Відповісти