Християнство. За чи Проти.

Розмови на інші теми

Ви За, чи Проти християнства?

За
6
43%
Проти
8
57%
 
Всього голосів: 14

Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Християнство. За чи Проти.

#1 Повідомлення Русич » 02 серпня 2013, 10:34

Для тих хто любить трошки посперечатись. Впевнений що у нас є достатньо тих, хто християнство вважає корисним і тих, хто думає навпаки.
Висловлюйте свою думку і поясніть чому ви так вважаєте.
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
Dmitry
Ганс
Повідомлень: 1263
З нами з: 15 січня 2009, 11:35
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Християнство. За чи Проти.

#2 Повідомлення Dmitry » 02 серпня 2013, 10:35

Аааааатличная тема :mrgreen: Зображення Вальтер, ядерный распад, бла-бла-бла
Нет никаких пределов, и нет никаких границ. Идет нормальная вечная жизнь (c) Олег Куваев "Территория"

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Християнство. За чи Проти.

#3 Повідомлення Русич » 02 серпня 2013, 10:47

Ну що, Дімон та інші… погнали )
Я от проголосував – проти.
Перший аргумент: бачив дуже багато, та особисто знаю таких людей, які дуже фанатично вірять і вважають, що «останні стануть першими». Живемо ми не довго, хто як, скажімо 50-100 років, а «життя після смерті це надовго )», так от багато людей не запарюються над земним життям, сподіваючись на нормальне таке перебування у раю. Що значить «не запарюються»? Те, що вони такі типу мінімалісти, їм не потрібен розвиток, достаток, та і за права свої боротись такі люди будуть неохоче, бо ще й нагрішити можна, а це страшно. Простіше усе стерпіти років 60, підставляючи то одну, то другу щоку, а там вже і царство Боже скоро.
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
Dmitry
Ганс
Повідомлень: 1263
З нами з: 15 січня 2009, 11:35
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Християнство. За чи Проти.

#4 Повідомлення Dmitry » 02 серпня 2013, 10:55

Я пока помолчу в этой теме, несколько банов на разных форумах за неё имею :mrgreen:

Кратко: Реализация идеи этой религии из рук вон плоха. Религия которая не даёт человеку выбора, он уже рождается грешным рабом и жизнь должен прожить в покаянии, иначе после смерти попадёт в "бесконечный слёт турклуба Х". Не честно, ИМХО.
Хотя в целом христиане люди добрые, в этом плюс. Но их нужно и баяяца, есть же Бог который всё им прощает :mrgreen:
Лично мне ближе по духу ислам. (теперь ждём в теме Петю)
Нет никаких пределов, и нет никаких границ. Идет нормальная вечная жизнь (c) Олег Куваев "Территория"

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Християнство. За чи Проти.

#5 Повідомлення Maidrax » 02 серпня 2013, 11:05

Панове, не вважайте мене снобом, але хто з вас і скільки разів читав біблію? В першу чергу чотири євангелія?
Сам я людина антирелігійна і войовничо антиклерикальна, але мене напружують розмови про християнство у виконанні осіб, що не знають змісту нагірної проповіді та морально-етичних підвалин іудаїзму.

Християнство - річ на свій час геніальна, яка за своїми принципами та ідеями досі випереджає рівень розвитку суспільства. А звалювати на нього те, що як правило звалюється - це те ж саме, що звинувачувати Маркса у голодоморі і репресіях.

Аватар користувача
Dmitry
Ганс
Повідомлень: 1263
З нами з: 15 січня 2009, 11:35
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Християнство. За чи Проти.

#6 Повідомлення Dmitry » 02 серпня 2013, 11:07

Ну, я читал когда-то летов в деревне во время каникул. Искал несоответствия :mrgreen:
Нет никаких пределов, и нет никаких границ. Идет нормальная вечная жизнь (c) Олег Куваев "Территория"

Аватар користувача
Sirco
Православный
Повідомлень: 537
З нами з: 12 грудня 2011, 21:35
Звідки: Вишгород

Re: Християнство. За чи Проти.

#7 Повідомлення Sirco » 02 серпня 2013, 11:14

Мені одному здається, що клубу потрібні дискусійні вечори?

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Християнство. За чи Проти.

#8 Повідомлення Русич » 02 серпня 2013, 11:25

Скільки разів? ) Ну от щоб усю ще й декілька разів читати це вже думаю перебір. Окремі частини правда довелось читати по декілька разів, хоча б тому, що у нас в університеті було декілька курсів вивчення Біблії, а так з мене і разу вистачило. Ну ясно що старий заповід дуже бігло проскочили, бо там переважно повна маячня написана.
Щодо морально-етичності. Різні поради як жити гарною людиною і формувати суспільство, можна знайти в багатьох джерелах, чим гірші Сократ, Арістотель та інші?
Щодо звинувачень… а чому б і не звалити? Я кажу про конкретний вплив віри на досить значну частину населення.
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
Anny
Активний користувач
Повідомлень: 504
З нами з: 24 жовтня 2011, 12:05
Звідки: Київ/Чернігів
Контактна інформація:

Re: Християнство. За чи Проти.

#9 Повідомлення Anny » 02 серпня 2013, 11:55

Як релігію вважаю християнство дійсно адекватним сводом правил та норм для духовного розвитку суспільства, та його росту як в цілому, так і саморозвитку кожного індивідуума. і як результат з цього потім розвиток структури суспільства та матеріального його устрою. Християнство виникло у свій час, коли з"явилася потреба, коли суспільство дійшло до потрібного рівня. Але як на мене як і будь яка релігія це утопічна ідея, бо по-перше закликає слідувати заповітам які формують скоріше ідеальну поведінку та думки, на що людина сучасна практично не спроможна я вважаю, а по-друге біблія має нечітке трактування, то ж кожен може зрозуміти як хоче і виправдати свої якісь дії. В певній мірі я підтримую багато ідей що пропагує ця релігія і по багатьом канонам і сама живу, бо то нормальні суспільно-етичні норми)
І хоч ідея непогана, БІДА у християнській церкві як інституті. там усе перекручують і перемішують з політикою, бо як не крути це завжди була гілка влади яка маніпулює людьми як будь-яка влада і цим усе сказано. А так як християнство вводиться з самого початку через церкву, то вкладається в розум більшості людей, які не дуже хочуть думати та розуміти, а скоріше слідувати, не завжди вірно трактовані чисті ідеї. тому я скоріше проти форми втілення християнства.
Голова на плечах, ноги у кросівках. Так йди туди, куди ти хочеш!

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Християнство. За чи Проти.

#10 Повідомлення Maidrax » 02 серпня 2013, 12:02

Русич писав: Щодо морально-етичності. Різні поради як жити гарною людиною і формувати суспільство, можна знайти в багатьох джерелах, чим гірші Сократ, Арістотель та інші?
Щодо звинувачень… а чому б і не звалити? Я кажу про конкретний вплив віри на досить значну частину населення.
Багато чим гірші, в першу чергу недоступністю для мас та потребою у базовій освіченості. По-друге, я вів би мову швидше про Платона, та ним і надихались в подальшому догматики.
Та і мова не йде про звичайну етику - в контексті що таке добре і що таке погано. Християнська етика - це лаконічний корпус правил, яким можна універсально користуватись усе життя. Не кажу що унікальний за наповненням, але унікальний за формою донесення.

По звинуваченням давай конкретно - хрестові походи? інквізиція? боротьба з єретиками та вченими? релігійний фанатизм? Жодне з цих явищ не породжене християнством безпосередньо, воно виникало у відповідних історичних обставинах великого переселення народів, падіння римської імперії та її культури, зміни форм господарювання.
Якщо звинувачувати християнство в тому, що я написав, то швидше і з більшими підставами можна дякувати християнству за європейську архітектуру, образотворче мистецтво, літературу, відродження, просвітництво, великі географічні відкриття, науково-технічну революцію, захист Європи від зовнішніх ворогів, поширення європейського впливу на увесь світ - все те, з чого сформувалась і постала європейська цивілізація.
От про те, чи ці речі є благом, ще можна сперечатись, а роль християнства в цьому не більша і не менша, ніж у десятків інших факторів.

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Християнство. За чи Проти.

#11 Повідомлення Русич » 02 серпня 2013, 12:44

Та ні, дочого тут хрестові походи та інквізиція? Я взагалі-то писав про наші дні, а не минуле. Ну і я не знаю як би розвинувся світ без християнства, скоріш за все були б інші кордони, інші держави, інша архітектура та багато ще чого, а от наскільки інша я не знаю. Може було б усе значно шикарніше, а може наш континент захопили б азіати… не про це.
Я про вплив на сучасну людину. Основна маса віруючих в Україні – затравлені, бідні люди, які розраховують не на себе, а на Бога, бо навіщо перейматись тим, що тобі їсти і що вдягти коли ти такий от відданий Богу, він же знає що тобі треба і обов’язково дасть тобі усе. Ну або це лицеміри, які типу віруючі, а насправді зовсім забивають на заповіти.
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
Stray
Активний користувач
Повідомлень: 278
З нами з: 29 червня 2012, 15:54
Звідки: берутся дiти?

Re: Християнство. За чи Проти.

#12 Повідомлення Stray » 02 серпня 2013, 13:14

Аллаху Акбар, неверные! Пока вы там после смерти будете прыгать по облакам и играть на арфе, правоверные мусульмане будут наслаждаться девственницами, гашишем и опиумом. Вот так вот. Пока не поздно - все в ислам! Самолетов и торговых центров хватит на всех!
Это был очень странный лес. Сначала я ходил за грибами. Потом они за мной...
исус расия водка!

Аватар користувача
komik
Боцман
Повідомлень: 480
З нами з: 05 жовтня 2009, 13:09
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Християнство. За чи Проти.

#13 Повідомлення komik » 02 серпня 2013, 15:50

Моє відношення, християнство як релігія - ОК.
Православне християнство на пост радянському просторі - НЕ ОК. Тому що переросло в бізнес. Дорогі автомобілі, пафос, дорогі годинники, телефони - у людей які мають вести смиренне життя!
ну і купа зазомбованих людей(бабусь) https://www.youtube.com/watch?v=tZ4C9UC-ygA
Взагалі думаю що сучасній православній церкві потрібно подумати про глобальні зміни, найняти якогось крутого маркетолога, чим вони збираються заохочувати молодих людей (нове покоління пастви так сказати) я не розумію. Хто був в церкві мабуть мене зрозуміє.(Священники в золотих рясах, стоячі місця, молитви на забутій мові які я не розумію, купа бабусь які на тебе шиплять бо ти не в тій руці тримаєш свічку або не туди її поставив ітд.)
Surf the Life!

Аватар користувача
yu_dmit
Активний користувач
Повідомлень: 247
З нами з: 30 серпня 2011, 23:03

Re: Християнство. За чи Проти.

#14 Повідомлення yu_dmit » 02 серпня 2013, 16:08

а чого ж, агітація вже працює
http://vk.com/soborno
http://grani.ru/Society/m.207379.html
Зображення
Зображення

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Християнство. За чи Проти.

#15 Повідомлення PT » 02 серпня 2013, 16:11

Мне вообще удивительно, что русские люди, как Димон не есть православными. Если ты принципиально говоришь только на русском - значит ты русский, если русский - значит православный. И никакой дополнительной агитации не надо. Русский человек без православия - пустое место.
От убили Царя и жили в дерьме 70 лет. Потому что забыли православие. http://ruskline.ru/analitika/2011/12/09 ... _pogibnet/

Відповісти