Google Earth
- Chogory
- Активний користувач
- Повідомлень: 1104
- З нами з: 29 листопада 2006, 23:54
- Звідки: 50°26'16"N 30°27'23"E
- Контактна інформація:
Re: Google Earth
Від сьогодні в Google Earth вся територія України покрита знімками середньої роздільної здатності з супутника spot-5
- Andrew
- Активний користувач
- Повідомлень: 26
- З нами з: 18 жовтня 2009, 11:10
- Звідки: Київ
- Контактна інформація:
Re: Google Earth
Перевірив. Видалив кеш знімків і залив з сервера. Великі неякісні квадрати в гірській частині Криму та Карпат як були так і залишилсь.
My photoalbums - www.andrius.org.ua/topics/photo
- Chogory
- Активний користувач
- Повідомлень: 1104
- З нами з: 29 листопада 2006, 23:54
- Звідки: 50°26'16"N 30°27'23"E
- Контактна інформація:
Re: Google Earth
"Великі неякісні квадрати" є по всій Україні. Але суть у тому що раніше вони мали роздільну здатніть 20 метрів/піксель(можна розрізнити міста, великі річки, ліси) а тепер 5 метрів/піксель (можна розрізнити вулиці, малі річки, невеликі насадження)Andrew писав:Перевірив. Видалив кеш знімків і залив з сервера. Великі неякісні квадрати в гірській частині Криму та Карпат як були так і залишилсь.
- Andrew
- Активний користувач
- Повідомлень: 26
- З нами з: 18 жовтня 2009, 11:10
- Звідки: Київ
- Контактна інформація:
Re: Google Earth
Можливо, але на тих конкретних ділянках що мене цікавили я різниці не помітив, можливо такі хренові у них 5 метрів/піксель На додаток, біля Києва на південь та схід вони взагалі якихось дурниць наробили, в очах рябить від строкатості кольорів та світла.Chogory писав:суть у тому що раніше вони мали роздільну здатніть 20 метрів/піксель(можна розрізнити міста, великі річки, ліси) а тепер 5 метрів/піксель
My photoalbums - www.andrius.org.ua/topics/photo
- Chogory
- Активний користувач
- Повідомлень: 1104
- З нами з: 29 листопада 2006, 23:54
- Звідки: 50°26'16"N 30°27'23"E
- Контактна інформація:
Re: Google Earth
А я помітив і доволі суттєву - стало в чотири рази краще(по всій Україні). А "строкатість" викликана різними умовами(освітлення, погода, час, дата) і це зрозуміло. У більш пріоритетних регіонах гугл підганяє кольорову гаму, а у нас такого покищо нема. Добре що хоч такі знімки з'являються, це краще ніж без них.Andrew писав: Можливо, але на тих конкретних ділянках що мене цікавили я різниці не помітив, можливо такі хренові у них 5 метрів/піксель На додаток, біля Києва на південь та схід вони взагалі якихось дурниць наробили, в очах рябить від строкатості кольорів та світла.
- PT
- Інформаційний наркоман
- Повідомлень: 7628
- З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
- Звідки: Київ
- Контактна інформація:
Re: Google Earth
Ура! Нарешті Дніпро біля Черкас нормальний, а не дебільні неінформативні зимові знімки
- Chogory
- Активний користувач
- Повідомлень: 1104
- З нами з: 29 листопада 2006, 23:54
- Звідки: 50°26'16"N 30°27'23"E
- Контактна інформація:
Re: Google Earth
"Дніпро біля Черкас нормальний", а точніше знімки з супутника GeoEye-1 за 8.06.2009 і 11.04.2009 стали доступні для перегляду в Google Earth ще 11.07.2009 і 13.01.2010 відповідно.PT писав:Ура! Нарешті Дніпро біля Черкас нормальний, а не дебільні неінформативні зимові знімки
- Andrew
- Активний користувач
- Повідомлень: 26
- З нами з: 18 жовтня 2009, 11:10
- Звідки: Київ
- Контактна інформація:
Re: Google Earth
А де ти таку інфу береш?Chogory писав: знімки з супутника GeoEye-1 за 8.06.2009 і 11.04.2009 стали доступні для перегляду в Google Earth ще 11.07.2009 і 13.01.2010 відповідно.
My photoalbums - www.andrius.org.ua/topics/photo