І знову Білорусь

Повідомлення
Автор
Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: І знову Білорусь

#16 Повідомлення PT » 21 листопада 2010, 09:00

В Білорусі все по старому. 19 грудня вибори президента, народ як завжди за Рыгорыча. В Мінську автовокзал будується темпами метро на Троєщину. Пилять гроші на якихось геніальних держпроектах.

"Завдяки" новій владі Україна по цінам потроху наздоганяє Білорусь, але все таки у нас ще дешевше.

Брест - самий похмурий з тих білоруських міст де я був. Фортеця з одного боку мажорна - купа всіляких укріплень і валів,значна більша за розмірами аніж Тараканів. Але лазити ходами не можна - усюди решітки та двері. Деякі укріплення знаходяться в прикордонній зоні. Але знаходиться все це в типовому радянському стилі - ніфіга не реконструюється, тільки усюди понатикані таблички про "тут коммисар иванов геройски погиб" і т.д.

Більше всього вразило те , що в деяких казематах і нині знаходяться діючи господарські приміщення. Зробити в цих казематах міні-готельчики чи кафе, привести в порядок территорію, давати полякам на кордоні спеціальні "Брестські" візи - і бабло потече рікою, таке мажорство мало де є.
Але нинішній владі простіше возити сюди автобуси школярів та розповідати про "подвиг советского народа"...

На форти поїхати не встиг, але там мажорно. Тому колись я хочу поїхати доволі великою групою ( 5-10 рил,аби замовляти екскурсії) по фортам . Ну і зачепивши Біловіжську Пущу.

І зважаючи на зацікавленність Білоруссю вирішив спробувати організувати це : http://forum.gryada.org.ua/viewtopic.php?f=5&t=832

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: І знову Білорусь

#17 Повідомлення PT » 22 листопада 2010, 18:17

Завершилось не все так чудово. В неділю добре походили по Мінську - побачив те що не бачив, почув нове про те що бачив багато разів. Ну і добре поспілкувались :)


Але цей день у мене був "чорним". Першим дзвіночком було розбите пиво в супермаркеті (не витримав кошик, ми нічього не платили) , другим те що я переплутав час відправлення поїзда і застрибнув в вагон за 10 секунд до відправлення.

Потім почалось гірше. Білоруські митники під час перевірки знайшли у мене три опозіційні книжки (дві видані офіційно в Мінську і можуть бути виписані через БелПошту , одна видана в Варшаві). Книги мені дав почитати мій друг. Це стало приводом для перевірки вмісту мого нетбуку,зняття мене з поїзду та оформлення акта про конфіскацію книжок на експертизу. Якщо експертиза встановить що книжки є забороненим в Білорусі то мені загрожує великий штраф та заборона на вїзд у Білорусь ( у кращому випадку).

В принципі сам процес виглядав доволі весело (митники явно читали з захопленням але вголос вимовити написане погане про Бацьку боялись, в протоколах писали якусь фігню, намагались примусити мені зізнатись що я расист та фашист (бо в мене знайшли книги про УПА) тощо) . Але вели себе коректно та дозволили підзарядити у них нетбук та випити пивка для самозаспоєння після фінішу :)

Але через це я втратив понт бабла (новп плацкарта на поїзд) та півдня...Проте проїхався від Бахмача до Києва з колоритними бандюками низько-середнього рівня з усім відповідним :)

І ще в процессі я загубив свій закордонний паспорт. Дякуючи Юрку та моїй інтуїції паспорт знайшли в Харкові (!) . В суботу я їду його забирати :)

Аватар користувача
Кира
Активний користувач
Повідомлень: 563
З нами з: 19 травня 2008, 19:55
Звідки: Твердыня проклятого владыки.
Контактна інформація:

Re: І знову Білорусь

#18 Повідомлення Кира » 22 листопада 2010, 22:26

Ото пригоди!
Мы осветили белый снег,
Трупами врагов,
Мы пропели над огнем,
Песни трех ветров.
Восславим Одину хвалу,
Идя морской тропой,
И Тюр погонит наш драккар,
Опять на смертный бой!

Відповісти