Суспільно-корисне водне ПВД , 31.10-01.11

Повідомлення
Автор
Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

#16 Повідомлення PT » 29 жовтня 2009, 16:45

Зважаючи на кількість народу я беру свій "Криголам", таймень-3 Макса та Щуку-2.

Намети беремо я,Юра та Діма.

З їжи беріть щось смачненьке, крупи з тушонкою не треба =). По бажанню можете взяти пивка\винця.

Аватар користувача
Klimich
Неостанній отхоботок
Повідомлень: 442
З нами з: 29 листопада 2006, 03:28
Контактна інформація:

#17 Повідомлення Klimich » 30 жовтня 2009, 00:58

подтянусь в субботу во 2-й половине дня.
Всегда выбирай самый трудный путь - там ты не встретишь конкурентов.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

#18 Повідомлення PT » 30 жовтня 2009, 15:02

Рукавички і пакети для сміття придбані !

2 Ромашка - візьми будьласка турклубівську пилу

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

#19 Повідомлення PT » 30 жовтня 2009, 17:44

Ще сьогодні підтягнеться Юрко а з ним вільний мандрівник Ваня з Ростова-на-Дону, який заглянув до нас по дорозі в Непал :)

Аватар користувача
Кира
Активний користувач
Повідомлень: 563
З нами з: 19 травня 2008, 19:55
Звідки: Твердыня проклятого владыки.
Контактна інформація:

#20 Повідомлення Кира » 01 листопада 2009, 00:38

Это был отличнейший ПВД! ПВД, в котором, не смотря на около морозную погоду, приняло участие ДЕСЯТЬ человек! ПВД, в котором мы не только сделали природу хоть немного, но ЧИЩЕ! Но и ПВД, в котором отлично пообщались, вкусно поели, да и просто приятно провели время.
Немного жаль новичков турклуба, которые проигнорировали данное мероприятие. Они не только упустили возможность СДЕЛАТЬ МИР ЧИЩЕ, но также могли получить первые навыки водного туризма и… провести время в позитивной и дружеской атмосфере :) .
Мы осветили белый снег,
Трупами врагов,
Мы пропели над огнем,
Песни трех ветров.
Восславим Одину хвалу,
Идя морской тропой,
И Тюр погонит наш драккар,
Опять на смертный бой!

Аватар користувача
Zuxel
Сибиряк
Повідомлень: 715
З нами з: 06 липня 2007, 18:05
Звідки: Троещина
Контактна інформація:

#21 Повідомлення Zuxel » 01 листопада 2009, 09:29

Плавание с велосипедом в руках в байдарке ночью по заливу очень даже впечатлило :)
Также стоит отметить блюдо "грибочки из баклажанов" :)
Движение стало смыслом жизни...
(Ария, "Горящая стрела")

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

#22 Повідомлення PT » 01 листопада 2009, 11:38

Дякую всім за участь, особлива подяка тим хто допоміг збирати\розбирати\везти байди.

З різних причин реалізувати все заплановане не вийшло, але пвд пройшло чудово. Плавати при мінусовій температурі на байдарці кльово. Крига - найнадійніший клей дірок в шкурі :)

Відносно сміття - його там нереально багато. Навіть в "чистому" місці яке ми вибрали під стоянки ми дуже швидко назбирали 20+ 60-літрових пакетів, а це було далеко не все. Я буду продовжувати прибирання острову, за зиму буду шукати вихід на місцеву владу аби хоча б може моторками повивозили або ще щось. Також щось подумаю з табличками про те аби не смітити.

Відносно стоянки і лазні - вбит символічний кілок з написом =) . Доробимо її тоді коли стане надійна крига (так легше перевезти каміння).

Аватар користувача
Tigress
Сонячна Альона
Повідомлень: 1532
З нами з: 03 квітня 2009, 12:16

#23 Повідомлення Tigress » 02 листопада 2009, 13:48

Смогла подтянуться только в сб вечером!))
Классно прокатились на байде, посидели у костра и пообщались..)))К сожалению, в уборке мусора не поучаствовала...Если будет опять акция по уборке мусора, постараюсь это исправить :wink:
Спасибо Пете за организацию :)

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

#24 Повідомлення PT » 16 грудня 2009, 16:08

Погода радує низькою температурою! Чудова нагоду продовжути облаштування стоянки.

Коли Десенка промерзне планую перевезти туди каміння, назад повивозити сміття.

Думаю зручно це буде робити за допомогою звичайних саней. Чи може хтось може запропонувати кращі варіанти аби по кризи перевезти туди 50-60 кг каміння ? (рюкзаки хєрити не хочеться).

І друге. Каміння там біля дамби трохи стрьомне, є невеличкий ризик що у лазні буде стріляти. Я знаю де валяється нормальне каміння - біля Жулянського шляхопроводу. Напевно є і інші місця. Хтось може допомогти з транспортуванням його до Московського мосту ? Чи підказати де поближче до Московського мосту можна "поцупити" каміння ? Ідеальний варіант - це велика галька. Або інше каміння бажано округлої форми без сторонніх домішок.

Якщо все буде йти по плану то вже в січні можна буде організувати виїзд турклуба попаритись у лазні з пірнанням у ополонку :)

Закрито