6-7 грудня, Херсонська область

Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Chogory
Активний користувач
Повідомлень: 1104
З нами з: 29 листопада 2006, 23:54
Звідки: 50°26'16"N 30°27'23"E
Контактна інформація:

#16 Повідомлення Chogory » 04 грудня 2008, 01:22

Не дуже розгорнута в тебе програма, м'яко кажучи :)
Відносно першого варіанту:
Що означає "до пустелі, а далі по ситуаціїї"? Ми, власне, по пустелі як плануємо ходити?
Де Ми сядемо на "2ТЕ10+ЦМВ"у Раденську чи Великих Копаних? А з інших припустельних сіл нормальне автобусне сполучення?
Другого варіанту:
Чому тільки до Рибальчого? Краще поїхати набагато далі де коса вузька, значно цікавіша і "колоритніша". А по плану будемо йти 30 км. по ділянці, яка мало нагадуватиме косу.
P.S.Склалося таке враження, що маршрут складений на швидкоруч, аби збутися. Надіюсь це тому, що деталі вирішаться у потязі, а не тому що "впадло" чи немає бажання.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

#17 Повідомлення PT » 04 грудня 2008, 05:35

Chogory писав:Не дуже розгорнута в тебе програма, м'яко кажучи :)
Відносно першого варіанту:
Що означає "до пустелі, а далі по ситуаціїї"? Ми, власне, по пустелі як плануємо ходити?
Де Ми сядемо на "2ТЕ10+ЦМВ"у Раденську чи Великих Копаних? А з інших припустельних сіл нормальне автобусне сполучення?
Другого варіанту:
Чому тільки до Рибальчого? Краще поїхати набагато далі де коса вузька, значно цікавіша і "колоритніша". А по плану будемо йти 30 км. по ділянці, яка мало нагадуватиме косу.
P.S.Склалося таке враження, що маршрут складений на швидкоруч, аби збутися. Надіюсь це тому, що деталі вирішаться у потязі, а не тому що "впадло" чи немає бажання.
По ситуація значить що якщо пустеля буде нецікава то немає сенсу по ній ходити довго.
Чому до Рибальчого бо розклад автобусів такий.

Аватар користувача
Chogory
Активний користувач
Повідомлень: 1104
З нами з: 29 листопада 2006, 23:54
Звідки: 50°26'16"N 30°27'23"E
Контактна інформація:

#18 Повідомлення Chogory » 04 грудня 2008, 14:41

PT писав: По ситуація значить що якщо пустеля буде нецікава то немає сенсу по ній ходити довго.
Чому до Рибальчого бо розклад автобусів такий.
Як найбільша пустеля Європи може бути нецікава???
А до с. Покровське транспорт не ходить? Люди туди ж якось добираються.
Петро, прохання до тебе розробити програму як ти вмієш - оптимально, а не "аби збутися".

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

#19 Повідомлення PT » 04 грудня 2008, 15:06

Chogory писав:
PT писав: По ситуація значить що якщо пустеля буде нецікава то немає сенсу по ній ходити довго.
Чому до Рибальчого бо розклад автобусів такий.
Як найбільша пустеля Європи може бути нецікава???
А до с. Покровське транспорт не ходить? Люди туди ж якось добираються.
Петро, прохання до тебе розробити програму як ти вмієш - оптимально, а не "аби збутися".


1.Найбільша пустеля Європи може набриднути своєю одноманітністю через півгодини.

2.http://bus.com.ua/cgi-bin/bus-find?From ... 8%E1%E0%EB

Все розроблено оптимально. Я знаю транспортне сполучення того регіону і цікаві в плані природи місця, група в нас мобільна тому ніяких проблем не буде

Аватар користувача
Chogory
Активний користувач
Повідомлень: 1104
З нами з: 29 листопада 2006, 23:54
Звідки: 50°26'16"N 30°27'23"E
Контактна інформація:

#20 Повідомлення Chogory » 04 грудня 2008, 19:08

Я за 1 варіант.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

#21 Повідомлення PT » 08 грудня 2008, 11:25

У плані організації де був мій найгірший ПВД. Проте мети своєї досягли - походили і пустелею, і лісами. Пройшли приблизно 50 км.

П.С Зима - найкращий час для відвідин пустелі. +20 градусів, відстуність снігу та дощу - просто ідеальні умови

Аватар користувача
Sanja
Свій в доску
Повідомлень: 1012
З нами з: 20 серпня 2008, 18:37
Звідки: Kiev

#22 Повідомлення Sanja » 08 грудня 2008, 12:17

Не смотря на то что ПВД полон провтыков (весь первый день мы бродили непонятно где и искали какое-то озеро), было очень весело. Очень порадовала сама пустыня а также возможность в начали декабря гулять в футболке ). Также это было хорошая тренировка выносливости, все таки мы за два дня пробежали не меньше 50 км....
Для желающих пару фоток пустыни http://upload.com.ua/get/900585445(30 МБ)

Аватар користувача
Александр
Активний користувач
Повідомлень: 585
З нами з: 30 листопада 2006, 16:25
Контактна інформація:

#23 Повідомлення Александр » 08 грудня 2008, 12:44

классные фотки и хорошо отфильтрованые =)

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

#24 Повідомлення PT » 09 грудня 2008, 07:10


Аватар користувача
Chogory
Активний користувач
Повідомлень: 1104
З нами з: 29 листопада 2006, 23:54
Звідки: 50°26'16"N 30°27'23"E
Контактна інформація:

#25 Повідомлення Chogory » 11 грудня 2008, 19:43

Chogory писав:Склалося таке враження, що маршрут складений на швидкоруч, аби збутися. Надіюсь це тому, що деталі вирішаться у потязі, а не тому що "впадло" чи немає бажання.
Chogory писав:Петро, прохання до тебе розробити програму як ти вмієш - оптимально, а не "аби збутися".
PT писав:Все розроблено оптимально.
PT писав:У плані організації де був мій найгірший ПВД.
Цитати з наших постів у цій темі, без коментарів.
Особисто мені, причини цього зрозумілі.

Це був найгірший за логістикою ПВД, який я коли-небудь бачив. Перший день Петру вдалося приїхавши до пустелі цілий день водити нас по лісам і трассі. Ставка 3*4 км. ми так і не знайшли. Я зрозумів чому Олешківські піски це напівпуселя, бо половина пустелі а половина лісів. Сподобалася погода. На дворі літо, я ходив тільки у футболці(щеб пак, при +20+25). Обіцяних морозу, пронизуючого вітру, снігу і вою вовків не було. Сама пустеля сподобалась, по крайній мірі ніде в Європі ви такого не побачите. Хоча після Сахари враження не ті(я хотів побачити сніжну пустелю України). Сподобалося що пройшли більше 50 км., я такого в ПВД не пам'ятаю. І здивувала дешевизна, на все про все 130 грн. Ще й День Народження Петра відсвяткували. Подарунки йому сподобалися. Спальник швидко став "Петіним спальником" :) (зранку він випадково зломав затяжку компрески).
Ще раз вітаю Петра З Днем Народження.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

#26 Повідомлення PT » 12 грудня 2008, 15:09

Не запереючи деяких відчутних прорахунків перекладу частину провини на карти з maps.vlasenko.net

На двокілометровках траса "Мама-Папа" була зображена невірно, на кілометровках же взагалі була відсутня.

Закрито