Боржава, 22-23 грудня

Повідомлення
Автор
Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Боржава, 22-23 грудня

#16 Повідомлення PT » 15 листопада 2012, 14:54

Я не бачу абсолютно нічого страшного якщо у мене буде группа з повних новачків в зимових горах, я чудово уявляю собі всю небезпеку,проведу інструктаж і перевірю снарягу!

А з таким підходом як у Дімона (не треба ходити новачкам в гори) зимовий туризм у нас завжди буде лишатись на низькому рівні, бо з досвідчених лише Слава щось водить і все!

По снарязі я вважаю що крутий зимовий спальник штука потрібна, але для цього ПВД не критично. По іншому згоден зі Славою.
Снігоступи ми брати 90% не будемо, до метеостанції буде колія, далі по хребту якщо що будемо тропити.
Одну ніч цілком можна пережити в спальнику комфорт 0, це показали ночівлі на Кінбурні де був дуже жорсткий вітер та дубарь, та на водосховищі де був великий мінус.

І не треба плутати похід та ПВД, наприклад якщо в поході тебе спальник вимокне після першої ночі це критично, в ПВД пофіг,т.як друга ніч вже буде в поїзді!

Аватар користувача
komik
Боцман
Повідомлень: 480
З нами з: 05 жовтня 2009, 13:09
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Боржава, 22-23 грудня

#17 Повідомлення komik » 15 листопада 2012, 15:08

На Боржаві класно взику, я там ходив, правда зі сноубордом, піднімались і спускались по декілька разів. коли багато снігу то кепсько, важко просто капетс))) беріть скітури ;)
де на стоянку ставати плануєш?
Surf the Life!

Аватар користувача
Dmitry
Ганс
Повідомлень: 1263
З нами з: 15 січня 2009, 11:35
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Боржава, 22-23 грудня

#18 Повідомлення Dmitry » 15 листопада 2012, 15:10

PT писав:А з таким підходом як у Дімона (не треба ходити новачкам в гори) зимовий туризм у нас завжди буде лишатись на низькому рівні, бо з досвідчених лише Слава щось водить і все!
Достаточно увидеть пару лавин в местах "где её не должно было быть" и попасть в жопу где "казалось нереально попасть". И не нужно перекручивать слова. Ты сам писал, что не был в зимних горах и набираешь туда группу новичков. Я против не участия новичков, а такого подхода. Уверен, что всё пройдёт нормально и ты будешь меня лошить за написанное, но твоя самонадеянность стремает. Статистику зимних ЧП с новичками помониторь.

Ровнять с Кингбургской косой это жесть. Мы там были максимум 10 метров над уровнем моря, дул северный ветер (а не южный, влажный с моря) и отсутствовал снег. Другими словами было сухо.
Можно подробней про "колию" на метеостанцию? :mrgreen:
Нет никаких пределов, и нет никаких границ. Идет нормальная вечная жизнь (c) Олег Куваев "Территория"

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Боржава, 22-23 грудня

#19 Повідомлення PT » 15 листопада 2012, 15:18

В мене підхід цілком адекватний,я не відлякую людей від гор а кажу що все буде нормально якщо серьозно підготуватись. І кажу що на перший раз не треба викладати 1000 грн за суперкрутий зимовий спальник та 2000 грн за снігоступи!

А щодо Кінбурну можеш спитати у Вано, чи було йому в горах за всіх походи хоч раз так холодно як на березі лиману на Федотовій косі.

П.С. У мене тут один друг водив категорійний похід на місцяь в гори группу (на льдовики та категорійні перевали) де половина учасників ніколи до цього льодоруб в руках по серьозному не тримали, а двоє взагалі по снігу в горах ніколи не ходили.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Боржава, 22-23 грудня

#20 Повідомлення PT » 15 листопада 2012, 15:19

komik писав:На Боржаві класно взику, я там ходив, правда зі сноубордом, піднімались і спускались по декілька разів. коли багато снігу то кепсько, важко просто капетс))) беріть скітури ;)
де на стоянку ставати плануєш?
Біля сироварні думаю

Аватар користувача
Dmitry
Ганс
Повідомлень: 1263
З нами з: 15 січня 2009, 11:35
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Боржава, 22-23 грудня

#21 Повідомлення Dmitry » 15 листопада 2012, 15:21

Ладно, замяли. Мне просто трудно представить группу в зимних Карпатах полностью состоящую из новичков. "Дорогу осилит идущий" :wink:
Нет никаких пределов, и нет никаких границ. Идет нормальная вечная жизнь (c) Олег Куваев "Территория"

Аватар користувача
Stray
Активний користувач
Повідомлень: 278
З нами з: 29 червня 2012, 15:54
Звідки: берутся дiти?

Re: Боржава, 22-23 грудня

#22 Повідомлення Stray » 15 листопада 2012, 19:02

Участи подтверждаю на 100%, билеты в Украину уже купил. Туда\обратно уже брали билеты?

На днях хочу заказать зимний спальник, комфортная температура - (-15), наполнитель - холлофайбер, вес - 2.7 кг, цена - 300 грн. Как вообще такой вариант для таких вот зимних ПВД, возможно, чуть более длительных походов?
Это был очень странный лес. Сначала я ходил за грибами. Потом они за мной...
исус расия водка!

Аватар користувача
Sanja
Свій в доску
Повідомлень: 1012
З нами з: 20 серпня 2008, 18:37
Звідки: Kiev

Re: Боржава, 22-23 грудня

#23 Повідомлення Sanja » 15 листопада 2012, 19:11

Stray писав: На днях хочу заказать зимний спальник, комфортная температура - (-15), наполнитель - холлофайбер, вес - 2.7 кг, цена - 300 грн. Как вообще такой вариант для таких вот зимних ПВД, возможно, чуть более длительных походов?
Спальник вряд ли хороший. Слишком дешевый, а значит качество будет не очень, и вероятнее всего будут врать показатели температуры. И еще, он очень тяжелый. Лучше бери такой http://www.rockempire.com.ua/?char=sleep&prod_id=2

Аватар користувача
Stray
Активний користувач
Повідомлень: 278
З нами з: 29 червня 2012, 15:54
Звідки: берутся дiти?

Re: Боржава, 22-23 грудня

#24 Повідомлення Stray » 15 листопада 2012, 19:51

Sanja писав: Спальник вряд ли хороший. Слишком дешевый, а значит качество будет не очень, и вероятнее всего будут врать показатели температуры. И еще, он очень тяжелый. Лучше бери такой http://www.rockempire.com.ua/?char=sleep&prod_id=2
Ну цена тут обусловлена тем, что они с армейских складов (Великобритания).
Нашел отзывы про эти спальники. Хвалят качество, цену и удобство и полностью все плюются в сторону их большого веса и приличного объема)
Посмотрю еще в сторону туристических спальников (например, ту модель что ты советовал), может таки решусь на покупку.
Просто, это будет мой первый зимний поход и даже не знаю какие будут впечатления. Вероятно, мне вообще не понравится и зимой у меня будет отдых :D Потому-то и не хочется сходу отдавать около тысячи за спальник, который в будущем может вообще не пригодится.
Это был очень странный лес. Сначала я ходил за грибами. Потом они за мной...
исус расия водка!

Аватар користувача
Tigress
Сонячна Альона
Повідомлень: 1532
З нами з: 03 квітня 2009, 12:16

Re: Боржава, 22-23 грудня

#25 Повідомлення Tigress » 15 листопада 2012, 22:57

Sanja писав:
Stray писав: На днях хочу заказать зимний спальник, комфортная температура - (-15), наполнитель - холлофайбер, вес - 2.7 кг, цена - 300 грн. Как вообще такой вариант для таких вот зимних ПВД, возможно, чуть более длительных походов?
Спальник вряд ли хороший. Слишком дешевый, а значит качество будет не очень, и вероятнее всего будут врать показатели температуры. И еще, он очень тяжелый. Лучше бери такой http://www.rockempire.com.ua/?char=sleep&prod_id=2
Кстати, как я смотрю - это ростовка Long. А если у тебя не сильно большой рост, то стоит взять Regular, он будет легче и теплее за счет того, что меньшую площадь спальника надо прогревать. В общем, стоит обратить внимание на ростовку спальника, который будешь приобретать.

Аватар користувача
Dmitry
Ганс
Повідомлень: 1263
З нами з: 15 січня 2009, 11:35
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Боржава, 22-23 грудня

#26 Повідомлення Dmitry » 16 листопада 2012, 00:16

Tigress писав:Кстати, как я смотрю - это ростовка Long. А если у тебя не сильно большой рост, то стоит взять Regular, он будет легче и теплее за счет того, что меньшую площадь спальника надо прогревать. В общем, стоит обратить внимание на ростовку спальника, который будешь приобретать.
Но не впритык. Ботинки обычно ночуют в спальнике, в ногах. Или утром можно порой не одеть :)
Вообще неплохой вариант для убивание в зимних ПВД.
Нет никаких пределов, и нет никаких границ. Идет нормальная вечная жизнь (c) Олег Куваев "Территория"

Аватар користувача
teasurenata
Активний користувач
Повідомлень: 244
З нами з: 23 серпня 2012, 12:20
Звідки: Муровані Курилівці

Re: Боржава, 22-23 грудня

#27 Повідомлення teasurenata » 16 листопада 2012, 11:23

Dmetrik писав:
PT писав:
Чемериська Наталія писав:Петя, якщо в клубі хтось позичить спорядження, то я згодна.
Ну спальник я організую

Я можу дати рюкзак 80л. Якщо потрібно.
Це все потрібно, але ще ж є кошки, льодоруб, у мене такого спорядження немає.
Востаннє редагувалось 16 листопада 2012, 11:28 користувачем teasurenata, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Боржава, 22-23 грудня

#28 Повідомлення PT » 16 листопада 2012, 11:26

Клубівські льодоруби у нас є, ми їх візьмемо для страховки і потренуємось позарубатись на легких схилах.А кішкі не треба, якщо буде такі умови, що треба йти в кішках то ми забьємо на маршрут.

Аватар користувача
teasurenata
Активний користувач
Повідомлень: 244
З нами з: 23 серпня 2012, 12:20
Звідки: Муровані Курилівці

Re: Боржава, 22-23 грудня

#29 Повідомлення teasurenata » 16 листопада 2012, 11:29

Тоді йдем. Скаже попередньо, що там по грошах.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Боржава, 22-23 грудня

#30 Повідомлення PT » 16 листопада 2012, 11:30

Чемериська Наталія писав:Тоді йдем. Скаже попередньо, що там по грошах.
Фігня повна,квитки на поїзд+маршрутка+їжа, в 250 повинні вкластись

Відповісти