День Народження Петра, 8-9 грудня

Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Dmetrik
Залізна Рука
Повідомлень: 353
З нами з: 13 травня 2010, 12:53

Re: День Народження Петра, 8-9 грудня

#91 Повідомлення Dmetrik » 03 грудня 2012, 22:57

За певних обставин я -1 :cry:
Іноді один день, проведений в інших місцях, дає більше, ніж десять років життя вдома.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: День Народження Петра, 8-9 грудня

#92 Повідомлення PT » 05 грудня 2012, 09:31

Прогноз погоди сприятливий - в районі нуля, снігу бути не повинно , тому ліхтарики на взуття можна не брати! Налобні ліхтарики рекомендую взяти всім, т.як будемо ходити по цікавим місцям і по темряві!

Дімон Безвербний , Коля,alexee беруть спальники та коремати аби спати на хаті до 3 ранку! На решту тих хто на маршрутку є нормальні спальні місця!

Також зверніть увагу що у нас всі квитки без постілі і поїзд з суботи на неділю з вірогідністю 80% буде галімим ( з пятниці на суботу 100% буде нормальним).

Общаком в неділю ввечері їдуть :
Darker
Женя Шибирин
Kocmik
Valerian
viktor
Petka

Плацкартом :
Вілена
Некрасич
Саша Борткевич
Vitaliy+1
Vitaliy
Альона


В суботу всі речі будемо носити на собі, в неділю речі цілий день будуть в маршрутці. ПВД-шна частина з жорстким ломиловом протягом 2 годин буде відповідно без рюкзаків!

Гідрокостюми і купальники\плавки брати не треба, лише тим кого я індивідуально попрошу!

По харчуванню - в пятницю ввечері я і Костік проставляємся, цього ж частково вистачить на ранок суботи! Перекус суботи,сніданок неділі та перекус неділі будуть організовані централізовано,їжу я і Костік закупимо в Ашані! Гаряче харчування в генделях заплановано на вечер суботи та вечер неділі,будемо ділитись на групи по 7-8 людей!

Алкоголь на вечер пятниці та бальзам для тих хто буде купатись ми організуємо! З собою брати НЕ ТРЕБА! Для дівчат та Валеріана я візьму сік та закваску!

І треба деяка допомога по організації :
1. В пятницю на 18.00 в турклуб 1-2 мужика або довезти їжу
2. Треба 1 людина в пятницю виїхати на 30 хвилин раніше основної группи. Тобто або прямо приїхати о 22.30 на вокзал, або прийти на Героїв Дніпра і десь о 21.00 залишити группу і поїхати на вокзал! На місці призначення треба близько 30 хвилин посидіти на вокзалі нас почекати. В якості бонуса тому хто поїде я щось вигадаю :)

І нагадую, збір о 19.45 на м.Героїв Дніпра посеред кола!

Аватар користувача
oktiabrik
Активний користувач
Повідомлень: 129
З нами з: 09 липня 2012, 19:09

Re: День Народження Петра, 8-9 грудня

#93 Повідомлення oktiabrik » 06 грудня 2012, 00:59

Петь, а я?
"Сarpe diem"

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: День Народження Петра, 8-9 грудня

#94 Повідомлення PT » 06 грудня 2012, 07:37

oktiabrik писав:Петь, а я?
Маршруткою як і
Я
Русіч
Anny
Mark Dug
Sergio
Legion
NatalkA
Дімон Безвербний
Ленко
alexee
alexee+1
Востаннє редагувалось 06 грудня 2012, 20:26 користувачем PT, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: День Народження Петра, 8-9 грудня

#95 Повідомлення PT » 06 грудня 2012, 09:59

Є два місця з квитками!

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: День Народження Петра, 8-9 грудня

#96 Повідомлення PT » 06 грудня 2012, 20:31

1 комплект квитків ще лишився :)

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: День Народження Петра, 8-9 грудня

#97 Повідомлення PT » 07 грудня 2012, 04:34

Ще 1 людина відмовилась від поїздки :( Знав би - бронював би спринтер на неділю а не маршрутку на 26 людей :(

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: День Народження Петра, 8-9 грудня

#98 Повідомлення PT » 10 грудня 2012, 10:37

Дякую всім за участь!

Було круто,шкода що не вдалось реалізувати все заплановане :(

В Дніпропетровську нас послали з екскурсії на завод Пінчука в останній момент після попереднього підтвердження, шлаки з завода Петровського не зливали в той час коли ми їхали трамваєм через міст, а територія навколо нового завода Пінчука виявилось не такою крутою як описувалось в інеті. Ну а в неділю через маршрутку не побачили каньон Арбузинки, ГЕС в Олександрівці та не проїхались вузькоколійкою.

Але гостинність Стахових я думаю все компенсувала!

Велика подяка тим хто допомогав організовувати тріп та святкування - Вілені,Вітьку,Валеріану, Дімону Безвербному,Косміку,Некрасичу,Дметрику і Наташі яка поступилась мені місцем в маршрутці :)

Аватар користувача
Dmitry
Ганс
Повідомлень: 1263
З нами з: 15 січня 2009, 11:35
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: День Народження Петра, 8-9 грудня

#99 Повідомлення Dmitry » 10 грудня 2012, 11:05

Огромное спасибо Человеки. В пятницу выходя с работы, не знал о участии в трипе, что проснусь в Днепродзержинске))
Было очень круто, у меня была давняя мечта увидеть Сатану, благодаря Петру эта мечта сбылась!
И вообще были приятные неожиданные нежданчики :) Всем бобра :wink:
Нет никаких пределов, и нет никаких границ. Идет нормальная вечная жизнь (c) Олег Куваев "Территория"

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: День Народження Петра, 8-9 грудня

#100 Повідомлення Русич » 10 грудня 2012, 15:44

Крутий тріп. Думав написати що найбільше сподобалось, але це виявилось не просто, бо цікавих об’єктів було багато: атмосферні заводи, костьол, сортувальна станція, кар’єр, покращена версія ЛавиНаЛаву, салати Вілени, паруюче озеро в якому майже плавав Космік, Мигійські пороги, Сатана, гостинний дім Стахових (помідорчики нереально смачні).
Також запам’яталось багато прикольних моментів: як Вітьок намагався дійти до кондиції «скло ногою», але втомився і заснув в поїзді в проході; обличчя Вілени коли вона не отримала вафлю на пероні в Дніпродзержинську, що тут сказати, 1:1; Пєтя в гідрі на декілька розмірів більшій за нього; навіть воділа, який планував на зайняті нами 3 місця посадити 4го пасажира, стверджуючи що це не три місця а цілий диван і він зараз нас «подвине», в принципі у нас були досить високі шанси приїхати набагато пізніше через таке «посування».
Отже це було супер, вузькоколійка поки що нікуди не дінеться, та і по Мертвоводу ПВД теж цікава перспектива.

З.І. Дякую за подарунок, я задоволений )) Треба буде взяти декілька уроків у крутих орієнтувальників.
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: День Народження Петра, 8-9 грудня

#101 Повідомлення PT » 10 грудня 2012, 17:38

І вибачаюсь перед тими хто запізнився на роботу..Маршрутка повинна була приїхати о 6 ранку, але не пощастило з воділою і погодою :(

дым
30 років це не старість!
Повідомлень: 111
З нами з: 05 травня 2010, 23:39

Re: День Народження Петра, 8-9 грудня

#102 Повідомлення дым » 10 грудня 2012, 21:45

Дякую Петру і всім учасникам (собутильникам) :samson: - класно відпочили!

хоча трамвай і європейський транспорт, думаю найближчим часом буду їх обходити стороною - накатався! :motor:

Особлива подяка Вані Стахову за чудових Батьків! Надзвичайно гостинні і душевні люди!
Якщо будуть тріпи у Гайворон я вже наперед записуюсь! :roll:

Аватар користувача
Kocmik
Активний користувач
Повідомлень: 312
З нами з: 02 лютого 2012, 14:24
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: День Народження Петра, 8-9 грудня

#103 Повідомлення Kocmik » 10 грудня 2012, 23:10

Зображення

Найприємніший подарунок на день народження - цей ПВД-шний тріп. Дуже сподобалося, а особливо пороги та музей.
і ще, оцінив Русіча в ділі, ато все чутки та чутки, треба буде ввести нову, покращену версію лави на лаву в постійність
Петру-за організацію особлива подяка
І ще одне, тільки но дивився фото, то Русіч випав зі щуки???? Як це вийшло?

Аватар користувача
oktiabrik
Активний користувач
Повідомлень: 129
З нами з: 09 липня 2012, 19:09

Re: День Народження Петра, 8-9 грудня

#104 Повідомлення oktiabrik » 10 грудня 2012, 23:51

Никогда не думала, что попаду на секретный объект МО и более того - мне дадут возможность запусть ракету- Мегатрип!!!! Море впечатлений :lol:
Огромное спасибо Пете за увиденное, ну а если чего то не успели - так будет стимул вернуться и досмотреть.
"Сarpe diem"

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: День Народження Петра, 8-9 грудня

#105 Повідомлення Русич » 11 грудня 2012, 10:16

Kocmik писав: І ще одне, тільки но дивився фото, то Русіч випав зі щуки???? Як це вийшло?
Випав )Думаю тому, що щука галімо накачана була, на розвороті я оперся на лівий балон, а його при цьому сильно притопило. Залишалось два варіанти:
1. Зіскочити зі щуки
2. Вхопитись за правий балон, але це висока вірогідність оверкілю.
Наче так ))
Насправді я в якийсь момент і подумав кільнути щуку, але щось шкода стало, не даремно я питав чи виклав ти гроші )
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Відповісти