Lemberg\Lwów\Львів

Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Lemberg\Lwów\Львів

#61 Повідомлення Maidrax » 14 грудня 2011, 10:37

PT писав: Було б непогано зробити через рік ще такого плану тріп, наприклад у Чернівці
Я за. В принципі був би не проти з"їздити приблизно в цьому ж форматі в Одессу і по закарпаттю, теж регіони з історією і є де розгорнутись з ролями.
Правда по Закарпаттю було дофіга тріпів, але з іншого боку і у Львові всі були купу раз, наш формат допомагає відкривати нове і більш менш грунтовно роздуплятись.

Наприклад я за цей тріп роздуплився більше ніж за півдесятка попередніх поїздок, починаючи від географії і закінчуючи мажорними місцями поза десятком центральних кварталів =)
PT писав:Доречі то болотце у Знесінні і є тим Винниківським озером куди возили залізницею з Личакова ! Уявіть собі, там люди влітку навіть купаються =) Називається озеро "Стекляшка"
Ну, власне, це було очевидно як мінімум через наявність завезеного піску, "грибочків" і перевдягалок )
Востаннє редагувалось 14 грудня 2011, 11:50 користувачем Maidrax, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Vilena
Промінь світла в царстві відхоботків
Повідомлень: 463
З нами з: 31 жовтня 2011, 19:41

Re: Lemberg\Lwów\Львів

#62 Повідомлення Vilena » 14 грудня 2011, 11:42

PT писав:Було б непогано зробити через рік ще такого плану тріп, наприклад у Чернівці
З Чернівцями чудова ідея, адже це місто - мега-мультикультурне в усіх сенсах цього слова. До речі, цієї осені я була там в рамках відрядження і відвідала новий музей єврейської общини. Дуже цікаво. Якщо Ви не забаните мою участь в наступних тематичних тріпах через не вельми вражаючий артистизм, я з вами! А я в свою чергу обіцяю працювати над собою й спокутувати провину смачними стравами! (З великими порціями, щоб вистачило на всіх :D).
Назад,- де високі дими.

Аватар користувача
Sirco
Православный
Повідомлень: 537
З нами з: 12 грудня 2011, 21:35
Звідки: Вишгород

Re: Lemberg\Lwów\Львів

#63 Повідомлення Sirco » 14 грудня 2011, 13:43

Доброго дня, панове!
Я теж за Чернівці. Нещодавно нахоботив одну статтю по темі, і чимось вона мене цепанула. Пропоную вашій увазі:
http://www.nbuv.gov.ua/portal/Soc_Gum/S ... 1_6/24.pdf
А взагалі-то з такою душевною компанією, якою ми лазили по Львову, я готовий їхать хоч до хріна на роги :D

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Lemberg\Lwów\Львів

#64 Повідомлення Maidrax » 14 грудня 2011, 14:11

Sirco писав: А взагалі-то з такою душевною компанією, якою ми лазили по Львову, я готовий їхать хоч до хріна на роги :D
Раз зайшла мова про "до хріна на роги", пропоную рольовий тріп в Антрацит (або будь-який інший ідейний райцентр Луганської області) - ролі включатимуть шахтарів, металургів, слюсарів, ремонтників, інженерів, клерків, бізнесменів, бандитів і держ.службовців різних національностей, політичних поглядів і ступенів збуханості.
Програма включає в себе трешове бухалово а також взаємне роздупляння по життю а також в важкій, легкій промисловості, адмініструванні віддалених районів, приватизації, бурхливим 90-м і т.д.

Аватар користувача
Flyer
Активний користувач
Повідомлень: 316
З нами з: 07 червня 2011, 22:11
Звідки: Киев

Re: Lemberg\Lwów\Львів

#65 Повідомлення Flyer » 14 грудня 2011, 14:59

Maidrax писав: Наприклад я за цей тріп роздуплився більше ніж за півдесятка попередніх поїздок, починаючи від географії і закінчуючи мажорними місцями поза десятком центральних кварталів =)
Что ж говорить тогда про простых смертных? :D
После поездки очень пожалел, что не подготовился - это оказывается жутко интересно, хоть историей мало интерисуюсь. Огромное спасибо за трип. Голова просто переполнена информацией, которую не за один день переваришь. Так и подмывает почитать книги по истории, тырнет, и т.д... Уверен, что займусь 8)

Всем огромное спасибо!
Жизнь не сахар, а смерть нам не чай... © Ю.Шевчук
Есть вопросы? Прочитай в первую очередь ЧаВо (FAQ) турклуба!

Аватар користувача
Vilena
Промінь світла в царстві відхоботків
Повідомлень: 463
З нами з: 31 жовтня 2011, 19:41

Re: Lemberg\Lwów\Львів

#66 Повідомлення Vilena » 14 грудня 2011, 17:46

Sirco писав:Доброго дня, панове!
Я теж за Чернівці. Нещодавно нахоботив одну статтю по темі, і чимось вона мене цепанула.
"Філософсько-культурологічні аспекти дослідження міфу Чернівців". Блін, дякую! Ти мене приємно цепанув таким матеріалом - таке дуже в моєму дусі... Хоч у чомусь ми з тобою сходимося :wink:
Назад,- де високі дими.

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Lemberg\Lwów\Львів

#67 Повідомлення Русич » 14 грудня 2011, 21:56

Maidrax писав: Раз зайшла мова про "до хріна на роги", пропоную рольовий тріп в Антрацит (або будь-який інший ідейний райцентр Луганської області) - ролі включатимуть шахтарів, металургів, слюсарів, ремонтників, інженерів, клерків, бізнесменів, бандитів і держ.службовців різних національностей, політичних поглядів і ступенів збуханості.
Програма включає в себе трешове бухалово а також взаємне роздупляння по життю а також в важкій, легкій промисловості, адмініструванні віддалених районів, приватизації, бурхливим 90-м і т.д.
:) Count on me ))
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
Sirco
Православный
Повідомлень: 537
З нами з: 12 грудня 2011, 21:35
Звідки: Вишгород

Re: Lemberg\Lwów\Львів

#68 Повідомлення Sirco » 15 грудня 2011, 02:38

Фоти зі Львова можна надибать тут:
hedgehog89@ukr.net > pass: 0000 > e-Disk

Відповісти