50 за 10 от турклуба "Университет"

Відповісти
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Tigress
Сонячна Альона
Повідомлень: 1532
З нами з: 03 квітня 2009, 12:16

50 за 10 от турклуба "Университет"

#1 Повідомлення Tigress » 09 листопада 2011, 13:01

Участвую в данном мероприятии: http://www.tourclub.kiev.ua/forum/viewtopic.php?t=2242
Основная идея - ориентирование, по километражу: где-то 50 км быстрее чем за 10 часов.
Приглашаю и остальных к участию :!: Заодно наконец познакомимся с "Универом".

Русич разыскивает себе напарника в команду. Есть желающие?

Аватар користувача
Zuxel
Сибиряк
Повідомлень: 715
З нами з: 06 липня 2007, 18:05
Звідки: Троещина
Контактна інформація:

Re: 50 за 10 от турклуба "Университет"

#2 Повідомлення Zuxel » 09 листопада 2011, 13:59

Попередньо бажаючі є, але поки невідомо чи зможу.
Движение стало смыслом жизни...
(Ария, "Горящая стрела")

Jarl
Активний користувач
Повідомлень: 134
З нами з: 06 липня 2010, 00:09

Re: 50 за 10 от турклуба "Университет"

#3 Повідомлення Jarl » 09 листопада 2011, 17:43

Хочу взяти участь.Пропоную можливі назви для команди :"Ракета" чи "Торпеда".
Зараз бігаю кожен день по 2-3 км.
Мораль:побег от себя-это всегда в финале рваная срака.

Кровосток - Деревня

panser
Активний користувач
Повідомлень: 37
З нами з: 13 липня 2011, 12:05
Звідки: ~ 3°на S, ~ 4°на E
Контактна інформація:

Re: 50 за 10 от турклуба "Университет"

#4 Повідомлення panser » 09 листопада 2011, 18:05

ребята, подтягивайтесь! мероприятие веселое, массовое, приключенческое. под вечер будет тьма впечатлений.

обязательно с ночевкой, так как мероприятие обычно в нее плавно переходит.

Аватар користувача
Petka
Активний користувач
Повідомлень: 108
З нами з: 11 серпня 2011, 15:48

Re: 50 за 10 от турклуба "Университет"

#5 Повідомлення Petka » 09 листопада 2011, 18:53

panser писав:ребята, подтягивайтесь! мероприятие веселое, массовое, приключенческое. под вечер будет тьма впечатлений.

обязательно с ночевкой, так как мероприятие обычно в нее плавно переходит.
С удовольствием бы принял участие, но травма колена мешает это сделать :(

Аватар користувача
Dmitry
Ганс
Повідомлень: 1263
З нами з: 15 січня 2009, 11:35
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: 50 за 10 от турклуба "Университет"

#6 Повідомлення Dmitry » 10 листопада 2011, 16:07

Оу! Очень даже планирую быть
Нет никаких пределов, и нет никаких границ. Идет нормальная вечная жизнь (c) Олег Куваев "Территория"

Аватар користувача
MadLis
справжня реінкарнація Гагаріна
Повідомлень: 713
З нами з: 08 квітня 2009, 19:51
Звідки: Йоболонівка
Контактна інформація:

Re: 50 за 10 от турклуба "Университет"

#7 Повідомлення MadLis » 12 листопада 2011, 11:16

я теж маю бажання прийняти участь
треба почанати бігати...
Сломался ноготь? Босс не дает висеть вконтакте ? Не удовлетворена своей фигурой ?
Приходи в тур-клуб "Гряда" ! Мы сделаем из тебя настоящего мужика !
+38097-144-09-22

Аватар користувача
komik
Боцман
Повідомлень: 480
З нами з: 05 жовтня 2009, 13:09
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: 50 за 10 от турклуба "Университет"

#8 Повідомлення komik » 12 листопада 2011, 18:33

...ага 50 за 10 якраз нормас щоб починати бігати :D
Surf the Life!

Аватар користувача
Tigress
Сонячна Альона
Повідомлень: 1532
З нами з: 03 квітня 2009, 12:16

Re: 50 за 10 от турклуба "Университет"

#9 Повідомлення Tigress » 28 листопада 2011, 12:19

Результатов пока не знаю, но мы скорее всего где-то в самом конце, так как во время не вложились конкретно. Команда наша называлась "Пушистые зверьки" :D Нас было 4 девочки и 2 мальчика.)

Было два круга: пролог и основной. Пролог довольно легко и быстро пробежали. Но слово разгадать так и не смогли. И не удивительно конечно. О том, что существует слово "крупорушка" мы узнали впервые. Пришлось пролезть довольно интересный веревочный этап вместо этого.) После этого побежали на основной круг. И на первом же КП жестко затупили. Пришли с не того берега, ничего не оставалось делать как переходить или переплывать :mrgreen: Нам повезло и глубина оказалась по пояс, переходили реку под всеобщий хохот и издевательства других команд, которые в это время брали это КП :) Мы учились ориентироваться, потому прошли не так быстро, как хотелось бы. Часто шли не туда, обсуждали долго вопросы "где же мы и куда дальше" так, чтобы все поняли. Я жестко тупила в ориентировании :roll: Надо будет практиковаться в этом направлении. Компания у нас была просто замечательная, сначала у меня даже язык не поворачивался назвать это гонкой, так как было просто похоже на хорошую прогулку с интересным общением) Очень порадовали "КП обогрева", где нас ждали судьи у костра, поили чаем, компотом, кормили вкусняшками и даже сосисками, вкусными помидорами, бутербродами. Такой обогрев моментально придавал сил. В одном месте ориентирование было по спутниковой карте, здесь мы в основном шли по ЖПСу, а до темноты пытались идти только с компасом. Места очень красивые. Вспоминаю как мы шли.. под звездным небом среди камышей, такая красотища.. :D Кайф от гонки я получала до определенного момента. Где-то на последних четырех КП меня, да и остальных тоже, накрыло :? Мозг просто отказывался работать, координация движений оставляла желать лучшего, ловили глюки. Для того, чтобы не заснуть пытались часто что-то жевать и разговаривать. Тут уже ориентировался только наш руковод. А мы шли за ним как овцы :) Откуда у него брались силы, нам оставалось только удивляться, но на то он и руковод..думали мы, сидя и ожидая его, пока он искал очередной компостер. Начались сложности, долго не можем найти КП, вокруг озера, каналы, туда, сюда..его нет нигде..убили уйму сил на это. Вот тут уже я начала понимать, что это настоящая гонка) С трудом все-таки его нашли. И, ура! Осталось еще всего ничего - 7 км. Некоторые участники нашей команды рассказывали, что последние 3 км были самыми сложными, а мой мозг продолжал спать, как я не пыталась с этим бороться :mrgreen: . Закончили мы гонку в 3-15.

Взяли все КП. Прошли где-то 64 км за 16-55 часов. В вс мы еле передвигаемся. Просыпаемся после нескольких часов сна и определяем наше состояние "как после жесткого бухалова". Дико сушит и очень страшно вставать, тело совсем не хочет принимать вертикальное положение. Но в сплошь и рядом положительные эмоции. Мне ОЧЕНЬ понравилось, великолепное мероприятие))

Из "Гряды" участвовал еще Русич. Ему с его напарником "респект и уважуха". Они без ЖПСа и ,редко доставая компас, умудрились нас перегнать и пройти гонку где-то за 11 часов. Мужики, что тут еще сказать)
Востаннє редагувалось 28 листопада 2011, 12:36 користувачем Tigress, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Tigress
Сонячна Альона
Повідомлень: 1532
З нами з: 03 квітня 2009, 12:16

Re: 50 за 10 от турклуба "Университет"

#10 Повідомлення Tigress » 28 листопада 2011, 12:26

По последним данным: мы прошли где-то 64 км.
И это первая гонка для меня и не только, где мы взяли абсолютно все КП, а не сошли раньше времени.

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: 50 за 10 от турклуба "Университет"

#11 Повідомлення Русич » 28 листопада 2011, 15:06

Ну що ж, опишу і свої враження.
По-перше, я приймав участь і в минулому році, але тоді я вписався в групу досвідчених орієнтирунів ). Команда була класна, але мінус у тому що на той момент не маючи навиків з орієнтування взагалі, я майже не мав нагоди повчитись, бо це б гарненько нас затримало, а темп був високий. Отже висновок на цей рік був таким – якщо команда навіть і буде більше ніж з 2-3 людей, то головним все одно маю бути я, бо інакше вчитись фігово.
Тому на цей рік я не збирався приєднуватись до крутих команд, думав піти з перевіреним друганом вдвох, але він незадовго до гонки відморозився, часу знайти команду було не дуже багато, та я в принципі і не шукав, запропонував от Ромі, який думає що погодитись в наступного дня відмовитись – це є дуже круто і модно, так він і вчинив. В принципі на форумі було написано що я без команди, тож якби хтось хотів, то написав би. Таких бажаючих біло дофігіщє - один , хоча і він потім не зміг.
Ну коротше єдина пропозиція на той час яка була – це йти зі знайомими, які збирались «погуляти по половині маршруту», тобто йти повільно і не всю дистанцію. Навіть якщо так, теж потренувався б в орієнтуванні.
В п’ятницю ввечері мені несподівано знайшовся напарник, але оскільки я вже остаточно погодився йти зі знайомими, то ми просто взяли його до себе і стартували в 11-07 в чотирьох. Так пізно, бо виїхали на собаці зі Святошина в 7-21 і ломили до табору десь 5 км від станції Тетерів.
Через 10 хвилин після старту стало зрозуміло, що темп учасників нашої команди дуже різний. Я і мій новий напарник ломили швидко і доводилось чекати на решту команди, бо вони поспішати не збирались. Ми втратили час на цьому очікуванні і на розподілі команди та речей в таборі. Хоча якщо чесно то ми взагалі не намагались пройти за 10 годин, моєю метою було поліпшення навиків орієнтування. Ми зовсім не бігли, проте йшли дуже швидко майже весь час.
Перше КП (41) було для нас другим по складності, тут ми звернули до річки зарано і блукали в комишах намагаючись знайти КП який був далі… (на болоті важкенько орієнтуватись). Наступні два КП були простими. Після 43го ми ломанули не на ту просіку, пройшли зайві 1,5 км і довелось знову обганяти тих, кого ми вже переганяли.
Якби подивитись на карту – описав би детальніше, але зараз не пам’ятаю номер КП (знаходилось у кутку перетинались два канали), це КП було трохи проблемним, звону вступив в болото намочивши ногу. Далі дійшли до копанки, наздогнали ще 2 команди. Тут дорога пішла наліво, а ми чомусь ломанули в поле, та ще й так швидко і далеко… не менше 3х зайвих км і купа часу, зрозуміли що так ми ніфіга не зріжемо і краще повернутись. Повернулись, вже почало темніти.
Знову наздогнали Альону, разом взяли КП між озер.
Після судійського КП і гарячого компоту почалось орієнтування по супутниковим знімкам. Вже давно дуже-дуже темно, думали що цей етап буде дуже жорстким. Виявилось навпаки, по супутниковим знімкам орієнтуватись дуже круто і ми швидко наловчились це робити, почали знову обганяти команди повертаючи те що втратили гуляючи по полю. Не пам’ятаю номер КП (в лісі, на початку березової рощі), тут була купа команд які ходили в різні сторони, прикольно, виглядало як полювання на «оборотня». На цьому етапі ми впорались дуже швидко, далі декілька КП було взагалі дуже просто брати, єдина перешкода – відстань, що не було проблемою. Після КП 60 довго нікого не бачили, біля судійського КП 62 зустріли команду яка не поспішала. Вони сказали що 62 це їхнє останнє КП, вони тупи почали не з 41го а з 63го. Як на мене то це не чесно, бо від 63 до 66 КП вдень йти думаю немає проблем, а вночі проблем було чимало.
63 взяли дуже швидко і легко, хоча і зробили невеликий крюк. До 64 теж в принципі проблем не було, тут перегнали ще одну команду.
Після 64го вже почали реально втомлюватись, а ломити там не мало і доріг багато, хоча як мінімум орієнтир – берег річки Тетерів.
65 КП в принципі нічого складного, а от 66 це повний піждєц. Тут нас вже піднакрило, я став злий а напарник виглядав як зомбі. Ломили хз куди, наче вздовж річки намагались, але важко було оцінити, КП попереду чи позаду, думали що може і пропустили КП. Але все ж знайшли, трохи чаю і бутербродів. Мозок знову працює. Ноги втомились, але пофіг. До останніх двох КП ми йшли швидко і правильно.
Отже, скільки саме км ми пройшли невідомо, точно більше 60, наврядче більше 70. ДЖПС звичайно не було, компасом і правда користувались дуже рідко. Компас це звичайно прикольно, але якщо не впевнений де ти – не допоможе ))) Орієнтування по супутниковим знімкам – дуже круто, плюсом також є те, що інформація актуальна, а не так що вказана просіка, а реально там якісь стрьомні кочки замість дороги і просіка заросла ще хз коли.
Напарник нормальний тіп, гарно ломив, та і направляв мене інколи на правильний шлях. Висновок – найкращий склад команди це дві людини. Ну може і одному круто, але це вже дуже прокачаним треба бути.
Було круто та ідейно, хто хотів та міг поїхати, але забив бо впадло … ага, той лох  Навіть 20 км поорієнтуватись було б прикольно.
Все ж таки ми не за 11 пройшли, а на трошки більше ))
шкода що не ставили за мету з самого початку йти якнайшвидше.
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Ємець Роман
Єсаул
Повідомлень: 259
З нами з: 21 липня 2011, 16:08

Re: 50 за 10 от турклуба "Университет"

#12 Повідомлення Ємець Роман » 28 листопада 2011, 17:55

Каюсь, винен :oops:

Аватар користувача
Tigress
Сонячна Альона
Повідомлень: 1532
З нами з: 03 квітня 2009, 12:16

Re: 50 за 10 от турклуба "Университет"

#13 Повідомлення Tigress » 30 листопада 2011, 00:51

У нас 26 место, а у Русича - 21 из 49 команд.

Відповісти