Наш кіноклуб

Пропозиції вибратись на пиво та інші варіанти культурного відпочинку
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Viola
Активний користувач
Повідомлень: 636
З нами з: 19 листопада 2008, 14:59
Контактна інформація:

Re: Наш кіноклуб

#31 Повідомлення Viola » 06 квітня 2010, 15:49

В фильме рассказывается история 13-летней девочки-подростка Вик (Софи Марсо). Она приходит в новую школу, её подругой становится девочка по имени Пенелопа. Вик и Пенелопа вместе начинают искать свою любовь, а идеальное место для знакомства с молодыми людьми — это намечающаяся большая вечеринка. Родители не хотят пускать туда Вик, но благодаря мудрым советам прабабушки Пупетты (Дениз Грей) Вик удаётся их уговорить. На вечеринке она встречает Матьё и влюбляется в него без памяти. Их отношения постепенно развиваются, в то же время между родителями Вик намечается разлад: любовница отца Вик требует последней ночи вместе. Между Франсуаз и школьным учителем немецкого вспыхивает роман. Одновременно с этим выясняется что Франсуаз ждёт ребёнка. Лишь к концу фильма родители Вик мирятся.
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1% ... %8C%D0%BC)
фото
http://acteurs.ru/2009/08/28/bum-12-la- ... t-spustya/
Если бы не было цветов - все бы ходили в серых одеяниях...
__________________Бери от жизни все что можно...
________Кто ХОЧЕТ - ищет возможности,а кто не хочет ищет причины))

Аватар користувача
Viola
Активний користувач
Повідомлень: 636
З нами з: 19 листопада 2008, 14:59
Контактна інформація:

Re: Наш кіноклуб

#32 Повідомлення Viola » 08 жовтня 2010, 19:09

Актуальная тема : "Жизнь до рождения" в следующий понедельник 18 октября длительность фильма 1 час 35 минут. Слабонервных прошу не приходить :)
Старт: 19,30
Финиш: 21,05.

Справка:
Жизнь до рождения. (2 фильма) / In the womb
Страна: США
Режиссер: Natoinal Geographic
Жанр: Документальный, научно-познавательный
Продолжительность: 2 фильма
Год выпуска: 2006
Перевод: Профессиональный (одноголосый)

Описание: Фильм: Жизнь до рождения: в утробе матери - человек.
Фильм, открывающий тайны развития эмбриона в утробе матери. Следите за удивительным процессом развития человека - от оплодотворения яйцеклетки до рождения.


Зображення
Если бы не было цветов - все бы ходили в серых одеяниях...
__________________Бери от жизни все что можно...
________Кто ХОЧЕТ - ищет возможности,а кто не хочет ищет причины))

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Наш кіноклуб

#33 Повідомлення PT » 21 листопада 2011, 09:46

28.11 буде проведено черговий кіноклуб. В цей раз все по серьозному. З обговоренням, тощо.

Можливі теми : громадянська війна в Російській імперії 1917-1920 років, політичні репресії 30-их років ( Сад Гетсиманський!), війни 90-их років на території колишнього СРСР, гусистські війни

Аватар користувача
Vilena
Промінь світла в царстві відхоботків
Повідомлень: 463
З нами з: 31 жовтня 2011, 19:41

Re: Наш кіноклуб

#34 Повідомлення Vilena » 23 листопада 2011, 11:29

В мене є одна ідея - але це на майбутнє, бо треба підготуватися. Можна зробити добірку короткометражок (можна й різними мовами - з титрами, в мене, наприклад, є французькі). Є дуже багато класних фестивальних речей, скажімо. І з короткометражок дискусія завжди якісна й відкрита виходить, бо цей жанр як ніякий інший заохочує до-думати. Можна вечірній показ, можна - на всю ніч. Як приклад, щороку в рамках "Французької весни" в Києві проводять "Довгу ніч короткого метражу" - враження дуже позитивні. Власне, отака перспектива на перспективу :)
Назад,- де високі дими.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Наш кіноклуб

#35 Повідомлення Maidrax » 23 листопада 2011, 11:34

Vilena писав:В мене є одна ідея - але це на майбутнє, бо треба підготуватися. Можна зробити добірку короткометражок (можна й різними мовами - з титрами, в мене, наприклад, є французькі). Є дуже багато класних фестивальних речей, скажімо. І з короткометражок дискусія завжди якісна й відкрита виходить, бо цей жанр як ніякий інший заохочує до-думати. Можна вечірній показ, можна - на всю ніч. Як приклад, щороку в рамках "Французької весни" в Києві проводять "Довгу ніч короткого метражу" - враження дуже позитивні. Власне, отака перспектива на перспективу :)
От за таке я двома руками за. В принципі є такі штуки як Future shorts і подібне, на їх основі реально робити цікаві підбірки. Не знаю тільки, чи буде достатньо поціновувачів короткого метру, щоб реалізувати якусь тематичну програму.

Аватар користувача
Vilena
Промінь світла в царстві відхоботків
Повідомлень: 463
З нами з: 31 жовтня 2011, 19:41

Re: Наш кіноклуб

#36 Повідомлення Vilena » 24 листопада 2011, 00:07

PT писав:90% короткометражних фільмів шо я бачив відносяться до "сучасного мистецтва". Тому мені цікаві лише <...> адекватні короткометражки.
Для довідки народу, хто зайшов на форум й злякався Петрової репліки :?:
Короткометражки не обо'зково мають бути сучасним мистецтвом або відео-артом, хоча таких теж багато - Петро влучно підкреслив. Режисери часто використовують короткий метр, щоб "випендритись" технічно - формат зобов'язує. Коротше, відриваються. Часом з цього виходять непогані, часом - геніальні штуки. Часом - хто його знає :shock: Проте існують прості речі, "звичайне" кіно яке просто є короткометражним. І його, як на мене, не варто обходити увагою. Там, буває, трапляються дуже ліричні, дуже філософські, буває - дуже зрозумілі - але від того не менш філософські речі. Часом, такі теорії висуваєш - типу, а шо ж він хотів цим сказати там, у кінці - сам з себе в шоці. Приходиш додому й не спиш (півночі, між іншим) - думаєш, що ж він сказати хотів. А часом можна просто поржати :lol:
Тепер не для довідки, а в якості пропозиції:
Задля залучення ширшої публіки до подібного заходу - я думаю, так - варто підбирати саме такі - простіші та від того не менш класні. Акцент, думаю, варто робити не на тому, щоб зібрати достатню кількість поціновувачів, а на тому, аби відкрити новим людям короткометражне кіно. А тоді вони самі збиратимуться - короткий метр не можна не любити :!: Ну, майже як пиво або... шоколад (да-да, це замануха така 8) )
Коротше, буде бажання - постараюсь допомогти з програмою. Щоб зробити тематичну підбірку треба буде, звісно, похоботитись :wink: , але можна спробувати.
Назад,- де високі дими.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Наш кіноклуб

#37 Повідомлення PT » 26 листопада 2011, 22:50

Будемо дивитись про військові конфлікти 90-их років. Буде як і документалка, так і художнє. Збір о 19.30. Так як це перша проба кіноклубу за опалення гроші в цей раз збирати не буду . Потім подивимся :)

Аватар користувача
Elpis
Користувач
Повідомлень: 19
З нами з: 17 серпня 2011, 08:19

Re: Наш кіноклуб

#38 Повідомлення Elpis » 28 листопада 2011, 01:02

Сделала подборку художки. Не прямо по теме, но вообще социально-политическое или около того, т.е. - для использования на будущее, коли будет желание :)
И еще заинтересована посмотреть фильмы Элио Петри (1929-1982) — итальянского режиссёра, снимавшему фильмы на социальные темы.
/«Следствие по делу гражданина вне всяких подозрений» (1969), «Рабочий класс идёт в рай» (1972), «Собственность больше не кража» (1973), «Тодо модо» (1976)/
Вот тут полная фильмография: http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3696834

Аватар користувача
Vilena
Промінь світла в царстві відхоботків
Повідомлень: 463
З нами з: 31 жовтня 2011, 19:41

Re: Наш кіноклуб

#39 Повідомлення Vilena » 28 листопада 2011, 12:15

Я б не проти приєднатися, але, швидше за все, не встигну.
Однак раджу включити до програми маленьку короткометражку (4 хв.) під назвою "Одна сотая секунды". Скачати її можна тут:
http://www.ex.ua/view/961807?r=2
(4 трек по порядку, "The hundredth of a second"). Якраз по темі, думаю, заціните. Ще в мене є якісна документалка про Деніела Ейсберга та в'єтнамські Х-файли (переможець Амстердамського фестивалю документального кіно). Якщо встигну, принесу з собою. Ні -може якось. В будь-якому разі, плідного перегляду!
Назад,- де високі дими.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Наш кіноклуб

#40 Повідомлення PT » 29 листопада 2011, 11:25

Дякую всім присутнім. Атмосфера класна, шкода що не вгадав з фільмом про Чечню.

http://photo.grjada.org.ua/main.php?g2_itemId=93714 фотки з вечора

http://www.istpravda.com.ua/articles/20 ... iew_print/ - про евакуацію Жепи

http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=574988 - підборка роликів про війну.

Раджу подивитись дуже http://video.google.com/videoplay?docid ... 7411468867 це, повна жесть (обережно військова термінологія)

Про Югославію з художнього все таки рекомендую "Ничья Земля", дуже круто!

Коли наступний кіноклуб?)

Аватар користувача
Legion
100 км + 1.5 літри
Повідомлень: 910
З нами з: 10 липня 2010, 19:56
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Наш кіноклуб

#41 Повідомлення Legion » 29 листопада 2011, 11:59

Пропоную до перегляду документальний серіал "Буран. Гонка до полюса". Про те як кілька років тому в Гренландії спробували повторити похід до Південного полюса Скота і Амундсена в максимально наближених умовах, з використанням старого спорядження і таке інше.
Но мы пройдем, и грянут волны в парапет,
И зазвенит бакштаг как первая струна!
В. Ланцберг

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Наш кіноклуб

#42 Повідомлення Maidrax » 29 листопада 2011, 14:26

Legion писав:Пропоную до перегляду документальний серіал "Буран. Гонка до полюса". Про те як кілька років тому в Гренландії спробували повторити похід до Південного полюса Скота і Амундсена в максимально наближених умовах, з використанням старого спорядження і таке інше.
Бачив цей фільм (точніше, мабуть, серіал), прикольний. Взагалі можна один з кіновечорів присвятити жестяковим куточкам землі, їх тваринному світу і підкоренню людиною.

Аватар користувача
Vilena
Промінь світла в царстві відхоботків
Повідомлень: 463
З нами з: 31 жовтня 2011, 19:41

Re: Наш кіноклуб

#43 Повідомлення Vilena » 02 грудня 2011, 14:57

Я за короткометражки, і теж похобочуся з тематичною підбіркою. У середу можу (крім наступної, бо маю квитки в театр) але на 19.30 - ніяк не встигатиму - робота. Хоча б на 20.00...і то з натяжкою.
У четвер - виходить, але не виходить у когось іншого.Тому, з огляду на розірваність наших графіків у найближчий час, пропоную наступне:
Якщо народ за короткометражки, то:
1. Пишіть що кому до вподоби, аби зорієнтуватися стосовно теми.
2. Коли буде обрана тема, а відтак і готова тематична підбірка (бо це теж займе певний час, треба, зрештою, перелопатити немало матеріалу) тоді й вирішимо стосовно "коли збираємося".
3. Коли вирішимо, коли збираємося, я зв'яжуся з людьми, в кого є проектор (Сергій там чи Саша Дметрик), аби домовитися технічно, бо, зрештою, саме від них залежить головне. Да, 2 й 3 треба місцями поміняти. Отака схема.

Серед того, що б я запропонувала: підбірка про життя VS смерть (в тому числі й про суїцид, буде про що поговорити в темі "Сенс життя" :mrgreen: ), підбірка про війну (є непогані речі), про природу людських стосунків (любов, ненависть, пофігізм), про Париж (або інші міста), про дітей, підбірка короткометражних мультфільмів. Пишіть хто що думає.

P.S. Якщо зацікавить суїцид, я спробую дістати к.м. французького режисера, що бачила роки зо два тому на фестивалі й від якої стає волосся дибом.
Вперед :!:
Назад,- де високі дими.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Наш кіноклуб

#44 Повідомлення Maidrax » 02 грудня 2011, 15:03

Давайте тоді заб"ємо на середу 14 грудня, 20-00.
З написаного Леною мене цікавить життя/смерть та війна. Від себе запропонував би ще "соціальний блок" (гроші, бідність, стосунки в соціальних групах, соціальна нерівність) а також "внутрішньо-психологічний блок" (пошук себе, внутрішній конфлікт, проблема вибору, раціональне та ірраціональне).

Аватар користувача
Vilena
Промінь світла в царстві відхоботків
Повідомлень: 463
З нами з: 31 жовтня 2011, 19:41

Re: Наш кіноклуб

#45 Повідомлення Vilena » 02 грудня 2011, 15:31

Maidrax писав:З написаного Леною мене цікавить життя/смерть та війна. Від себе запропонував би ще "соціальний блок" (гроші, бідність, стосунки в соціальних групах, соціальна нерівність) а також "внутрішньо-психологічний блок" (пошук себе, внутрішній конфлікт, проблема вибору, раціональне та ірраціональне).
Я думала про це - цікаво. Тематика універсальна. Ще в рамках соціалки спробувати пошукати про людей з фізичними вадами й воно якось само собою об'єднується з пошуком себе. Окрім того, соціалка покриває вагомий процент із запропонованого мною вище. Правда, прекрасний Париж доведеться зігнорити :roll: Точніше, швидше зовсім навпаки - і тоді ми зробимо його не дуже прекрасним. Точніше, зовсім не... Так що, думаю, оптимально. Приєднуйтесь!
Назад,- де високі дими.

Відповісти