Театр

Пропозиції вибратись на пиво та інші варіанти культурного відпочинку
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Театр

#31 Повідомлення Русич » 16 травня 2012, 00:27

Завтра після роботи заїду візьму квитки.
Беру на себе, Наталку, Аню, Лєну, Вілену.
Якщо ще є бажаючі, є час про це повідомити.
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Театр

#32 Повідомлення Русич » 16 травня 2012, 23:48

Квитки у мене, збираємось в 18:30 біля театру. Тут краще не запізнюватись, бо по-перше можуть і не пустити, по-друге не погано б зайняти місця покраще )
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
Valerian
Водій
Повідомлень: 427
З нами з: 05 квітня 2011, 10:52
Звідки: Київ

Re: Театр

#33 Повідомлення Valerian » 17 травня 2012, 16:08

Ти нагадай народові де відбудеться дійство (адресу) бо можливо невсі знають куди саме вони йдуть :mrgreen:
Ті хто не пам`ятають минулого, приречені повторити його знову

Аватар користувача
Anny
Активний користувач
Повідомлень: 504
З нами з: 24 жовтня 2011, 12:05
Звідки: Київ/Чернігів
Контактна інформація:

Re: Театр

#34 Повідомлення Anny » 18 травня 2012, 11:03

Я всім дякую за компанію як у театр, так і на балет.
"Завещание целомудренного бабника" - легка весела п"єса, гарний фінал :) А хлопці конспектували сиділи корисні думки :lol: Взагалі дуже раджу сходити.
А балет... я вперше була на балеті і дуже рада що так вдало, за що дякую Русичеві :) По-перше дуже красива музика була, виконання на висоті, дяка велика оркестрові :) По-друге як виявилося балет то дуже красиво і зовсім не нудно, передати емоції рухами це таки велике мистецтво. У балеті вони танцори і актори одночасно. 2 години пролетіли як 10 хвилин. Теж дуже раджу сходити на "Дон Кіхота". Я ще досі під враженням :)
Звісно все це моє особисте сприйняття, але здається усім сподобалося і перше і друге.
Голова на плечах, ноги у кросівках. Так йди туди, куди ти хочеш!

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Театр

#35 Повідомлення Русич » 18 травня 2012, 11:44

Так було круто і в вівторок і в четвер.
В принципі це перший балет від якого я отримував задоволення, бо раніше ходив але переважно з нетерпінням очікував закінчення ))
Наступного разу я так розумію йдемо знову в театр Лесі Українки в середу 23го, по анонсу який викладе Вілєна.
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
Vilena
Промінь світла в царстві відхоботків
Повідомлень: 463
З нами з: 31 жовтня 2011, 19:41

Re: Театр

#36 Повідомлення Vilena » 18 травня 2012, 12:35

Так, балет справді вразив. Виявляється, він іде на сцені без змін аж з 1867! року!
Вдалі декорації, дуже красиві костюми. Неперевершеними були парні партії танцівників, така майстерність та емоційна віддача... Враження прекрасні.
Як зауважив Русич, наступного разу пропоную сходити в театр Лесі Українки на спектакль, який я давно мріяла відвідати.
Алехандро Касона. Дерева вмирають стоячи. Детальніший анонс викладу згодом, зараз трошки поспішаю )
Назад,- де високі дими.

Аватар користувача
Anael
Графиня
Повідомлень: 273
З нами з: 06 квітня 2011, 21:34

Re: Театр

#37 Повідомлення Anael » 18 травня 2012, 14:00

Vilena писав:
Як зауважив Русич, наступного разу пропоную сходити в театр Лесі Українки на спектакль, який я давно мріяла відвідати.
Алехандро Касона. Дерева вмирають стоячи.
Я на них мечтала пойти несколько лет, но 23 иду на ремонт, так что не получится:( А может другой день :roll: :oops:
— А где я могу найти кого-нибудь нормального?
— Нигде, — ответил Кот, — нормальных не бывает. Ведь все такие разные и непохожие. И это, по-моему, нормально.

© Алиса в стране Чудес

Аватар користувача
Vilena
Промінь світла в царстві відхоботків
Повідомлень: 463
З нами з: 31 жовтня 2011, 19:41

Re: Театр

#38 Повідомлення Vilena » 18 травня 2012, 14:36

Anael писав:
Vilena писав:
Як зауважив Русич, наступного разу пропоную сходити в театр Лесі Українки на спектакль, який я давно мріяла відвідати.
Алехандро Касона. Дерева вмирають стоячи.
Я на них мечтала пойти несколько лет, но 23 иду на ремонт, так что не получится:( А может другой день :roll: :oops:
В мае этот спектакль только два раза. Возможно, он будет в репертуаре еще в июне. Не уверена. Надо пробить. Сделаю позже.
Назад,- де високі дими.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Театр

#39 Повідомлення PT » 18 травня 2012, 14:43

Vilena писав:
Anael писав:
Vilena писав:
Як зауважив Русич, наступного разу пропоную сходити в театр Лесі Українки на спектакль, який я давно мріяла відвідати.
Алехандро Касона. Дерева вмирають стоячи.
Я на них мечтала пойти несколько лет, но 23 иду на ремонт, так что не получится:( А может другой день :roll: :oops:
В мае этот спектакль только два раза. Возможно, он будет в репертуаре еще в июне. Не уверена. Надо пробить. Сделаю позже.

Можна у Руслана спитати який у нас в клубі ночує, він в театрі Лесі працює =) І афіша у нас в турклубі висить доречі =)

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Театр

#40 Повідомлення Русич » 18 травня 2012, 15:06

Буде ще 1го червня. Я першого точно не можу. Так що я 23 йду.
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
Anny
Активний користувач
Повідомлень: 504
З нами з: 24 жовтня 2011, 12:05
Звідки: Київ/Чернігів
Контактна інформація:

Re: Театр

#41 Повідомлення Anny » 18 травня 2012, 16:13

Vilena писав:Алехандро Касона. Дерева вмирають стоячи. Детальніший анонс викладу згодом, зараз трошки поспішаю )
Русич писав:Буде ще 1го червня.
Хочу сходити. 1го не можу. 23 травня підходить.
Голова на плечах, ноги у кросівках. Так йди туди, куди ти хочеш!

Аватар користувача
Sergio
Активний користувач
Повідомлень: 191
З нами з: 18 жовтня 2010, 16:23
Контактна інформація:

Re: Театр

#42 Повідомлення Sergio » 18 травня 2012, 16:19

я 23 травня хотів би

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Театр

#43 Повідомлення Русич » 18 травня 2012, 16:24

Anny писав: Хочу сходити. 1го не можу. 23 травня підходить.
Ясно що підходить, ми ж це вчора обговорювали )
Тобто 23 точно йдемо, а хто не може, сходіть 1го якщо є бажання, вистава наче крута.
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
Vilena
Промінь світла в царстві відхоботків
Повідомлень: 463
З нами з: 31 жовтня 2011, 19:41

Re: Театр

#44 Повідомлення Vilena » 20 травня 2012, 11:28

Обіцяний анонс:
Театр російської драми імені Лесі Українки
23 мая, среда
Деревья умирают стоя
Спектакль в трех действиях.
Продолжительность 2 часа 10 мин.
Начало: 19:00.

Посвящается памяти
Леонида Викторовича Варпаховского
(1908-1976)

Деревья умирают стоя: Сильные люди даже в горе своем предпочитают оставаться сильными, не сгибаться под тяжестью навалившихся несчастий, а главное - не перекладывать страдания на плечи своих близких.
Двадцать лет Бабушка жила ожиданием чуда, ожиданием единственного внука, которому она посвятила всю свою жизнь. Но когда он, наконец, приходит, она выгоняет его.
Почему это произошло? Что толкнуло ее на этот поступок? Может, кратковременное знакомство с Директором волшебного агентства "добрых дел" и его мнимой женой Мартой? А может, она поняла простую и одновременно сложную истину: близкие люди - это люди, которые по-настоящему делают твою жизнь наполненной, а не те, вымышленные создания, которые иногда не стоят твоей любви.
Спектакль <Деревья умирают стоя> по пьесе Алехандро Касоны, впервые на сцене Театра русской драмы им.Леси Украинки был поставлен в 1956 году теперь уже легендарным режиссером Леонидом Викторовичем Варпаховским.
Тогда Варпаховский, работая над спектаклем, посвятил его памяти своего учителя, В.Э.Мейерхольда. Неслучайно главным материалом в оформлении спектакля <Деревья умирают стоя> был сухой бамбук. Это и параллель со спектаклем самого В.Э.Мейерхольда, <Учитель Бубус>, и характеристика главной героини, бабушки Эухении. Ведь бамбук - нельзя согнуть, его можно только сломать. Но и сломать его не так-то просто.
Тогда, в далеком 1956-м, в этом спектакле вышли на сцену такие блестящие актеры, как Е.Опалова, В.Халатов, И.Павлова, Н.Рушковский.
Только ведь спектакль, даже самый талантливый, все равно, в силу своей специфики, не может быть вечным. А вот темы, которые он затрагивает, остаются вечными.
В наше время, когда смыты грани между добром и злом, когда насилие стремятся ввести в разряд добродетели, появление на сцене таких мудрых, добрых людей, как Бабушка, Сеньор Бальбоа, Марта, Директор - это закономерное стремление театра научить своего зрителя быть разборчивым, внимательным, чутким.

Квитки братиму в понеділок увечері. Поки що беру на: себе, Маринку Дубицьку, Русича, Сашку Борткевич, Аню Матвійчук, Сергія Цурку + 2, Саню Дметрика, Вітю, Валер'яна, Сергія Дубицького, Іру Мороз, Лєну Рижика. Приєднуйтесь.
Востаннє редагувалось 21 травня 2012, 13:35 користувачем Vilena, всього редагувалось 6 разів.
Назад,- де високі дими.

Аватар користувача
Dmetrik
Залізна Рука
Повідомлень: 353
З нами з: 13 травня 2010, 12:53

Re: Театр

#45 Повідомлення Dmetrik » 20 травня 2012, 12:55

Візьми для мене квиток.
Іноді один день, проведений в інших місцях, дає більше, ніж десять років життя вдома.

Відповісти