Зліт турклубу, 9-10 квітня, карьєри під Коростишевим

Зльоти минулих років
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
duSJA
Активний користувач
Повідомлень: 98
З нами з: 31 березня 2011, 11:02
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Зліт турклубу, 9-10 квітня, карьєри під Коростишевим

#151 Повідомлення duSJA » 11 квітня 2011, 15:03

Повернулась до-дому, як і всі, бруднюча, ванюча і стомлена, з температурою, але щаааслииииива :D !!! Ура, сезон походів для мене відкритий!
Дякую всім, дійсно побачили цікаві і красиві місця! Я для себе відкрила, що таке орієнтування :) (виявилось прикольно), шкода не встигли (чи полінились) полазити.

Мене випередили із запитанням до Олексія, що до занять по альпінізму (чи як їх правильно назвати, вибачте не знаю). Цікавить чи буде у вас якийсь інструктаж по теорії, а також тренування на зеленке, чи ще десь.

Питання, до Льоні: ти пригадував щось про піший похід на швидкість. Чи планується ще такий ПВД, на коли? Хотіла б себе випробувати, надіюсь не підвести команду :)

Байдарки разом з холодною водою поки лякають))) А от плоти у літню погоду.....ммммм :snow: )))
Лучше износиться, чем просто глупо заржаветь (с)

Аватар користувача
Stakhov Ivan
Активний користувач
Повідомлень: 335
З нами з: 29 березня 2011, 00:34
Звідки: Гайворон

Re: Зліт турклубу, 9-10 квітня, карьєри під Коростишевим

#152 Повідомлення Stakhov Ivan » 11 квітня 2011, 15:23

Дякую всім,особливо організаторам за проведений ПВД.Дуже радий був з усіма познайомитись і провести так класно час.
Особливо сподобався сплав на Щуці,чи можна сказати В Щуці,так як в нас з Ваньою там постійно було дофігіща води :D
Погода була просто шикарна для сплаву :) Мені сподобалось ))
Додому приїхав абсолютно знесилений.А вранці о 7 встаю,вимикаю будильник,вирішив ще трохи поспати,і тут мені сниться,що Ондатри стоять з веслами і байдами,одягнуті в дощовики і кличуть мене плисти з ними. І все так реально було і ще й змішано з дійсністю і я собі думаю :"Блін,сьогодні що,неділя??Куди плисти,ми ж вчора не**йово так поплавали?" :D
Класний сплав і ПВД взагалі :) ДЯКУЮ!
П.С.Жалію,що раніше на ваш турклуб не натрапив :(

Аватар користувача
Sanja
Свій в доску
Повідомлень: 1012
З нами з: 20 серпня 2008, 18:37
Звідки: Kiev

Re: Зліт турклубу, 9-10 квітня, карьєри під Коростишевим

#153 Повідомлення Sanja » 11 квітня 2011, 15:30

Отлично съездили. Понравилось абсалютно все. Даже непредсказуемая погода )
Для тех кто жалеет что не успел полазить по скалам / поработать с веревками, на Пасху будет еще один выезд. Обращайтесь к организаторам

п.с. Люди с фотоаппаратами - выкладывайте своии фотки на файлообменники и кидайти ссылки на форум)

Аватар користувача
troll
Активний користувач
Повідомлень: 151
З нами з: 12 грудня 2008, 13:53
Контактна інформація:

Re: Зліт турклубу, 9-10 квітня, карьєри під Коростишевим

#154 Повідомлення troll » 11 квітня 2011, 15:36

duSJA писав:Мене випередили із запитанням до Олексія, що до занять по альпінізму (чи як їх правильно назвати, вибачте не знаю). Цікавить чи буде у вас якийсь інструктаж по теорії, а також тренування на зеленке, чи ще десь.
Я не на столько старый и страшный.. чтобы меня называли на "Вы"... ;)

Надо переговорить с "буграми", определиться было бы это интересно кому-то (ориентировочное количество и уровень текущей подготовки) и именно в моём исполнении (видение предместа и способ изложения), утрясти с общими планами клуба (встроить в план мероприятий). В случае положительного результата, можно было бы придумать несколько тематических выходов на "рельеф", с теорией и практическим применением.
duSJA писав: Питання, до Льоні: ти пригадував щось про піший похід на швидкість. Чи планується ще такий ПВД, на коли? Хотіла б себе випробувати, надіюсь не підвести команду :)
Комментарий частично к теме.
На майские я веду не категорийный/1 к. сл. поход по Крыму. Категорийным он может стать, если кому-то из участников это потрбуется. Пока все хотят просто пройтись, ибо справки не нужны.
Тема мероприятия: http://forum.gryada.org.ua/viewtopic.php?f=3&t=943

Завтра вечером набор закрывается. После чего начинается активная сушка продуктов к походу.

Аватар користувача
MadLis
справжня реінкарнація Гагаріна
Повідомлень: 713
З нами з: 08 квітня 2009, 19:51
Звідки: Йоболонівка
Контактна інформація:

Re: Зліт турклубу, 9-10 квітня, карьєри під Коростишевим

#155 Повідомлення MadLis » 11 квітня 2011, 15:46

Важливо, терміново !
(об"ява не до новичків !)

пацани з ондатр та інших нутрій, хто плавав, коротше
треба один хлопец,
ну блін не морозтесь, є відносно вільні люди серед нас
http://forum.gryada.org.ua/viewtopic.ph ... 350#p14350
Сломался ноготь? Босс не дает висеть вконтакте ? Не удовлетворена своей фигурой ?
Приходи в тур-клуб "Гряда" ! Мы сделаем из тебя настоящего мужика !
+38097-144-09-22

pseudochaos
Активний користувач
Повідомлень: 66
З нами з: 22 вересня 2010, 01:06
Контактна інформація:

Re: Зліт турклубу, 9-10 квітня, карьєри під Коростишевим

#156 Повідомлення pseudochaos » 11 квітня 2011, 16:02

troll писав:определиться было бы это интересно кому-то
крайне заинтересован
troll писав:именно в моём исполнении
да. Системность изложения и правильная расстановка приоритетов (делать не для скорости и соревнований, а для безопасности) подкупают!
troll писав: несколько тематических выходов на "рельеф", с теорией и практическим применением.
Просто идеальный вариант. Это то о чём я просил Петра, но проблема была в желающих учиться и возможности учить у учителей!

Аватар користувача
joy475666375
Повідомлень: 3
З нами з: 01 квітня 2011, 00:17
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Зліт турклубу, 9-10 квітня, карьєри під Коростишевим

#157 Повідомлення joy475666375 » 11 квітня 2011, 16:05

:D Спасибо всем что взяли с собой )))!!!Оч понравилось=)особенно в сб.- было круто и красиво)))
так же спасибо что приютили :namet: ))))
Все очень понравилось не смотря на интересную погоду) :dimon: Жаль что на байдарках не поплавала..но думаю еще все впереди=) :kayak:
СПАСИБО :!: :D

Аватар користувача
mcleonid
Активний користувач
Повідомлень: 105
З нами з: 16 березня 2009, 11:10
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Зліт турклубу, 9-10 квітня, карьєри під Коростишевим

#158 Повідомлення mcleonid » 11 квітня 2011, 16:17

komik писав:Питання, до Льоні: ти пригадував щось про піший похід на швидкість. Чи планується ще такий ПВД, на коли? Хотіла б себе випробувати, надіюсь не підвести команду
http://forum.gryada.org.ua/viewtopic.php?f=4&t=979
Життя прекрасне, потрібно лише налаштуватися на сприйняття прекрасного :)

Аватар користувача
dudka
Активний користувач
Повідомлень: 26
З нами з: 12 березня 2010, 19:55
Звідки: Місто Квітів
Контактна інформація:

Re: Зліт турклубу, 9-10 квітня, карьєри під Коростишевим

#159 Повідомлення dudka » 11 квітня 2011, 16:50

Приєднуюсь до всих з подяками до організаторів за чудово проведені вихідні. Все було справді цікаво і душевно ;-).
Для себе зробив висновок, що не можна довірять одній карті: "а-а, другий міст був не другим, а першим" - це було прикольно :-). А, головне, все швидко було розрулено і всі залишились щасливі і довольні, не дивлячись на дику втому. Да, співчуваю Кирилу і його комадні. Мені сухому холодно було, а мокрим не уявляю як... Мужики, що сказать!
Окрема вдячність пану Тролю за цікаву і доходчиву лекцію по вузлам (брамштоковий - я це запомнив!)
in search of magik muzik

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Зліт турклубу, 9-10 квітня, карьєри під Коростишевим

#160 Повідомлення PT » 11 квітня 2011, 16:51

troll писав: Надо переговорить с "буграми", определиться было бы это интересно кому-то (ориентировочное количество и уровень текущей подготовки) и именно в моём исполнении (видение предместа и способ изложения), утрясти с общими планами клуба (встроить в план мероприятий). В случае положительного результата, можно было бы придумать несколько тематических выходов на "рельеф", с теорией и практическим применением.
З цим я проблем не буде, графік заходів підлаштуєм! Тільки бажано визначитись пошвидче т.як заплановано дуже багато!

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Зліт турклубу, 9-10 квітня, карьєри під Коростишевим

#161 Повідомлення PT » 11 квітня 2011, 16:57

dudka писав: Для себе зробив висновок, що не можна довірять одній карті: "а-а, другий міст був не другим, а першим" - це було прикольно :-).
Угу, і плавати з берега на берег три рази =)

Я передивився карти, ми таки правильно розбирали байдарки, з інших місць було б далі.

Стали жертвами неправильних карт. Наприклад на цій http://download.maps.vlasenko.net/map2k ... skaya2.jpg перед Городським один міст, як і було насправді. Проте брід де ми розбирались позначений як інший міст.

І ще дуже важлива особливість - хутори адміністративно є частиною великого села і на картах позначаються під однією назвою. А серед місцевих це окремі села. Тому і села Мініно немає на карті, це частина села Леніно!

Аватар користувача
duSJA
Активний користувач
Повідомлень: 98
З нами з: 31 березня 2011, 11:02
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Зліт турклубу, 9-10 квітня, карьєри під Коростишевим

#162 Повідомлення duSJA » 11 квітня 2011, 17:14

Sanja писав: полазить по скалам / поработать с веревками, на Пасху будет еще один выезд. )
эххх..на Пасху уже есть планы
troll писав: Я не на столько старый и страшный.. чтобы меня называли на "Вы"... ;)
:D вообще то уже был вопрос скорее ко всему клубу
troll писав:
На майские я веду не категорийный/1 к. сл. поход по Крыму. Категорийным он может стать, если кому-то из участников это потрбуется. Пока все хотят просто пройтись, ибо справки не нужны.
Надо посмотреть ситуацию с билетами. Видела эту тема, но она как-то так матрасно была описана, что не заинтересовала сначала))
Справка о категории не нужна, но хочется нормально "помаслать" ;)
Лучше износиться, чем просто глупо заржаветь (с)

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Зліт турклубу, 9-10 квітня, карьєри під Коростишевим

#163 Повідомлення Русич » 11 квітня 2011, 17:50

Большое спасибо за отличный ПВД, все супер. Вот так вот очень лаконично.

Кто предлагал в мафию поиграть? С удовольствие присоединюсь.

Прошу прощения что не могу принять участия в починке плав-средств, все будние до 22-го заняты с 8 утра до 23 вечера, а так в целом я не ленивый и готов помогать.
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
Tigress
Сонячна Альона
Повідомлень: 1532
З нами з: 03 квітня 2009, 12:16

Re: Зліт турклубу, 9-10 квітня, карьєри під Коростишевим

#164 Повідомлення Tigress » 11 квітня 2011, 18:05

Было круто :D Все очень понравилось)) Провтыки были, но в следующий раз постараемся их исправить) Спасибо всем-всем))))))))
Погода порадовала своей переменчивостью, такое обычно привыкла встречать высоко в горах)
Понравилось, что были разнообразные программы отдыха на любой вкус, а еще классная идея с названием команд. До сих пор помню глаза водителя :shock: , когда Петя кричал: "Кто тут козлы?" :lol:
Классно пролосили в сб, полюбовались лесом и Тетеревом, душевно посидели у костра с гитарой, даже в конкурсах успели поучаствовать. В вс было интересно послушать приключения команд, которые бегали ориентирование. А вечером я восхищалась Ондатрами, которые пережили такие интересные приключения. :wink:
Еще понравилось, что все старались что-то помочь, значит успели проникнуться духом общей командной работы.)

Ждем фоток :roll:

Аватар користувача
Брысь!
Активний користувач
Повідомлень: 53
З нами з: 02 березня 2011, 20:50
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Зліт турклубу, 9-10 квітня, карьєри під Коростишевим

#165 Повідомлення Брысь! » 11 квітня 2011, 18:16

Ой вэй! Особенно понравилась концентрация интересных людей на метр квадратный. Мне еще не встречались общества, могущие похвастаться тем же.

А еще я:
-Заблудился в лесу
-Упал в карьер
-Как оказалось, сжег ботинки

Но даже это получилось в удовольствие.

Банька отличная, еда на высшем уровне, физическая нагрузка оптимальная, весла теплые. Хочу еще :samson:
Мне не хватает внимания со стороны окружающих. Обнимите меня, кому не лень.

Відповісти