Осінній водний зліт турклубу, 21-22 вересня Стохід-Припять!

Зльоти минулих років
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
anka
Активний користувач
Повідомлень: 77
З нами з: 14 серпня 2012, 13:14
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Осінній водний зліт турклубу, 21-22 вересня Стохід-Припя

#61 Повідомлення anka » 30 вересня 2013, 22:16

Ну, и мои фотки :)
http://www.ex.ua/407144194815

Аватар користувача
alhimia
Користувач
Повідомлень: 13
З нами з: 05 вересня 2013, 10:37

Re: Осінній водний зліт турклубу, 21-22 вересня Стохід-Припя

#62 Повідомлення alhimia » 01 жовтня 2013, 08:49

Після цього зльоту я зрозуміла, чому у об'яві про зліт була фраза "Запрошуються всі бажаючі, особливо новачки".
Отже, зліт - такий собі обряд ініціації у чистому вигляді. Вижив - велкам, ні - давай, да свіданія :)
Мої інсайти:
- спец снаряга - маст хев, без неї капут повний. Особливо якщо потрапити у такий дощ, як ми потрапили у суботу. Дякую Ані, яка мене настановила на шлях істинний у цьому питанні.
- беріть стільки шмоток, скільки потягнете - їх все одно буде мало і у фіналі завжди знайдуться ті, хто промокне до трусів і треба буде їх рятувати. Цього разу рятівником новачків була Аня, за що їй низький уклін :)
- певна ступінь пофігізму вносить у подорож ефект несподіванки
- на злеті люди можуть їсти все, це підтвердили роздушені і неестетичні сосиски та самі дешеві консерви з Ашана
- укрзалізниця придумала постіль у плацкартних вагонах щоб лошити народ - спальник форева
- на наступний раз треба обовязково з собою брати термос і горілку (ту, що газова), бо без гарячого реально зле
Подяки:
-Расіму, який був моїм гуру та буддою в опановуванні байдарки
-Петрові, який вносив у нашу подорож ефект несподіванки та був її ідейним організатором
-Ані, яка допомогла порадами що брати, рятувала новачків від дощу та холоду та паралельно спасала своїх пацієнтів - решпект
- всім, хто був та зробив цю подорож
Підсумовуючи: було круто, весело, енергійно. Сподобалось, однозначно піду ще. :)
If nothing goes right, go left

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Осінній водний зліт турклубу, 21-22 вересня Стохід-Припя

#63 Повідомлення PT » 01 жовтня 2013, 12:53

Дякую за відгук!

Трохи коментарів

1. Ну насправді,можна нормально екіпіруватись снарягою і з секонду чи магазині спецодягу. Наприклад як Космік чи я :) Але навіть крута снаряга з магазинів не дасть гарантії сухості та тепла,особливо у водному поході.
2. Для водних ПВД це можливо і вірно,а от в піших зайва вага буде дуже відчутна. Просто треба завжди мати НЗ теплих сухих речей, які вдягати тільки на ніч. Стандартна помилка новачків : промокли в перші години якісь речі, відразу вдягають запасні,потім вимакають запасні і до кінця ПВД кізячитись.
3. Шпортний паштет - перевірка на стійкість =))
4. Насправді індивідуальний пальник брати не обовязково. Обовязково всій групі до останнього боротись за багаття, а не розбігатись по наметам. Який не був дощ, якщо багаття вже горить і поруч є сосна (хай навіть мокра), то їжу приготувати можна.
Тут дуже сильний провтик з нашого боку , особливо сумно що досвідчені члени турклубу теж забили на багаття та поховались по наметам,поки я з Косміком ходили за камінюками. Сподіваюсь на наступних зльотах такого не буде.

Аватар користувача
Anny
Активний користувач
Повідомлень: 504
З нами з: 24 жовтня 2011, 12:05
Звідки: Київ/Чернігів
Контактна інформація:

Re: Осінній водний зліт турклубу, 21-22 вересня Стохід-Припя

#64 Повідомлення Anny » 01 жовтня 2013, 18:12

Особисто для себе ще з першого виїзду з Грядою (це було закриття водного сезону наприкінці жовтня з неочікуваною мінусовою температурою) вирішила, що на протязі усього походу має бути сухий пакунок - документ/квитки/сірники, комплект теплих речей та спальник. І треба зробити усе можливе і неможливе щоб цей НЗ лишався сухим! Це, до речі, дуже мотивує швидше дійти до місця стоянки :kayak:
Ну або речі на вас повинні бути такі що дуже швидко сохнуть від тепла вашого тіла (навіть того мінімального що ще тримає ваше тіло :mrgreen: ) та вітру.

Це сугубо моя думка, деякі туристи вважають що спальник можна виключити з цього списку 8)

Ходіть з нами ще, новачки, чим далі - тим цікавіше та веселіше :D

Зображення
Голова на плечах, ноги у кросівках. Так йди туди, куди ти хочеш!

Відповісти