Осінній зліт турклубу "Гряда",Київське море, 29-30 вересня

Зльоти минулих років
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Kocmik
Активний користувач
Повідомлень: 312
З нами з: 02 лютого 2012, 14:24
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Осінній зліт турклубу "Гряда",Київське море, 29-30 верес

#61 Повідомлення Kocmik » 03 жовтня 2012, 21:03

Valerian писав:
PT писав:
Valerian писав:Дякую всім за чудово проведений час! Все було круто прикольне орієнтування та класні перегони нажаль не вдалося посісти призові місця але це стимул щоб краще гребсти :kayak:
ось трохи моїх фоток :arrow: http://www.ex.ua/view_storage/872926132557
І менше їсти на обносах!
ми не їли! Лише поділилися водою....
Ми не виграли із-за технічних прорахунків і командної гри, але кльово, особливо хвилі як на морі на київському морі. А руки майже не боліли. І я не зрозумів чому це даша яка завжди ломить за Петром не ломила взагалі???
Окремо дякую коллегам-суперникам 2 дня, було драйвово


Аватар користувача
Лєнко
Активний користувач
Повідомлень: 463
З нами з: 24 червня 2011, 22:59

Re: Осінній зліт турклубу "Гряда",Київське море, 29-30 верес

#63 Повідомлення Лєнко » 04 жовтня 2012, 13:01

Чудовий зліт! Петро, дякую за організацію. Дуже цікаво було орієнтуватися у плавнях, навіть не очікувала. А одночасне споглядання на воді заходу сонця і сходу здоровенного місяця - це взагалі щось неймовірне.
Дякую тим, хто світив з берега ліхтариками і врятував від знайомства з вояками, до яких ми дуже впевнено пливли. Також вдячна тій добрій душі, яка поділилася з нами наметом :namet:
А ще респект Ані, яка була крутим штурманом, незважаючи, на те, що вперше сіла в байдарку, і Даші, яка (визнаю) була чудовим каптіаном :)

Аватар користувача
Anny
Активний користувач
Повідомлень: 504
З нами з: 24 жовтня 2011, 12:05
Звідки: Київ/Чернігів
Контактна інформація:

Re: Осінній зліт турклубу "Гряда",Київське море, 29-30 верес

#64 Повідомлення Anny » 04 жовтня 2012, 15:11

Ще один шикарний зліт :) Дякую, Пєтя! мені дуже сподобалася ідея розділення зльоту на дві частини пішу та водну окремо. Усі мали можливість спокійно спробувати себе у різних форматах. Та і експеримент зі змаганнями вважаю вдався на 100%! Особливо як для першого разу.
Взагалі я вперше приймала участь у такого роду змаганнях і мені дуууже сподобалося, починаючи з вибору місцевості і закінчуючи маршрутами. Я ще трохи сумнівалася бо не дуже розуміла куди записалася, коли виявила бажання прийняти участь у перегонах, але з перших же хвилин сумніви зникли. Після Пєтіного голосного сигналу ввімкнувся азарт і вже хотілося ломити, шукати цього крутого чувачка у шапочці або кораблики різні, ховатися в очереті від суперників :) взагалі КП не були дуже приховані, не враховуючи парочки штук, за ними не треба було особливо через якісь чигирі ломити і то давало змогу крутити головою в усі боки розглядаючи усю красу островів навколо, які у променях післяобіднього осіннього сонця виглядали особливо теплими і лише трохи жовте листя та сухий очерет видавали що осінь таки прийшла. а коли сонце сідати почало і тиха вода перетворилася у дзеркало... то навіть словами не передаси, пливеш наче по небу, правда відмічаєш усю цю красу вже на рівні підсвідомості, бо трохи вже втомилася, а Русіч змушує гребти і все стверджує що ось ще одне КП і потім ще одне, а усі інші то вже зовсім легко беруться :mrgreen: і гребеш бо страшно не гребти, можна ж відгребти від капітана, весло довге... Дякую, капітне, за легкі КП, барбариску і наступного дня за "Давай, давай, вже понтец лишилося, наступний міст останній" :) Дух змагань то взагалі прикольно, коли попереду бачиш що вже одна байда фінішує і тобі треба вломити і хоча б зменьшити час розриву, бо хіба за цими двома мужиками можна встигнути :) Дякую суперникам за мотивацію йти вперед :kayak:
а після фінішу в перший день був добрий і задоволений Петро, що пригощав нас грибочками (дякую дівчатка :)) та ковтком лікеру, захід сонця за море (таку палітру кольорів я давно не бачила, відірвати погляд було неможливо), майже повний місяць що світив наче ліхтар усю ніч та декілька вогнищ, усюди дружня атмосфера, десь гітара, десь просто волають, десь пьють, десь тихенько про щось розмовляють... Новачки гарно себе показали як при зборі байдарок так і при якомусь хоботьожі, підтримували гарний настрій, здається усі легко спілкувалися і це дуже сподобалось :)
Другий день хоч і зустрів нас дощем та хвилями на морі, був не менш захоплюючий для мене. я зрозуміла що хвилі осіннього Дніпра доволі освіжають, байдарка дуже важка, якщо вона іде на твоїх плечах, а не ти в ній, як добре коли капітан завжди гребе і що я не хочу бути мужиком :) море, обноси, канал, обноси, очерет, дощик, обноси і ось нарешті той самий міст до якого вже півтори години як понтец лишалося :lol: чай, казінаки та шоколад! і нарешті сонце та багато часу на антистапель і можна було піджарити на вогні проспиртований хліб :)
Взагалі сподобалося на цьому зльоті відсутність поспіху, усе встигали усюди і не зважаючи на поламки автобуса прибули до Києву по плану. Компанія як завжди була шикарна, за це Гряду я дуже люблю, за людей і атмосферу у походах. вона завжди гарна, навіть коли повна ж... :) Класний зліт! :kayak: Усім дякую! Я от якраз вже рік у Гряді, а таке враження що набагато більше і людей цих гарних знаю по сто років :)

ПС: Олександр Вдовін, ми не дарма ломили. Я вітаю нас! :)
Голова на плечах, ноги у кросівках. Так йди туди, куди ти хочеш!

Ємець Роман
Єсаул
Повідомлень: 259
З нами з: 21 липня 2011, 16:08

Re: Осінній зліт турклубу "Гряда",Київське море, 29-30 верес

#65 Повідомлення Ємець Роман » 05 жовтня 2012, 12:00

PT писав:Результати змагань тут : http://forum.gryada.org.ua/viewtopic.ph ... 740#p27740
Сподіваюсь ніде в записах не провтичив)
Байда на яку я ставив виграла, якийсь приз буде? :D

Аватар користувача
teasurenata
Активний користувач
Повідомлень: 244
З нами з: 23 серпня 2012, 12:20
Звідки: Муровані Курилівці

Re: Осінній зліт турклубу "Гряда",Київське море, 29-30 верес

#66 Повідомлення teasurenata » 05 жовтня 2012, 13:42

Це були мої перші байдарки, вражень вистачить надовго. Дякую Петі за всі 17 КП, які ми шукали і знайшли, та за кавову Стару Ратушу хлопцям в червоних жилетах.
Ось декілька фото команди, Саша Барткевич, Петя, і я Наташа Чемериська.
277919894451 или страница http://www.ex.ua/view_storage/277919894451

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Осінній зліт турклубу "Гряда",Київське море, 29-30 верес

#67 Повідомлення PT » 05 жовтня 2012, 14:20

Чемериська Наталія писав:Це були мої перші байдарки, вражень вистачить надовго. Дякую Петі за всі 17 КП, які ми шукали і знайшли, та за кавову Стару Ратушу хлопцям в червоних жилетах.
Ось декілька фото команди, Саша Барткевич, Петя, і я Наташа Чемериська.
277919894451 или страница http://www.ex.ua/view_storage/277919894451
То вишгородський алкосалют був

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Осінній зліт турклубу "Гряда",Київське море, 29-30 верес

#68 Повідомлення PT » 05 жовтня 2012, 15:03

В четвер 11 жовтня в приміщенні клубу буде перегляд фоток та нагородження переможців!
Крім осіннього зльоту в програмі ще перегляд фоток з Дністра Валеріана!

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Осінній зліт турклубу "Гряда",Київське море, 29-30 верес

#69 Повідомлення PT » 08 жовтня 2012, 16:50

Нагадую, 11 жовтня будуть нагороджені переможці:

1. Русіч+Аня Матвійчук 6.12
2. Хорунжий+Єсауліна 6.46
3. Саша+Катя+Толік\Наташа 8.39

І будуть спеціальні призи
1. За витривалість ( екіпажу самої галімої байдарки - вишгородський АлкоСалют)
2. За те що мужики ( пацанам з Тітаніку-3 які зайняли друге місце в другий день)
3. За те що майже мужики ( дівчатам-капітанам байд в орієнтуванні)

Аватар користувача
Анатолій
Користувач
Повідомлень: 7
З нами з: 01 липня 2012, 11:49
Звідки: Kyiv
Контактна інформація:

Re: Осінній зліт турклубу "Гряда",Київське море, 29-30 верес

#70 Повідомлення Анатолій » 10 жовтня 2012, 01:36

Здається тепер надовго загруз з Грядою.. два з двох сплавів - суперові.

Приємно, що була можливість не тільки на розслабоні позасмагати, оглядаючи мальовничі заводі та корягі в перший день ( буйнокольоровий захід сонця та вечірня гітара на десерт), а й трохи випробувати себе, пробиваючи хвилі, гублячись в полі з байдою на плечі та мерзнучи під дощем другого дня.

Дякую Дімі та Ані, які зробили перший день таким кайфовим та Саші з Катьою, які розділили усі труднощі наступного.
І всім-всім за різноманітність характерів та емоцій.

Як завжди з запізненням - фотографії:

https://plus.google.com/photos/10365253 ... 2MOm65aZAg - шопопало

http://vk.com/anatall?z=photo84690929_2 ... os84690929 - додавайтесь на фотографії

http://www.ex.ua/view_storage/785811453556 (повнорозмірні, якщо хтось хоче надрукувати собі величезний плакат на вхідні двері в робочий офіс)
Востаннє редагувалось 10 жовтня 2012, 13:30 користувачем Анатолій, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Осінній зліт турклубу "Гряда",Київське море, 29-30 верес

#71 Повідомлення PT » 10 жовтня 2012, 11:43

Шикарні фото!!

Аватар користувача
Petka
Активний користувач
Повідомлень: 108
З нами з: 11 серпня 2011, 15:48

Re: Осінній зліт турклубу "Гряда",Київське море, 29-30 верес

#72 Повідомлення Petka » 10 жовтня 2012, 21:52

Петя, спасибо за организацию водного ориентирования и за катание на "тонущем" катамаране :kayak:
Также благодарен своему кэпу Саше за гребки из последних сил в конце ориентирования и матросу Наташе, которой, к сожалению не досталось весла ( а так можно было бы побороться и за призовые места) за моральную поддержку. И всем за классно проведённое время.
Ссылка на фотографии: http://www.ex.ua/view_storage/704823941435

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Осінній зліт турклубу "Гряда",Київське море, 29-30 верес

#73 Повідомлення PT » 11 жовтня 2012, 00:41

Нагадую,в четвер о 19.30 в турклубі зустрічаємся :)

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Осінній зліт турклубу "Гряда",Київське море, 29-30 верес

#74 Повідомлення Maidrax » 11 жовтня 2012, 08:48

PT писав:Нагадую,в четвер о 19.30 в турклубі зустрічаємся :)
Не забудь про персональні запрошення новачкам, які не читають форум.

Аватар користувача
Anny
Активний користувач
Повідомлень: 504
З нами з: 24 жовтня 2011, 12:05
Звідки: Київ/Чернігів
Контактна інформація:

Re: Осінній зліт турклубу "Гряда",Київське море, 29-30 верес

#75 Повідомлення Anny » 11 жовтня 2012, 15:10

PT писав:Нагадую,в четвер о 19.30 в турклубі зустрічаємся :)
так виходить, що я зможу бути не раніше 20:00. але прийду обов"язково :)
Голова на плечах, ноги у кросівках. Так йди туди, куди ти хочеш!

Відповісти