08-09 січня 2012, Орбіта, Чигиринська АЕС

Піші походи минулих років
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Sirco
Православный
Повідомлень: 537
З нами з: 12 грудня 2011, 21:35
Звідки: Вишгород

Re: 08-09 січня 2012, Орбіта, Чигиринська АЕС

#31 Повідомлення Sirco » 10 січня 2012, 23:12

Незважаючи на галімі погодні умови і відсутність алкоголю в крові я просто в захваті від наших поневірянь по цим Богом забутим місцям) Як на мене саме ця пора року якнайкраще підходить для огляду подібних об*єктів, так як створюється відповідна атмосфера занепаду і повної жопи (як на обкладинках альбомів дез-дум-блек метал банд). Людям, що зацікавлені спогляданням мертвого індастріалу, захоплюються творіннями генія Тарковського чи стирчать від всякого роду пост-апокаліптики безперечно сюди пряма дорога (див. фото).
Далі підуть мої поради у форматі "to do list":
-не треба йти на "аеродром" треба берегти сили і ноги для подолання похєреної в часі і просторі бетонки до Чигирина і вже там безпосередньо пити пиво і дивитися на всякі різні ніштяки;
-не треба вірити всяким сучасним чудесам техніки і в обов*язковому порядку валити на те саме місце, де мав бути "мол";
-треба сходити в сільський магазин біля насосної станції р. Тясмин і купити там червоні Прилуки + пиво на Орбіту (бо під час трапези на другому поверсі Кулінарії якраз пивка і не вистачало). Паралельно зацінюємо депресивність і забитість сільської місцевості регіону і спілкуємося з автентичними місцевими жителями)
-пиво (і алкоголь в цілому) приймати в міру, бо можна отримати незабутню зустріч з МЧСніками (як мінімум) або ближче познайомитися зі своїми предками (програма максимум)- шо електростанція, шо будівлі в Орбіті брутальні і розфігачені природою та людьми!
Дякую усім за ідейно проведені вихідні, смачну хавку, брутальність, козирність та доброзичливість! Ніяких претензій до організації не маю принципово.

Аватар користувача
yu_dmit
Активний користувач
Повідомлень: 247
З нами з: 30 серпня 2011, 23:03

Re: 08-09 січня 2012, Орбіта, Чигиринська АЕС

#32 Повідомлення yu_dmit » 10 січня 2012, 23:23

Maidrax писав:Зображення
Виглядаєте чудово, я так розумію це фінальне фото? Скільки Вова заплатив за щасливі посмішки? :D
Не зрозуміла по контексту фоток, коли всі мужики без рюкзаків кудись валять - де і з ким була покинута в цей час Марина?

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: 08-09 січня 2012, Орбіта, Чигиринська АЕС

#33 Повідомлення Русич » 11 січня 2012, 08:39

В цей час Марина була покинута зі мною біля АЕС. Усе нормально, дівчат самих не кидаємо, навіть якщо вони думають що круті :)
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: 08-09 січня 2012, Орбіта, Чигиринська АЕС

#34 Повідомлення Maidrax » 11 січня 2012, 09:27

yu_dmit писав:
Maidrax писав:Зображення
Виглядаєте чудово, я так розумію це фінальне фото? Скільки Вова заплатив за щасливі посмішки? :D
Ну, фото то фінальне, але після нього було ще незадокументоване двогодинне ломилово по грьобаній бетонці під дощарою, протягом цих двох годин посмішок було значно менше, з іншого боку за ці дві години всі так чи інакше просяклись духом брутальності та суворості. :mrgreen: Частина (в тому числі я) досі носить в собі цей дух і викликає його до життя при кожному невдалому наступанні на ступню :mrgreen:

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: 08-09 січня 2012, Орбіта, Чигиринська АЕС

#35 Повідомлення Maidrax » 11 січня 2012, 11:34

Значить по спорядженню:
Оскільки 22 січня в Києві (місце уточнимо пізніше) буде проведено чергове тренування з мотузкової техніки, то поки що гірське спорядження лишаємо так, як воно лежало по рюкзакам.

Загальне спорядження (пальник, балони, лопата, джпс, казан) Демос віддає сьогодні Сані Мелешко на Ірдинські, аптечку брати не захотіли, тож вона поки що лишається у Демоса.

По баблу - Вані я винен 70 грн., Демосу 149 грн., Русічу 109 але з ним ми розрулимось зарахуванням його боргу по святам (в приват скину розрахунки). Якщо Вані не горить і він буде на тренуванні 22-го, можу віддати бабло там, якщо терміново - спишемось де і як зустрітись. Також обом можу скинути на картку приватбанку )

Аватар користувача
Sirco
Православный
Повідомлень: 537
З нами з: 12 грудня 2011, 21:35
Звідки: Вишгород

Re: 08-09 січня 2012, Орбіта, Чигиринська АЕС

#36 Повідомлення Sirco » 11 січня 2012, 23:45

Maidrax писав:Оригінали є в Сергія, думаю якщо його добре попросити - він з вами поділиться
Фоти мона надибать тут:
hedgehog89 (at) ukr.net > pass: 0000 > e-Disk

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: 08-09 січня 2012, Орбіта, Чигиринська АЕС

#37 Повідомлення Maidrax » 12 січня 2012, 17:45

Робочий варіант звіту про ПВД, з часом доповню, коли запрацює сайт - викладу на сайт.
Увага: це технічний звіт, приколів та смішнявок у тексті немає, лише інформація, що на мою думку може бути корисною для організтора походу в цей район.
Якщо хтось з учасників ПВД має бажання - може написати літературний звіт :mrgreen:
Організаційні висновки будуть завтра.
Вкладення
Звіт.doc
(59.5 Кіб) Завантажено 396 разів

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: 08-09 січня 2012, Орбіта, Чигиринська АЕС

#38 Повідомлення PT » 12 січня 2012, 19:37

Дякую за звіт

Відповісти