Карпати в серпні

Піші походи минулих років
Повідомлення
Автор
Jarl
Активний користувач
Повідомлень: 134
З нами з: 06 липня 2010, 00:09

Карпати в серпні

#1 Повідомлення Jarl » 03 липня 2011, 15:29

ДАТИ ПРОВЕДЕННЯ ПВД ПЕРЕНЕСЕНО НА КІНЕЦЬ ЛИПНЯ(ТАК ЯК БАЖАЮЧИХ ПІТИ В СЕРПНІ НЕ ВИЯВИЛОСЯ).
Район:Горгани.
Маршрут:с.Бистриця-г.Ведмежик-г.Довбушанка-г.Малий Горган-г.Синяк-г.Хом*як.
Дата:29-31 липня.

Дорога:поїзд №043КА Київ - Івано-Франківськ відправлення 19:16 прибуття 6:56.(87.07 грн-без п.б.)
Автобус до Надвірної відправлення 7:30.(30грн)
Автобус Надвірна с.Бистриця прибуття орієнтовно о 12:00.

Сходимо з г.Хом*як і зупиняємо транспорт до Надвірної
Автобус Надвірна-Івано-Франківськ(30грн)
Поїзд №044ЛБ Івано-Франківськ- Київ відправлення 18.15 прибуття 6.19(87.07грн-без п.б.).

Бютжет:дорога 300грн,їжа 100грн.
Обов*язкове спорядження:трекінгові боти,трекінгові палиці(можна лижні),спальник,каремат,ліхтарик,КЛМН,непромокаюча накидка від дощу на себе і рюкзак,порожня 1,5л пластикова пляшка для води.

Будемо рано вставати і багато ходити.
Погода непередбачувана - можливо йтиме дощ всю дорогу,можливо трохи намочить ввечорі,можливо дощу зовсім не буде...
Розкладкою і маршрутом займусь я.
Востаннє редагувалось 09 липня 2011, 16:50 користувачем Jarl, всього редагувалось 2 разів.
Мораль:побег от себя-это всегда в финале рваная срака.

Кровосток - Деревня

Аватар користувача
Sanja
Свій в доску
Повідомлень: 1012
З нами з: 20 серпня 2008, 18:37
Звідки: Kiev

Re: Карпати в серпні

#2 Повідомлення Sanja » 03 липня 2011, 19:50

Я ходил этот маршрут три раза, чтобы пройти его нормально, и успеть на поезд надо три дня. За два дня его пройти реально только в случаи если выежать из Франковска в 5 утра и точно знать дорогу, а заблудиться на спуске/подъем на Довбушанку раз плюнуть. А так это наверно один из самых красивых и сложных маршрутам по нашим Карпатам.

Аватар користувача
Zuxel
Сибиряк
Повідомлень: 715
З нами з: 06 липня 2007, 18:05
Звідки: Троещина
Контактна інформація:

Re: Карпати в серпні

#3 Повідомлення Zuxel » 03 липня 2011, 20:22

А якщо спробувати з Довбушанки одразу у Яремче? Від вершини до вокзалу за пів дня можна пройти.
Движение стало смыслом жизни...
(Ария, "Горящая стрела")

Аватар користувача
Sanja
Свій в доску
Повідомлень: 1012
З нами з: 20 серпня 2008, 18:37
Звідки: Kiev

Re: Карпати в серпні

#4 Повідомлення Sanja » 03 липня 2011, 20:42

Все равно будет сложновато. Там из мест где можно нормально переночевать - озеро перед началом подъема на Довбушанку, и колыба еже за вершиной, по левую сторону ... Если прикинуть - в Быстрице в 11, тогда на озере в 13, там обед до двух, потом подъем на Довбушанке, где-то еще часа читыри до вершины, и два вниз к колыбе, и того в лучшем случаи на стоянке в 20, и это если не где не заблудиться. От туда до Яремче через Переслоп часов пять, так что тут с запасом. Конечно можно отсюда и на Синяк пойти, встать в пять утра, и если не лезть на Хомяк, то к трассе можно выйти к приблизительно к 15, но тут есть вероятность опоздать на поезд в 18. Если ехать более поздним, то можно рискнуть и еще захватить Хомяк, и тогда в 16 на трассе и в 18-19 во Франковске. Но чтоб это все осилить, надо идти маленькой группой с хорошо проверенными людьми)

Jarl
Активний користувач
Повідомлень: 134
З нами з: 06 липня 2010, 00:09

Re: Карпати в серпні

#5 Повідомлення Jarl » 03 липня 2011, 23:31

Щоб не заблукати орієнтовний маршрут можна забити в жпс.
Йти можна і після заходу сонця ще хвилин 40 а встати наступного ранку о 4:00 чи о 5:00.
На обід можна витратити 30 хв.
На ранок і вечерю брати швидкопригоувані продукти(картопляне пюре чи вермішель мівіна).Готувати на пальнику-так швидше.
Не втикати при зборах.
Пройти маршрут реально хоча можуть виникнути непередбачувані обставини від яких ніхто не застрахований.
Стосовно групи-згоден,потрібно йти з підготовленими людьми.
Мораль:побег от себя-это всегда в финале рваная срака.

Кровосток - Деревня

Аватар користувача
troll
Активний користувач
Повідомлень: 151
З нами з: 12 грудня 2008, 13:53
Контактна інформація:

Re: Карпати в серпні

#6 Повідомлення troll » 03 липня 2011, 23:50

Jarl писав: Йти можна і після заходу сонця ще хвилин 40 а встати наступного ранку о 4:00 чи о 5:00.
На обід можна витратити 30 хв.
На ранок і вечерю брати швидкопригоувані продукти(картопляне пюре чи вермішель мівіна).Готувати на пальнику-так швидше.
А можно поинтересоваться: в чём смысл такого подхода? ;)
Проверка себя? Создать условия, похожие на полу-мультигонку? Просто устать за выходные, чтобы "хватило" ещё на 1-2 месяца?
Идти то можно и без остановки и без сна, или укладываться спать на 2-3 часа с сухпаем на ужин..
Вопрос только один - зачем?

Аватар користувача
Sanja
Свій в доску
Повідомлень: 1012
З нами з: 20 серпня 2008, 18:37
Звідки: Kiev

Re: Карпати в серпні

#7 Повідомлення Sanja » 04 липня 2011, 00:04

Jarl писав:Щоб не заблукати орієнтовний маршрут можна забити в жпс.
Около Довбушанки ни карта ни жопс особо не поможет, там просто надо знать дорогу. Смотрел этот район на трёх разных картах, и на всех не было той тропы по которой я ходил... так что надо закладывать пару часов на втыки.
Jarl писав:Йти можна і після заходу сонця ще хвилин 40 а встати наступного ранку о 4:00 чи о 5:00.
Идти по темноте не вариант. Спуск с довбушанки это сначала 200 метров по сыпухи, потом еще столько же по альпийке (жерепу), а потом еще через бурелом по лесу. Ночью ты там просто убьейшся. Так же, если будет плохая погода, скорость упадет в разы, по мокрым камням особо не поскачешь.

Еще раз говорю, это отличный маршрут на три дня, либо на два дня, если выежать из франковска в 5 утра, и не спешить на следующий день на поезд. Все остальное - это уже просто усложнять себе жизнь там где это не нужно.

Jarl
Активний користувач
Повідомлень: 134
З нами з: 06 липня 2010, 00:09

Re: Карпати в серпні

#8 Повідомлення Jarl » 04 липня 2011, 00:32

to troll
Сенс такого підходу в тому що я не маю змоги ходити в походи чи пвд коли мені заманеться,тому хочу отримати максимум враженнь від запланованої події.І мені подобаеться досягати мети коли вона здається недосяжною.
Востаннє редагувалось 04 липня 2011, 00:37 користувачем Jarl, всього редагувалось 1 раз.
Мораль:побег от себя-это всегда в финале рваная срака.

Кровосток - Деревня

Jarl
Активний користувач
Повідомлень: 134
З нами з: 06 липня 2010, 00:09

Re: Карпати в серпні

#9 Повідомлення Jarl » 04 липня 2011, 00:32

Sanja писав:
Jarl писав:Щоб не заблукати орієнтовний маршрут можна забити в жпс.
Около Довбушанки ни карта ни жопс особо не поможет, там просто надо знать дорогу. Смотрел этот район на трёх разных картах, и на всех не было той тропы по которой я ходил... так что надо закладывать пару часов на втыки.
Jarl писав:Йти можна і після заходу сонця ще хвилин 40 а встати наступного ранку о 4:00 чи о 5:00.
Идти по темноте не вариант. Спуск с довбушанки это сначала 200 метров по сыпухи, потом еще столько же по альпийке (жерепу), а потом еще через бурелом по лесу. Ночью ты там просто убьейшся. Так же, если будет плохая погода, скорость упадет в разы, по мокрым камням особо не поскачешь.

Еще раз говорю, это отличный маршрут на три дня, либо на два дня, если выежать из франковска в 5 утра, и не спешить на следующий день на поезд. Все остальное - это уже просто усложнять себе жизнь там где это не нужно.
Жпс допоможе при пошуку жовтого шляху на який я хочу вийти після спуску з Довбушанки і т.п.-це зекономить час.
Після заходу сонця не стає одразу зовсім темно,з гори Мала Попадя я спускався в сутінках.
Мораль:побег от себя-это всегда в финале рваная срака.

Кровосток - Деревня

Аватар користувача
troll
Активний користувач
Повідомлень: 151
З нами з: 12 грудня 2008, 13:53
Контактна інформація:

Re: Карпати в серпні

#10 Повідомлення troll » 04 липня 2011, 00:52

Jarl писав:to troll
Сенс такого підходу в тому що я не маю змоги ходити в походи чи пвд коли мені заманеться,тому хочу отримати максимум враженнь від запланованої події.І мені подобаеться досягати мети коли вона здається недосяжною.
Но ты в этой теме, как я понял, ищешь попутчиков?..
Важно, чтобы они так же были мотивированы и понимали почему именно так.

Jarl
Активний користувач
Повідомлень: 134
З нами з: 06 липня 2010, 00:09

Re: Карпати в серпні

#11 Повідомлення Jarl » 04 липня 2011, 03:44

Суть в тому що попутники при сходженні на Довбушанку мають бути підготовленими (більш психологічно ніж фізично) тому є сенс замахнутися на більше і спробувати пройти зазначений маршрут за 2 дні.А за 2 дні томущо в більшості потенційних попутників вихідні субота і неділя-2 дні(я не виняток).Якщо виїжджати 137поїздом 0 20:38 то задум цілком здійсненний.І на сон у групи буде 5-6 годин, що цілком достатньо.Тим більше що цим маршрутом Саша Мелешко ходив за 2 дні і якщо ми завтикаємо на підйомі/спуску з Довбушанки(що дуже вірогідно :D ) то цей завтик нівелюється за рахунок зекономленого часу на обідові,сну,втиках і т.п.
Мораль:побег от себя-это всегда в финале рваная срака.

Кровосток - Деревня

Аватар користувача
komik
Боцман
Повідомлень: 480
З нами з: 05 жовтня 2009, 13:09
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Карпати в серпні

#12 Повідомлення komik » 04 липня 2011, 09:50

Минулого року ми ходили цим маршрутом саме 3 дні!

Перший вечір ночували перед підйомом на Довбушанку, там є сідло!
Другий вечір внизу біля шлагбауму, хотіли пройти більше, але спуск нас реально вимотав! Тропи там немає і йшли просто по камінню, повезло що не було дощу, так би була жопа повна!
На третій день не пішли на Синяк Хомяк, поматрасили біля Яремче!

Місця кльові, ще б сходив! Але за 2 дні це жесть!
Доречі в серпні потрібно враховувати час пожирання ягід на полянках, ми втратили десь годину валяючись на чорничній поляні! ну і грибочкі також можуть бути!

Так що можна пробігти це все за 2 дні, а можна за 3 пройти поїсти ягід грибів, послухати пташок)))))
Surf the Life!

Jarl
Активний користувач
Повідомлень: 134
З нами з: 06 липня 2010, 00:09

Re: Карпати в серпні

#13 Повідомлення Jarl » 04 липня 2011, 12:47

Сергію,якщо є бажання сходити в це пвд за 3 дні то я не проти,можна виїхати в четвер 43-тім а в понеділок о 6:15 бути в Києві.Але незнаю що для мене складніше:пройти цим маршрутом за 2 дні чи взяти на роботі додатковий вихідний :mrgreen:
І потрібно визначатись з датами.Які тобі підходять?
Мораль:побег от себя-это всегда в финале рваная срака.

Кровосток - Деревня

Аватар користувача
komik
Боцман
Повідомлень: 480
З нами з: 05 жовтня 2009, 13:09
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Карпати в серпні

#14 Повідомлення komik » 04 липня 2011, 12:51

З датами не знаю! в серпні можливо піду на день незалежності на 4 -5 днів кудись!
Surf the Life!

Аватар користувача
Afina
Активний користувач
Повідомлень: 87
З нами з: 04 квітня 2010, 18:50
Звідки: Київ

Re: Карпати в серпні

#15 Повідомлення Afina » 04 липня 2011, 22:15

на 4-5 днів я б теж сходила

Відповісти