16-24 серпня Стохід

Водні походи минулих років
Відповісти
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
ДІДЬКО
Активний користувач
Повідомлень: 142
З нами з: 27 березня 2013, 11:54
Звідки: Вишгород

16-24 серпня Стохід

#1 Повідомлення ДІДЬКО » 22 липня 2015, 16:46

Є в мене думка зганяти в похід на перший тиждень своєї відпустки. Опишу як це виглядатиме. 16 серпня о 21.30 виїзд з Києва в Ковель. З собою беремо байди і хоботья. В Ковель прибуваємо о 07.35. Там закуповуємо хавку і шаримося по Ковелю до 15.34 (Програмку прогулки по Ковелю можна скласти на перед, можна спонтанно). В 15.34 сідаємо на дизель-потяг Ковель-Сарни і їдемо до Заячівки. Там потяг стоїть 1-2 хв., тому різко знімаємося і беручи все в руки йдемо до р.Стохід. Там складаємо байди і пливемо :motor: до кінця Стоходу до населеного пункта Прикладники. Так як на це в нас є 7 дні, то можна ще повтичити день спокійно або на стоході самому по дорозі, або по дорозі запливти на озеро Нобель і там потуснячити. 23 серпня зранку підпливаємо до Прикладників, збираємо речі і тут 2 варіанти: 1. Замовити авто до Зарічного, 2. Так як траса, зловити автобус до Зарічного. В Зарічному о 12:55 сідаємо на вузькоколійку і їдемо в Антонівку. Їхати 4 години, але краєвиди там красиві (хто був, той знає). Прибуваємо о 17.00 і там шаримося по Антонівці до 04.17. Сідаємо в потяг і їдемо на Київ. В Києві у понеділок 24 серпня о 10.32 знімаємося з потяга і завозимо байди. Є думка скоротити і в неділю виїхати, поки ще в роздумах.
Короче десь так. Нас на даний момент 5 чоловік. Якщо в когось є зауваження, пропозиції або скарги, пишіть радий буду вислухати. Якщо в когось є бажання приєднатися, не обов'язково на весь час, можна десь вклинитися, теж буду радий. По грошам поки ще рахуємо, але білети краще закупляти зарання. :namet:
П.С. можна влаштувати не традиційний бухіч по дорозі, час є :podil: + з нами їде собака.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: 16-24 серпня Стохід

#2 Повідомлення PT » 22 липня 2015, 19:48

По логістиці є пара зауважень, сам недавно був в тих місцях. А так маршрут дуже крутий, як раз на тиждень.

Відповісти