Традиційний Черемош на травневі, 1-4 травня

Водні походи минулих років
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Anya_Dergach
Активний користувач
Повідомлень: 78
З нами з: 15 жовтня 2012, 15:50

Re: Традиційний Черемош на травневі, 1-4 травня

#16 Повідомлення Anya_Dergach » 07 травня 2015, 16:17

Такі радужні кілометрові відгуки, насичені різноемоційними смайліками, прям захотілося терміново з вами на пороги))

ValikO
Повідомлень: 2
З нами з: 09 травня 2015, 13:59

Re: Традиційний Черемош на травневі, 1-4 травня

#17 Повідомлення ValikO » 09 травня 2015, 14:23

Всім привіт! Нарешті і я добрався написати відгук!! :D

Від себе, братана Санька, Любомира і Юль:

величезне ДЯКУЮ турклубу "Гряда", і особливо капітану Вовану :!: за крутєйшу організацію найпозитвнішого сплаву на одній з найбурхливіших річок України.

Всі дуже задоволені першим досвідом з такого роду водного походу :kayak:
Організація на дуже крутому рівні(завжди вчасно транспорт, нємєрєнно смачної їжі, круті і чьоткі 8) інструктори.
Як вже писали, дуже пощастило, що зібралася крута компанія, де було весело і комфортно спілкуватися "за жизнь" :samson: :dima: :podil:

Чекаємо Мигію, Буки та інші круті місця!!!

ValikO
Повідомлень: 2
З нами з: 09 травня 2015, 13:59

Re: Традиційний Черемош на травневі, 1-4 травня

#18 Повідомлення ValikO » 09 травня 2015, 14:28

І звісно фоточки! :wink: ось трошки наших:
Вкладення
image.jpg
image.jpg (264.95 Кіб) Переглянуто 2733 разів
image.jpg
image.jpg (293.39 Кіб) Переглянуто 2733 разів
image.jpg
image.jpg (254.42 Кіб) Переглянуто 2733 разів

SVD
Повідомлень: 4
З нами з: 13 травня 2015, 20:34

Re: Традиційний Черемош на травневі, 1-4 травня

#19 Повідомлення SVD » 13 травня 2015, 21:27

Привiт "Гряда i Ко". :D

Вiд себе i Санька :ranok: хочу сказати вам величезне ДЯКУЮ за чудову органiзацiю сплаву,купу емоцiй,класну компанiю i теплий прийом :samson: :podil:

Як для першого разу,то це було МЕГА круто.Не вiдмовився б ще так поплавати.

Особлива подяка i респект за 4 мокрi днi Вавану,Ванi,Iгорю та Олi.:D :kayak:

КАБАНУ вiтання.Тепер в нього е шанувальники))) 2 так точно)))

дякую Васi Ч за запрошення)) ( стiльки "дякую",наче оскар получив)

PS:парнi,про фото пам' ятаю,все скоро закину сюди.Руки нiяк не доходять))

SVD
Повідомлень: 4
З нами з: 13 травня 2015, 20:34

Re: Традиційний Черемош на травневі, 1-4 травня

#20 Повідомлення SVD » 14 травня 2015, 09:47

фото можна скачатит тут http://www.ex.ua/edit_storage/155354800945

заходимо на ссилку,качаємо

SVD
Повідомлень: 4
З нами з: 13 травня 2015, 20:34

Re: Традиційний Черемош на травневі, 1-4 травня

#21 Повідомлення SVD » 14 травня 2015, 09:50

народ,ссилка дійсна 10 днів,потім скачати не зможете!!!!!!

Olga_M
Активний користувач
Повідомлень: 102
З нами з: 05 лютого 2013, 20:31
Звідки: Київ

Re: Традиційний Черемош на травневі, 1-4 травня

#22 Повідомлення Olga_M » 15 травня 2015, 16:40

Мужики написали такі величезні шикарні відгуки,що вже і додати особливо нічого) Залишається тільки висловити ще трохи рєспєктовічей!
Спасибі інструкторам:
Вовану,нашому крутому керівнику, який організував це все дійство,і що безстрашно розсікав Черемошем по воді вище середнього на родейніку, не залишаючи групу без свого контролю і підтримки та ще й примудряючись час від часу нас знімати серед усього пінного і бурхливого безумства,яким була в цей виїзд наша річка;
Ігорьку, який впевнено керував катамаранами, і безперечно був найшикарнішим рафт-інструктором всього Черемошу (мені навіть пощастило раз катнути на рафті і бути вірним зброєносцем інструктора, тобто подавати своє весло в моменти,коли інструкторське сплавлялося окремо від нас :lol: );
Вані, який показав себе крутим кепом в екстремальних ситуаціях(під час виловлювання каяка Вована і мого епічного випадіння з Кабана :roll: ) і так само крутим кермачем під час софтовіших проходжень порогів;
Васі, за допомогу у всьому - від керування катамараном до приготування шикарних страв і лікування моєї багатостраждальної спини)
Спасибі всім моїм помічникам під час приготування хавки - завдяки вам обов"язки завгоспа були необтяжливими і приємними; усім катамаранним командам,з якими я сплавлялася (особливо команді Кабана,яка на чолі з Ванею швидко і якісно врятувала мене в Гучку; судячи із розмов біля багаття, для Сані і Сєрьоги це був найяскравіший момент усього сплаву :mrgreen: ) і мужикам, що колективно зняли з каменя посеред Черемошу мене і скалічене убожество,на яке перетворилася Щука після здуття одного з балонів )
Дуже рада,що багато новачків зацінили нашу поїздку,тому сподіваюся ще неодноразово побачити всіх бажаючих у наших заходах)
P.S.Валік,Сєрьога, спасибі за фотки; сподіваюся, Вован скоро викладе відео.

Відповісти