Мигійські пороги, 14-15 червня

Водні походи минулих років
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
ДІДЬКО
Активний користувач
Повідомлень: 142
З нами з: 27 березня 2013, 11:54
Звідки: Вишгород

Re: Мигійські пороги, 14-15 червня

#31 Повідомлення ДІДЬКО » 17 червня 2014, 15:09

Всім вельми вдячний за добре проведений і з користю час. Мені дуже сподобався похід з усіх сторін: душевно, спортивно, пізнавально. Окремі подякі: організаторам за похід, дівчатам за хавку, хлопцям за класну компанію, Вові за навчання в рятуванні, Русічу в навчанні по сплаву лагом, Матросу за навчання покращення тактики, Сергію і Васі за спасіння з острова растаманів (окремо дякую Сірку за представлену можливість відчути власною дупою камені на порогах), компанії джентельменів в смокінгу во главі з Анною за прекрасне шоу і взагалі всім хто брав участь в поході. Чекаю продовження.
П.С. закінчити хочу слова багатьом відомої доброї феї "Горіти тобі в пеклі турклуб Гряда" :samson:

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Мигійські пороги, 14-15 червня

#32 Повідомлення Русич » 17 червня 2014, 16:03

Було весело, насичена програма та офігєнна атмосфера трешняка та угара.
Байдорафт нормальна штука, правда моделі без самозливу води для порогів якось не дуже, вже через декілька нормальних валів пливеш як у ванні повній води. Це з одного боку і прикольно, коли тепло, але керувати такою притопленою штукою не дуже.
Один маленький негативний момент – це сатанинські мошки, які активно хоботяться в червні, нога ще й досі чухається. Я їх не мало перебив, в липні їх вже не буде )
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

KalyamBAtor
Повідомлень: 1
З нами з: 17 червня 2014, 23:15

Re: Мигійські пороги, 14-15 червня

#33 Повідомлення KalyamBAtor » 17 червня 2014, 23:35

Я був вперше... дуже сподобалось:) Буде що згадати))). Все класно було організовано... та й програма виявилась веселою. Окремо респект інструкторам (фотка в костюмах супер). Та взагалі все супер!!!))) .. Дякую всім!!!

Аватар користувача
Daria_R
Активний користувач
Повідомлень: 222
З нами з: 01 жовтня 2012, 10:01

Re: Мигійські пороги, 14-15 червня

#34 Повідомлення Daria_R » 18 червня 2014, 14:43

Востаннє редагувалось 18 червня 2014, 15:54 користувачем Daria_R, всього редагувалось 1 раз.

Olga_M
Активний користувач
Повідомлень: 102
З нами з: 05 лютого 2013, 20:31
Звідки: Київ

Re: Мигійські пороги, 14-15 червня

#35 Повідомлення Olga_M » 18 червня 2014, 15:34

Дякую всім-всім-всім!Було мегакруто!
Тренування у теплій воді - це чудово!Сподіваюся,що в цьому році зможу побувати ще хоча б на одному.
Дуже зацінила одномісну Щуку: хоча вона протікає і спускає,зате врівноважена,на відміну від каяка,і точно не така підступна,як Брудний Кабанюра,з якого мене тупо вимило майже на початку Великого Мигійського. Проходження самосплавом - то окремий момент,не скажу,що прагну повторити цей досвід,але думаю,це трапляється з кожним,хто більш-менш регулярно хоботиться на порогах, свого роду бойове хрещення :D
Сподобалося сплавлятися на байдарафті: ніякої участі в керування ним не брала, зате потренувала оверкіль,ну і знову ж таки порозважалася!
Сплав у костюмах - це супершоу, дуже пишаюся мужніми хлопцями і красунею-Анею; сподіваюся також взяти участь у такому дійстві,якщо воно коли-небудь повториться :roll:
І,звичайно,як завжди купа приколів,загонів та сміху,що вже вкотре підтвердило мою улюблену фразу "Не так важливо куди їхати,як з ким!"

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Мигійські пороги, 14-15 червня

#36 Повідомлення Maidrax » 18 червня 2014, 18:12


Аватар користувача
Daria_R
Активний користувач
Повідомлень: 222
З нами з: 01 жовтня 2012, 10:01

Re: Мигійські пороги, 14-15 червня

#37 Повідомлення Daria_R » 19 червня 2014, 13:29

Не можу не написати відгук, бо нарешті потрапила на теплі Мигійські пороги! :D
Після всіх зимово-весняних страждань і кізячіння, Мигійські пороги змушували мене здригатися від жаху :shock: Але цей теплий літній виїзд просто зобов'язаний був стати шикарним - радію, що він таким і став :)
Було приємно:
- плавати у м'якій, високій та теплій водичці та зрідка кілятись (а частіше все-таки не кілятись 8));
- бачити купу нових людей в нашій групі, які нарешті поїхали і яким сподобались пороги (бо була тепла вода!);
- відчувати власний прогрес та впевненість на каяку (як на мене - виключно через теплу воду :mrgreen:);
- проїхати лякаючий Млин (хоча поки ще чікен-лайн, і з одним оверкілем, і з передоланням страху, зате декілька разів).

Було весело:
- спостерігати нові і нові способи сплаву та неймовірні конструкції з надувних плавзасобів, які винаходили наші Інструктора та їх команди;
- звісно ж костюмоване весілля-похорони у виконанні Вови, Русіча, Матроса, Ігорька та Ані! (треба зробити це традицією :D);
- нарешті отримувати задоволення від катання на каяку по порогам, а не плисти, ніби приречена на загибель :cry:
- зацінювати традиційні бидло-групівські жарти, яких не почуєш більше ніде в світі :roll:

Як завжди не обійшлось без "жесті на останок" - запливший невідомо куди Саня та організація спасробіт по всім рукавам і порогам :shock:
Дуже дякую всім учасникам, а особливо - дякую Вові та "інструкторам" Сірку, Матросу, Русічу та Ігорьку за організацію такого складного виїзду, де при цьому кожен знав свою задачу та чітко її виконував, і в результаті усе пройшло у неперевершеному стилі слабоумія і отваги!

Знову викладаю фотки: https://plus.google.com/104490338922154 ... mqvbsaStn8

Аватар користувача
Daria_R
Активний користувач
Повідомлень: 222
З нами з: 01 жовтня 2012, 10:01

Re: Мигійські пороги, 14-15 червня

#38 Повідомлення Daria_R » 19 червня 2014, 14:02

Посилання на фекснеті довго не живуть, тому ще раз фотки: https://drive.google.com/file/d/0B56Mp8 ... sp=sharing
https://drive.google.com/file/d/0B56Mp8 ... sp=sharing

Аватар користувача
Anya_Dergach
Активний користувач
Повідомлень: 78
З нами з: 15 жовтня 2012, 15:50

Re: Мигійські пороги, 14-15 червня

#39 Повідомлення Anya_Dergach » 20 червня 2014, 00:06

Теплі пороги :D :D :D та абсолютно інше сприйняття бурхливої води. І хоч виїзд був спортивно-тренувальним, сонечко і тепла вода створили атмосферу відпочинку)
Навіть Млин, який ще в березні мені здавався м'ясорубкою для каякерів, виглядав доволі привітно. Сподіваюсь, що наступного разу я вже буду готова стрибати злив лівіше, а не під самим кущем, де злив зовсім маленький та й в кінці порогу зверну не направо, а наліво, щоб пройти прижим.
В нас підібралась дуже весела та позитивна команда, було багато нових облич і можливо навіть хтось з них серйозно зацікавиться водним туризмом :mrgreen:
Звісно ж висловлюю величезну подяку нашим відчайдушним і творчим інструкторам - Сірку, Русічу, Матросу та Ігорьку, які майстерно прокачували новачків на воді. Під їхнім чутким керівництвом траверс Інтегралу здійснювався у величезному хотдозі та в православному хресті :shock: :D
І звісно ж подяка Вові, як гарному організатору та персональному тренеру по каякінгу для нас з Дашою.
Шкода, що Романич не поїхав, його порожній одинокий каяк сумлінно пройшов з нами всі Мигійські пороги

Аватар користувача
Sirco
Православный
Повідомлень: 537
З нами з: 12 грудня 2011, 21:35
Звідки: Вишгород

Re: Мигійські пороги, 14-15 червня

#40 Повідомлення Sirco » 24 червня 2014, 11:49

SWAG 8) !!!

Зображення
Зображення

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Мигійські пороги, 14-15 червня

#41 Повідомлення Maidrax » 24 червня 2014, 11:52

8) 8) 8)

Відповісти