Тренувальний виїзд, Мигійські пороги, 26-27 жовтня

Водні походи минулих років
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Тренувальний виїзд, Мигійські пороги, 26-27 жовтня

#1 Повідомлення Maidrax » 25 вересня 2013, 16:38

26-27 жовтня їдемо в черговий тренувальний виїзд на Мигійські пороги!
З Києва вирушаємо в п"ятницю 25 жовтня близько 18-30, повертаємось в неділю 27 жовтня близько 22-00.

Виїзд відкритий, запрошуються усі зацікавлені у сплаві бурхливою водою, незалежно від досвіду.
Мигійські пороги - чудовий полігон як для знайомства з білою водою, так і для закріплення навичок більш досвіченими туристами та спортсменами.

На виїзд, за наявності достатньої кількості людей, беремо наступні плавзасоби:
Спортивний 4-місний катамаран, непотоплюваний 4-6-місний катамаран, надувні байдарки Щука-1 та Щука-2.
Четверо учасників кататимуть на пластикових каяках, забезпечуючи (або вимагаючи) страховку :mrgreen:
Для новачків буде організовано теоретичний та практичний інструктаж, плаватимете під керівництвом туристів з досвідом проходження різноманітних перешкод третьої-четвертої категорії складності.

Конкретна програма і вартість заходу істотно залежить від того, скільки буде людей та якої вартості буде транспорт. Ближче до дати буде конкретика, але поки що орієнтуйтесь на наступні витрати: 300 грн. транспорт, 80 грн. харчування, 80 грн. збір за прокат плавзасобів, до 50 грн. інші витрати (газ, аптечка, оплата наметомісця тощо).
Також вам необхідно буде взяти в прокат чи позичити рятувальний жилет, каску і гідрокостюм (для комфортного катання). Ці питання вирішуватимем в особистому порядку, жилети на прокат можна взяти у клубі.
Окремо наголошую - не бійтесь холодної води! Буде розгорнутий інструктаж по спорядженню, за умови дотримання якого ніхто не мерзнутиме!

Група - до 18 чоловік, приорітет для членів клубу та осіб, що мають серйозні плани у водному туризмі. Вітається участь мужиків, кількість дівчат в групі не має перевищувати 50%.

На даний момент про участь заявили:
1. Я - керівник, завспор
2. Рома - завтранс
3. Русіч - помзавспор
4. Сергій - фінансист, медик
5. Матрос - помзавспор
6. Даша - завгосп
7. Аня Дергач - помзавгосп
8. Ігорьок
9. Mike
10. Толян
11. Parikmail

І трішки про те, де ми будемо плавати.
Великий Мигійський поріг:
Зображення
Його рукав "Інтеграл":
Зображення
А за достатньої води - поріг "Млин":
Зображення

Категорія складності Великого Мигійського з інтегралом - 2 к.с. для надувних плавзасобів, 2* к.с. для усіх інших.
Поріг "Млин" - 2* к.с. для надувних плавзасобів, 3 к.с. для усіх інших. Це одні з найскладніших і найцікавіших рівнинних порогів України, доступних для сплаву практично у будь-яку пору року.

Ласкаво просимо!

ПС: Усі питання можна задавати у цій темі або писати в приват. Також в темі з"являтиметься оновлена та уточнена інформація, слідкуйте за форумом.
Востаннє редагувалось 21 жовтня 2013, 18:59 користувачем Maidrax, всього редагувалось 8 разів.

Аватар користувача
Flyer
Активний користувач
Повідомлень: 316
З нами з: 07 червня 2011, 22:11
Звідки: Киев

Re: Тренувальний виїзд, Мигійські пороги, 26-27 жовтня

#2 Повідомлення Flyer » 25 вересня 2013, 16:53

50/50
Жизнь не сахар, а смерть нам не чай... © Ю.Шевчук
Есть вопросы? Прочитай в первую очередь ЧаВо (FAQ) турклуба!

Grizli
Активний користувач
Повідомлень: 196
З нами з: 26 травня 2013, 14:32

Re: Тренувальний виїзд, Мигійські пороги, 26-27 жовтня

#3 Повідомлення Grizli » 25 вересня 2013, 16:56

+1

Аватар користувача
Admit
Православный
Повідомлень: 297
З нами з: 20 липня 2011, 10:40
Звідки: гора Сифон

Re: Тренувальний виїзд, Мигійські пороги, 26-27 жовтня

#4 Повідомлення Admit » 25 вересня 2013, 17:09

оуеее!
збс!
*можливо +1 (коли треба сказати остаточно?)
Если всё же любовь игра,
То скажи, кто кого обыграл.


© Михаил Шелег feat. Вера Снежная - «Карточный домик»

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Тренувальний виїзд, Мигійські пороги, 26-27 жовтня

#5 Повідомлення Maidrax » 25 вересня 2013, 18:44

Остаточну відповідь треба дати до 10 жовтня.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Тренувальний виїзд, Мигійські пороги, 26-27 жовтня

#6 Повідомлення Maidrax » 02 жовтня 2013, 12:01

Панове, час починати підготовку.
Традиційно починаємо з настільної книжки водніка-спортсмена "Сольфеджио белой воды" http://turizm.lib.ru/img/j/jurin_walent ... solfeg.pdf

Знаю, що частина учасників її читала (може і не один раз), але для всіх, хто плаває на каяках, вдумливе перечитування та переосмислення ОБОВ"ЯЗКОВЕ.
Для всіх інших необхідно прочитати (і засвоїти) глави 2, 4 і 6. Попередні роки я дещо забивав на контроль за рівнем теоретичних знань у групі, але в цьому році такого не буде, бо нас чекають серйозніші перешкоди.

Особливо важливо це для новачків, оскільки я раджу читати цю книжку у тому числі для економії часу при інструктажі. В березні цього року на Мигійських через те, що деякі учасники несерйозно поставились до теоретичної підготовки, сталось дві неприємні аварійні ситуації.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Тренувальний виїзд, Мигійські пороги, 26-27 жовтня

#7 Повідомлення Maidrax » 04 жовтня 2013, 11:07

Увага!
Усім учасникам до 10 жовтня необхідно здати 300 грн. попередньої оплати. У випадку відмови ця сума не повертатиметься.
Зробити це можна з 10-00 до 19-00 на ст. м. КПІ, інші варіанти - у ПП. Мій номер телефону - 05040218З7

Аватар користувача
Flyer
Активний користувач
Повідомлень: 316
З нами з: 07 червня 2011, 22:11
Звідки: Киев

Re: Тренувальний виїзд, Мигійські пороги, 26-27 жовтня

#8 Повідомлення Flyer » 15 жовтня 2013, 15:21

Т.к. в списке одни помощники завснаряжения, и ни одного завснарягой - напишу сюда. Слепой, батенька...
Есть в наличии:
- горелка мультитопливная (Чайна) - хотелось бы взять да потестить, но не как основную (если будет браться что-то подобное);
- ветрозащита;
- маленькая кастрюлька (1 л) + маленькая сковородка (сомнительно, что пригодиться...);
- пила ленточная;
- термос Tramp 1Л;
- палатка 2+
Жизнь не сахар, а смерть нам не чай... © Ю.Шевчук
Есть вопросы? Прочитай в первую очередь ЧаВо (FAQ) турклуба!

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Тренувальний виїзд, Мигійські пороги, 26-27 жовтня

#9 Повідомлення Maidrax » 15 жовтня 2013, 15:39

Flyer писав:Т.к. в списке одни помощники завснаряжения, и ни одного завснарягой - напишу сюда. Слепой, батенька...
Есть в наличии:
- горелка мультитопливная (Чайна) - хотелось бы взять да потестить, но не как основную (если будет браться что-то подобное);
- ветрозащита;
- маленькая кастрюлька (1 л) + маленькая сковородка (сомнительно, что пригодиться...);
- пила ленточная;
- термос Tramp 1Л;
- палатка 2+
Пилка, кастрюлька і сковорідка не треба. Вітрозахист, пальник з паливом і термос бери.
Щодо наметів відпишусь пізніше, поки що точно беремо гроб і сіркову четвірку.

Аватар користувача
Flyer
Активний користувач
Повідомлень: 316
З нами з: 07 червня 2011, 22:11
Звідки: Киев

Re: Тренувальний виїзд, Мигійські пороги, 26-27 жовтня

#10 Повідомлення Flyer » 15 жовтня 2013, 18:44

Maidrax писав:
Flyer писав:Пилка, кастрюлька і сковорідка не треба. Вітрозахист, пальник з паливом і термос бери.
Щодо наметів відпишусь пізніше, поки що точно беремо гроб і сіркову четвірку.
У горелки будет, так сказать, первый запуск. Костер будет?
Жизнь не сахар, а смерть нам не чай... © Ю.Шевчук
Есть вопросы? Прочитай в первую очередь ЧаВо (FAQ) турклуба!

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Тренувальний виїзд, Мигійські пороги, 26-27 жовтня

#11 Повідомлення Maidrax » 15 жовтня 2013, 19:22

Flyer писав:
Maidrax писав:
Flyer писав:Пилка, кастрюлька і сковорідка не треба. Вітрозахист, пальник з паливом і термос бери.
Щодо наметів відпишусь пізніше, поки що точно беремо гроб і сіркову четвірку.
У горелки будет, так сказать, первый запуск. Костер будет?
Буде газовий пальник. Багаття там теоретично хоботити не можна, але пару разів ми розводили.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Тренувальний виїзд, Мигійські пороги, 26-27 жовтня

#12 Повідомлення Maidrax » 17 жовтня 2013, 11:06

Панове, щодо особистої споряги розклади наступні:
Обов"язково мати:
1. Бівуачно-дорожний одяг по погоді. Туристичний досвід наче у всіх достатній - деталізовувати не буду, питання в приват. Прохання не набирати тонни зайвих шмоток - не виключено, що особисті речі їхатимуть у вас на колінах ) Точно мають бути фліска і вітро-водозахист.
2. Шапка / зимовий баф. Пишу окремо, бо при ймовірних запливах голову треба гріти.
3. Неопренове взуття або неопренові шкарпетки + взуття на воду. Конають крокси чи інші тапки що не злетять з ноги, кеди, кроси, боти і т.д., беручи старе і покоцане взуття враховуйте, що на воді його можна добити в хлам за пару годин (прецеденти були). Тому дивіться не залиштесь босими в результаті =)
4. Неопреновий низ (штані) / безрукавний комбез / сухі штані.
5. Фліс+водозахист / неопреновий верх / сухий верх / повний комбез / драй сьют :mrgreen:
6. Рят.жилет
7. Каска, що жорстко кріпиться на голові
8. Коврик, спальник по погоді
9. Ліхтар
10. Кружка, миска, ложка, ніж

Факультативно:
1. Рукавиці
2. Термуха
3. Плавки-купальник :mrgreen:
4. Свисток
5. Циліндр та монокль

Необхідно похоботити спорядження наступним людям:

1. Сергій - гідра
2. Матрос - гідра
3. Даша - жилет
4. Аня Дергач - каска
5. Ігорьок - гідра, жилет, каска
6. Mike - жилет
7. Толян - каска ?
8. Parikmail - гідра, жилет, каска

Відповідна кількість жилетів є в клубі.
Каски прохобачує Русіч (варіанти - Рома знову їде в армійській і дає бампер, біла каска Петра, каска Вано і т.д.)
Гідри в прокат можна брати тут (бажано помірявши):
http://mandry.pro/prokat/
http://pik.kiev.ua/ceni.php
http://www.sky-club.com.ua/baraholka/bivak/
А також в гуглі. Вам потрібен 2-3 мм. неопрен, як написано вище в пості. Краще тільки штани, хоча в прокаті це рідкість.
http://vk.com/topic-13505612_29294283 отут розпродають прокат, хоча я б не радив комбези.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Тренувальний виїзд, Мигійські пороги, 26-27 жовтня

#13 Повідомлення Maidrax » 17 жовтня 2013, 11:23

З груповим на даний момент такая шняга:
1) "Біла принцеса", 5 весел. На скільки я розумію, вона у Роми вдома, в такому разі її треба привезти в клуб. [Рома]
2) Щука-1, Щука-2, чотири найкоротших весла з тих, що є в клубі. До пакування готує [я, Матрос]
3) Каяк wavesport Diesel 70, спідниця, весло [я]
4) Прокатні каяки, 3 штуки, спідниці, весла [Сірко, Рома]
5) Дві клубівські морковки [я, Матрос]
6) Два командні насоси, придатні до користування насоси в клубі. Гребу в кого зараз командні насоси, в Роми чи в Русіча? По клубним - [я, Матрос]
7) Казани 2 шт. клубні великі [я, Матрос]
8 ) Газовий пальник, 2 балони [я, Матрос] (якщо балони треба заправити - [Русіч]), вітрозахист [Сірко]
9) Пальник Толяна з паливом і вітрозахистом[Толян]
10) Термоси - беріть за бажанням
11) Намет "Гроб" [я, Матрос]
12) Намет-4 [Сірко]
13) Намет-3 [Толян]
14) Багаттєвий набір [Рома? Сірко?]
15) Ремнабір [Русіч], також подумати щодо каякерського ремнабору - оперативна заклейка тріщин, похерки аутфітінгу і т.д.
16) Набір завгоспа [Даша]
17) Фото-відео техніка, штативи [Сергій, я, Даша, Аня]
18) Аптечка [Сірко]

Хавку за Дашиним списком закупатимуть Даша, Аня, Рома, Толян.
Якщо є бажаючі похоботитись серед людей, чиї імена не вказані у цьому пості - пишіть, завдання знайдуться.
Востаннє редагувалось 23 жовтня 2013, 10:20 користувачем Maidrax, всього редагувалось 3 разів.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Тренувальний виїзд, Мигійські пороги, 26-27 жовтня

#14 Повідомлення Maidrax » 17 жовтня 2013, 11:45

Також кілька особистих прохань-рекомендацій-уточнень для нових людей (а частково - і для "старих"):

1. За можливості спробуйте обійтись без 100500 літрових рюкзаків, набитих під зав"язку карематами, "одіялами" і подушками. Прошу віддавати перевагу гермам, маленьким рюкзакам, ашанівським чи картатим сумкам тощо :mrgreen:
2. Якщо у людей, що йдуть на "бурняк" вперше, виникають якісь запитання - обов"язково задавайте їх мені, якими б безглуздими вони вам не здавались.
3. Якщо ваше спорядження у чомусь не відповідає викладеному в моєму пості - усі ризики ви несете самостійно, при грубій невідповідності, виявленій перед початком тренування, до плавзасобів ви допущені не будете. Гідри кожен шукає собі сам.
4. Якщо ваша теоретична підготовка не включатиме матеріалу, викладеного в цій темі та обов"язкового для вивчення - усі ризики ви несете самостійно. Перевіряти підготовку буду у бусі та перед стартом.
5. Клуб на вас грошей не заробляє - не членам клубу надається в прокат сплавне та особисте спорядження (за ціною, значно нижчою від ринку - бажаючі можуть ознайомитись за викладеними лінками). Члени клубу користуються цим спорядженням безкоштовно, бо щоквартально сплачують членський внесок.
6. Я вітаю будь-які форми вечірнього дозвілля, якщо вони не вступають у конфлікт з цілями виїзду. Під час тренування та сплавів вживати алкоголь заборонено, під час переїздів у бусі заборонено вживати пиво та інші сечогонні напої. Увечорі в таборі вживайте все, що хочете :mrgreen: Відбій вільний, але підйом - загальний і доволі ранній, зависалова по вечорам на власний страх, ризик і недосип.
7. Хочу, щоб кожен розумів - спортивний спав це потенційно травмонебезпечний вид дозвілля. На відміну від туристичних фірм, у нас кожен записується у цей виїзд на власний страх і ризик, тому презюмується, що кожен учасник поводиться обережно і не ставить себе у завідомо небезпечні обставини, сподіваючись на допомогу "інструкторів". У виїзд їдуть досвічені туристи, що неодноразово брали участь у рят.роботах, і кожен з них вам впевнено скаже, що найкращі рят.роботи - це коли нікого рятувати не потрібно.
8. Налаштовуйтесь на ефективне тренування з метою здобуття максимального досвіду. Ми не раз зтикались з випадками, коли під кінець дня учасник втрачає мотивацію, задовбується носити катамаран, сидить в таборі або звалює у придорожну кафешку. Я вважаю таку поведінку недостойною звання спортсмена-водніка :mrgreen: Прокачуйтесь, запитуйте, вчіться, коли все стає надто просто - вимагайте ускладнення, коли все надто складно - пам"ятайте, що "тяжело в учєніі - лєгко в бою" =)

Дякую за увагу та розуміння.

Аватар користувача
Flyer
Активний користувач
Повідомлень: 316
З нами з: 07 червня 2011, 22:11
Звідки: Киев

Re: Тренувальний виїзд, Мигійські пороги, 26-27 жовтня

#15 Повідомлення Flyer » 18 жовтня 2013, 17:53

Maidrax писав: 13) Намет-3/4 [поки вакантно]
Писал тебе про 2+, три человека помещаются без проблем (если не кабанюры ебстественно, к примеру три Даши будут чувствовать себя комфортно :mrgreen: )
Жизнь не сахар, а смерть нам не чай... © Ю.Шевчук
Есть вопросы? Прочитай в первую очередь ЧаВо (FAQ) турклуба!

Відповісти