Тренувальний виїзд, Мигійські пороги, 26-27 жовтня

Водні походи минулих років
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Admit
Православный
Повідомлень: 297
З нами з: 20 липня 2011, 10:40
Звідки: гора Сифон

Re: Тренувальний виїзд, Мигійські пороги, 26-27 жовтня

#31 Повідомлення Admit » 28 жовтня 2013, 00:28

Блін, виїзд вийшов дуже шикарним!
Все було на уровні, крім розмови за жизнь, в ході якої я вирубився)
Хріново, що провтикали насос.
Дуже круто прокатали на щуці двійці, потім так само шикарно пер її назад :evil:
Каяк - це збс, пройшов і Червоні і Інтеграл нормально, правда з траверсом не удалось і оверкіль був досить очковим :kayak:
Шикарний прохід Млина на каті ака сноуборд-стайл, як і всі проходи, коли кормовими були я і Сірко 8)
Дякую всім за двіжуху! Чекаю фоток і відосів!
Если всё же любовь игра,
То скажи, кто кого обыграл.


© Михаил Шелег feat. Вера Снежная - «Карточный домик»

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Тренувальний виїзд, Мигійські пороги, 26-27 жовтня

#32 Повідомлення Русич » 28 жовтня 2013, 10:59

14 переворотів – це успіх ))

Було круто, людей на порогах не дуже багато, погода чудова, тренування дійсно ефективне.
Сподобалось, що нарешті були зацікавлені новачки, які хотіли вчитись, не морозились від щуки, задавали запитання.
Щодо каяків – класно, однозначно за ними майбутнє. Рома і Аня молодці, класно розсікали, а мені виправдання по типу «менш стійкий каяк» не потрібне, я все одно МЄГА крутий )))
Бус зі спалкою це дуже класно, по дорозі назад нормально так поспав.

Окремий респектовіч Ігорьку за дисциплінованість у ранньому підйомі.
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Grizli
Активний користувач
Повідомлень: 196
З нами з: 26 травня 2013, 14:32

Re: Тренувальний виїзд, Мигійські пороги, 26-27 жовтня

#33 Повідомлення Grizli » 29 жовтня 2013, 11:03

Все було набагато краще ніж я очікував. :D Крута компанія та гарна погода посприяли ідеальному знайомству з бурхливою водою. Дуже хочеться повторити щось подібне. :kayak:

P. S. Щука крутий плавзасіб!

Аватар користувача
Anya_Dergach
Активний користувач
Повідомлень: 78
З нами з: 15 жовтня 2012, 15:50

Re: Тренувальний виїзд, Мигійські пороги, 26-27 жовтня

#34 Повідомлення Anya_Dergach » 29 жовтня 2013, 12:48

Однозначно самий феєричний для мене виїзд!!! Я весь час балансувала на межі то азарту, то повного сциканюрства)
Не знаю, чи можливі ще колись такі ж самі емоції або це буває тільки коли вперше самостійно проходиш поріг, та ще й на відносно новому для себе плавзасобі.
Зацінила нарешті щуку, відтягуючи якнайдалі проходження порогу на каяці, хоча він виявився набагато стійкішим і керованішим, ніж здавалось на тренуваннях. І взагалі, думала, якщо не кільнусь одразу ж перед порогом і не позбираю всі перешкоди, буду стрибати від щастя. Але поріг забрав у мене весь мій місячний запас емоцій і мені в результаті захотілося просто піти спати))
Вова з Русічем виглядали мегакруто на каяках! Рома не менш круто, при чому навколо нього постійно кізячились і кілялись різні люди, а йому здавалось, що вони всі "прикалуються" :mrgreen:
Даша подолала всі отримані страхи і на другий день сіла таки знову на каяк, не дивлячись на її дуже стрьомний перший оверкіль, в ході якого значний час під водою не відстібалась занадто вузька спідниця, і далі в неї все чудово виходило :kayak:
Дуже сподобалося проходження Інтегралу на щуці двійці з Матросом! Він мене прокатав по всім жестяковим місцям, які я всіляко уникала, коли плавала сама)
Ну, і мій найкращий з оверкілів - останній, на щуці з Ігорьком. Ми кільнулись в першій же бочці, в щуки трошки розвалилось весло, яке слугувало каркасом і був напівздутий лівий балон. Тому решту порогу я пройшла лежачи на перевернутій щуці і утворюючи їй новий каркас, а Ігорьок керував. Вів себе в цій ситуації дуже грамотно)
На мою думку (людини, яка вперше проходила поріг :mrgreen: ) всі молодці. Сірьога підсумував сплав найшикарнішою за два дні пригодою з перерізанням обв"язки на щуці, було за нього стрьомно :shock: .
Дякую Вові за організацію!
Фоток нажаль мало, Паша трошки пофотографував.
891566109471 или страница http://www.ex.ua/891566109471

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Тренувальний виїзд, Мигійські пороги, 26-27 жовтня

#35 Повідомлення Maidrax » 30 жовтня 2013, 22:48

Виїзд вийшов вкрай продуктивним і багато в чому перевершив мої від нього очікування. Я дуже задоволений.
Утримаюсь від опису моїх вражень та перейду одразу до деяких висновків та теоретичних разглагольствованій.

Почнемо з оверкілів.
1. Кріни. Кріни - наше все.
1.1. На траверсах швидкотоку не провтикуй крін від струменя (купа кілів на Інтегралі)
1.2. Стрибаючи в бочку, зберігай орієнтацію в ній і наперед став правильний крін (мій кіль в верхньому мигійському, кілі щуки на млині)
1.3. Правильно проходь збійки, май хорошу швидкість і контролюй крін (кілі Русіча в правій стороні червоних воріт, кілі в інтегралі)
1.4. Заклинившись на камінні, став крін від струменя (кіль Даші в улові на Інтегралі)
1.5. Навалившись на камінь, став крін на камінь (кіль Русіча в великому мигійському)

2. Лінія руху та дії в перешкодах.
2.1. Сідаючи в човен - перевір, чи готовий він до сплаву (кіль Ігорька і Ані на Щуці-2 у великому мигійському, туга спідниця в дівчат в перший день, весла чужого хвату, невідрегульовані спинки та упори тощо).
2.2. Не плавай сам (кіль Сєрьоги в великому мигійському, пригоди Ігорька в інтегралі)
2.3. Утримуйся від авантюрних ліній руху там, де це загрожує неприємним запливом (кіль Русіча і Роми на щуці-1 в млині, мій кіль в верхньому мигійському)
2.4. Завжди зберігай орієнтування в порозі, май план дій на випадок запливу (декілька кілів серед шивер з наступною дезорієнтацією при запливі, особливо кіль Ігорька в млині і кіль Сєрьоги в великому мигійському)
2.5. Після проходження локальної перешкоди не розслабляйся раніше часу (оверкіль Русіча за жандармом, оверкілі в уловах)
2.6. Слідкуй за сигналами лідера групи щодо лінії руху при проходженні без попереднього огляду (навал Роми на камінь в верхньому мигійському).

3. Плавання на щуці.
3.1. Пливучи в щуці - не заплутуйся ногами у спідницях та обв"язці (декілька кілів щук)
3.2. Після кіля на щуці - залазь зверху (кіль Ігорька в млині)
3.3. Не лізь в бочки та вали лагом, май запас швидкості (кіль Ігорька в млині, ймовірно кілі в великому мигійському).
3.4. Маневруючи на струї підвантажуй відповідний балон за тими ж правилами, що і крін на каяку (оверкілі на Інтегралі).

4. Запливи та рят.роботи
4.1. Не запливай. Замість навалювання на протилежний борт, роби опору з боку, в який тебе перевертає та рівняй бедрами. Привчайся робити опору на автоматі (добра половина кілів на каяках)
4.2. Не запливай. Якщо обстановка дозволяє вставати - вставай до упору (всі мої кілі).
4.3. Якщо є хоч найменша ймовірність заплутатись в мотузках - май стропоріз та пам"ятай про нього (кіль Сєрьоги в великому мигійському)
4.4. Беручи участь у рят.роботах, в першу чергу дбай про те, щоб не прибратись (кіль Ані в верхньому мигійському)
4.5. Запливаючи на кормі каяка, не навалюйся на неї в валах та бочках, не кріни каяк (заплив Роми в червоних воротах)
4.6. При запливах оцінюй, наскільки самосплав з каяком погіршує чи покращує твоє становище, щоб прийняти рішення про спосіб та лінію самосплаву (мій заплив в верхньому мигійському, заплив Русіча в великому мигійському та червоних воротах).
4.7. Тверезо оцінюй шанси заплисти в улово. Пливучи з веслом без каяка - працюй веслом (мій заплив в верхньому мигійському, обертання Даші в улові на Інтегралі)
4.8. По можливості не залишайся на камінні в порозі без плавзасобу та страховки (Даша на щуці-2 в великому мигійському).


Багато що виглядає елементарно, але той факт, що тих чи інших помилок допускались усі, показує нам, які слід зробити висновки. Якщо деякі з висновків вам незрозумілі - пишіть мені. І саме через це я вважаю дане тренування найефективнішим серед усіх, що були - бо кожен на власному прикладі та на прикладі своїх братанів засвоїв те, що довго здавалось відірваною від життя теорією (принаймні мені - так точно).
Всі - красавчіки! Пишаюсь вами =)

В наступний понеділок пропоную провести груповий перегляд відзнятого відео з розбором помилок на практиці.

Аватар користувача
Sirco
Православный
Повідомлень: 537
З нами з: 12 грудня 2011, 21:35
Звідки: Вишгород

Re: Тренувальний виїзд, Мигійські пороги, 26-27 жовтня

#36 Повідомлення Sirco » 31 жовтня 2013, 02:56

В житті є моменти, коли краще мовчати. Навіть якщо голову переповнюють думки, над тобою зоряне небо, а під твоїм бушлатом жевріє моральний закон, нічого путнього, окрім делірію про пральну машину, з себе ти ажніяк не вичавиш. Повір, братіку, це гнилий номер і краще з цим зав*язувати, бо потім буде нестерпно боляче за безцільно проведений час.
Я солідарний з Букрєєвим, в тому плані, що твої захоплення це не стадіон для задоволення власних амбіцій. Це храм, де ти сповідуєш власний підхід до пізнання цього світу. Недоторканість святині заключається у відсутності в ній побутової техніки, "внутрішньої нірвани" і навіть успєха в жизні разом з цілями існування. Там є ти і твій світ. Слова в такому випадку дійсно нічого не важать. А якщо навіть і важать, то це явно не тема для розмови з братанами після напруженого і кізячного дня. Братанів треба цінити, любити і не вчити зайвий раз жизні, бо можливо вони це і є то, шо ти в жизні по-справжньому заслуговуєш.

Дякую усім. Всі круті, всі красавчики, всі справжні мужики :mrgreen: З вами хоч до хріна на роги.
Фотки будуть скоро

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Тренувальний виїзд, Мигійські пороги, 26-27 жовтня

#37 Повідомлення Русич » 03 листопада 2013, 19:27

Maidrax писав: В наступний понеділок пропоную провести груповий перегляд відзнятого відео з розбором помилок на практиці.
Буду, якщо перегляд відбудеться.
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Тренувальний виїзд, Мигійські пороги, 26-27 жовтня

#38 Повідомлення Maidrax » 03 листопада 2013, 21:43

Русич писав:
Maidrax писав: В наступний понеділок пропоную провести груповий перегляд відзнятого відео з розбором помилок на практиці.
Буду, якщо перегляд відбудеться.
Хтось ще має бажання підрулити?

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Тренувальний виїзд, Мигійські пороги, 26-27 жовтня

#39 Повідомлення PT » 03 листопада 2013, 21:48

Ігорьок

Аватар користувача
Anya_Dergach
Активний користувач
Повідомлень: 78
З нами з: 15 жовтня 2012, 15:50

Re: Тренувальний виїзд, Мигійські пороги, 26-27 жовтня

#40 Повідомлення Anya_Dergach » 04 листопада 2013, 10:58

я також планую прийти)

Аватар користувача
Anny
Активний користувач
Повідомлень: 504
З нами з: 24 жовтня 2011, 12:05
Звідки: Київ/Чернігів
Контактна інформація:

Re: Тренувальний виїзд, Мигійські пороги, 26-27 жовтня

#41 Повідомлення Anny » 04 листопада 2013, 12:23

Если таки соберетесь, то с большой вероятностью прийду посмотреть. Любопытно все ж таки :mrgreen: да и полезно было бы пожалуй.
Голова на плечах, ноги у кросівках. Так йди туди, куди ти хочеш!


Аватар користувача
parikmail
Повідомлень: 1
З нами з: 14 березня 2013, 21:35
Звідки: Киев

Re: Тренувальний виїзд, Мигійські пороги, 26-27 жовтня

#43 Повідомлення parikmail » 04 листопада 2013, 13:12

О котрій годині буде перегляд?

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Тренувальний виїзд, Мигійські пороги, 26-27 жовтня

#44 Повідомлення Maidrax » 04 листопада 2013, 13:16

Зустрічаємось на Арсенальній в 19-00 нагорі або одразу в Романича (хто знає дорогу).
Намагайтесь не затримуватись, мій телефон у всіх є.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Тренувальний виїзд, Мигійські пороги, 26-27 жовтня

#45 Повідомлення Maidrax » 05 листопада 2013, 00:09

Дякую всім, хто прийшов.

Відповісти