24-25 листопада, р. Рось

Водні походи минулих років
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: 24-25 листопада, р. Рось

#16 Повідомлення Maidrax » 12 листопада 2012, 17:46

Flyer писав:
Maidrax писав: Нагадую, що мені не відписався Толік а також будь-хто інший, хто б пробив нам виброску з Богуслава, часу лишається обмаль!
Відписуюсь. З посадою логіста згоден (куди ж мені без логістики?). Як я розумію, впершу чергу треба пропрацювати викидку з Богуслава до Києва. Спробую щось з цим зробити завтра. Та скинь мені те, що в тебе вже є.
Водії з бусами з Рокитного, треба трансфер від вокзалу до берега Росі в район мосту, ближчого до Богуслава. Група з 6-8 рил з довгими трубами і рюкзаками що приїздить в 20 з копійками київським поїздом.
0966721323 - Славік
0978505924 - Валєра

Адекватний таксист з Рокитного на жигулях - 0969627877, Віктор. Він же знає "місцеву" назву класної стоянки, де ночували ми з Ромою (я забув її записати), просто треба нагадати йому про двох туристів з рюкзаками з Києва, яких він відвозив до берега на початку листопада =)
Краще на цю ж стоянку закидати і нас з вокзалу - от вона на вікімапії, але назву цієї місцини я забув записати http://wikimapia.org/#lat=49.6586833&lo ... 15&l=0&m=b

Всі інші в Рокитному добираються самотужки - або на таксі, або пішки.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: 24-25 листопада, р. Рось

#17 Повідомлення Maidrax » 13 листопада 2012, 12:02

Kocmik писав:+я якщо візьмете. на кат хотів би
Якщо ти можеш виїхати о 18-13, бажано ще й попередньо похоботившись по погрузці, я тебе беру.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: 24-25 листопада, р. Рось

#18 Повідомлення Maidrax » 13 листопада 2012, 16:07

Прогнози невпинно погіршуються, за поточним прогнозом з цих вихідних починається стабільний мінус вночі, більшість днів також мінус вранці та ввечері. Якщо тенденція до зниження температури триматиметься, є шанси що плеса почнуть промерзати :mrgreen:

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: 24-25 листопада, р. Рось

#19 Повідомлення PT » 13 листопада 2012, 16:11

Круто! Я щиро вам заздрю!! Нажаль в нормальних умовах (сніг,крига,відсутність води) я не ходив з березня 2011 :(

Аватар користувача
Kocmik
Активний користувач
Повідомлень: 312
З нами з: 02 лютого 2012, 14:24
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: 24-25 листопада, р. Рось

#20 Повідомлення Kocmik » 14 листопада 2012, 16:29

Буду.на 18.13 можу поїхати. На кат є ж місце?

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: 24-25 листопада, р. Рось

#21 Повідомлення Maidrax » 14 листопада 2012, 16:36

Русіч не їде, їде Космік. Толян, давай відписуйся по транспорту. Нагадую Вілені про розкладку і строки по ній.

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: 24-25 листопада, р. Рось

#22 Повідомлення Русич » 15 листопада 2012, 13:32

Погода шикарна, вночі мінус. Я вам заздрю ))
Ремнабір або якісь інші хобоття вам потрібні? Можу взяти в суботу.
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: 24-25 листопада, р. Рось

#23 Повідомлення Maidrax » 15 листопада 2012, 14:24

Русич писав:Погода шикарна, вночі мінус. Я вам заздрю ))
Ремнабір або якісь інші хобоття вам потрібні? Можу взяти в суботу.
Бери, передасиш Матросу, якщо пальник в тебе - то і пальник. І твою гідру було б добре йому, якщо не складно. Таким макаром є шанси, що ми зійдемо з маршруту в Бушевому через неможливість плавання по кризі =) Або відразу поїдемо в Богуслав. Поки шо ситуацію рятує вітер на весь тиждень, на плесах буде хвилька і вода триматиметься рідкого стану :mrgreen:

Напишу рекомендації по особистому спорядженню.
1. Беріть зимові спальники, в кого нема - позичайте, якщо маєте сумніви щодо власної кізячної стійкості. Справа не лише у морозах вночі, а і в тому, що ми будемо кізячитись весь день, організм до морозів ще не адаптований і треба грітись хоча б вночі. По ситуації будуть сшивки.
2. Хто бере неопрен (свій чи прокатний) - беріть зверху нейлонові штани, анораки, інші легкі штормовки, за такої температури і вітру голий неопрен теж буде підкізячувати. Також слідкуйте за утепленням ніг, якщо це неопренові шкарпетки, то зверху нормальні боти. Неопренові боти теж можуть кізячити. Мерзнете в руки - на руки беріть флісові чи шерстяні рукавиці (рукавиці для збору картоплі - повна херня)
3. Хто йде без неопрена - шерстяні або термошкарпетки, побільше фліса на тіло, зверху шмотки від бризків (мембрана, силіконка, на крайняк - клейонка). Готуйтесь повністю намокнути по коліно, може навіть по пояс. Так само див. вище про рукавиці.
4. На бівак берем весь адекватний зимовий одяг, який є - лижні чи інші теплі штани, теплі фліси (можна декілька), шапки, хороші шкарпетки і взуття, можна - куртки.
5. ОБОВ"ЯЗКОВО беріть ліхтарі, починає припарювати ситуація, коли в групі один ліхтар на три людини. Йти будемо по темряві, без ліхтарів буде жесть. Хто не візьме ліхтаря - не буде вечеряти )
6. ОБОВ"ЯЗКОВО усім, хто пливе без неопрену - жилети, хто не має свого - є в кого позичити в клубі. Неопренщикам жилети вкрай рекомендовані.
7. З собою мати герметично запаковані сірники або запальничку + телефон і гроші. Бажано у герміку на шиї.
8. Беріть термоси, в останніх виїздах з ними теж була повна херня.

Аватар користувача
Anny
Активний користувач
Повідомлень: 504
З нами з: 24 жовтня 2011, 12:05
Звідки: Київ/Чернігів
Контактна інформація:

Re: 24-25 листопада, р. Рось

#24 Повідомлення Anny » 15 листопада 2012, 14:35

Maidrax писав:Напишу рекомендації по особистому спорядженню.
1. Беріть зимові спальники, в кого нема - позичайте, якщо маєте сумніви щодо власної кізячної стійкості. Справа не лише у морозах вночі, а і в тому, що ми будемо кізячитись весь день, організм до морозів ще не адаптований і треба грітись хоча б вночі. По ситуації будуть сшивки.
2. Хто бере неопрен (свій чи прокатний) - беріть зверху нейлонові штани, анораки, інші легкі штормовки, за такої температури і вітру голий неопрен теж буде підкізячувати. Також слідкуйте за утепленням ніг, якщо це неопренові шкарпетки, то зверху нормальні боти. Неопренові боти теж можуть кізячити. Мерзнете в руки - на руки беріть флісові чи шерстяні рукавиці (рукавиці для збору картоплі - повна херня)
3. Хто йде без неопрена - шерстяні або термошкарпетки, побільше фліса на тіло, зверху шмотки від бризків (мембрана, силіконка, на крайняк - клейонка). Готуйтесь повністю намокнути по коліно, може навіть по пояс. Так само див. вище про рукавиці.
4. На бівак берем весь адекватний зимовий одяг, який є - лижні чи інші теплі штани, теплі фліси (можна декілька), шапки, хороші шкарпетки і взуття, можна - куртки.
5. ОБОВ"ЯЗКОВО беріть ліхтарі, починає припарювати ситуація, коли в групі один ліхтар на три людини. Йти будемо по темряві, без ліхтарів буде жесть. Хто не візьме ліхтаря - не буде вечеряти )
6. ОБОВ"ЯЗКОВО усім жилети, хто не має свого - є в кого позичити в клубі.
7. З собою мати герметично запаковані сірники або запальничку + телефон і гроші. Бажано у герміку на шиї.
8. Беріть термоси, в останніх виїздах з ними теж була повна херня.
Можу дати комусь з дівчат анорак (від довгого дощу не врятує, але від брисків та вітру рятує гарно) та штані вітрозахисні (вони легко мокнуть, але швидко під вітром та сонцем навіть слабким сохнуть і захищають від вітру). Також жилет та герму якщо треба комусь.
Голова на плечах, ноги у кросівках. Так йди туди, куди ти хочеш!

Аватар користувача
Vilena
Промінь світла в царстві відхоботків
Повідомлень: 463
З нами з: 31 жовтня 2011, 19:41

Re: 24-25 листопада, р. Рось

#25 Повідомлення Vilena » 15 листопада 2012, 14:37

Аня, бронюю в тебе жилет та герму. Дякую.
Назад,- де високі дими.

Аватар користувача
Anny
Активний користувач
Повідомлень: 504
З нами з: 24 жовтня 2011, 12:05
Звідки: Київ/Чернігів
Контактна інформація:

Re: 24-25 листопада, р. Рось

#26 Повідомлення Anny » 15 листопада 2012, 15:10

Vilena писав:Аня, бронюю в тебе жилет та герму. Дякую.
ок :)
Голова на плечах, ноги у кросівках. Так йди туди, куди ти хочеш!

Аватар користувача
anka
Активний користувач
Повідомлень: 77
З нами з: 14 серпня 2012, 13:14
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: 24-25 листопада, р. Рось

#27 Повідомлення anka » 15 листопада 2012, 15:18

могу дать прорезиненные штаны (практически не промокают, легкие, очень быстро сохнут) и гермик для документов

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: 24-25 листопада, р. Рось

#28 Повідомлення Русич » 15 листопада 2012, 15:47

Могу дать боксерские перчатки, шахматы (можно с часами), аудио кассету Тупака Шакура, степлер, картридж для приставки с игрой Джампин Марио, старый монитор…
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Ємець Роман
Єсаул
Повідомлень: 259
З нами з: 21 липня 2011, 16:08

Re: 24-25 листопада, р. Рось

#29 Повідомлення Ємець Роман » 15 листопада 2012, 16:04

Можу дати боксерські "лапи", спасодіяло, два гумових ножа і 4 кошеня (2 білих і два сірих)

Аватар користувача
Anny
Активний користувач
Повідомлень: 504
З нами з: 24 жовтня 2011, 12:05
Звідки: Київ/Чернігів
Контактна інформація:

Re: 24-25 листопада, р. Рось

#30 Повідомлення Anny » 15 листопада 2012, 16:04

Русич писав:Могу дать боксерские перчатки, шахматы (можно с часами), аудио кассету Тупака Шакура, степлер, картридж для приставки с игрой Джампин Марио, старый монитор…
))) кубик-рубик так же есть в наличии.
Голова на плечах, ноги у кросівках. Так йди туди, куди ти хочеш!

Відповісти