Парад байдарок, 11 листопада

Водні походи минулих років
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
chornyava
Активний користувач
Повідомлень: 469
З нами з: 26 травня 2011, 00:20
Контактна інформація:

Re: Парад байдарок, 11 листопада

#91 Повідомлення chornyava » 12 листопада 2012, 18:34

Sanja писав:
PT писав: Сам оверкіль виявився дуже корисним, як і у плані рятувальних робіт,так і у плані досвіду, так і у плані розуміння що навіть на Дніпрі в Києві може бути стрьомно якщо неправильно керуєш і забиваєш на безпеку.
Респект Льоші-каякеру який врятував Криголам (разом з Єсаулом та Сашею Борткевич) від загибелі!)
Как можно было кильнуть байду на спокойной воде? Хочу подробностей)))
у нас хвилі вище 40 см були
going zero waste :)

Аватар користувача
chornyava
Активний користувач
Повідомлень: 469
З нами з: 26 травня 2011, 00:20
Контактна інформація:

Re: Парад байдарок, 11 листопада

#92 Повідомлення chornyava » 12 листопада 2012, 18:40

спасибі Петру за організацію та смачну вечерю.
спасибі Жені та Гриші. з вами плавання на Тітаніку в холодній водичці було більш приємним.
фігня вийшла,що ми відбились від групи. наступного разу думати будемо краще.
а ще я зрозуміла,що насправді Тітанік не можна не любити..
:dimon:
going zero waste :)

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Парад байдарок, 11 листопада

#93 Повідомлення PT » 12 листопада 2012, 22:35

Sanja писав:
PT писав: Сам оверкіль виявився дуже корисним, як і у плані рятувальних робіт,так і у плані досвіду, так і у плані розуміння що навіть на Дніпрі в Києві може бути стрьомно якщо неправильно керуєш і забиваєш на безпеку.
Респект Льоші-каякеру який врятував Криголам (разом з Єсаулом та Сашею Борткевич) від загибелі!)
Как можно было кильнуть байду на спокойной воде? Хочу подробностей)))
Вода була неспокійна. Просто у нас в клубі пофігистичне ставлення до хвиль, досвідчені члени клубу коли я лякаю новачків часто кажуть " велика вода і хвилі пофіг,кільнутись може тільки останній ідіот" і відповідно новачки часто допускаються помилок.

Аватар користувача
Sirco
Православный
Повідомлень: 537
З нами з: 12 грудня 2011, 21:35
Звідки: Вишгород

Re: Парад байдарок, 11 листопада

#94 Повідомлення Sirco » 13 листопада 2012, 11:33

оу-є) короче, БАН НА 5 ДНІВ вийшли вихідні) рівень братерства, братюнської любові і любовної братюнськості зашкалював, за що я особливо вдячний усім) Нарешті наші з Вованом потуги на музичній ниві проросли і заколосилися, бо наші алкашурські пісні залишилися слухати практично всі присутні! Мегареспектовичі виписую і підписую Веселій-купі-хоботьєв за брутальну свуворість, вжирання і поплавки на руках, Пєтці за його суворі братюнські обнімашки на другий день і команді, яка кільнулася, але продовжувала випромінювати успєх і мегабрутальність!

З повагою,

Голова світової федерації істинно-православного-бобслею
Monseigneur Аlkashura-Кonchenny

Аватар користувача
teasurenata
Активний користувач
Повідомлень: 244
З нами з: 23 серпня 2012, 12:20
Звідки: Муровані Курилівці

Re: Парад байдарок, 11 листопада

#95 Повідомлення teasurenata » 13 листопада 2012, 14:40

Рада, що не спасувала перед своїм страхом холодів і ночувала в такий час не вдома
Я згадую гору іжі, глінтвейн і крамбамбулю, розбитий ніс Ганса, ідейні пісні, «підсмажені» рукавиці, загублену ложку(на сніданок фірмовий суп Петі:)), ідейний збір Салюта зі скотчем, прикопаного кота на обносі, позичені весла , «вороняче гніздо» на голові замість зачіски,
надувні нарукавники і кульки, які допомогли звалитися п’ятою точкою в воду, хвилі і зустрічний вітер, Лайму на носі байди, веселий екіпаж в складі кепа Хорунжого та Архітектора.
Щодо компліментів «весела купа хоботьєв та людина-кульок», віддаю перевагу неванільній дівчині.
Одним, словом, було весело.

Аватар користувача
Anya_Dergach
Активний користувач
Повідомлень: 78
З нами з: 15 жовтня 2012, 15:50

Re: Парад байдарок, 11 листопада

#96 Повідомлення Anya_Dergach » 13 листопада 2012, 17:41

Пєтя, дякую за таку можливість неймовірно гарно проводити час! :kayak:
Особливо сподобався рятувальний процес :motor:
Фото:
http://www.ex.ua/view_storage/715639923409

Аватар користувача
Григоpій
Активний користувач
Повідомлень: 206
З нами з: 16 жовтня 2012, 22:24

Re: Парад байдарок, 11 листопада

#97 Повідомлення Григоpій » 13 листопада 2012, 18:00

Суботній вечір можна скачати тут: http://www.ex.ua/view_storage/876295359772

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Парад байдарок, 11 листопада

#98 Повідомлення PT » 13 листопада 2012, 18:04

В рятувальному процесі не було абсолютно нічого веселого, бували випадки що і здорові люди за 5 хвилин в крижаній воді прокопичувалися

Аватар користувача
Anya_Dergach
Активний користувач
Повідомлень: 78
З нами з: 15 жовтня 2012, 15:50

Re: Парад байдарок, 11 листопада

#99 Повідомлення Anya_Dergach » 13 листопада 2012, 18:28

PT писав:В рятувальному процесі не було абсолютно нічого веселого, бували випадки що і здорові люди за 5 хвилин в крижаній воді прокопичувалися
щодо рятувального процесу, я мала на увазі не падіння, а те, наскільтки швидко і дружньо відбувалося саме рятування і той факт, що абсолютно ніхто не був байдужим, всі пропонували свої речі та допомогу і підбадьорювали словами!)

Аватар користувача
anka
Активний користувач
Повідомлень: 77
З нами з: 14 серпня 2012, 13:14
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Парад байдарок, 11 листопада

#100 Повідомлення anka » 13 листопада 2012, 19:56


Аватар користувача
Coma
Повідомлень: 3
З нами з: 14 листопада 2012, 11:27

Re: Парад байдарок, 11 листопада

#101 Повідомлення Coma » 14 листопада 2012, 11:51

Привіт!
Дякую за компанію і окремо Вові за запрошення. Вже й забув що і у Києві можна гарно і активно провести вихідні і для цього не треба далеко їхати.
Сподіваюсь, що це не останній сувмісний захід і наступного разу вийде залучити більше наших:)
До нових зустрічей!

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Парад байдарок, 11 листопада

#102 Повідомлення PT » 14 листопада 2012, 16:10

Ще раз дякую тобі за врятований "Криголам"! Буду радий завжди бачити!

Аватар користувача
Лєнко
Активний користувач
Повідомлень: 463
З нами з: 24 червня 2011, 22:59

Re: Парад байдарок, 11 листопада

#103 Повідомлення Лєнко » 14 листопада 2012, 18:08

Я теж дуже вдячна за врятований «Криголам».
А Петрові, який не лише витяг мене з води, але й не кинув назад, щоб рятувати свою байдарку (хоча, як мені здалося, дуже цього кортів), і навіть не матюкав потім (хоча сам визнав, що обматюкати когось дуже хотілося), а обмежився прозорими натяками щодо неадекватності певних дій – за глибину душевної ширини :D
Також дякую всім, хто брав участь у рятувальних і зігрівальних роботах. Особливо Дімі Шестаку – за руку допомоги і теплий одяг, Архітектору – за куртку, дівчатам – за решту купу одягу і пінгвінячий метод зігрівання :)

PS «Вспомнить все»
Насправді, мене настільки вразив вид байдарки у бульбашках над головою, що перші хвилини після оверкілю я не пам’ятаю. Єдина думка, яка тоді у мене була: «Весло! Не загубити весло!» :) Дуже за нього переживала, проте хто в мене його забрав, теж не пам’ятаю :oops: Деяке просвітлення і значне полегшення відчула, коли побачила, що мої «співпотопальники» вже винирнули і тримаються за байдарку. Як її перевертали – взагалі не пам’ятаю. Тому нічого не можу сказати на свій захист – чи брала у цьому участь, і якщо так, то чому. Пам'ять повертається з моменту, коли побачила вже напівзатоплену перевернуту байдарку і подумала, чого це вона перевернута, вона ж без повітря потоне. Тоді почала перевертати її назад. Потім зрозуміла, що це вже повна дурня, бо так вже точно потоне, і залишила цю пропащу справу. Далі мене витягли Петро з Дмитром, за що я їм дуже вдячна :D А от проплисти до них кілька метрів виявилося на диво складно – дощовик під тиском води дуже обмежував рух. У воді змерзнути не встигла, холодно стало вже на березі :dimon:

Взагалі-то, про пригоду не шкодую, «все хорошо, что хорошо»

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Парад байдарок, 11 листопада

#104 Повідомлення PT » 14 листопада 2012, 18:18

У мене навіть думки не було спочатку рятувати байдень! Головне люди (звісно якщо вони не є виборцями ПР) :)

І виглядала ти в момент коли тебе витягали на байдарку дууже стрьомно, мені відразу згадалась напівсиня Марина Дубицька коли на Стрию ми її на мотузці витягали з води,де вона пробувала зняти "Щуку" з труби, на берег.

А так я був готовий пірнати вже у воду витягати Криголам :)

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Парад байдарок, 11 листопада

#105 Повідомлення Русич » 14 листопада 2012, 18:37

"Головне люди"... і це Петро каже =))))))

нормальне закриття сезону. Виходить для мене це таки закриття, на Рось цього року вже не потраплю.
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Відповісти