Трипілля-Ржищів-Ходорів; 04-05.08.12

Водні походи минулих років
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Трипілля-Ржищів-Ходорів; 04-05.08.12

#16 Повідомлення Русич » 31 липня 2012, 01:05

Посада завпроїзда все ще вільна.
Кількість байдарок і учасників відповідно збільшилась, при такому розкладі для нас можуть пустити ще одну маршрутку, про що і треба добазаритись з водіями на автовокзалі на Видубічах.

Бюджет пвд має бути 150-200 грн, з не членів клубу буде зібраний орг збір в розмірі 20 грн.

Сніданку в суботу у нас не буде, їжте дома.

Як ви могли помітити, на вулиці спека, тому раджу взяти щось на голову і щось типу сорочки з довгими рукавами і можна щось на шию.
Також кожному взяти мінімум по 2л питної води (ставку на те, що можна буде докупити в Українці не варто робити).
Якщо хтось не хоче їсти суп приготований на воді з Дніпра і може набрати десь дві баклаги чистої води, було б не погано.

Прошу відписатися власників наметів, хто бере і на скільки місць.
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
Vilena
Промінь світла в царстві відхоботків
Повідомлень: 463
З нами з: 31 жовтня 2011, 19:41

Re: Трипілля-Ржищів-Ходорів; 04-05.08.12

#17 Повідомлення Vilena » 31 липня 2012, 11:19

Відпишіться стосовно своїх обмежень зі вживання окремих продуктів для розкладки.
Бажано оперативно.
Назад,- де високі дими.

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Трипілля-Ржищів-Ходорів; 04-05.08.12

#18 Повідомлення Русич » 31 липня 2012, 14:47

По наметам:
Рома 2
Вова 2
Сергій 3
Анатолій 3

Цього вистачить з урахуванням того, що літо і є бажаючі спати на вулиці і того, що ці 2 і 3 в разі необхідності стають 2+1 та 3+1.
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Трипілля-Ржищів-Ходорів; 04-05.08.12

#19 Повідомлення Русич » 01 серпня 2012, 17:46

Отже збираємось в суботу під колонами на виході з метро Вокзальна на 7:00, електричка в 7:20.
Відповідальні люди не запізнюються, чи навіть підрулюють раніше.

Кожному треба взяти по 1-й пустій 6-ти літровій баклазі води (ємності не потоплювання байдарок), в кого немає можливості, домовляйтесь нехай хтось візьме 2 або 3.
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Трипілля-Ржищів-Ходорів; 04-05.08.12

#20 Повідомлення Русич » 03 серпня 2012, 18:29

Такі новини:

екіпаж однієї трійки на сплав не іде.
Є можливість взяти 2-3 людини, є бажаючі?
Вирішувати треба швидко. Якщо що дзвоніть - 063-334-74-73

У разі якщо на заміну ніхто не знайдеться, люди які відмовились від сплаву компенсують свою частину транспортних і харчових витрат.
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Ємець Роман
Єсаул
Повідомлень: 259
З нами з: 21 липня 2011, 16:08

Re: Трипілля-Ржищів-Ходорів; 04-05.08.12

#21 Повідомлення Ємець Роман » 06 серпня 2012, 12:37

Дякую Русічу та всім учасникам за чудові вихідні, давненько не махав веслом :kayak:
Хочеться відзначити шикарний суп ввечорі першого дня, який зміг з лихвою компенсувати нестачу калорій після обіду :D

Жаль, що не вдалося поплавати на байдарці з гілок :roll: .

Аватар користувача
Anny
Активний користувач
Повідомлень: 504
З нами з: 24 жовтня 2011, 12:05
Звідки: Київ/Чернігів
Контактна інформація:

Re: Трипілля-Ржищів-Ходорів; 04-05.08.12

#22 Повідомлення Anny » 06 серпня 2012, 12:56

Отлично сходили!!! :kayak: Про ньансы и провтыки если хочет пусть Русич как руководитель пишет :) я думаю, как обычно, каждый для себя что-то из каждого похода выносит и какие-то выводы делает :) я вот себя в зав. транспортом попробовала, полезно было.
я хочу поблагодарить за маршрут, там действительно шикарные места, очень красивые острова в камышах, обрывистые берега, кувшинки, выдры, жабы :) Широкая вода, очень тихая при отсутствии ветра, прямо гладь. На закате такая гладь превращается в зеркало и отражение неба дает впечатление что по облакам плывешь. в ясную погоду видно очень далеко и Лысая гора в лучах заходящего солнца среди всех этих зеленых островов как золотая насыпь выступает. Песочек там мягонький и очень приятный, очень красивое место. Стоянки там оборудованные, что очень понравилось, лишь бы место нашлось, людей в такую пору как мне показалось довольно много и напрягали немного вечно гоняющие лодки и кучкующиеся отдыхающие местами. жалко что мало по маршруту мест для остановок, ко многим островам подойти сложно из-за камышей, пару песчаных пляжиков не помешало бы. но я люблю купаться посреди реки прямо с байдарок, так что лично меня это сильно не расстроило. Вода конечно цветет сейчас сильно, местами такая зеленая была, что в воду лезть не хотелось, но местами очень чистая (ну как для реки). ну и как я поняла из-за камышей и легкой заболоченности там много голодных комаров на островах.
Ребятки, спасибо за компанию, за песни, за байки и просто за общение :D С вами всегда приятно ходить куда угодно 8)
Голова на плечах, ноги у кросівках. Так йди туди, куди ти хочеш!

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Трипілля-Ржищів-Ходорів; 04-05.08.12

#23 Повідомлення Русич » 06 серпня 2012, 13:32

Ну що, цікаво було спробувати роль керівника. Думаю треба періодично водити кудись.

Командою задоволений. Я респекту ініціативність і дисциплінованість, коли не треба нагадувати «пакуйтесь», чи «підйом вже оголошували». На цьому фоні хочу відзначити Демоса як новачка, добре себе показав, якщо буде інтерес у водному туризмі то тоді завжди будемо раді.

Моєму другу теж сподобалось, це він вперше побачив байдарку і каже що: «сплав крутий, місця мажорні і компанія прикольна», може ще з нами походить чи взагалі затягне так як мене.

Маршрут і правда крутий, піщаних пляжів там до речі теж не так вже й мало, але вони на островах ближче до лівого берега ну і звичайно зайняті рибалками чи бухарями.

Рома, щодо нестачі калорій на обід… треба було просто запитати завгоспа, їжі у нас був перебір через людей що відмовились від сплаву в останній момент, тож нагодували б тебе сповна.

Щодо провтиків… ну собі я висновки зробив.
До речі якщо є якась критика чи побажання, то пишіть або приватні повідомлення, або сюди.
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
Demos
Користувач
Повідомлень: 7
З нами з: 30 серпня 2011, 17:15

Re: Трипілля-Ржищів-Ходорів; 04-05.08.12

#24 Повідомлення Demos » 06 серпня 2012, 18:00

Ну чо, мені сподобалось, коли всі хоботья пливуть собі в байдарочці це все-таки краще ніж перти їх на собі. До організації нема ніяких претензій, загублені деталі від байдарки це ж не вина керівника, шіт хеппенс, а так темп був нормальний - навіть я, тотальний новачок, не заробив собі ні мозолів, ні кріпотури жестякової, хоча Вован нормас так гріб за мене коли я перепочивав і розминав пальці. Як і в орбіті розбивати табір затемна не сподобалось, тіки з четвертого разу накинув зовнішню частинку палатки правильною стороною :mrgreen: Але я розумію що ми запізнились через спробу доукомплектувати байдарку патичками і скотчем) Їжа смачна, навіть салат без грьобаної зелені зробили, зазвичай тебе вже ставлять перед фактом.

Можливо я очікував чогось більшого від краєвидів, в перший день ломили доволі далеко від берегу, ну і з цікавого були тільки бетонне нєчто де ми обідали, острівки і лимани між якими ми пропливли і лисий острів. На другий день вже пливли ближче до берега, бачили крутякові залісені кручі, острівок з цистерною, обеліск і набережна рідних Баликів(Щучинки), далі почалися феєричні пісчані стіни, хоча й вони хвилин через 20 приїлися.

Виходять трохи суперечливі враження, не можу сказати котрий з походів мені сподобався більше. Мені імпонує все пов'язане з мореплаванням, тому плисти на байдарці було круто, але більшість походу навкруги було тіки дофігіща води, а краєвиди були далеченько. В орбіті була та ж сама круча і крутий піщаний пляж, мєгакрутий блок аес і всі околиці(хоча може мені просто подобається така тематика розрухи і індастріалу), орбіта теж шикарна, але доволі багато ломилова, розбивання на ночліг в темряві при світлі ліхтарика від моєї нокії котру я тримав зубами, ну і звісно бєтонка унинія це вам не сушити речі на пляжику, попиваючи пивасик і чекаючи маршрутку :mrgreen:

Вова і Лєна нормально надавали мені совєтіків, тому по снарязі все в мене було ок, і не спік голову і не відморозив пердак. Хіба-що поміняв би свої шорти, які порвав ще в Українці, на якусь кофту від комарів. Ну і тапки краще мати типу пляжних, шльопки злітають. Забув кружку, але літом не критично, можна перебитися без чаю, або брутально заливати в миску з під супу)

Було круто, дуже душевна компанія, дофіга ржачу і приколів (хоча я не в темі більшості клубних мемів чи особистостей), навіть коли пливли поруч було веселіше, треба було більшість маршруту так пливти. А потім коли в Ходорові зарулили в магаз, взяли пиваса і сігі, то взагалі можна було заспівати класичне "явжравпіваса" та й православна баня з пісюндровичами і сіфонами уявлялася не так інфернально.

Я б залюбки сходив ще кудись, але якось прощьолкав, вже й літо майже скінчилось.
p.s. ну і дякую за значно збагачений словниковий запас :mrgreen:
p.p.s. чого це з мене вийшло так мало грошей, мало бути 150-200 і 20 орг. збір, а вийшло гривень на 80 менше?
p.p.p.s. щоб я замість такого походу сидів на вихідних вдома? Краще померти :mrgreen:

Аватар користувача
Vilena
Промінь світла в царстві відхоботків
Повідомлень: 463
З нами з: 31 жовтня 2011, 19:41

Re: Трипілля-Ржищів-Ходорів; 04-05.08.12

#25 Повідомлення Vilena » 06 серпня 2012, 18:29

Було чудово.
Ніколи раніше не бувала в тих місцях, окрім Українки, тож зацінила без винятку всі краєвиди - і піщані береги, і кручі, і плавні з острівцями біло-жовтих лілій. Незрівянний хрест на горі і захід сонця. А ще - тихе відчуття, ніби пливеш по тлу привечірнього неба - саме тоді, як ніколи раніше, хочеться дослухатися до води.
Було весело, душевно, насичено - приємні враження лишив і вибір маршруту, і вміле керівництво, і злагоджені дії учасників сплаву.
Взагалі, завжди радує відчуття неповторності та новизни, яке дарують тобі інші і яке можна з іншими розділити.
Рада також, що всі лишилися ситими.
Усім спасибі.
Назад,- де високі дими.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Трипілля-Ржищів-Ходорів; 04-05.08.12

#26 Повідомлення Maidrax » 06 серпня 2012, 19:04

З приводу фінансів і того, чому вийшло "так мало" - на одне рило хавка 46 грн, транспорт 45, пивас - 35 грн. Троє новачків, які відмовились в останній момент, винні Русічу 38+46=84 грн. кожен, всього 252 грн.

З приводу ПВД - високий берег, острови і плавні як завжди ок. Маршрут хороший (добре, що не йшли ні до Ржищева, ні до Переяслава). Група і атмосфера теж шикарна. Також відзначу розмови "про жизнь" з Архітектором і Віленою після клубу =)

Русіч, як на мене, добре справився з задачею, вважаю, що досвід керівництва має бути в кожного поважаючого себе туриста. Власне, усі побажання чи рекомендації, які можна було б написати, в узагальненому вигляді містяться у висновках, які я пишу після кожного походу, і, по-суті, є моїм поглядом на те, як водити. Тому нічого окремо писати не буду, впевнений, що Русіч і так їх читав.
По розкладці наче все Вілені сказав і так, хавка була ок, по транспорту відмічу хорошу роботу Ані, не можу не похвалити новачків - обоє пацани ващє рєбята.

З "об"єктивного" негативу - на контрасті з Карелією велика кількість відпочиваючих сприймалась не дуже добре, ну і звичайно провтик з шпангоутами, через що йшли перенавантаженими. Шкода, що не вийшло похоботити шпангоути з підручних матеріалів, був би непоганий досвід =)

Аватар користувача
Demos
Користувач
Повідомлень: 7
З нами з: 30 серпня 2011, 17:15

Re: Трипілля-Ржищів-Ходорів; 04-05.08.12

#27 Повідомлення Demos » 06 серпня 2012, 20:47

Maidrax писав:З приводу фінансів і того, чому вийшло "так мало" - на одне рило хавка 46 грн, транспорт 45, пивас - 35 грн.
Ну ок, а оргзбір? Чи мене вже записано в пісюндровичи клубу? :mrgreen:

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Трипілля-Ржищів-Ходорів; 04-05.08.12

#28 Повідомлення Maidrax » 06 серпня 2012, 20:51

Demos писав:
Maidrax писав:З приводу фінансів і того, чому вийшло "так мало" - на одне рило хавка 46 грн, транспорт 45, пивас - 35 грн.
Ну ок, а оргзбір? Чи мене вже записано в пісюндровичи клубу? :mrgreen:
Ти і Данило рахувались як повні новачки, з першого походу за нашими правилами оргзбір не береться. Але якщо дуже хочеш - можеш здати в добровільному порядку )

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Трипілля-Ржищів-Ходорів; 04-05.08.12

#29 Повідомлення Русич » 06 серпня 2012, 20:55

Demos писав:
Maidrax писав:З приводу фінансів і того, чому вийшло "так мало" - на одне рило хавка 46 грн, транспорт 45, пивас - 35 грн.
Ну ок, а оргзбір? Чи мене вже записано в пісюндровичи клубу? :mrgreen:
Ну добре, добре, передаш 20 грн оргзбору Вовану при зустрічі )))
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
Demos
Користувач
Повідомлень: 7
З нами з: 30 серпня 2011, 17:15

Re: Трипілля-Ржищів-Ходорів; 04-05.08.12

#30 Повідомлення Demos » 06 серпня 2012, 21:07

Я аскарбльон, я ж пройшов хардкорний січневий пвд аж на ЧАЕС :mrgreen: Звісно передам йопта)

Відповісти