Водне ПВД, ст.м. Славутич - м. Ржищів, 24-25 вересня

Водні походи минулих років
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Водне ПВД, ст.м. Славутич - м. Ржищів, 24-25 вересня

#16 Повідомлення Maidrax » 03 вересня 2011, 20:29

Як і планувалось, основним маршрутом є Славутич - Ржищів. На Десну йдемо за поганої погоди (рішення буде прийнято за 4 дні до виїзду, основний фактор - сильний зустрічний вітер).

Аватар користувача
Admit
Православный
Повідомлень: 297
З нами з: 20 липня 2011, 10:40
Звідки: гора Сифон

Re: Водне ПВД, ст.м. Славутич - м. Ржищів, 24-25 вересня

#17 Повідомлення Admit » 07 вересня 2011, 19:25

Я їду!
Если всё же любовь игра,
То скажи, кто кого обыграл.


© Михаил Шелег feat. Вера Снежная - «Карточный домик»

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Водне ПВД, ст.м. Славутич - м. Ржищів, 24-25 вересня

#18 Повідомлення Maidrax » 08 вересня 2011, 13:31

Maidrax писав:Потенційно йдемо на двох двійках і двох трійках, є ще два-три місця для мужиків.


На даний момент бажання взяти участь в ПВД виявили:

1. Я
2. Єсаул
3. Русіч
4. Матрос
5. Афіна
6. Кіра
7. Кіра +1 (дівчина)
8. Льоша Шелудько
9. Матрос +1 (мужик)
10. Дмитро Дудка

Максимальний склад учасників - 10 чоловік, йдем на чотирьох байдах (2+2+3+3).
Востаннє редагувалось 15 вересня 2011, 23:53 користувачем Maidrax, всього редагувалось 7 разів.

Аватар користувача
Alex
патріот-народник
Повідомлень: 839
З нами з: 28 жовтня 2009, 11:48

Re: Водне ПВД, ст.м. Славутич - м. Ржищів, 24-25 вересня

#19 Повідомлення Alex » 11 вересня 2011, 12:23

Вова добавляй мене назад, я їду.Можливо ще одного хлопчину підіб ю.Сьогодні відпишусь.Маю надію, вложимось в той бюджет, про який ти казав)
Якщо безлад не можна зупинити - його треба очолити!
Константин(з сімейства Flyer) 15:33, 22.04.2012. Тернопільська область, десь коло Раковця.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Водне ПВД, ст.м. Славутич - м. Ржищів, 24-25 вересня

#20 Повідомлення Maidrax » 12 вересня 2011, 22:48

Значить так, явку підтвердили всі учасники крім +1 від Льоші Шелудько.

Склад команд наступний:

Неріс-2 "Вундервафля": Maidrax, Єсаул
Таймень-2: Русіч, Льоша Шелудько
Неріс-3 "Криголам": Матрос, Афіна, Матрос+1
Трійка Кіри: Кіра, Кіра+1, Дмитро Дудка

Кожна команда відповідає за транспортування і збірку власного плавзасобу, капітани розхобочують власних матросів на допомогу (2 мужика на байду з головою для перевезення). Враховуючи такий розклад, рекомендую кооперуватись при пакуванні особистої снаряги і не перти зайві рюкзаки (снаряга на 2-3 людей може влізти в 1 рюкзак і не займати руки/плечі). Також раціонально в пятницю чи ще колись поділити байду між капітаном і матросом, щоб з своїм чохлом їхати на метро одразу з дому.
Транспортування з Ржищева в Київ розхобочується мною, я зараз шукаю найдешевший варіант з орендою бусика (на 10 тіл це найзручніше), коли знайду - напишу вартість на людину. Прибуття в Київ планується в районі 20-21 години в неділю, розвезення байдарок "по домам" розхобочують капітани (можливий варіант скинути снарягу в приміщенні клубу і потім відвезти як кому зручніше).

Збір попередньо призначено на 06-50 на м. Славутич. З собою беремо перекуси на сніданок та обід суботи, до вечора ніяких організованих перекусів не буде задля економії часу. Жувати будемо свої власні ніштяки на розминочних зупинках.

Потребують нагального вирішення наступні запитання:
1. Намети-двійки беремо я, Олег і Єсаул. Треба ще 4 наметомісця.
2. Чи потрібні комусь герми? (одна велика герма на турклубівську трійку буде братись в будь-якому разі).
3. Потрібен завгосп! Розгляну будь-які кандидатури. Оскільки в меню тільки вечеря, сніданок і 2 перекуси - посада халявна. Також потрібен медик.
4. Мені потрібен компас, позичу у добрих людей =)
5. Хто не встигає на 06-50 на Славутич - пишіть сюди або в ПМ причину, будемо пробувати вирішити або перенесемо час.
6. Якщо Льошин +1 не дасть підтвердження (він це має зробити завтра), то все ще необхідно знайти одного мужика. Агітуйте знайомих.
7. Капітанам байдарок до суботи необхідно привести байдарки у відповідний стан щоб не затримувати групу непередбаченими проблемами на стапелі. Також мати ємності непотоплювання об"ємом не менше 10 літрів на байдарку і мотузки в достатніх кількостях для закріплення снаряги і ємностей.
8. Особам, які не мають впевненості у спроможності пропливти 3 км в прохолодній неспокійній воді і в одязі - позичити або взяти в прокат рятувальний жилет. Віднесіться до цього серйозно і не переоцінюйте власні сили - навіть середньої сили вітер з супутньою хвилею в декілька разів ускладнює плавання в порівнянні з басейном або іншою спокійною водою.

У випадку будь-яких запитань дзвоніть 050 402 18 три сім або пишіть в ПП тут чи в соц.мережах.
Востаннє редагувалось 15 вересня 2011, 23:57 користувачем Maidrax, всього редагувалось 6 разів.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Водне ПВД, ст.м. Славутич - м. Ржищів, 24-25 вересня

#21 Повідомлення PT » 12 вересня 2011, 22:59

Беріть Гроб :) Ідеальна тема!!!

Я можу виділити великий гермік та 1 жилет.

Щодо баклах - то ми привезли в турклуб їх десь штук 6-7, тому можно там взяти. Мотузок там теж добіса

Від турклубу я виділю свій Неріс-3,може Тітанік (дерьмобайдень :mrgreen: ) ,або "Три Лося" . Всі в адекватному стані,але на Тайменях подхєрені кості. В Нерісі-3 спаковано вітрило,можна його теж юзати (Олегу я довіряю на 400%)

П.С. Я думаю в одязі в холодні воді в шторм 3 км ніхто не пропливе з вас, кільнетесь посеред Дніпра - скоріше за все скопититесь :) Ну крім Русіча та Олега
П.П.С Дніпро в шторм це дуже стрьомно. Думаю Русіч та Олег памятають хвилі суботнього Трахтемирова :)

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Водне ПВД, ст.м. Славутич - м. Ржищів, 24-25 вересня

#22 Повідомлення Maidrax » 12 вересня 2011, 23:07

PT писав:Беріть Гроб :) Ідеальна тема!!!

Я можу виділити великий гермік та 1 жилет.

Щодо баклах - то ми привезли в турклуб їх десь штук 6-7, тому можно там взяти. Мотузок там теж добіса

Від турклубу я виділю свій Неріс-3,може Тітанік (дерьмобайдень :mrgreen: ) ,або "Три Лося" . Всі в адекватному стані,але на Тайменях подхєрені кості. В Нерісі-3 спаковано вітрило,можна його теж юзати (Олегу я довіряю на 400%)

П.С. Я думаю в одязі в холодні воді в шторм 3 км ніхто не пропливе з вас, кільнетесь посеред Дніпра - скоріше за все скопититесь :) Ну крім Русіча та Олега
П.П.С Дніпро в шторм це дуже стрьомно. Думаю Русіч та Олег памятають хвилі суботнього Трахтемирова :)
Ще Єсаул круто плаває. Ну я теж не те шоб галімо, але жилет беру без будь-яких ваганнь.

Також я все ще сподіваюсь, що знайдуться інші намети і зоряний час Гроба відстрочиться ще на кілька місяців )

Байдень клубівська нам треба тіки одна, так шо вистачить Неріса, порядок забирання-повертання снаряги я вже буду особисто погоджувати, щоб не засирати форум.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Водне ПВД, ст.м. Славутич - м. Ржищів, 24-25 вересня

#23 Повідомлення Maidrax » 14 вересня 2011, 21:48

Питання щодо завгоспа, медика та наметів не були риторичними!
Також спасибі Марині за компас.

Незважаючи на похерку ноги, ПВД відбудеться за будь-яких розкладів, на крайняк буду ломити в байді з гіпсом )
На даний момент прогнози грозяться галіменьким дощиком і фіговеньким зустрічним вітром, ще вчора по ним же було сонячно а зустрічний вітер був нефіговеньким =)

Чекаємо стабілізації прогнозів.
Востаннє редагувалось 14 вересня 2011, 22:43 користувачем Maidrax, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Кира
Активний користувач
Повідомлень: 563
З нами з: 19 травня 2008, 19:55
Звідки: Твердыня проклятого владыки.
Контактна інформація:

Re: Водне ПВД, ст.м. Славутич - м. Ржищів, 24-25 вересня

#24 Повідомлення Кира » 14 вересня 2011, 22:15

Мої +1 плавно переросли в +2. Тому команду можно важати сформованною.
Мы осветили белый снег,
Трупами врагов,
Мы пропели над огнем,
Песни трех ветров.
Восславим Одину хвалу,
Идя морской тропой,
И Тюр погонит наш драккар,
Опять на смертный бой!

Аватар користувача
dudka
Активний користувач
Повідомлень: 26
З нами з: 12 березня 2010, 19:55
Звідки: Місто Квітів
Контактна інформація:

Re: Водне ПВД, ст.м. Славутич - м. Ржищів, 24-25 вересня

#25 Повідомлення dudka » 14 вересня 2011, 23:02

Можу взять палатко 3+1. Короч вчотирьох нормально спать.
Можу буть медиком. Є своя любительська аптечка з майже усим необхідним. Чи видадуть:)?
in search of magik muzik

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Водне ПВД, ст.м. Славутич - м. Ржищів, 24-25 вересня

#26 Повідомлення Maidrax » 14 вересня 2011, 23:15

dudka писав:Можу взять палатко 3+1. Короч вчотирьох нормально спать.
Можу буть медиком. Є своя любительська аптечка з майже усим необхідним. Чи видадуть:)?
Нормально, тоді бери цей намет, заселимо його худими суб"єктами.
Аптечка є турклубівська, але в ці ж дати інша група йде в Горгани і їм аптечка потенційно більш потрібна. На днях з"ясуємо, чи беруть вони аптечку і я скажу шо брати.

Аватар користувача
Tigress
Сонячна Альона
Повідомлень: 1532
З нами з: 03 квітня 2009, 12:16

Re: Водне ПВД, ст.м. Славутич - м. Ржищів, 24-25 вересня

#27 Повідомлення Tigress » 15 вересня 2011, 09:15

Maidrax писав: Аптечка є турклубівська, але в ці ж дати інша група йде в Горгани і їм аптечка потенційно більш потрібна. На днях з"ясуємо, чи беруть вони аптечку і я скажу шо брати.
Аптечку мы берем, но не всю конечно. Надо ее пересмотреть.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Водне ПВД, ст.м. Славутич - м. Ржищів, 24-25 вересня

#28 Повідомлення Maidrax » 15 вересня 2011, 15:50

Короче, Єсаул запропонував свою кандидатуру на посаду завгоспа. Це означає недоварене чи переварене вермішло/гречку з тушлом на вечерю і мівіну в пакетах на сніданок, при чому порція на людину з рівною ймовірністю може бути як дуже малою (голодно) так і дуже великою (не бюджетно) :mrgreen:

Сподіваюсь хоч ця загроза когось змотивує зголоситись добровольцем. Якщо інших кандидатур до вечора неділі не буде - завгоспом буде Єсаул.

Маршрутчики офігіли, поки що найнижча ціна за цілий бус на 10 рил і 4 байдені - 850 грн. (85 на людину) що ніразу не бюджетно. Я і Єсаул продовжуємо розхобочувати більш дешеві варіанти, якщо що - як я і казав, байдені поїдуть на машині, а ми - на маршрутці.


Оскільки завснара в нас нема, а снаряги береться в поряді - пишу список та відповідальних осіб.
1. Неріс-2 з хоботьями (Єсаул), Таймень-2 з хоботьями (Русіч), Неріс-3 з хоботьями (Кіра), Неріс-3 з хоботьями (Турклуб - Матрос)
2. 1 додаткове весло для Кіри (Турклуб - Афіна), 2 весла Русіча (Турклуб - Афіна)
3. Ремкомплект (Турклуб - Афіна)
4. Рятувальний кінець "Морковка" (Турклуб - Афіна)
5. Мотузки (Турклуб - Афіна)
6. Велика герма (Турклуб - Матрос)
7. 2 здорові казани (Турклуб - Матрос)
8. Намети на 10 наметомісць (Я, Єсаул (намети в Петра, забере Єсаул), Сергій Дудка)
9. Карта Канівського водосховища (купую я за бюджет клубу), інші картографічні матеріали та компас (Я)
10. Герметичні пакетики та кульки для особистих хоботьєв (кожен сам на себе)
11. Ємності непотоплювання - по 2 баклаги на байду (все що є в Турклубі забирає Афіна та Матрос, решту організовують капітани)
12. Костровий набір (Єсаул)
13. Мапник (Русич)
14. Два літрові термоси (один бере Єсаул, хто інший?)
15. Скотч (кожен капітан бере по мотку)


Якщо в когось є запитання по особистому спорядженню - пишіть мені, але наче всі з досвідом і мають шарити.
Востаннє редагувалось 15 вересня 2011, 23:55 користувачем Maidrax, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Admit
Православный
Повідомлень: 297
З нами з: 20 липня 2011, 10:40
Звідки: гора Сифон

Re: Водне ПВД, ст.м. Славутич - м. Ржищів, 24-25 вересня

#29 Повідомлення Admit » 15 вересня 2011, 17:18

Шось матрос дофіга забирає)
Если всё же любовь игра,
То скажи, кто кого обыграл.


© Михаил Шелег feat. Вера Снежная - «Карточный домик»

Аватар користувача
Кира
Активний користувач
Повідомлень: 563
З нами з: 19 травня 2008, 19:55
Звідки: Твердыня проклятого владыки.
Контактна інформація:

Re: Водне ПВД, ст.м. Славутич - м. Ржищів, 24-25 вересня

#30 Повідомлення Кира » 15 вересня 2011, 17:25

Треба вигадати Юнгу, тоді частину обов"язків матроса можна буде перекинути на нього))
Мы осветили белый снег,
Трупами врагов,
Мы пропели над огнем,
Песни трех ветров.
Восславим Одину хвалу,
Идя морской тропой,
И Тюр погонит наш драккар,
Опять на смертный бой!

Відповісти