Водне ПВД, ст.м. Славутич - м. Ржищів, 24-25 вересня

Водні походи минулих років
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Водне ПВД, ст.м. Славутич - м. Ржищів, 24-25 вересня

#1 Повідомлення Maidrax » 30 серпня 2011, 16:21

24-25 вересня я проведу байдарочне ПВД, присвячене обкатці нашої з Єсаулом байдарки.

Основна ціль ПВД: проходження максимально можливого кілометражу при максимально можливій кількості ходових годин в перший день, матрас або напів-матрас в другий день (залежно від кілометражу першого дня), обкатка нового плавзасобу.
Час проведення: 24-25 вересня
Ймовірний маршрут: в процесі розробки, оскільки основною вимогою до річки є близькість до Києва та мінімум перешкод, для яких треба залишати байдарку, робочим варіантом є р. Дніпро, ст.м. Славутич - м. Ржищів, орієнтовний кілометраж - 63-65 км.
Темп греблі: вище середнього / високий
Особливості режиму:
Перший день. Стапеляємо з першим метро, йдемо максимально можливу кількість ходових годин, сніданок і обід - сухпайки, вечеря - щось тепле, але швидкого приготування. Тривалість та інтенсивність чалок-розминок будемо визначати по ходу. По темряві будемо ломити, тільки якщо цього вимагає підхід до єдино можливої стоянки, в принципі ставати планую до 20-00.
Другий день - милуємось Дніпром в практично первозданному вигляді, нормально харчуємось, доходимо до Ржищева з урахуванням попередньо пройденого кілометражу і викидаємось маршруткою (ймовірно байди вдасться забрати машиною).
Обидва дні ми будемо йти групою з невеликою дистанцією між байдами. Індивідуальних рекордів ніхто ставити не буде, рівну швидкість байд будемо забезпечувати перетасовками екіпажів.
Вимоги до учасників: досвід одного походу або кількох пвд з середньодобовим кілометражем 30+ км та середньодобовою кількістю ходових годин 7+, середня фізична підготовка та психологічна готовність ломити. Можливі винятки, але лише за умови відсутності бажаючих взагалі.
Оскільки рухатись ми будемо однією групою (див.вище), то одна людина може поставити під загрозу досягнення цілі ПВД, замість відпочинку задовбатись, і почувати себе в цілому не дуже комфортно.
З іншого боку темп задаватиме моя з Ромою байда, так що космічних швидкостей не буде :mrgreen:, більш важливою є фізична та психологічна витривалість.
Мінімальна та максимальна кількість учасників: Мінімальна - я і Рома, максимальна - не більше 3-х байдарок (у виключних випадках можу погодитись на четверту байду).
Перешкоди: Бухі ідіоти на різноманітних плавзасобах, висока хвиля при поганій погоді. Рухатись будемо під берегом з дотриманням вимог безпеки.
За винятково поганих прогнозів ПВД буде або перенесено на Десну/Тетерів, або відкладено на інші дати. Остаточне рішення про проведення ПВД буде прийнято за тиждень.

Природа в тих місцях красива, помилуватись буде чим.

До бажаючих взяти участь - прохання в пості вказувати інфу про досвід походів.
Востаннє редагувалось 08 вересня 2011, 17:21 користувачем Maidrax, всього редагувалось 3 разів.

Ємець Роман
Єсаул
Повідомлень: 259
З нами з: 21 липня 2011, 16:08

Re: Водне ПВД, ст.м. Славутич - м. Ржищів, 24-25 вересня

#2 Повідомлення Ємець Роман » 30 серпня 2011, 16:51

Ємець Роман, є досвід п'ятиденного походу середньодобовим кілометражем 30+ км та середньодобовою кількістю ходових годин 7+, фізична підготовка нижче середнього але наявна психологічна готовність ЛОМИТИ.

Щодо космічних швидкостей - якщо нормально заживуть пальці то ми ще побачимо :twisted:

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Водне ПВД, ст.м. Славутич - м. Ржищів, 24-25 вересня

#3 Повідомлення Русич » 30 серпня 2011, 17:31

Якщо будуть ще бажаючі то я б можливо прийняв участь. Ну тобто мені потрібен матрос чи матроска що буде ломити як Рома :)
Хоча я б пропонував Десну для таких цілей. Від Чернігова суботу ломити а в неділю з якогось села на маршрутці назад, або від Остра ломити хоч до Києва.

Від Чернігова цікавіше, бо як мене запевняв олдовий турист, він по Десні за день 90+ км пройшов, бо там нормальна течія і дозволяє йти 10 км за годину (перевірено мною) чи навіть швидше. Від Остра до Києва здається навіть менеше 90, та і менш зручно пливти бо багато відпочиваючих і бухаючих, багато човнів та іншої фігні що заважає.

Також там немає хвиль, та і водосховище якось трохи задрало.

Хочу піти своєю байдаркою. Якщо хтось хоче поломити - пишіть.
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Водне ПВД, ст.м. Славутич - м. Ржищів, 24-25 вересня

#4 Повідомлення Maidrax » 30 серпня 2011, 17:45

Русич писав: Хоча я б пропонував Десну для таких цілей. Від Чернігова суботу ломити а в неділю з якогось села на маршрутці назад, або від Остра ломити хоч до Києва.

Також там немає хвиль, та і водосховище якось трохи задрало.
Маршрут ще не остаточний, з приводу Десни я теж прикинув кілька варіантів, основні аргументи проти - більша концентрація людей на квадратний метр води, ускладнена закидка. На користь Дніпра також грає зручність закидки і викидки, як я писав вище в погану погоду йти на Дніпро не будемо.

Хоч формально маршрут і йде по Канівському водосховищу, саме водосховище в тих місцях до Українки відчувається не дуже сильно. Течія в принципі теж є більшу частину маршруту в перший день.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Водне ПВД, ст.м. Славутич - м. Ржищів, 24-25 вересня

#5 Повідомлення PT » 30 серпня 2011, 17:59

Після Українки справжнє водосховище з усім супутнім (хвиля, можливий офігенний мордовінд тощо)

Але природа там класна. Восени буде дофіга рибалок (Щучий жор). Але імхо це краще аніж Десна

Аватар користувача
Afina
Активний користувач
Повідомлень: 87
З нами з: 04 квітня 2010, 18:50
Звідки: Київ

Re: Водне ПВД, ст.м. Славутич - м. Ржищів, 24-25 вересня

#6 Повідомлення Afina » 30 серпня 2011, 18:19

буду рада прийняти участь

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Водне ПВД, ст.м. Славутич - м. Ржищів, 24-25 вересня

#7 Повідомлення Русич » 30 серпня 2011, 19:06

Ну не знаю, в минулому році я плавав по Десні якраз в вересні і рибалок якщо пливти від Чернігова не так вже й багато було, та і не дуже вони заважали - сиділи на берегах. От за 30 км від Києва там їх вже дуже багато, як і відпочиваючих.

Закидка не така вже і не зручна - маршруткою до Чернігова, можна вийти прямо біля річки.
Десна може і не супер річка, але для ломилова підійшла б чудово, на швидкій течії веселіше пливеться.
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
Alex
патріот-народник
Повідомлень: 839
З нами з: 28 жовтня 2009, 11:48

Re: Водне ПВД, ст.м. Славутич - м. Ржищів, 24-25 вересня

#8 Повідомлення Alex » 31 серпня 2011, 09:19

Думаю теж приєднаюсь, тільки треба знати який бюджет виїзду?
Якщо безлад не можна зупинити - його треба очолити!
Константин(з сімейства Flyer) 15:33, 22.04.2012. Тернопільська область, десь коло Раковця.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Водне ПВД, ст.м. Славутич - м. Ржищів, 24-25 вересня

#9 Повідомлення Maidrax » 31 серпня 2011, 11:28

Alex писав:Думаю теж приєднаюсь, тільки треба знати який бюджет виїзду?
Дуже бюджетно, якщо Дніпро - то 50-70 грн. хавка + 2 грн. метро +20 грн. маршрутка зі Ржищева + алкоголь
Якщо Десна - буде десь + 50-80 грн. на маршрутки і місця для байд в них залежно від маршруту, можливий варіант з закидкою в п"ятницю, використанням залізниці, але суті це особливо не змінює.

В принципі якщо будем брати турклубівські байди (а поки що все йде до того, що одна байда нам знадобиться), то керівник клубу може вимагати одноразовий збір в водний бюджет з тих, хто його не платив, але я сподіваюсь що він врахує спортивність заходу і зробить нам поблажку :roll:

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Водне ПВД, ст.м. Славутич - м. Ржищів, 24-25 вересня

#10 Повідомлення Maidrax » 31 серпня 2011, 11:59

З урахуванням великої кількості заявок, поданих через приватні повідомлення, дедлайн по складу групи встановлюється до 9 вересня. Потенційно йдемо на двох двійках і двох трійках, є ще два-три місця для мужиків.
75%, що йдемо на Дніпро по вищевказаному маршруту. Остаточне рішення по маршруту прийму в цю пятницю.

Аватар користувача
Кира
Активний користувач
Повідомлень: 563
З нами з: 19 травня 2008, 19:55
Звідки: Твердыня проклятого владыки.
Контактна інформація:

Re: Водне ПВД, ст.м. Славутич - м. Ржищів, 24-25 вересня

#11 Повідомлення Кира » 31 серпня 2011, 12:17

Планую долучитися :) Ймовірність цього на ДАННУ мить 40-60%. Йти планую на "Рагнароці".

Вибір річки звісно за організатором, та я двума ручками за Десну)
Мы осветили белый снег,
Трупами врагов,
Мы пропели над огнем,
Песни трех ветров.
Восславим Одину хвалу,
Идя морской тропой,
И Тюр погонит наш драккар,
Опять на смертный бой!

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Водне ПВД, ст.м. Славутич - м. Ржищів, 24-25 вересня

#12 Повідомлення Русич » 31 серпня 2011, 14:29

Maidrax писав: можливий варіант з закидкою в п"ятницю, використанням залізниці, але суті це особливо не змінює.
Змінює. Це дає можливість суботу усю (від 7 ранку до поки сили будуть) гребсти :)
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Водне ПВД, ст.м. Славутич - м. Ржищів, 24-25 вересня

#13 Повідомлення Maidrax » 31 серпня 2011, 14:41

Русич писав:
Maidrax писав: можливий варіант з закидкою в п"ятницю, використанням залізниці, але суті це особливо не змінює.
Змінює. Це дає можливість суботу усю (від 7 ранку до поки сили будуть) гребсти :)
Мій пост був відповіддю Льоші і стосувався бюджету ПВД - по грошам практично пофігу, шо закидатись в пятницю, шо в суботу.

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Водне ПВД, ст.м. Славутич - м. Ржищів, 24-25 вересня

#14 Повідомлення Русич » 31 серпня 2011, 17:24

Ну по грошам і правда не впливає, тим більше що маршруткою таки зручніше їхати, як в суботу так і у п'ятницю, бо вийти можна біля мосту.
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Водне ПВД, ст.м. Славутич - м. Ржищів, 24-25 вересня

#15 Повідомлення PT » 01 вересня 2011, 17:07

Взагалі якщо ідея ПВД нормально ломити, то Десна це галімий варіант. Бо там навіть під час відпочинку буде доволі сильно нести по течії. Матрасна річка.

Інша справа водосховище. Тут при мордовінді при відпочинку буде з швидкістю 2-3 км назад зносити =) Тут вже справжнє ломилово та напряг!

Відповісти