Байдарочний сплав по Сулі 24-28 серпня

Водні походи минулих років
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Байдарочний сплав по Сулі 24-28 серпня

#31 Повідомлення Русич » 11 серпня 2011, 10:09

1. Де ви заправляете газові балони?
2. Що є в ремкомплекті і що треба докупити? Ну і де докупити? ))
3. Скільки батарейок треба на 5 днів? (жпс не користувався, не знаню скільки жере)
4. Пилку-ціпок візьму.
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Байдарочний сплав по Сулі 24-28 серпня

#32 Повідомлення Maidrax » 11 серпня 2011, 10:23

Русич писав:1. Де ви заправляете газові балони?
2. Що є в ремкомплекті і що треба докупити? Ну і де докупити? ))
3. Скільки батарейок треба на 5 днів? (жпс не користувався, не знаню скільки жере)
4. Пилку-ціпок візьму.
Хай краще прокоментує Петро, з того що знаю я:
1. http://www.google.com.ua/search?sourcei ... 0%B5%D0%B2
2. Коли я в останнє бачив те, що називається "турклубівським ремкомплектом", там було кілька шматків пвх. Комплектність ремнабору визначай виходячи з цих статей:
http://ikatkov.info/CanoeTripRepair_1.html
http://turvoda.ru/archives/143
На все, що стосується ремонту костей забивай, навіть якщо нам настільки не пощастить, що ми похерим кості на Сулі, то запарюватись складним ремонтом не будем.
3. Теоретично вистачає пари дорогих батарейок. Практично краще взяти дві пари.
4. Ок =)

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Байдарочний сплав по Сулі 24-28 серпня

#33 Повідомлення PT » 11 серпня 2011, 11:10

Турклубівський ремкомплект - це не "два шматка ПВХ", а сумка Ашан вагою в пару кілограм , яка дозволяє ліквідувати більшість поламок.

В ремнаборі повинно бути : 1) Вінти з гайками для збірки байди,з запасом 2) Декілька стяжок-хомутів на випадок поламок костей 3) Плоскогубці 4) Проволока 5) Клей 6) ПВХ на шкуру та деку 7) Нитка,голка 8) Скотч 9) Мотузки аби звязати каркас у випадку похєрки

Тому можете або взяти турклубіський ремкомплект повністю,або перебрати його і взяти потрібне лише для невітрильних байд.


По батарейкам та балонам правильно.

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Байдарочний сплав по Сулі 24-28 серпня

#34 Повідомлення Русич » 12 серпня 2011, 19:14

Про "Король и Шут" я не серьезно, я таке не слухаю.

Николай Емелин - Русь
Antisystem - Никогда не сдаваться!
White Load - Моє серце, кров моя

Ось наприклад нормальна музичка :)

Я можу завтра в клубі взяти два балони на заправку. Також можу привезти поламану Таймень-3, стан якої ще не оцінював і не знаю чи підлягає вона ремонту чи тільки на запчастини.
Також не погано б передивитись ремнабір.
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Байдарочний сплав по Сулі 24-28 серпня

#35 Повідомлення Maidrax » 14 серпня 2011, 00:03

Русич писав:а в клубі взяти два балони на заправку. Також можу привезти поламану Таймень-3, стан якої ще не оцінював і не знаю чи підлягає вона ремонту чи тільки на запчастини.
Також не погано б передивитись ремнабір.
Саня, зв"яжись з Саньою Дметриком, він мені сьогодні казав шо має дофіга хоботья по ремнабору, треба просто буде забрати його і купити клей - ремнабір буде готовим.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Байдарочний сплав по Сулі 24-28 серпня

#36 Повідомлення PT » 15 серпня 2011, 09:13

Я в клубі буду в вівторок. Тоді можна було б подивитись байдарку, було б круто аби ти її привіз

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Байдарочний сплав по Сулі 24-28 серпня

#37 Повідомлення Русич » 15 серпня 2011, 11:00

PT писав:Я в клубі буду в вівторок. Тоді можна було б подивитись байдарку, було б круто аби ти її привіз
У вівторок я в філармою іду, вільний тільки сьогодні і в середу, ну і в субботу буду в клубі на сборі щодо сплаву по Сулі.
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

mika
Марина
Повідомлень: 199
З нами з: 01 листопада 2009, 17:27

Re: Байдарочний сплав по Сулі 24-28 серпня

#38 Повідомлення mika » 15 серпня 2011, 12:24

Беру з собою гру "Звездный манчкин"
Знайомтеся з правилами :D
http://www.mir-igr.com.ua/images/file/M ... es_Rus.pdf

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Байдарочний сплав по Сулі 24-28 серпня

#39 Повідомлення Maidrax » 15 серпня 2011, 13:32

Багато чув від знайомих про цю серію ігр, типу стьоб над рольовими і карточними іграми. Нам з Ромою, як чувакам, шо мають до цього відношення, буде однозначно цікаво зацінити :mrgreen:
Востаннє редагувалось 15 серпня 2011, 15:20 користувачем Maidrax, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Dmetrik
Залізна Рука
Повідомлень: 353
З нами з: 13 травня 2010, 12:53

Re: Байдарочний сплав по Сулі 24-28 серпня

#40 Повідомлення Dmetrik » 15 серпня 2011, 14:12

Ремнабір знаходиться в приміщені клубу, все що я брав це: шплінти, банер та шмат пвх, а також Ашановський пакет в який поклав банер з дозволу Петра, все вище вказане було повернене в приміщення клубу. Гвинти брав свої, барашки та клей купував я та Вася.
Якщо гвинти та барашки потрібні можу підвести в середу 17, бо рано чи пізно вони всеодно потраплять до Петрового ремнабору.
Іноді один день, проведений в інших місцях, дає більше, ніж десять років життя вдома.

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Байдарочний сплав по Сулі 24-28 серпня

#41 Повідомлення Maidrax » 15 серпня 2011, 15:09

Дякую Адміністратору за очищення теми від флуду.
Створив єдиний організаційний пост, інфу в ньому буду оновлювати.

Увага: 20 серпня о 15-00 в приміщенні турклубу буде проведена вищезгадана організаційно-тренувальна зустріч. Явка для Єсаула, Русіча, Олександра і Юлі обов"язкова, для Марини - вкрай бажана. Якщо обраний час не влаштовує когось з учасників - пишіть, спробуємо знайти компромісний варіант.

Порядок денний зустрічі:
1. Перевірка готовності до походу по кожній з посад.
2. Перевірка турклубівського спорядження, ремонт його у разі потреби, перепакування та (швидше за все) забирання до Єсаула додому.
3. Тренувальна збірка-розбірка байдарок.
4. Розподіл продуктів для закупки між учасниками а також розподіл ваги групового спорядження на людину.
5. Остаточне обговорення маршруту та вірогідних стоянок на ньому.
6. Визначення екіпажів байдарок, вирішення спірних моментів, відповіді на запитання учасників.
7. Попередній розрахунок бюджету походу.
8. Інше.

Завдання для членів групи:
1. До 17 серпня вивчити РОЗКЛАДКУ.
Обговорення розкладки відбувається до 17 серпня включно, подані вчасно побажання розглядаються керівником та завгоспом на предмет включення/невключення до розкладки. Після закінчення строку обговорення, всі зміни до розкладки будуть вноситись лише у надзвичайних випадках.
В першу чергу будуть враховуватись побажання типу "не їм (назва продукту) з (причина)" і "прошу замінити (назва продукту) на (назва продукту) тому що (причина)". Відверто безглузді побажання будуть ігноруватись.
2. Русіч до 20 серпня має завершити первинну підготовку спорядження згідно з ЦИМ ПОСТОМ, в першу чергу необхідно сформувати ремкомплект, заправити 3 балони до газового пальника (пусті є в клубі), придбати батарейки до ДЖПС та не провтичити сам ДЖПС. Всі інші, вказані у пості про спорядження люди (в першу чергу - Єсаул) також не втичать.
Увага: до зустрічі 20 серпня у нас має бути повноцінний ремнабір, байдарки швидше за все треба буде клеїти!
3. Юля має зв"язатись з людиною, в якої знаходиться турклубівська аптечка, перевірити комплектність критичних медикаментів і всяке інше, що там роблять медики. По маршруту не те щоб зовсім дико, але добиралово до найближчої лікарні може зайняти день а то і більше, тому слід підійти серйозно. На зустрічі 20 серпня медик звітує про готовність аптечки і про необхідність докупівлі ліків з бюджету походу.
4. Єсаул до 19 серпня має внести передоплату за маршрутку на викидку, обмінятись необхідними контактами та забезпечити схід групи з маршруту. Також Єсаул домовляється за транспорт для байд по Києву (бажано 20 серпня забрати байди додому до Єсаула і звідти вже підвезти на вокзал, 28 серпня забрати байди з маршрутки до приміщення клубу).
5. Олександр читає літературу екологічного характеру, роздупляється в водній теорії, дивиться відео збірки каркасних байдарок типу "Таймень". На зустрічі 20 серпня я проведу коротке опитування на предмет засвоєння основних категорій водного туризму.
6. Хто гратиме в гру "Зоряний манчкін", - вчіть ПРАВИЛА

Питання, що потребують вирішення:
1. Необхідно адекватно роздрукувати склейку по маршруту http://i035.radikal.ru/1107/89/76537fddbd7a.jpg Буду вдячний допомозі турклубівців, якщо хтось має доступ до А3 кольорових принтерів. Якщо ні - я роздрукую на кольоровому А4.
2. Ось список пісень, які я знаю і співаю. Хто хоче щоб я вивчив ще щось - замовляйте, час ще є.
3. Якщо хтось з учасників (крім мене, Роми та Марини) має намет на 2-3-4 місця - пишіть, оптимізувати вагу групового спорядження не буде зайвим.
4. Алкоголь кожен бере на себе (для прикладу - я на поїзд і сплав беру 8 л. пива). Якщо хтось хоче замовити свіже подільське з заводу - приймаю замовлення до 22 серпня.
5. Перший день сплаву припадає на визначне свято - незалежній Україні виповнюється 20 років. Пропоную щось з цього приводу вирішити =)
6. Фотік традиційно бере Юля?


При виникненні будь-яких організаційних питань негайно звертайтесь до мене =)
Востаннє редагувалось 16 серпня 2011, 15:16 користувачем Maidrax, всього редагувалось 1 раз.

yuliko
Активний користувач
Повідомлень: 43
З нами з: 05 липня 2011, 11:55

Re: Байдарочний сплав по Сулі 24-28 серпня

#42 Повідомлення yuliko » 15 серпня 2011, 15:41

По розкладці мене все влаштовує.
Фотік беру :)
Я написала дівчині, в якої аптечка, але поки що відповіді не отримала - чекаю...

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Байдарочний сплав по Сулі 24-28 серпня

#43 Повідомлення PT » 15 серпня 2011, 18:08

Русич писав:
PT писав:Я в клубі буду в вівторок. Тоді можна було б подивитись байдарку, було б круто аби ти її привіз
У вівторок я в філармою іду, вільний тільки сьогодні і в середу, ну і в субботу буду в клубі на сборі щодо сплаву по Сулі.

Тоді вже після Сули, сьогодні я не можу, а в середу не можуть інші (

mika
Марина
Повідомлень: 199
З нами з: 01 листопада 2009, 17:27

Re: Байдарочний сплав по Сулі 24-28 серпня

#44 Повідомлення mika » 17 серпня 2011, 17:41

Для пакування продуктів (крупи, цукор, арахіс) потрібні будуть пластикові пляшки звичайні і з широким горлом (з під соків Біола або молока) тому, якщо маєте - не викидайте, знадобляться

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Байдарочний сплав по Сулі 24-28 серпня

#45 Повідомлення Maidrax » 17 серпня 2011, 20:40

mika писав:Для пакування продуктів (крупи, цукор, арахіс) потрібні будуть пластикові пляшки звичайні і з широким горлом (з під соків Біола або молока) тому, якщо маєте - не викидайте, знадобляться
В мене є дофігіща півторалітрових від моршинської, більше нічого немає. Напиши скіки яких треба, можу купити чось і спожити =)

Відповісти