Мистецтво високих технологій або hi-tech в мистецтві?

Відповісти
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
JACK
Великий Комбинатор
Повідомлень: 1347
З нами з: 30 листопада 2006, 02:02
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Мистецтво високих технологій або hi-tech в мистецтві?

#1 Повідомлення JACK » 07 березня 2011, 12:46

Лекція з медіа-арту: Відео-арт.
Vol. 1 – світова практика

7 БЕРЕЗНЯ
ПОНЕДІЛОК
СЬОГОДНІ
19:00

ПРО ЛЕКЦІЮ:
Культурний Проект запрошує відвідати чергову лекцію з курсу "Медіапрактика і медіатеорія. Мистецтво високих технологій або високі технології в мистецтві?", присвячену світовій традиції відео-арту.

"Мені й досі важко погодитися з тим, що відеоарт, який, як мені здавалося, міг би (або мав би) назавжди залишитись аутсайдером у світі мистецтва, сьогодні не лише став всюдисущим на виставках у всьому світі, але і є предметом спеціального дослідження в рамках історії мистецтва. Для мене це насправді стало несподіваним." (Девід А. Росс, 2007).

Виставка сучасного мистецтва Documenta-5 1972 року вперше включила відеомистецтво до своєї програми. Цей рік став датою офіційного визнання мистецької практики, що почалася зі славетного твору Дзиги Вєртова "Людина з кіноапаратом". Кого історія називає класиками світового відео-арту та які характерні особливості цієї абсолютно самостійної та самобутньої художньої практики, що генетично пов’язана з кінематографом та телебаченням, але має з ними набагато менше спільного, ніж це може здатися на перший погляд?
Зображення
ЛЕКТОР: Балашова Ольга
мистецтвознавець, куратор, медіатеоретик

ВАРТІСТЬ:Безкоштовно

МІСЦЕ:Я ГАЛЕРЕЯ Арт-центр Павла Гудімова
вул. Волоська, 55/57

Кто со мной?

Аватар користувача
JACK
Великий Комбинатор
Повідомлень: 1347
З нами з: 30 листопада 2006, 02:02
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Мистецтво високих технологій або hi-tech в мистецтві?

#2 Повідомлення JACK » 08 березня 2011, 02:09

Был на лекции - познавательно и отличные впечатления.

Высокое качество самой лекции и подачи материала.
Лектор - молодая девушка, хорошо разбирающаяся в теме.
Интересная галерея.

Смотрите один из показаных на лекции примеров шедеврального арт-кино: http://vkontakte.ru/id15186665#/video15186665_159718236

Там же раздавали рекламку курса лекций: "Мистецтво ХХ століття" - планирую записаться.
Вот скан:
kultura-proj.jpg
Курс лекцій: "Мистецтво ХХ століття"
kultura-proj.jpg (467.15 Кіб) Переглянуто 1878 разів
Это только часть программки.

Детали смотрите на их глюканутом сайте :))

Відповісти