ГОГОЛЬFEST-2010

Відповісти
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
MadLis
справжня реінкарнація Гагаріна
Повідомлень: 713
З нами з: 08 квітня 2009, 19:51
Звідки: Йоболонівка
Контактна інформація:

ГОГОЛЬFEST-2010

#1 Повідомлення MadLis » 03 вересня 2010, 16:45

____________________________________________Зображення______________________________________________

Вже став традиційним у Києві фестиваль сучасного мистецтва Гогольfest.
ГОГОЛЬFEST – щорічний міжнародний мультидисциплінарний фестиваль сучасного мистецтва. Програма фестивалю складається з таких напрямків: театр, музика, візуальне мистецтво, кіно, література. ГОГОЛЬFEST-2010 відбувається вчетверте...

Запрошую всіх сходити завтра, 4-го на Майдан на відкриття фесту, початок вистави о 21-00.
Подія року – відкриття ГОГОЛЬFEST спільним перформансом «Multiverse» іспанського театру La Fura dels Baus (Барселона, Іспанія) та театру «Дах». У постановці будуть задіяні майже 100 учасників. Планується пряма трансляція на УТ-1.
Вистава «Multiverse» (назву можна перекласти як «множинний всесвіт») покликана продемонструвати єдність та різноманіття множинних світів. Серед «фірмових» елементів La Fura dels Baus – «human net» (сітка з людських фігур), колесо, яке символізує рух всесвіту, і 10-метровий манекен; шоу супроводжуватиметься феєрверком. Музику до вистави створено спільно гуртом «Даха Браха» і композитором La Fura dels Baus.


А з 5 вересня, другого дня фестивалю, з 12:00 до 24:00 на теріторії кіностудії Довженка відкриється візуальна програма фестивалю ГОГОЛЬFEST-2010 (вхід вільний).

http://www.gogolfest.org.ua/ukr
http://community.livejournal.com/gogolfest/
http://odosuge.com/music/gogol-v-gostyax-u-dovzhenko
Сломался ноготь? Босс не дает висеть вконтакте ? Не удовлетворена своей фигурой ?
Приходи в тур-клуб "Гряда" ! Мы сделаем из тебя настоящего мужика !
+38097-144-09-22

Аватар користувача
MadLis
справжня реінкарнація Гагаріна
Повідомлень: 713
З нами з: 08 квітня 2009, 19:51
Звідки: Йоболонівка
Контактна інформація:

Re: ГОГОЛЬFEST-2010

#2 Повідомлення MadLis » 05 вересня 2010, 11:16

Нууу поставка - відкриття фесту, все побачене шоу на Майдані, викликало в мене не однозначні відгуки, але негативні всеж переважають.
По-перше, що сподобалося:
а) Деякі ідеї окремих "номерів" цього перфоменсу - ну наприклад ідея з величезним підсвітленим 10-ти метровим манікеном, що "йшов" Майданом, або велике колесо у повітрі, де замість білок крутилися - стрибали люди, не думав, що таке колись побачу.. )
б) інколи подобався відео-ряд на екрані, ну були класно намальовані і скомпановані психоделічні штуки і об"єкти.
в) одна чи дві пісні ДахиБрахи, ну хоч відносно мелодійні ).

Тепер трішки негативу, що мені не сподобалося:
1)місце проведення - вже 9 років, як спаплюжений Майдан.
Була купа народу - як на мене пару сотен тисяч.
Поставили одну трибуну для обраних, решті публіки довелося лізти на голови, на газони, на квітники (як ми) ітд.
Коротше огляд був ніякий.
Ну давка при вході у метро, автобуси з беркутами і тд - все як має бути у европейській столиці, просто я напевно відвик від масових заходів в центрі міста.
Коротше моя особиста думка - сучасний Майдан і сучасне мистецтво речі не сумісні
Ну хіба шо круто такий собі гон з гону, як флешмоб - поклоніння телепузіку )))) http://berloga.net/view.php?id=104746&user_id=8084.
А так всі ці Галі з калиною, різні арки, колони і взагалі )) і є справжнє сучасне антимистецтво.
2)все якось затягнуто - ну, наприклад, прокатилося колесо з людьми 3-5 разів туди-назад, ну то й досить, давай щось нове, а не так...
3)пригнічена атмосфера й депресняк навіянє музикою і всім іншим, ну я розумію, що напевно воно й так задумано )), але часом музика була заважка - занадто грузила.
4)феерверк - він був непоганий досить кльовий, і напевно мав би відкривати фестиваль, але як на мене тоді був не в тєму.
Ну бовталися так цікаво підвішені білі чувачки (кожен собі щось своє бачить у цих фігурках і їхніх комбінаціях, уявляються ембріони, зірки чи янголи )), на екрані щось показувало, музика звісно грузна звучить і тут раз тобі - бац бац і салют. Коротше, якось нє в тєму.

фотогалерея події http://www.flickr.com/photos/gogolfest2 ... 876603430/

Усе особисте ІМХО, так шо вибачайте.
Сломался ноготь? Босс не дает висеть вконтакте ? Не удовлетворена своей фигурой ?
Приходи в тур-клуб "Гряда" ! Мы сделаем из тебя настоящего мужика !
+38097-144-09-22

Аватар користувача
Кира
Активний користувач
Повідомлень: 563
З нами з: 19 травня 2008, 19:55
Звідки: Твердыня проклятого владыки.
Контактна інформація:

Re: ГОГОЛЬFEST-2010

#3 Повідомлення Кира » 05 вересня 2010, 12:10

Доволі несподівано, якимось дивом також опинився на цьому дійстві. І враження також не найкращі: доволі занудно та більшість виступів затягнуті.
Чоловічок на тросиках не вразив… йшов-йшов і зупинився, хотілося якогось більш цікавого завершення.
Куля з людей на крані також якось одноманітно – дригають собі руками ногами і все. Спочатку звісно цікаво, та потім скучно і нудно.
Сподобалися слайди на екрані, хоча не завжди я розумів доцільність сюжетного ряду.
ДахаБраха дуже сподобалась, тільки це доволі специфічна музика і мабуть не варто їх було пускати на Майдані перед звичайними людьми, бо непідготовленим людям мозок вони грузять добре.
Феєрверк може був і не в тему, та він (поряд з ДахаБрахою) найбільше що мені сподобалось на відкритті.
MadLis писав:Ну бовталися так цікаво підвішені білі чувачки (кожен собі щось своє бачить у цих фігурках і їхніх комбінаціях, уявляються ембріони, зірки чи янголи ))
У мене була асоціація з опарошем :? :lol: Та дригалися вони прикольно :)
Мы осветили белый снег,
Трупами врагов,
Мы пропели над огнем,
Песни трех ветров.
Восславим Одину хвалу,
Идя морской тропой,
И Тюр погонит наш драккар,
Опять на смертный бой!

Аватар користувача
Klimich
Неостанній отхоботок
Повідомлень: 442
З нами з: 29 листопада 2006, 03:28
Контактна інформація:

Re: ГОГОЛЬFEST-2010

#4 Повідомлення Klimich » 05 вересня 2010, 18:10

тоже побывал на открытии.
в духе Гогольфеста. тоесть сплошной психодел. что музыка что представление, что видеоряд :wink:
под середину выступления начал засыпать. все довольно нудно и затянуто. и очень депрессивная музыка.
хотя понравилась "стена". красиво и довольно необычно. особенно на фоне фейерверка. еще понравилось колесо. только колесо нужно было крутить раза в 4 меньше по времени.
вообщем в целом 4 из 5. пожалуй из подобных уличных спектаклей (типа французкая весна и тд) этот был один из лучших :wink:
Всегда выбирай самый трудный путь - там ты не встретишь конкурентов.

Аватар користувача
Tigress
Сонячна Альона
Повідомлень: 1532
З нами з: 03 квітня 2009, 12:16

Re: ГОГОЛЬFEST-2010

#5 Повідомлення Tigress » 06 вересня 2010, 11:24

Хочу сегодня вечером сходить на фест,) Встречаемся в 19-15 на выходе с М. Шулявская.

Присоединяйтесь :!:

Аватар користувача
JACK
Великий Комбинатор
Повідомлень: 1347
З нами з: 30 листопада 2006, 02:02
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: ГОГОЛЬFEST-2010

#6 Повідомлення JACK » 06 вересня 2010, 16:58

Был вчера на Довженко, посмотрел большую часть экспозиции.

Понравилось несколько экспозиций, но в целом слабовато.

Чисто эстетически понравилась белая мебель с зеленой травой повсюду, несколько медийный зарисовок в заброшеном здании и разные мелкие рукодельные приколы.

В принципе есть на что посмотреть для любителей психодела и "современного искуства"

Аватар користувача
MadLis
справжня реінкарнація Гагаріна
Повідомлень: 713
З нами з: 08 квітня 2009, 19:51
Звідки: Йоболонівка
Контактна інформація:

Re: ГОГОЛЬFEST-2010

#7 Повідомлення MadLis » 07 вересня 2010, 10:44

вчора побували на кіностудії, тобто на фестивалі.
Вже сутеніло, побачили не все...
Здорова теріторія, яблуневий сад..., є всякі цікаві штуки на кіностудії, наприклад, автомобілі у гаражі, де саун арт мутять - всякі "бьюікі" і "зіси".
ну так з візуальних експозицій, не кажучи про відео жахи в похероному будинку (пздц як завжди), нічого не зачипило, переважно атстой, імхо, дещо не побачили звісно.
Приємні такі дрібниця, як майданчик з волгою, де грає і танцюють салсу.
Але найцікавіше, що вдалося побачити це програма короткометражок від кіно-фесту "Молодість", здається все було німецьке виробництва ).
Зал був забитий вщерть, але глядачі не прогадали - більшість фільмів і мультів були справді класні , більшість з глибоким змістом.
Особливо сподобалися мульти - чудово намальовані, з класною музикою, сюжетом, змістом...
Коротше хто планує йти на фест - читайте програму, роздупляйтеся на місці по мапі, питайте у людей.
Сломался ноготь? Босс не дает висеть вконтакте ? Не удовлетворена своей фигурой ?
Приходи в тур-клуб "Гряда" ! Мы сделаем из тебя настоящего мужика !
+38097-144-09-22

Аватар користувача
komik
Боцман
Повідомлень: 480
З нами з: 05 жовтня 2009, 13:09
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: ГОГОЛЬFEST-2010

#8 Повідомлення komik » 10 вересня 2010, 10:34

Учора і я відвідав цей Гоголь-моголь)))
Не сподобалось що все на дуууже великій території і потрібно багато часу на пошукі цікавої експозиції! а їх там не так і багато! без гривневої мапи ніяк, ну або ж питати у людей де що є!
Вчора попав на реггі, якраз під мій настрій, послухав музичку і поспілкувався з цікавими людьми :D о 21-00 співав Кувалдін ЗЕ ВЙО!!! але я в цей час дивився фільм "Мозок" - фільм так собі, фігня) як на мене! гон на одну із країн!
Підвал з відео короткометражками і раритетними меблями)))) таке враження що кіностудія просто не змогла виділит толкового приміщення і дали тільки підвал з старим реквізитом під цю відеоекспозицію, запах там жесть) напевно зовсім не шарю в цьому сучасному мистецтві!
Прикольнув чувак з Нью-Йорка який у кімнаті робив підлогу з моху, перекинувся з ним пару слів) :shock: для нього це мегафест!
Сподобався будинок з мультяшками у вікнах) навіть захотілось собі таку фішку замутити дома))
Взагалі з минулим роком нефіг навіть порівнювати, в 2009 було просто мегажирно в Арсеналі!
Народ загалом просто тусить, пє пивко, компашкі по інтересам збираються, йогі, раста ітп. народу дофігіще, так що якщо йти подивитись щось, виберіть час коли теоретично буде мінімум людей!
Surf the Life!

Відповісти