Інтелектуальна гра "Донбас-Кривбас", 13 лютого

Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Alex
патріот-народник
Повідомлень: 839
З нами з: 28 жовтня 2009, 11:48

Re: Інтелектуальна гра "Донбас-Кривбас", 13 лютого

#31 Повідомлення Alex » 14 лютого 2013, 16:24

Ще раз вибачаюсь, що не вийшло прийти( Думаю не треба закінчувати проводити інтелектуальні ігри, це достатньо цікаво і пізнавально. Єдиний мінус бачу в тому, що обіцяються дуже цікаві теми(як мінімум для мене), а потім забуваються: наприклад гра з темою Європа, була обіцяна і на цьому все закінчилось; якщо не помиляюсь 100 чудес України анонсували, а потім перенесли на не визначений термін і забули про неї.Реально теми дуже цікаві. По можливості буду продовжувати ходити на ігри, якщо в ці дні не буде випадати басейн, чи спелео тренування
Якщо безлад не можна зупинити - його треба очолити!
Константин(з сімейства Flyer) 15:33, 22.04.2012. Тернопільська область, десь коло Раковця.

Аватар користувача
Григоpій
Активний користувач
Повідомлень: 206
З нами з: 16 жовтня 2012, 22:24

Re: Інтелектуальна гра "Донбас-Кривбас", 13 лютого

#32 Повідомлення Григоpій » 15 лютого 2013, 00:04

Мені наприклад більш цікавою була б природнича тематика, там, флора, фауна, кліматичні умови, першовідкривачі цих земель...

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Інтелектуальна гра "Донбас-Кривбас", 13 лютого

#33 Повідомлення PT » 18 лютого 2013, 09:38

Alex писав:Ще раз вибачаюсь, що не вийшло прийти( Думаю не треба закінчувати проводити інтелектуальні ігри, це достатньо цікаво і пізнавально. Єдиний мінус бачу в тому, що обіцяються дуже цікаві теми(як мінімум для мене), а потім забуваються: наприклад гра з темою Європа, була обіцяна і на цьому все закінчилось; якщо не помиляюсь 100 чудес України анонсували, а потім перенесли на не визначений термін і забули про неї.Реально теми дуже цікаві. По можливості буду продовжувати ходити на ігри, якщо в ці дні не буде випадати басейн, чи спелео тренування

Правильно, ігри "100 чудес" та "європа" відмінили через відсутність бажаючих. Бо наприклад гра "Українське військо" разів 3 переносилась але людей так і не зібрала. Якщо народ зацікавлений то визнайчатесь з темами та з датами, ми з Вовою зможемо нормально підготувати, якщо тема буде цікава й нам.

Відповісти