8 марта, день женский...

Повідомлення
Автор
Аватар користувача
xolodnoyarets
Активний користувач
Повідомлень: 36
З нами з: 23 вересня 2010, 08:32

Re: 8 марта, день женский...

#16 Повідомлення xolodnoyarets » 14 березня 2012, 00:36

Охоче приєднаюсь
І повіє огонь новий
З Холодного Яру.

NatalkA
Активний користувач
Повідомлень: 78
З нами з: 08 лютого 2011, 01:35

Re: 8 марта, день женский...

#17 Повідомлення NatalkA » 14 березня 2012, 08:15

буду!!!

Jarl
Активний користувач
Повідомлень: 134
З нами з: 06 липня 2010, 00:09

Re: 8 марта, день женский...

#18 Повідомлення Jarl » 14 березня 2012, 12:35

Планую прийти.
Мораль:побег от себя-это всегда в финале рваная срака.

Кровосток - Деревня

Аватар користувача
Vilena
Промінь світла в царстві відхоботків
Повідомлень: 463
З нами з: 31 жовтня 2011, 19:41

Re: 8 марта, день женский...

#19 Повідомлення Vilena » 15 березня 2012, 13:20

Legion писав:Чоловічий колектив т/к "Гряда" прагне привітати наших чарівних дівчат з 8 березня.
Шановний чоловічий колектив т/к "Гряда"!
Після вчорашнього вечора мені важко підібрати слова. Але будемо чесні: хто мене знає - знає: промовчати вона не вміє. Отже, висновок один: нічого не лишається, як підібрати слова.

Я ніколи не вела щоденників. Проте принаймні один день зі свого життя можу описати досить точно. Отже, тоді я сиділа на лавці в парку з надкушеним шматком ванільного хліба, годувала голубів того ж парку тим же хлібом і думала про те, яка важлива річ вдячність. "О, так, надважлива!", - думала я (ну, або щось типу того))... А ще я думала, що вмію жити з нею або без неї. Здається, це було 24 серпня. Тоді, 24 серпня, я не знала, що 15 березня близько першої години ночі я усвідомлю, що помилялася.
Я помилялася – вдячність мені потрібна. Мені потрібна моя вдячність тобі, друже. Бо чого я не вмію - і - нарешті! - не навчуся робити - так це тамувати трепетний півслід вдячної усмішки тобі.
Дякую, хлопці :wink: Ви найкращі!
Востаннє редагувалось 15 березня 2012, 17:51 користувачем Vilena, всього редагувалось 1 раз.
Назад,- де високі дими.

Аватар користувача
Tigress
Сонячна Альона
Повідомлень: 1532
З нами з: 03 квітня 2009, 12:16

Re: 8 марта, день женский...

#20 Повідомлення Tigress » 15 березня 2012, 16:39

Что-то никто не отписывается..а мне так интересно.) К моему огромному сожалению не смогла прийти из-за плохого самочувствия :cry: Надеюсь, все прошло на отлично. Парни, просто молодцы, что такое организовали. Так что спасибо вам, в любом случае, хоть меня и не было. Сам факт, что я была приглашена на поздравление очень и очень порадовал :D

Аватар користувача
Anael
Графиня
Повідомлень: 273
З нами з: 06 квітня 2011, 21:34

Re: 8 марта, день женский...

#21 Повідомлення Anael » 15 березня 2012, 18:00

Мне тоже интересно как прошло, т.к. был перенос на один день не получилось прийти :( Девченки кто был делитесь впечатлениями :roll:
— А где я могу найти кого-нибудь нормального?
— Нигде, — ответил Кот, — нормальных не бывает. Ведь все такие разные и непохожие. И это, по-моему, нормально.

© Алиса в стране Чудес

Аватар користувача
Русич
Кіборг
Повідомлень: 1002
З нами з: 03 квітня 2011, 16:45
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: 8 марта, день женский...

#22 Повідомлення Русич » 15 березня 2012, 18:35

Жаль вас не было. Даже я пришел, забил на Акрополь... (желающих туда ходить не появилось?)
Лучше заслужить почет и не иметь его, нежели иметь его, не заслужив.

Аватар користувача
Vilena
Промінь світла в царстві відхоботків
Повідомлень: 463
З нами з: 31 жовтня 2011, 19:41

Re: 8 марта, день женский...

#23 Повідомлення Vilena » 15 березня 2012, 22:01

Anael писав:Мне тоже интересно как прошло, т.к. был перенос на один день не получилось прийти :( Девченки кто был делитесь впечатлениями :roll:
O.K. Ділюся своїми враженнями. Спочатку нас зібрали на платформі Поштової площі. Коли вийшли в перехід, там чекали двоє симпатичних хлопців-музикантів, які зіграли для НАС три композиції - найбільше вразив "Мой рок-н-ролл" Би-2. Потім пішли далі - через міст на Труханів острів. Про прекрасну панораму вечірнього Києва, думаю, говорити зайве - всі можуть уявити. Взагалі був момент, коли дівчата припускали, що хлопці в якості помсти заведуть на далекі болота й покинуть напризволяще - бо йти було темно та далеко, але тим не менш захопливо )) Судячи з жартів, які відпускав Ваня, такі думки (і не лише такі) в хлопців були. Але прийшли. Прийшли на затишну базу відпочинку з виходом до води й причалом - і з ополонкою, куди хотіли запросити особисто Безвербного, який, мабуть, відчув і не приїхав )) Потім був камін, сауна, басейн з холодною водою. Потім був чудовий фруктовий чай. А потім... тримайтеся, хто пропустив. Там були солодощі, які наші мужики спекли САМІ. Ми насолоджувалися - це правильне слово - духмяною випічкою від Колі і пирогом з корицею-горіхами від Русича... Русич, от тобі й відповідь стосовно твого запитання вище - якщо ти носитимеш по шматочку того дива на лекції - я заб'ю на роботу і прийду )) А ще в нас був майстер-клас від Дметрика, як їсти ананас )) Потім знову сауна, віники, басейн. Потім хлопці грали для нас на гітарах. Тепер я експлуатуватиму Колю, бо в його репертуарі з'явилася одна річ, на яку я запала )) А тоді ми всі повернулися на міст, де нас чекав ще один сюрприз, проте з технічних обставин його довелося перенести - я сподіваюся, нам не доведеться чекати аж рік, хлопці? Потім - бігли до метро. Нам з Маринкою теж довелося доганяти як завжди незамінного Валер'яна, тому сорі - не встигла з народом попрощатися... Взагалі свою незмірну подяку я висловила вище, але ж...
Хлопці, ви чудо... Ну хто після цього скаже, що жінка не надихає? Дякуємо вам ще раз!
Назад,- де високі дими.

Аватар користувача
Anny
Активний користувач
Повідомлень: 504
З нами з: 24 жовтня 2011, 12:05
Звідки: Київ/Чернігів
Контактна інформація:

Re: 8 марта, день женский...

#24 Повідомлення Anny » 16 березня 2012, 16:06

Ребята, вы просто молодцы!!! Судя по рассказанному Виленой это было здорово :)) Приятно что такое мероприятие состоялось :)
Голова на плечах, ноги у кросівках. Так йди туди, куди ти хочеш!

Аватар користувача
Viola
Активний користувач
Повідомлень: 636
З нами з: 19 листопада 2008, 14:59
Контактна інформація:

Re: 8 марта, день женский...

#25 Повідомлення Viola » 21 березня 2012, 23:53

Спасибі нашим чоловікам за поздоровлення! Все було чюдово і головне від серця! І що найбільше сподобалось що всі хлопці внесли щось цікаве в поздоровлення (пиріг, музика, ополонка, баня, віники, пісні, музика, чай). І Бажаючих поздоровити було дуже багато.
Особливо сподобалось те що хлопці не залишили ні однієї дівчини в бані без віничка.
Дякуем!
Если бы не было цветов - все бы ходили в серых одеяниях...
__________________Бери от жизни все что можно...
________Кто ХОЧЕТ - ищет возможности,а кто не хочет ищет причины))

Аватар користувача
Legion
100 км + 1.5 літри
Повідомлень: 910
З нами з: 10 липня 2010, 19:56
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: 8 марта, день женский...

#26 Повідомлення Legion » 25 березня 2012, 18:25

Завтичив на привітанні дерев'яну дощечку і форму для випічки. Прошу учасників подивитися вдома, може хтось забирав.
Но мы пройдем, и грянут волны в парапет,
И зазвенит бакштаг как первая струна!
В. Ланцберг

Відповісти