Житомир, 25 лютого

Відповісти
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
Legion
100 км + 1.5 літри
Повідомлень: 910
З нами з: 10 липня 2010, 19:56
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Житомир, 25 лютого

#1 Повідомлення Legion » 24 лютого 2012, 09:31

Вирішили з Максом та Валеріаном з'їздити в суботу в славне місто Житомир.
Погуляти містом, ввечері відвідати концерт Ірвіна Кейна (Єскела) в Кавоманії: http://vk.com/irvin_kkkeyn_zhitomir.
Їдемо автомобілем, тож є ще 1 вільне місце. Хто бажає приєднатися, дзвоніть: 0(93) 097-53-75.
Но мы пройдем, и грянут волны в парапет,
И зазвенит бакштаг как первая струна!
В. Ланцберг

Аватар користувача
yu_dmit
Активний користувач
Повідомлень: 247
З нами з: 30 серпня 2011, 23:03

Re: Житомир, 25 лютого

#2 Повідомлення yu_dmit » 24 лютого 2012, 11:27

Та ладно, всі пам*ятають весілля Петра, тож не приховуйте що у вас не одне а з десяток вільних місць :lol: :wink:

Аватар користувача
Valerian
Водій
Повідомлень: 427
З нами з: 05 квітня 2011, 10:52
Звідки: Київ

Re: Житомир, 25 лютого

#3 Повідомлення Valerian » 24 лютого 2012, 11:36

добре у нас 2 місця :D я завтичив беру на борт 5-ро
Ті хто не пам`ятають минулого, приречені повторити його знову

Аватар користувача
Legion
100 км + 1.5 літри
Повідомлень: 910
З нами з: 10 липня 2010, 19:56
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Житомир, 25 лютого

#4 Повідомлення Legion » 24 лютого 2012, 18:04

До нас приєднався Саша Дметрик. Залишилось 1 вільне місце.
Но мы пройдем, и грянут волны в парапет,
И зазвенит бакштаг как первая струна!
В. Ланцберг

Аватар користувача
Valerian
Водій
Повідомлень: 427
З нами з: 05 квітня 2011, 10:52
Звідки: Київ

Re: Житомир, 25 лютого

#5 Повідомлення Valerian » 27 лютого 2012, 18:08

Класно зїздили в файне місто Житомир!!! Крутий музей космонавтики, дуже гарна експозиція вразили справжні двигуни та дві ракети наподвірї також справжня спускна капсула та ще багато чого. Дуже гарний спасо-преображенський собор несхожий на всі інші православні в котрих я бував всередині замість оштукатурених стін різьба по граніту з іконами на них, величезний янгол на стелі шкода що на реконструкції. Також хресто-воздвиженська церква в приміщенні котрої знаходиться музей природи в котрий ми непотрапили через богослужіння котре розпочалося о 15.00. Ще ми непотрапили до пожежного музею котрий у вихідні дні непрацює. Зате побували ще на мосту через річку Камянку хоча хотіли потрапити на Підвісний міст) а побачили літак міг 15 у парку 30-річча перемоги та монумент слави 37м у парку слави, доречі там класний вид на річку, де у Тетерів впадає Кам"янка а вище потечії дамба в яку впадають ще Гнилоп"ять та Гуйва. Доречі їжа та випивка у Житомирі дуже недорога і смачна. Піца котру їли як на мене, була краще ніж в деяких київських закладах і коштувала 30 грн котрою я наївся зголовою. Ну і нарешті концерт на який ми і поїхали все було кльово. Ідейне місце в котрому все відбувалося дуже прикольно оформлело і атмосфера невимушеності. Мені дуже сподобалося.
Ті хто не пам`ятають минулого, приречені повторити його знову

Аватар користувача
Legion
100 км + 1.5 літри
Повідомлень: 910
З нами з: 10 липня 2010, 19:56
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Житомир, 25 лютого

#6 Повідомлення Legion » 28 лютого 2012, 00:45

Дякую всім за компанію, класна вийшла поїздка. Окреме спасибі Валеріану за саму можливість поїздки (їхати маршрутками чи електричками я б, хворий, не ризикнув) і враження (дізнався багато нових цікавих фактів, про місця, по яким гуляв :D ).
Додам трохи від себе. Окрім всього вищезгаданого, мені запам'яталися кілька міліграмів місячного грунту в музеї; до піци за 30 грн давали пиво у подарунок (зрозуміло, чому Валеріан це не запам'ятав); розливне "Бердичівське" на центральній площі міста по 9 грн; Львівська майстерня шоколаду (інтер'єр набагато кращий, ніж у Києві, людей набагато менше, ніж у Львові). Місце проведення концерту взагалі ідейне: кава, чай, тістечка, обстановка неперевершені. Шкода, що в Києві немає таких місць.
Но мы пройдем, и грянут волны в парапет,
И зазвенит бакштаг как первая струна!
В. Ланцберг

Відповісти