Інтерактивний ігровий тематичний вечер "У таборах ГУЛАГ"

Повідомлення
Автор
Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Інтерактивний ігровий тематичний вечер "У таборах ГУЛАГ"

#1 Повідомлення PT » 18 лютого 2012, 19:06

2 березня (пятниця), 19.30 в приміщенні турклубу відбудеться тематичний вечер " У таборах ГУЛАГ"

В ігровому інтерактивному форматі ми спробуємо відновити деяки епізоди з життя політвязнів в таборах в 1950 роках. На учасників чекають різноманітні конкурси,запитання,завдання. Будуть широко використовуватись відео,аудіо та фотоматеріали.

Всі присутні на вечорі діляться на дві категорії - активні учасники та гладячі.

Активним учасникам необхідно зареєструватись на форумі до 29.02 і вибрати собі "легенду".

"Легенда" повинна бути заснована на реальних або вигаданих подіях ( в межах розумного) і бути з категорї осіб які могли в 1947 році потрапити в сталінські табори.

Наприклад - повстанець ОУН захоплений НКВД, донський казак вояк РОНА депортований з зони окупації союзників, командир червоної частини який віддав наказ відступати, прибалт-лісовий брат, звичайний вояк-червоноармієць який здався в в полон, німець який засудженний за якісь злочини тощо

Роль бажано готувати ретельно, конкурси і запитання будуть індивідуально підібрані під кожного персонажа!

Глядачі теж будуть брати участь в деяких конкурсах,але попередня підготовка не обовязкова. Можно взяти участь у якості організатора, є ще 1-2 місця, поки організатори я та Лєна.

Буде весело,цікаво, пізнавально! Запрошуються всі бажаючі!

Учасники на даний момент та їх роль

Мейдракс - троцкіст-емігрант
Саня Мелешко - молодий НКВД-іст
Міка - ?
Коля - ?
Востаннє редагувалось 24 лютого 2012, 13:41 користувачем PT, всього редагувалось 2 разів.

Аватар користувача
Sanja
Свій в доску
Повідомлень: 1012
З нами з: 20 серпня 2008, 18:37
Звідки: Kiev

Re: Інтерактивний ігровий тематичний вечер "У таборах ГУЛАГ"

#2 Повідомлення Sanja » 18 лютого 2012, 23:00

А можно выбрать роль охранника лагеря и всех остальных терроризировать? :evil:

Аватар користувача
Vilena
Промінь світла в царстві відхоботків
Повідомлень: 463
З нами з: 31 жовтня 2011, 19:41

Re: Інтерактивний ігровий тематичний вечер "У таборах ГУЛАГ"

#3 Повідомлення Vilena » 19 лютого 2012, 00:00

PT писав:Активним учасникам необхідно зареєструватись на форумі до 29.02 і вибрати собі "легенду".

Отже, учасники матимуть розкіш у часі й обиратимуть ролі до 29 лютого.
Як Петро зазначив, є задумка готувати завдання персонально під ролі, і це таки важливо. Тому від мене величезне й щире прохання як від підорганізатора: визначаємося з ролями активніше й не тягнемо до останнього моменту, тобто до 29 лютого. Ваша оперативність значно полегшить нашу з вами спільну роботу над підготовкою та проведенням справді ідейної, справді інтерактивної й справді гіперактивної штуки. Дякую.
Хто вздума стріматися чи переживати - о, блін, це ж типу треба готуватися :shock: - персонально від мене отрима по шапці. Боятися треба не класних, пізнавальних і веселих конкурсів, а он Сані Мелешка, який вже хоче записатися в кати.
Люди, роль може бути проста - залежить від того, як ви її подасте. Власне, як і багато чого в цьому житті. Висновок: Фантазуємо, Пробуємо та Надихаємося! Подібні речі того варті. Тож усім ідейним грядівським сміливцям респект заздалегідь ))
P.S.
PT писав:Буде весело,цікаво, пізнавально! Запрошуються всі бажаючі!
Назад,- де високі дими.

mika
Марина
Повідомлень: 199
З нами з: 01 листопада 2009, 17:27

Re: Інтерактивний ігровий тематичний вечер "У таборах ГУЛАГ"

#4 Повідомлення mika » 19 лютого 2012, 00:35

планую приєднатись

Аватар користувача
Legion
100 км + 1.5 літри
Повідомлень: 910
З нами з: 10 липня 2010, 19:56
Звідки: Киев
Контактна інформація:

Re: Інтерактивний ігровий тематичний вечер "У таборах ГУЛАГ"

#5 Повідомлення Legion » 19 лютого 2012, 10:14

Vilena писав:
mika писав:планую приєднатись
Брата заохочуй ) Прилаштуємо десь на будівництво... Не архітектором, звичайно, але все ж компетенцію не втрачатиме :D Приєднуйтеся, пане Сергію )
На будівництво БАМу, наприклад :lol:

Планую взяти участь. В процесі вибору ролі)
Но мы пройдем, и грянут волны в парапет,
И зазвенит бакштаг как первая струна!
В. Ланцберг

Аватар користувача
Vilena
Промінь світла в царстві відхоботків
Повідомлень: 463
З нами з: 31 жовтня 2011, 19:41

Re: Інтерактивний ігровий тематичний вечер "У таборах ГУЛАГ"

#6 Повідомлення Vilena » 19 лютого 2012, 11:52

Пропоную комусь взяти роль репресованого письменника. Переваг у такої ролі доста: можна - на реальних подіях історію взяти, можна придумати. Основна перевага: цій людині від себе особисто як від філолога обіцяю найцікавіші та найяскравіші завдання. Роль митця має бути обов'язково - я все одно коротко говоритиму про цей український пласт у вигляді бліц-презентації. Можете обіграти Розстріляне відродження якимось чином, а ще ж були художники, скульптори, композитори, іконописці... Наприклад, стаття про поета Андрія Сторожука (він же Андрій Чужий), дуже цікавого поета-футуриста, якого називали "уманським феноменом": http://texty.org.ua/pg/article/editoria ... OJih_Pisla
Коротше кажучи, ми подумали і я вирішила :mrgreen:, що митець (бажано письменник :D) має бути обо'язково. Тому вперед...
Назад,- де високі дими.

Аватар користувача
Valerian
Водій
Повідомлень: 427
З нами з: 05 квітня 2011, 10:52
Звідки: Київ

Re: Інтерактивний ігровий тематичний вечер "У таборах ГУЛАГ"

#7 Повідомлення Valerian » 19 лютого 2012, 15:43

Скоріш за все буду зайнятий :( , можливо прийду як глядач. Тематика дуже цікава, наприклад роль козака характерника котрий підіймає бунт в таборі і валить начальника :twisted:
Ті хто не пам`ятають минулого, приречені повторити його знову

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Інтерактивний ігровий тематичний вечер "У таборах ГУЛАГ"

#8 Повідомлення PT » 23 лютого 2012, 15:10

Шановні учасники! Прохання визначатись потроху зі своїми ролями. Чим швидше ви це все зробите, тим краще ми підготуємся і тим цікавіше буде всі учасникам вечору!

Дуже не хочеться аби цей тематичний вечер похєрився як і багато інших небухательних заходів !

Аватар користувача
Maidrax
Брат Матроса
Повідомлень: 2557
З нами з: 25 вересня 2010, 15:08

Re: Інтерактивний ігровий тематичний вечер "У таборах ГУЛАГ"

#9 Повідомлення Maidrax » 23 лютого 2012, 15:28

Я народився в родині есерів, яка в 1920-му емігрувала у Францію, в 30-х став на троцькістські позиції, захоплювався авіаторством. В 36му вступив до інтербригади в Іспанії, воював льотчиком, був збитий і потрапив в полон до франкістів. В 42-му вдалось втекти з табору та приєднатись до деголівців. При формуванні ескадрилії Нормандія-Неман виявив бажання поповнити її ряди, отримав секретні доручення від Четвертого Інтернаціоналу та був направлений в СРСР.

Намагався налагодити контакти з троцькіським підпіллям СРСР, здійснював просвітницьку та пропагандиську діяльність, проте в квітні 1945 року був заарештований. В листопаді 46го після невдалих спроб слідства розкрити інших учасників троцькіського підпілля, з урахуванням пом"якшуючих обставин, був засуджений на 10 років таборів за ст 58-1 УК РСФСР (контрреволюционное действие, направленное к ослаблению внешней безопасности Союза ССР и основных хозяйственных, политических и национальных завоеваний пролетарской революции).

Аватар користувача
Admit
Православный
Повідомлень: 297
З нами з: 20 липня 2011, 10:40
Звідки: гора Сифон

Re: Інтерактивний ігровий тематичний вечер "У таборах ГУЛАГ"

#10 Повідомлення Admit » 27 лютого 2012, 20:53

Народився в м. Берегово (Берегзасі) в сімї мадяра та українки.
Поступив у військово-морське училище в м. Рієка (Фіуме).
Почалась Перша Світова війна і коли мені виповнилось 16 років, всіх молодих матросів направили служити в річкову Дунайську флотилію ВМС Австро-Угорщини. Мене направили служити на монітор "Корош". Закінчив війну у званні молодшого старшини.

Повернувшись в Угорщину, побачив який піздєц там твориться. Почав жорстоко бухати.
Революцію не підтримав, тому був змушений переїхати на південь Угорщини. Вступив в MOVE, а згодом і в Угорську Національну армію.
У листопаді 1919 разом з військами Хорті захопив Будапешт. Після вчинення чергового єврейського погрому вже в якості мічмана флоту був нагороджений Лицарським Хрестом.

Пішов в політику. Був депутатом Угорських національних зборів від групи Дьюли Гёмбёша. Премєр-міністр Угорщини Гёмбёш помер в 1936 році, його наступником став Кальман Дараньї. Я очолив антиурядову опозицію в парламенті. В 1938 році Дараньї пішов у відставку, в 1939 році він був убитий за моєї підтримки профашистськими силами, які остаточно прийшли до влади.

Почалась війна. Я приймав участь у військових діях в Югославії та Україні. В червні 1941 року Угорщина оголошує війну СРСР. Мене назначають командиром морсько-піхотної частини 1 армійського корпусу 2 армії Угорщини. В 1942 році 2 армія Угорщини (у складі групи армій "Б") направляється на Сталінград. Прорив радянських військ по Дону проходив через наш корус.
17 грудня 1942 року потрапив до радянського полону.
Если всё же любовь игра,
То скажи, кто кого обыграл.


© Михаил Шелег feat. Вера Снежная - «Карточный домик»

Аватар користувача
Sirco
Православный
Повідомлень: 537
З нами з: 12 грудня 2011, 21:35
Звідки: Вишгород

Re: Інтерактивний ігровий тематичний вечер "У таборах ГУЛАГ"

#11 Повідомлення Sirco » 28 лютого 2012, 09:48

Беру собі роль Михайла Дмитровича Антоновича

http://dt.ua/SOCIETY/zazirav_daleko_napered-49306.html

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Інтерактивний ігровий тематичний вечер "У таборах ГУЛАГ"

#12 Повідомлення PT » 28 лютого 2012, 17:28

У нас вже є 3 учасника та 1 глядач :)

Марина,Коля,Валеріан,Льоша - ви будете чи ні?

mika
Марина
Повідомлень: 199
З нами з: 01 листопада 2009, 17:27

Re: Інтерактивний ігровий тематичний вечер "У таборах ГУЛАГ"

#13 Повідомлення mika » 28 лютого 2012, 18:43

моя роль:
Ніна Іванівна Гаген-Торн: етнограф, письменнниця, вчена
http://www.ihst.ru/projects/sohist/book ... raphy1.pdf
детальніше пізніше розпишу

Аватар користувача
Alex
патріот-народник
Повідомлень: 839
З нами з: 28 жовтня 2009, 11:48

Re: Інтерактивний ігровий тематичний вечер "У таборах ГУЛАГ"

#14 Повідомлення Alex » 28 лютого 2012, 19:33

Грицяк Євген Степанович-член молодіжної організації ОУН, один з керівників повстання в Норильских таборах 1953 року.
http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D1% ... 0%B8%D1%87
Якщо безлад не можна зупинити - його треба очолити!
Константин(з сімейства Flyer) 15:33, 22.04.2012. Тернопільська область, десь коло Раковця.

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Інтерактивний ігровий тематичний вечер "У таборах ГУЛАГ"

#15 Повідомлення PT » 28 лютого 2012, 19:53

Круто, аж 5 учасників !!!

Відповісти