Одеська сотка 2011 - 9-10 квітня

Відповісти
Повідомлення
Автор
Аватар користувача
MadLis
справжня реінкарнація Гагаріна
Повідомлень: 713
З нами з: 08 квітня 2009, 19:51
Звідки: Йоболонівка
Контактна інформація:

Одеська сотка 2011 - 9-10 квітня

#1 Повідомлення MadLis » 01 березня 2011, 18:45

З"явилося бажання прийняти участь традиційному одеському велораллі "Одеська сотка" (Пояс Слави).
http://100km.odessa.ua/polrally.html
http://100za10.ucoz.ru/
Для реестрації треба оплатити орг збір у банку (50 грн) і он-лайн зарееструватися.
Страховка не потрібна.
Ціль поїздки не зайняти призові місця, а проїхатися Одесою, де я особисто давно не був, і поганяти околицями.
Хочеться сподіватися, що у квітні там буде тепло і сонячно ).
Виїзжати поїздом треба у п"ятницю 8-го.
В суботу з 9-00 початок заїзду - спочатку масовий проїзд Одесою, далі видадуть мапу і вперед.
Маршрут - 100 км на 100 % проходить по малоїзженому асфальту.
Хто відчуває себе Гераклом може ще 100 км пробігти пішки і отримати за це медаль.
На ніч організатори знімають номери - за 75 грн з учасника, десь читав що є і від 35 ).
В неділю просто гуляємо і катаємося Одесою.
В понеділок ранком у Києві.

Приблизні витрати = 50 + 160 + 75 + 100(50)

З Києва їде серйозна делігація.
Обговорення на велокиєві

Кому впадло приймати участь у гонці може просто поїхати за компанію з велом )
Квитки брати планую до кінця наступного тиждня.
Сломался ноготь? Босс не дает висеть вконтакте ? Не удовлетворена своей фигурой ?
Приходи в тур-клуб "Гряда" ! Мы сделаем из тебя настоящего мужика !
+38097-144-09-22

Аватар користувача
airlex
Активний користувач
Повідомлень: 52
З нами з: 23 грудня 2009, 22:24
Контактна інформація:

Re: Одеська сотка 2011 - 9-10 квітня

#2 Повідомлення airlex » 01 березня 2011, 20:03

О! Классная штука! В прошлом году товарищи участвовали.
Не бежали - шли. Их время вроде 22 часа. На следующий день не то что гулять по Одессе - в трамвае стоя ехать не могли :) Из-за того что понатирали ноги.
100 км по асфальту - должна быть очень удобная обувь + палки.

А в обще им очень понравилось. Разговоры: "А помнишь как мы на 62-м км тупили? А как на 79-м нас чаем поили?"

Аватар користувача
MadLis
справжня реінкарнація Гагаріна
Повідомлень: 713
З нами з: 08 квітня 2009, 19:51
Звідки: Йоболонівка
Контактна інформація:

Re: Одеська сотка 2011 - 9-10 квітня

#3 Повідомлення MadLis » 15 березня 2011, 16:19

завтра беремо квитки
ще є можливіть приєднатися
Сломался ноготь? Босс не дает висеть вконтакте ? Не удовлетворена своей фигурой ?
Приходи в тур-клуб "Гряда" ! Мы сделаем из тебя настоящего мужика !
+38097-144-09-22

Аватар користувача
MadLis
справжня реінкарнація Гагаріна
Повідомлень: 713
З нами з: 08 квітня 2009, 19:51
Звідки: Йоболонівка
Контактна інформація:

Re: Одеська сотка 2011 - 9-10 квітня

#4 Повідомлення MadLis » 11 квітня 2011, 18:02

Зображення
Поїзка вдалася !
...З велом в чохлі у метро в годину пік, поїзд, нові знайомства...
Одеса зустріла прохолодною погодою ( +7/9) і штормовим попередженням
Перегони були супер !
Близько тисячі учасників, на який хош байках - від карбонових двух-підвісів за 3 шт.$ (чувак на ньому не доїхав до фінішу :) ) і модних шосейників до радянських "туріст", "спорт" "шоссе", бюджетних ardisів а-ля "Україна" ітд, але більшість всеж на МТБ середньої вартості.
Вся бадяга була присвячена до дня визволення Одеси від румуно-німецьких загарнибиків.
Взагалі вразили понти з цього приводу: паради, діти з автоматами і присягами, сусідство українських і радянських прапорів, червоних значно більше ітд
і те як всі місцеві харі - з адміністрацій і депутати піарються на таких подіях.
Організація була хєровою - рахітна регістрація, нєпонятки куди і коли їхати, як зібралися в парку, відсутність позначення маршруту, ну і по маршруту були аварії в людей, місцями стрьомно проїзджали поруч машини.
А от за харчування на КП - чай, кекси, каша,на фініші - уха оргам п"ятірочка.
Ну і було відчуття змагань - діти з прапорцями, задоволені місцеві ітд.
Так от про гонку.
Головним героям (чи антигероям) змагання був вітер.
Ну особисто я, при такому вітрі ніколи не катався.
Гадаю його швидкість була 30-45 км на год і переважно зустрічний або зустрічно-боковий.
Це коли ти на спусках крутиш їдеш але їдеш аж 10 км на год, боковий тебе зносить вбік на зустрічну смугу, а коли нарешті повернули так, що вітер став дути в спину, то майже без втручання несло 40 км на год.
Коротше через вітер було важко ).
Особисто я, майже завжди за когось "зачіплявся", ну чи просто їхав збоку, бо самому реально важко, психологічно в першу чергу.
Одною з задач, для мене було - обігнати тих хлопців, з ким я їхав поїздом вперед і назад.
Ну всіх, крім одного я сильно обійшов, точніше вони не доїхали до фініша, але той Женя знайно ранше фінішував мене, я блін не і не знав, думав що він позаду десь.
Дорогу не можу назвати мальовничою, за винятком ділянки вздовж ліману до Овідіополя, навпаки скріз вкриті дерева пакетами, що розлетілися від смітників.
Траплялися аварії учасників - в кого розвалився вел, кого збили чи зіткнувся.
Важкі останні 10 км.
Не жарко, раз пійшов дощ з градом.
Фініш в околицях Одеси біля 411 батареї.
5,51" мій результат.
Своїм результатом (не часом, а як йшов і дійшов) задоволений так, як обійшов на фініші майже всіх, хто мене вів по трассі і кого думав вже не наздожену, ну і взагалі виклався класно, ну і ще думав, що сильно обійшов всіх знайомих ).
З місця офіційного старту проїхали до фініша десь 92 км, але враховуючи +10 від парку по Одессі...

...велика подяка за все-все подружці Оксани - Анжеліці !
після гонки мені вдалося навіть не запізнитися на запланований вихід до театру, прикольна постановка, доречі, раджу - "Вій" від театру рос драми.

в неділю відвідали вірменську церкву і їхній культурний центр,
ну і злазили в катакомби за містом (під землею пробули годинки 3) з труЪ-дігером - калоритний мужик Саша, вже 30 років ходить під землю,
живе в типовивій у моєму стереотипному розумінні (насправді такого вже мало) одеській квартирі (дворик, заходиш в квартиру - дуже вузько, ліворуч вісить білизна і каски, праворуч - кухня там чай, за дверима миється дружина...
ну і його одеський погляд на життя, Україну, можно сказати нелюбов, похуізм ітд
чувак шарить по історії міста і знає безліч всього про підземелля і не тількі одеські.
хто збереться можу дати номерок
В катакомбах круто, раджу !
Майже всі катакомби - шахти від промислового видобутку ракушняку.
Зараз добувати його не вигідно, всі юзають кримський, під містом шахти частково завалені, засрані, зараз погано сполученні між собою, але за чутками є цікаві місця, за містом ситуація краще.
Ми ходили з ліхтарями, я в американській касці часів В"єтнаму, добре, бо раз від несподіваного вдару навіть впав ).
Катакомби, як музей часу, бо поруч з пляшкою черніговського, можно знайти покинуті речі шахтарями ХІХ ст., або зброю партизанів чи запаси дезертирів.
Дуже цікаві написи на стінах наприклад: вірші про царя і Росії позаминулого століття, мрачні погляди на життя шахтарів, цвинтар паціюків вбитих дігерами...
Під землею у 70-80х роках навіть були війни (підземні війни) між угруповуваннями, тих кому дозволялося спускати під землю - організація "Поіск" (при комсомолі) і всіх інших, а зброя була майже у всіх місцевих і дігерських угруповувань.
"в базовую подземную подготовку входило: собсвенно подземное ориентирование, бег с мигающим светом или без света вообще, построение и бой "свиньёй"" ітд
Ну багато цікавих байок від Сашка.
Під землею зустріли группу - чехлів - трьох мужиків, що розтягували леску, аби не заблукати, її пропалював Саша по дорозі, як під ноги потрапляла, ібо нєхуй - можно зачіпитися.
Чуваки щось задумали, бо були з мотузками, молотками, самі злякалися напевно нас ).
Наш гід роздуплив синків, як треба маркувати шлях і шо взагалі варто і не варто, пійшли далі.
Місцями вузько, але переважно навіть просторо, особливо у шахтах царських часів.
Якраз нещодавно на 1 квітня, в одеських катакомбах проводилися змагання з підземного орієнтування.
Збераються по сотні людей з різних міст - спеліки, дігери.
Базові табори під землею (там є такі "приміщення" зі столами, "кімнатами"), змагаються - бігають, прибирають, складають стінки типу переплановують чи ремонтують, бухають...
Поруч, де ми вийшли є музей, де є облаштована ділянка підземель, не встигли потрапити.
Коротше всім раджу побувати, варіантів полазити багато, але всеж треба з місцевими, попередньо домовляйтеся з ними.

У травні і влітку планую їздити на наступні цікаві перегони.
Востаннє редагувалось 13 квітня 2011, 00:02 користувачем MadLis, всього редагувалось 3 разів.
Сломался ноготь? Босс не дает висеть вконтакте ? Не удовлетворена своей фигурой ?
Приходи в тур-клуб "Гряда" ! Мы сделаем из тебя настоящего мужика !
+38097-144-09-22

Аватар користувача
PT
Інформаційний наркоман
Повідомлень: 7628
З нами з: 23 лютого 2007, 20:08
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Одеська сотка 2011 - 9-10 квітня

#5 Повідомлення PT » 11 квітня 2011, 21:36

Прикольно написав.

Дякую за пиво, воно дуже смачне!!

Аватар користувача
Viola
Активний користувач
Повідомлень: 636
З нами з: 19 листопада 2008, 14:59
Контактна інформація:

Re: Одеська сотка 2011 - 9-10 квітня

#6 Повідомлення Viola » 14 квітня 2011, 01:14

Да, живописных мест вокруг Одессы маловато.
Я даже не представляю куда там Велосипедисты ездят.
Если бы не было цветов - все бы ходили в серых одеяниях...
__________________Бери от жизни все что можно...
________Кто ХОЧЕТ - ищет возможности,а кто не хочет ищет причины))

Аватар користувача
MadLis
справжня реінкарнація Гагаріна
Повідомлень: 713
З нами з: 08 квітня 2009, 19:51
Звідки: Йоболонівка
Контактна інформація:

Re: Одеська сотка 2011 - 9-10 квітня

#7 Повідомлення MadLis » 20 квітня 2011, 13:20

типу 85 місце у чол. мтб классі
http://100za10.ucoz.ru/news/muzhskoj_za ... 1-04-19-96
у загальному напевно у 2-й сотні
Сломался ноготь? Босс не дает висеть вконтакте ? Не удовлетворена своей фигурой ?
Приходи в тур-клуб "Гряда" ! Мы сделаем из тебя настоящего мужика !
+38097-144-09-22

Відповісти